آیا انسان متعلق به کرات دیگر است؟ شواهد عدم تعلق انسان به کره زمین!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان عزیز در رابطه با این موضوع که آیا انسان متعلق به کرات دیگر است یا نه مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شوند. همچنین در این مقاله به بررسی نسبتاً کاملی در این باره پرداخته و استنباط های لازم را نیز برایتان ارائه خواهیم کرد. همچنین از شما دوستان و همراهان عزیز می خواهم در پایان این مقاله این نظرات خود را در این باره در بخش مربوط به کامنت ها مطرح کنید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

آیا انسان متعلق به کرات دیگر است؟

نظریه های بسیار زیادی در رابطه با عدم تعلق انسان کره زمین مطرح شده اند که برخی از این نظریه ها به شدت قابل تامل میباشند. این نظریه ها چنین می گویند که انسان متعلق به کره زمین نبوده و توسط فرازمینی ها یا عاملی فرازمینی به کره زمین منتقل شده است! در پاسخ به این سوال که آیا انسان متعلق به کرات دیگر است می بایست بگویم استنباط ها و مدارک و شواهد بسیاری وجود دارند که بر عدم تعلق انسان به کره زمین دلالت دارند. حتی در این باره شواهدی وجود دارد که حتی سرسخت ترین انسانها را نیز به فکر و تحمل واداشته از جمله خود من! خال در ادامه می خواهیم به بررسی برخی از محکم ترین استدلال ها و مستندات تعلق انسان به کرات دیگر بپردازیم.

بیشتر بخوانید:
آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

استدلال ها و استنباط های عدم تعلق انسان به کره زمین:

در خصوص عدم تعلق انسان به کره زمین استدلال های زیر به صورت شگفت انگیزی انسان را به فکر فرو میبرند:

 • مکانیزم دو وجهی حرکت انسان:
  انسان وقتی به دنیا می آید برعکس سایر جانداران توانایی کافی برای راه رفتن را نداشته و به مدت حدود یک سال به صورت چهار دست و پا حرکت میکند تا اینکه پس از آن توانایی راه رفتن را پیدا میکند! این بدین معنی است که انسان می تواند متعلق به سیاره ای دیگر با جاذبه ای کمتر باشد که سپس به کره زمین آورده شده است و از این رو از بدو تولد بدن او سازگاری کافی با کره زمین را نداشته و پس از حدوداً یک سال عضله های او توانایی کافی را به دست آورده و بدن او خود را با کره زمین سازگار کرده و توانایی راه رفتن را به دست می آورد، به عبارتی این نوعی تکامل و سازگاری با کره زمین در انسان می باشد.

بیشتر بخوانید:
پشت پرده پنهان منطقه ۵۱ نوادا – آیا حضور فرازمینی ها حقیقت دارد؟

 • ساختار بدنی فوق العاده ضعیف انسان:
  در بین تمامی موجودات زنده جهان انسان تنها موجودی است که برای انجام امور بسیار ساده‌ای همچون راه رفتن و قدم زدن در طبیعت نیازمند ابزار می باشد چرا که در غیر این صورت قطعا آسیب خواهد دید! توجه داشته باشید که این تنها یکی از مثال های ضعیف بودن انسان می باشد. انسان برای راه رفتن نیازمند کفش است چرا که در صورت عدم پوشیدن کفش حتی در یک پیاده روی ساده نیز پاهایش به شدت آسیب خواهد دید! این مورد نیز یکی از استنباط های قابل تحمل برای این نظریه می باشد که انسان متعلق به سیاره ای با جاذبه‌ ای کمتر از کره زمین میباشد، چرا که آناتومی انسان حتی برای یک پیاده روی ساده در طبیعت نیز با جاذبه موجود کره زمین سازگار نبوده و در صورت قدم زدن پاهایش قطعا به شدت آسیب خواهد دید!

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

انسان تقریباً تنها موجود زنده ای است که بدنش با سیستم آب و هوایی کره زمین سازگاری نداشته و در صورت عدم استفاده از پوشش مناسب بر اثر تغییرات آب و هوایی کره زمین و تغییر فصل ها جان خود را از دست خواهد داد! هیچ جاندار زنده ای نیازمند پوشش جدا از پوشش خود نیست و این در حالی است که بدن انسان در برابر طبیعت کره زمین آنچنان ناتوان و عاجز است که بدون پوشش مناسب حتی در یک آب و هوای نسبتا معمولی نیز دوام نخواهد آورد! این استنباط نیز نشان می دهد که انسان متعلق به سیاره ای با آب و هوایی متفاوت از کره زمین میباشد!

سیستم گوارش انسان تقریبا می توان گفت با شرایط کره زمین سازگاری ندارد! انسان تنها موجود زنده است که غذا و یا حتی آب بر گلویش می پرد و حتی به این علت می تواند جان خود را از دست بدهد! این نشان می‌دهد که سیستم گوارش انسان نیز هنوز سازگاری کافی با کره زمین را به دست نیاورده است!

بیشتر بخوانید:
دکتر استیون گریر – بنیانگذار مرکز مطالعه اطلاعات فرازمینی!

سخن پایانی:

مواردی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم تنها چند مورد از ده ها مواردی که نشان دهنده این هستند که انسان متعلق به کره زمین نیست! در صورتی که کمی به آناتومی بدن ای انسان توجه کنید انسان بدون داشتن ابزار در طبیعت کاملا جز است به طوری که گویی اصلا متعلق به این دنیا نیست و از دنیای دیگر آمده است! هیچ بخشی از بدن انسان بدون ابزار سازگار با کره زمین نیست! برای راه رفتن نیاز به کفش دارد، برای تلفن شدن نیاز به پوشش مناسب دارد، و پس از تولد حدودا یک سال طول میکشد تا بتواند راه برود! به عبارتی حدود یک سال طول می‌کشد تا ماهیچه های بدن او با کره زمین سازگار شوند!

بیشتر بخوانید:
۷ مکان شگفت انگیز که میتوانند توسط بیگانگان فرازمینی ساخته شده باشند!

مواردی که در این مقاله خواندید تنها نظریه و استنباط هایی دال بر عدم تعلق انسان به کره زمین و متعلق بودن او به کرات دیگر بودند! در رابطه با صحت و سقم عدم تعلق انسان به کره زمین ما نظر خاصی نداریم و فقط نظریات و استنباط های تشدید کننده احتمال عدم متعلق بودن انسان به کره زمین را مطرح کردیم. خوشحال می شویم شما نیز نظر خود را در این باره مطرح کرده و اگر شواهد و استنباط هایی در رد یا پذیرش نظریه عدم تعلق انسان به کره زمین دارید در بخش کامنت ها مطرح کنید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • برای کسب اطلاعات وسیع در باره فرازمینی ها پیشنهاد میکنم حتما آثار ارزشمند نویسنده گرانقدر ، 《 اریک فن دانیکن 》 را مطالعه بفرمایید.

  پاسخ
 • سلام واقعا نظزیه فوق العاده ای بود…. چون من همین حس و دارم و حس میکنم مطعلق به اینجا نیستم در حدی که پسرم که الان ۹ سالشه رو مطعلق به خودم نمیدونم و میدونم پسرم تناسخ پیدا کرده یه آدم دیگه ست و الان خودش انتخاب کرده تو خانواده ما به دنیا بیاد.و یه چیزایی هست که ما ازش خبر نداریم و حتی اگه بدونیم عقلمون به درکش نمیکشه..تک تک ما روحی از روح خداوندیم به بیان ساده تر تک تک ما خدایم.. و خدا میخواد به ما بفهمونه که ما چه نیرویی داریم خدا موقع خلقت ما واسه خودش دست زد از اینکه یکی مثل خودش درست کرده بود خوشحال بود.

  پاسخ
 • خیلی جالب بود استاد ممنون و یک چیز دیگه اینکه فقط انسانه که تو این سیاره از همه موجودات دیگه بیشتر مریض میشه مثل سرماخوردگی،سردرد،
  کمردرد،سرطان،گرمازدگی، حساسیت پوستی به چیزی ، یا حتی بیماری های روحی و …در حالی که مثلا یک ببر یا یک گربه یا سگ هیچوقت از این بیماری ها ندارن و نگرفتند

  پاسخ
 • چه استدلالهای جالبی تا به حال بهش توجه نکرده بودم واقعا منطقیه استاد🌹

  پاسخ
 • خب آره واقعا انسان هبوط پیدا کرد تو زمین. و خدا وقتی انسانو آفرید رو زمین نبود

  پاسخ
 • سلام. ممنون از مقاله خوبتون. 🙏
  به نظرم با جاذبه مریخ بیشتر سازگاری داریم. 😂
  البته یه مسئله ای هم هست در این مورد، که خودمون اومدیم به زمین یا آوردنمون.🤔
  و اینکه چرا طی این چند صد هزار سال هنوز بدنمون با سیاره زمین سازگاری پیدا نکرده🤔

  اگر تکامل یافته نسل میمون ها هستیم، چرا به اندازه اونها با شرایط زمین سازگار نیستیم 🤔

  ممکنه نتیجه یه آزمایش ژنتیکی شکست خورده باشیم😂

  پاسخ
 • خیلی خیلی جالب بود متشکرم🌹🙏🏻
  اما اگر اینطور باشه یعنی یک بشر اولیه از کره ای دیگه روی کره زمین اومده و بعد با زاد و ولد نسل بشر امروزی گسترش پیدا کرده؟

  پاسخ
  • ممنون بابت نظدتون🌹🌹🌹 همچین چیزی هم میتونه باشه و حتی نظریه ای هست که میگه انسان در آزمایشگاههای فرازمینی ساخته شده و سپس به زمین منتقل شده🌹

   پاسخ
 • سلام
  اگر انسان متعلق به کرات دیگر است چرا به زمین آورده شده است؟
  انسان برای زندگی نیاز به اکسیژن کافی داره و تا جایی که تحقیق کردم هنوز چنین مکانی کشف نشده پس او کجا زندگی میکرده

  پاسخ
  • ممنون بابت نظرتون. در نظریات چیزی که هنوز مشخص نشده همینه که سیاره ای که ازش اومدیم کجاست؟ حتی ممکنه ما از سیاره ای متعلق به کهکشانی دیگه اومده باشیم که هنوز کشف نشده.

   پاسخ
 • تا حالا از این جهت به خودم نگاه نکرده بودم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

20 + 11 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: