آموزش پرواز روح – پرواز روح چیست؟

سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی سایت علمی متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) بنا به سفارش عده ای از کاربران قصد دارم توضیحاتی در رابطه با پرواز روح داده و عملا پرواز روح را برایتان آموزش بدهم. پس با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

پرواز روح چیست؟

قبل از هر چیزی ما میبایست بدانیم در کل پرواز روح چیست؟! دوستان باید به اطلاعتان برسانم که پرواز روح در واقع یک اصطلاح است! در حقیقت این روح شما نیست که به پرواز درمیاید! پرواز روح یک اصطلاح است که ما انسانها در برابر ناتوانی از توضیح آن به اجبار به آن پرواز روح میگوییم! شاید با خودتان بگویید پس این حالت های ما به هنگام پرواز روح چیست؟ جواب ساده است! این قدرت ذهن شما است و دیگر هیچ! آری درست است در واقع پرواز روح همان پرواز ذهن شماست. مغز شما آن چنان قدرتی دارد که در صورت استفاده درست از آن میتوانید هر غیرممکنی را ممکن سازید!

بیشتر بخوانید:
آموزش ۱۰۰ درصد عملی تله کینزی – تکان دادن اشیاء با قدرت ذهن

آموزش پرواز روح

حال نوبت میرسد به آموزش پرواز روح! همانطور که میدانید در تمامی مباحث متافیزیکی قدم اول خود هیپنوتیزمی است! برای مشاهده آموزش خود هیپنوتیزم بر روی این لینک کنیک کنید! با فرض اینکه شما عمل خود هیپنوتیزم را به صورت صحیح انجام داده اید مستقیم میرویم به سراغ انجام عمل به اصطلاح پرواز روح از بدن!

قدم اول: اولین قدم برای پرواز روح از بدن


تنها کاربران دارای اشتراک VIP قادر به مشاهده محتوای کامل این مطلب میباشند!

لطفا جهت خرید بسیار ارزان اشتراک VIP ابتدا به عضویت سایت درآمده و سپس از طریق ورود به حساب کاربری خود اقدام به خرید اشتراک نمایید.

جهت عضویت/ورود به حساب کاربری خود کلیک کنید!


مقالات مرتبط

۵۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − شش =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: