خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

آموزش هیپنوتیزم سریع!

با سلام خدمت شما دوستان گرامی.

امروز در این ویدیو کلیپ میخواهم به شما آموزش بدهم که چگونه عمل هیپنوتیزم سریع را انجام بدهید! دوستان زیادی در این هفته با من تماس گرفتند و در رابطه با هیپنوتیزم سریع از من پرسیدند و همچنین خاطرنشان کردند که در اینترنت کلیپ هایی را مشاهده کرده اند که در آنها فرد هیپنوتیزم کننده تنها در کسری از ثانیه فرد مورد نظر را هیپنوتیزم میکند! در جواب این عزیزان این ویدیو کلیپ را برایتان آماده کرده ام… امیدوارم از مشاهده این ویدیو لذت ببرید…

موفق و پیروز باشید…

همچنین مشاهده کنید:

آموزش هیپنوتیزم (جلسه اول)

آموزش هیپنوتیزم (جلسه دوم)

اثبات ساختگی بودن هیپنوتیزم شدن رضا رشید پور

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۴ دیدگاه. ترک جدید

  • خسروامینی
    ۱۲ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹

    سلام بعیدمیدانم که ساختگی باشد.من ۵۸ سالمه سی سال ثرف مطالعه درموردهیپنوزوارتباط بااساتیدداشته ام .استادکابوک ۵۰ نفررادسته جمعی هیپنوتیزم میکرد.استاداطیابی که فیلمش داخل اینستاهست هیپنوزسریع رافقط بایک دست دادن انجام میدهد. یکی ازدوستان باخودکارنقطه ای کف دستش میگذاشت ومیگفت نگاه کن وبلافاصله اون شخص بخواب میرفت .هیپنوتیزم دندانپزشکی هم فیلمش رادیدم خیلی سریع انجام میداد آیا همه اینهادروغه؟فقط یک چیزرامیدانم که رازاصلی راهیچکس یادنمیدهد.

    پاسخ
  • چند بار یک نفر رو هیپنوتیزم کن و بهش تلقین کن که با یک کف زدن به حالت خلسه بره . شرطیش کن . این میشه هیپنوتیزم سریع .

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است