اعداد فرشتگان چیست؟ اسرار پنهان اعداد فرشتگان که نمیخواهند بدانید

مقالات
۶ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی دانشنامه علی لند در رابطه با اعداد فرشتگان مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم این مقاله همانند سایر مقالات مانند برای اهل علم و اهل تفکر و افراد به دور از جهل و خرافات مورد پسند واقع شده و برای شما مفید باشد. هرچند میدانم مانند بسیاری از مقالات علمی افراد به دور از اندیشه بسیاری وجود خواهند داشت که ممکن است این مقاله را مورد توهین و فحاشی قرار دهند. لازم به ذکر است که بگویم توهین و فحاشی شاید برخی افراد را آرام کند ولی حقیقت را هرگز تغییر نخواهد داد.

بیشتر یخوانید:
کارما و کارما سوزی چیست؟ آیا کارما حقیقت دارد؟

اعداد فرشتگان چیست؟

بنابر تعریفی که از اعداد فرشتگان در فضای مجازی چه در وب سایت ها و چه در شبکه های اجتماعی آمده است اعداد فرشتگان پل ارتباطی فرشتگان و انسان ها می باشد. به عنوان مثال به نقل قول زیر از تعریف اعداد فرشتگان در یکی از وبسایت های متافیزیکی توجه کنید:

یکی از رایج ترین و هیجان انگیزترین روشهایی که فرشتگان از طریق آنها ما را هدایت می کنند اعداد فرشته است. اعداد فرشته توالی اعدادی است که رهنمودهای الهی را با اشاره به معنای خاصِ رمزشناسی اعداد انجام میدهد. در رمزشناسی اعداد که همان دانش الهی اعداد محسوب می شود پی برده اند که هر عدد با خود معنای ارتعاشی خاصی را به همراه دارد که فراتر از یک کمیت ساده و پیش پا افتاده است.

بیشتر بخوانید:
دلیل خلقت انسان – آیا خلقت ما دلیل خاصی داشته است؟

همانطور که در نقل قول بالا مشاهده کردید چنین استنباط می شود که فرشتگان برای ارتباط خود با انسانها از یک سری اعداد که اصطلاحاً به آن اعداد فرشتگان می گویند بهره می جویند! همانطور که در بسیاری از نقد قول ها از سایت های مختلف آمده است چنین گفته می‌شود که فرشتگان از اعداد فرشتگان جهت کنترل انسان ها استفاده می کنند. چنین گفته می شود که فرشتگان با استفاده از ارتعاشات موجود در اعداد با افراد هم ارتعاش شده با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند و این در حالیست که برای این عنوان هیچ منبع موثقی وجود ندارد! همچنین لازم به ذکر است که باور بر این است که اعداد فرشتگان حامل اصلی‌ترین پیام های فرشتگان برای انسانها می باشند!

بیشتر بخوانید:
فرق بین متافیزیک و الهیات – در دام شیادها نیفتید!

آیا اعداد فرشتگان حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا اعداد فرشتگان حقیقت دارد یا خیر می بایست بگویم از نظر من پاسخ به این سوال خیر مطلق است! از نظر من اعداد فرشتگان تنها ساخته و پرداخته توهمات و خیال پردازی های خالق این عنوان یعنی شخصی که اعداد فرشتگان را برای اولین بار تبدیل به یک برند کرد میباشد. هرچند میدانم جاهل جماعت و خرافاتی جماعت با رسیدن به این بخش از این مقاله یا سایت را ترک می‌کنند و یا حجم عظیمی از فحش ها را در ذهن خود آماده می کنند که در بخش کامنت ها نثار اینجانب کنند. من به نوشتن مقالات خود در جهت حقیقت متافیزیک ادامه خواهم داد و از جاهل جماعت تقاضا دارم برای یکبار هم که شده در عمرشان به عوض تبعیت کورکورانه کمی منظق و تفکر داشته باشند.

بیشتر بخوانید:
علایم وجود ارتعاشات ارواح – لطفا وحشت نکنید!

استنباط های عدم وجود اعداد فرشتگان:

دوستان و همراهان گرامی همانطور که می دانید من به هیچ متن دوست ندارم چیزی را همینطوری و الکی بیان کنم مگر آن که در رابطه با آن موضوع دلایل و استنباط های عقلی و منطقی داشته باشم. در خصوص اعداد فرشتگان نیز سلسله مراتبی از دلایل و استنباط های عقلی و منطقی دارم که از هر شخصی تقاضا دارم کمی به این استنباط ها توجه و تفکر کنند و این را نیز در نظر بگیرند که در این مقاله فقط به چند مورد از این استنباط ها اشاره کرده ام. حال بگذارید به ارائه دلایل و استنباط های عدم وجود اعداد فرشتگان بپردازیم.

بیشتر بخوانید:
یوگا چیست؟ نکات مهم و اساسی در رابطه با یوگا

استنباط اول در رابطه با عدم وجود اعداد فرشتگان:

استنباط اول در خصوص عدم وجود اعداد فرشتگان وظایف فرشتگان و نحوه ارتباط آنها با ما می باشد. همانطور که میدانید فرشتگان همانند ما انسان ها دارای اختیار عمل نبوده و تنها به وظایفی که برایشان محول شده است عمل می کند و در این خصوص همانطور که فرشتگان با ائمه و پیامبران در ارتباط بودند هرگز ارتباطی که بین فرشتگان و برگزیده های خدا وجود داشت به صورت عددی نبوده است بلکه این ارتباط به صورت وحی درونی کلامی و کاملا واضح و به دور از هر گونه رمز عددی بودند. پس بدین ترتیب در صورتی که فرض را بر این بگذاریم که فرشتگانی هستند که می‌خواهند با انسانها ارتباط برقرار کنند آنها نیازی به اصطلاحاً فرکانس اعداد و افراد نداشته و همچنین نیازی به ارتباط رمزی نیز ندارند بلکه به راحتی می‌توانند از طریق وحی درونی با انسانها ارتباط برقرار کنند و هیچ نیازی به ادا و اطفارهای عدد گونه ندارند.

بیشتر بخوانید:
فال و استخاره – بررسی صحت و سقم فال و استخاره

استنباط دوم در خصوص عدم وجود اعداد فرشتگان:

استنباط دوم در خصوص عدم وجود اعداد فرشتگان قابلیت تصویر سازی ذهنی مغز می باشد. ذهن انسان آنقدر فعال می باشد که با مشاهده هر چیزی میتواند آنرا در خود ثبت کند ولی متاسفانه ذهن فقط موارد مهم را در حافظه اصلی ذخیره کرده و مواردی که آنچنان حائز اهمیت نیستند در آرشیوی پنهان در مغز باقی می ماند که اصطلاحاً به آن ناخودآگاه می گوییم. به عنوان مثال وقتی شما یک کتابی را مطالعه می کنید شما تنها نکات مهم آن را به خاطر دارید و این در حالی است که کل محتوای کتاب در ناخودآگاه شما ثبت شده‌است. بدین ترتیب شما درک صحیحی از اعداد و ترتیب آنها در ذهن خود دارید. حال تصور کنید که یک اختلال ذهنی و یا وسواس و یا حالت روحی می‌تواند منجر به تصویرسازی ذهنی شما در خصوص اعداد و عبارات و مشاهده آنها در ذهن خود شما شود. بدین ترتیب طبیعی است که ما اعدادی را مکررا مشاهده کنیم و یا حتی در خواب این اعداد را ببینیم. متاسفانه اساتید متافیزیک مبحث توانایی های تصویر سازی ذهنی را که اصلی‌ترین مبحث علم ذهن می باشد به کل کنار گذاشته اند و همچون شخص بی سوادی بدون توجه به توانایی های تصویر سازی ذهن فقط دهان خود را باز میکنند و هر آنچه را تصور میکنند در قالب موارد ماورایی عنوان می‌کنند!

بیشتر بخوانید:
کاربرد خود هیپنوتیزم در زندگی و مباحث متافیزیک

استنباط سوم عدم وجود اعداد فرشتگان:

استنباط سوم عدد فرشتگان نوع نگارش اعداد و حتی تلفظ اعداد در زبان های مختلف می باشد. در صورتی که هر عددی فرکانس خاص خود را داشته باشد مسئله این است که هر عددی در هر زبانی به شکل خاص خود نوشته می شود و با این وجود در صورتی که مثلا بخواهیم در نظر بگیریم هر عددی دارای فرکانس خاصیت پس یک عدد میتواند بسته به زبان‌های مختلف فرکانس متفاوتی داشته باشد. اینجاست که متافیزیک در آنها با مواجهه با این استنباط سریعاً در دفاع از توهمات خود مبحث مفهوم موجود درونی اعداد را مطرح می کند که می گویند مثلا عدد ۲ به هر شکل که نوشته شود دلالت بر کمیت دو عامل دارد. اینجاست که می بایست به این اساتید باسواد گفت اگر دلالت بر وجود باشد پس دیگر با فیزیک سر و کار داریم نه متافیزیک!

بیشتر بخوانید:
موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

استنباط چهارم عدم وجود اعداد فرشتگان:

استنباط چهارم در خصوص عدم وجود اعداد فرشتگان نبودن منبع موثق جهت تعریف مفاهیم اعداد مشاهده شده می باشد. از طرفی اساتید متافیزیک بی آنکه منبع موثقی در خصوص تعبیر اعداد مصاحبه شده وجود داشته باشد هر عددی را بدون هیچ سند و مدرکی به اتفاق خاصی نسبت می دهند! از طرفی دیگر به راحتی می گویند فرشتگان با استفاده از فرکانس اعداد با شما ارتباط برقرار می کنند! حال سوال این است که قصد ارتباط با اشخاص را دارد اگر از طریق اعداد ارتباط برقرار می کند آیا با خود نمی گوید که این شخص با مشاهده عددی خاص از کجا بداند منظور من چیست؟! در صورتی که کمی دقت کنید متوجه می شوید که کلیه این تعاریفی که درخصوص اعداد و مفاهیم اعداد یا به عبارتی اعداد فرشتگان آمده است توهماتی ساخته و پرداخته سازنده آن بیش نیستند!

بیشتر بخوانید:
مدیتیشن چیست؟ بررسی تاثیر مراقبه بر روی افراد

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم که حتم دارم اکثریت خوانندگان این مقاله با نظر من مخالف بوده و اعتقاد به وجود اعداد فرشتگان دارند. نظر شما عزیزان برای من محترم میباشد ولی این را بدانید به اعتقاد شما به وجود اعداد فرشتگان ناشی از باورهای اشتباه شما و همچنین مطالعه مطالب اشتباه نوشته شده توسط اساتید اشتباه توسط شما از بدون مطالعات تان در این باره می باشد. متاسفانه اکثر شما در مواجهه با مطالب و عوض آن که فکر و منطق را ملاک قرار دهید توهمات و تعصب را ملاک اصلی خود قرار می دهید و همانطور که می‌دانید توهم و تعصب دو عاملی هستند که به شدت جلوی پیشرفت تان را در زندگی می گیرند. اگر صفحه موبایلتان را باز میکنید و عددی رند را در سایعت میبینید یا با اعداد رند مانند ساعت و میزان شارژ باتری و… مواجه میشوید بدانید این فقط و فقط یک اتفاق بوده است و بس!

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق قدرت ذهن با یک متد شگفت انگیز

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام. بیش از ۳ سال هست که مدام این اعداد رو میبینم. این چند وقت دیگه عصبی شدم چون هیچکدوم از تعابیر و معانی که اساتید به این اعداد نسبت میدهند در طول ۳ سال برام اتفاق نیفتاده. و بالاخره بعد سرچ کردن سایت شما رو دیدم.
  با تجربه ای که من دارم باید بگم این اعداد، اعداد فرشتگان نیستند و تمامی معانی که در سایت های مختلف راجبشون منتشر شده چرت و پرته. اما با این حرف شما که گفتین «دیدنشون یک اتفاقه و بس» اصلا موافق نیستم. این حرفتون نشون میده تا حالا براتون پیش نیومده که چند عدد رند خاص رو مدام در هر روز ببینید. هر روز یه لحظه موبایل رو بردارین و ببینید ساعت ۸:۱۸ دقیقس. از جلوی تلویزیون رد شید یه لحظه چشمتون بیفته به ساعت بازی فوتبال و ببینید دقیقا ۱۲:۳۴ هست. یه لحظه کلیپی که دارین نگاه میکنین رو متوقف کنید و ببینید دقیقا ۱۶:۱۶ هست یا ۱۴:۱۴ یا ۱۲:۳۴ یا ۱۵:۱۵. اگر یکبار و فقط یبار ۱۵:۱۵ یا ۱۴:۱۴ میبود میشد راحت از کنارش گذشت اما وقتی در بقیه قسمت های زندگی هم اینو باز میبینی دیگه واقعا درگیرش میشی و مطمئن میشی ک حتما یه دلیلی داره… جدا از این من گاها اعداد ۲۳۴,۳۶۹,۲۶۹,۱۲۲۲,۱۳۳۳,۱۴۴۴,۱۵۵۵ رو هم میبینم که در ۳ ماه گذشته بشدت زیاد بوده اما الان کمتر… حتی عکس و اسکرین شات هم گرفتم که چند بار ۳۶۹ و دیگر اعداد رند رو دیدم تا بهم اثبات بشه صرفا یک اتفاق نیست!

  پاسخ
 • یه عده دلایل و استنباط بر وجود و حقیقت اعداد فرشتگان میارن یه عده هم دلیل و استنباط بر عدم وجود و غیرحقیقی بودن اعداد فرشتگان آدم نمیدونه حرف کیو قبول کنه و چیو باور کنه

  پاسخ
 • سلام. ممنون از زحماتتون.
  اولین باره با موضوع اعداد فرشتگان مواجه میشم.
  واقعا خنده داره.

  اصلا فرشتگان از خودشون اختیاری ندارن، که بخوان با کسی ارتباط بگیرن اونم رمزی.

  واقعا چطور این چیزا رو باور میکنن.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 + 14 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: