خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

افشای حقه های تله کینزی استاد داریوش

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی. من (علی بیک میرزایی) در این کلیپ به افشای راز حقه های تله کینزی استاد داریوش پرداخته ام. دوستان هدف من از افشای این حقایق به هیچ وجه تخریب افراد نمیباشد. حقیقت این است که من تا همین چند روز پیش حتی نمیدانستم استادی به نام “داریوش” وجود دارد! اوضاع به همین روال ادامه داشت تا اینکه یک روز چند نفر از شاگردان استاد داریوش به پی وی بنده در تلگرام آمده و از ایشان گله کردند. تمامی اسناد و مدارک موجود است! چیزی که آنان به من گفتند این بود که پس از آنکه در آموزش های استاد داریوش موفق نشدند وقتی کوچکترین انتقادی کردند توسط استاد داریوش مورد فحاشی قرار گرفته و سپس بلاک شده اند!

ابتدا آنان را کمی دلداری داده و گفتم مشکلی نیست به خدا واگذار کنید! اوضاع به همین شکل ادامه یافت تا اینکه چند ساعت بعد عده دیگری از شاگردان این استاد نیز به پی وی بنده آمده و همان گلایه ها را مطرح کردند! اینجا بود که تصمیم گرفتم در رابطه با تله کینزی های استاد داریوش کمی تحقیق کنم و ببینم قضیه چیست! پس از مشاهده تله کینزی های ایشان از آنجا که هیچ یک از تله کینزی های استاد داریوش با اصول متافیزیک همخوانی نداشتند متوجه ساختگی بودن تک تک این تله کینزی ها شدم!

از این رو با توجه به سوتی ها و قاف های بزرگی که استاد داریوش به دلیل عدم داشتن دانش متافیزیک در تک تک کلیپ های تله کینزی شان داده بودند و اینکه تله کینزی ها به شدت در حالت های مضحک و به صورت شدیدا بچگانه انجام شده بودند تصمیم گرفتم دو نمونه از کلیپ های تله کینزی هایش را برداشته و به رو کردن تک به تک حقه های شعبده بازی در این کلیپ ها بپردازم و چنین بود که این کلیپ افشاگری جنجالی را بیرون دادم!

بیشتر بخوانید:
افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

دوستان همانطور که در این کلیپ مشاهده میکنید تک تک حقه های به کار رفته در این تله کینزی ها را برایتان آشکار کرده ام! در پایان این کلیپ برایتان یک نمونه تله کینزی را که توسط خودم و به عمد انجام شده است منتشر کردم! لازم به ذکر است که بنده این تله کینزی را کاملا با حقه های شعبده بازی انجام داده ام و تنها قصدم این است که به آن دسته از افراد ساده لوح بفهمانم که با حقه های شعبده بازی هر نوع تله کینزی ای را میتوان طوری انجام داد که کاملا واقعی جلوه داده و شخص را متحیر کرد و سپس از همین طریق میتوان به راحتی کلاهبرداری های کلان از افراد تحت عنوان آموزش تله کینزی انجام داد! همچنین دلیل دیگر من برای این منظور این بود که به افراد ساده لوح بفهمانم که هر چیزی را که میبینند باور نکنند!

دوستان راستش را بخواهید وقتی بنده اعلام کردم که میخواهم به افشاگری حقه های تله کینزی های استاد داریوش بپردازم واکنشی که ایشان نشان دادند واقعا عجیب و دور از انتظار همه بود! ایشان بدون اینکه بدانند قرار است پرده از چه اسراری برداریم چنان به تکاپو افتاده و حول کرده بودند که خودمان نیز شک کردیم و گفتیم نکند چیزهای پنهان دیگری نیز ایشان دارند که اینطور به دست و پا زدن افتاده اند؟!!! در طول مدت قبل از انتشار افشاگری ایشان بیش از ۲۰ نفر را سراغ من فرستاده و اقدام به فحاشی های رکیک و حتی ناموسی به من کردند! (تمامی اسکرین شات ها موجود است) در ادامه تهدید به قتل نیز کردند که اسکرین شات این مورد نیز موجود بوده و در کلیپ نیز قرار داده ایم! جالب اینجاست که بعد از اینکه با هیچکدام از این کارها نتوانستند مرا از انجام این افشاگری منصرف کنند اقدام به تهمت زدن به بنده و انتشار اکاذیب نسبت به من نموده و در نهایت پس از منتشر شدن کلیپ افشاگری هایم مجددا افراد زیادی را که کاملا مشخص بود اجیر شده بودند سراغ پی وی بنده فرستادند! حتی همین الان در این لحظه که برایتان درحال نوشتن هستم یک مورد فحاشی دیگر نیز از سوی یک فرد ناشناس به من انجام شد! (اسکرین شات ها موجود است!)

بیشتر بخوانید:
کلاهبرداری کریستال تخت خواب پاکسازی چاکراها با نور کریستال

پس از فحاشی های بسیار بسیار رکیک و زننده توسط این افراد (ارازل و اوباش) بلاخره مشخص شد تمامی این افراد هیچ حتی ۵ نفر نیز نبوده اند! این افراد با ساخت اکانت های مختلف اقدام به فحاشی به بنده کرده بودند و در نهایت حساب تلگرام خود را نیز دیلت اکانت کرده بودند! در ادامه وقتی با این رسوایی بزرگ مواجه شدند “استاد داریوش” خود نیز به پی وی بنده آمده و چند گرم یاوه گویی کرده و طبق معمول بلاک کردند و سپس الفرار!

واقعا برای من عجیب است! آیا ایشان اینقدر شخصیتی شکننده دارند که جرات دو کلمه صحبت کردن ندارند و بلافاصله پس از گفتن مزخرفاتشان و تمام کردن چرندیاتشان اقدام به بلاک کردن میکنند؟! اگر ایشان اینقدر از خود مطمئن هستند چرا چنان که دیدیم به دست و پا زدن و تکاپو افتادند؟! این همه حول کردن ناشی از چیست؟ چرا به مدت دو روز در کانالشان بجز هدف قرار دادن من چیز دیگری قرار نمیدادند؟! واقعا جای تامل دارد!

بیشتر بخوانید:
افشای حقه سوراخ نشدن بدن با دریل این بار به صورت عَمَلی!

بسیار برای من جالب است که پس از اینکه استاد داریوش عده زیادی را سراغ من فرستادند (بنده حتی یک نفر را نیز در جوابشان سراغشان نفرستادم!) و هرکداممان در کانالمان جوابیه هایی فرستادیم (من فقط ۲ جوابیه فرستادم آن هم فقط به دلیل فحاشی ها و گفتن مزخرفات در کانالشان در رابطه با من بود! و همچنین در جواب هیچکدام از فحاشان چیزی برایشان ارسال نکردم و حتی بلاکشان نیز نکردم ولی ایشان بیش از ۳۰ مورد جوابیه یا بهتر است بگویم تهمت و اکاذیب و مزخرفات در کانالشان در رابطه با من فرستاده و حتی اقدام به توهین کردند که البته توهین هایشان از جانب من بی جواب نماند البته به صورت مودبانه!). بنده تنها ۲ جوابیه فرستادم که در جوابیه دومم اعلام کردم این دیگر جوابیه آخر من است پس از این رسوایی بزرگی که برای استاد داریوش به بار آمد دیگر نیازی به جوابیه فرستادن برایشان نیست! ایشان نیز پس از ادامه دادن مزخرفاتشان در رابطه با من در کانالشان فردای آن روز اعلام کردند دیگر جوابیه ای نمیفرستند! جالب اینجاست که ایشان اعلام کرده اند جوابیه ای نمیفرستند و بیخیال بنده میشوند ولی این درحالی است که بنده همچنان در حال دریافت کردن پیام های توهین آمیز از طرف شاگردان ایشان هستم! (کاملا مشخص است که این فحاشان به سفارش خود داریوش آمده اند!).

در پایان مجددا تاکید میکنم دوستان کلاهبرداران در همه جا کمین کرده اند. آنان سادگی شما را هدف قرار داده و با جلب اعتماد طوری از شما کلاهبرداری میکنند که خودتان نیز نخواهید دانست از کجا خورده اید! جالب اینکه از کلاهی که سرتان رفته نیز شاد و خرسند خواهید بود! کلاهبرداران از هر روشی برای خالی کردن جیب هایتان استفاده میکنند. آگاه باشید و قبل از هر اقدامی ابتدا کمی فکر کنید.

موفق و پیروز باشید…

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۳۶ دیدگاه. ترک جدید

 • […] بیشتر بخوانید: افشای حقه های تله کینزی استاد داریوش […]

  پاسخ
 • سلام استاد،یک سایتی هست که کلا خودش رو در زمینه کینزی ها جا داده
  آدرس سایت:easternwitch.ir
  اسم سایت:جادوگری شرقی
  میخواستم بدونم این سایت واقعی است یا نه
  اگه نیست میشه ثابتش کنید
  ممنون میشم

  پاسخ
  • Admin bar avatar
   علی بیک میرزایی
   ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۴

   سلام.
   دوست عزیز ما سایت جادوگر شرقی رو از اساس قبول نداریم. کلا سایتایی که توشون خرافات رو مبنای متافیزیک قرار داده اند رو ما قبول نداریم.
   در رابطه با تله کینزی هاشونم اگه بیننده یکم عاقل باشه متوجه ساختگی و با ریسمان انجام شدنشون میشه.

   پاسخ
   • اوه
    پس دوتا سایت اسرار ماورا و راستمرد چطور؟
    asrarmavara.ir
    rastmard.com
    و آقای مهدی انجل
    خیلی ببخشید استاد سوال زیاد پرسیدم

    پاسخ
    • Admin bar avatar
     علی بیک میرزایی
     ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۵۹

     دوست عزیز ما با سایت ها و اشخاص کاری نداریم. کلا میگیم هرکی دم از چاکرا و چشم سوم و این چیزا بزنه کارش کلا فیکه. حالا هر سایتی باشه و هر شخصی باشه. چون چیزی که نیست رو میگن هست!

     پاسخ
     • استاد (م-آ) واقعا یه شیوه چون رفته از سایت خارجی اموزش امبراکینزی رایگان رو داره الان تو سایتش ۱۵۰ هزار تومن میفروشه این واقعا درد داره!
      همینطور هم یه شخصی که به خودش میگه “ویز” (توهم زده که جادوگر بزرگه) همش چرت و پرت میگه و دم از عرفان و تجربیات عرفانی میزنه و هرکی که بر علیه بگه تهدیدات الکی میکنه اینم یه بررسی بکنید.

     • نگران نباشین هیچ کاری نمیتونن بکنن. آنجل رو هم که تو مستند برگ آس شستم آویزونش کردم و آبرو واسش نموند! آنجل سایتش در هفته حتی ۱۰ تا بازدید کننده هم نداره پس مشکلی نیست!

   • من خودم انجامش داددددم ریسماااان!!!!!!! خخخخخ بابا بیخیال من با ذهن و باورم و مدتیشن های خیلی زیاد در روز تونستم ی فرفره بچرخونم دلیل نمیشه کاری ک دیگران نمیتونن انجامش بدن واقعیت نداشته باشه

    پاسخ
    • باور؟ مدیتیشن؟؟؟! آقای محمد و خانم زهرا (ایمیلتون!) الان واقعا فکر کردین اینکه تونستین فرفره بچرخونین حاصل قدرت ذهنتون بوده؟؟؟ لطفا این کلیپو که لینکشو پایین گذاشتمو نگاه کنین و قشنگ دو ریالیتون بیفته که جای اینهمه زحمت تو ۵ دیقه میتونستین انجامش بدین! چون تله کینزی فرفره قدرت ذهن نیست بلکه دلیل فیزیکی داره! و اون جریان هم رفتی هوا بین دستاتون و فرفره هستش! میگین نه؟؟؟ کلیپ زیرو ببینین و از زندگی سیر بشین! 🙂
     https://aliland.ir/%d8%ad%d9%82%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%aa%d9%84%d9%87-%da%a9%db%8c%d9%86%d8%b2%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af-%d8%b2/
     موفق باشین!!!!!!!!

     پاسخ
     • لینکایی که دادین رو رفتم دیدم, حق با شماست.

     • سعی کنین هیچوقت در برابر حقیقت مقاومت نکنین. یک بار با نام محمد کامنت میذارین یک بار با نام زهرا…! مشخص بود از طرف داریوش بودین ولی بدونین شرافت خریدنی نیست و بهتره خودتون باشین.
      در هر حال خوشحالم که به اشتباهتون پی بردین.
      با احترام

 • […] بیشتر ببینید: افشای حقه های تله کینزی استاد داریوش […]

  پاسخ
 • سلام ایا استاد مهران موللی در شیراز استاد قابل اعتمادی است چونکه ایشون هم حرفهایشان با اثبات است

  پاسخ
  • در رابطه با ایشون نظر خاصی ندارم چون درست نمیشناسمشون و عملی هم ازشون ندیدم که بخوام نظر بدم. شایعات زیادی پیرامون ایشون وجود داره. فقط میتونم بگم متافیزیک دان هایی که چاکراها رو تایید میکنن مورد اعتماد نیستن

   پاسخ
  • سلام خیلی ممنون از شما واقعا خیلی کمک کرد لطفا فیلم های زیادی بزارین تا آگاه بشیم خیلی افراد هستن که با این کار ها (تله کینزی دروغکی) مردم رو قول می زنن واین کار واقعا کار خیلی بدیه

   پاسخ
 • بنده از شاگردان آقای داریوش بودم بعد از اینکه ۲۰۰ هزار تومان بهش دادم یک مشت مزخرفات تحویلم داد و وقتی اعتراض کردم بلاکم کرد و متاسفانه ۲۰۰ هزار تومان سرم کلاه گذاشت. خدا ازش نگذرد حلالش نمیکنم

  پاسخ
 • تمام تله کینزی استاد داریوش ساختگیه و با نخ انجام میشه

  پاسخ
 • آقای لند عاشقتونم بهترینی❤❤❤

  پاسخ
  • ممنون لطف دارین🌹

   پاسخ
  • استاد با چند نفر داشتیم ویدئو رو میدیدیم الاغ بابازرگم پشتشمون بود یک دفعه آخرش شروع کرد به خندیدن نفهمیدم چرا چون بی زبونه دیگه نمی‌شه فهمید چی میگه. یکم دقت کردم دیدم شما شعبده بازی نکردین دوربین گوشیتونو کج گرفتین

   مردی تأییدش کن

   پاسخ
   • چرا تاییدش نکنم؟ وقتی با این کامنتت عملا به همه اعلام کردی الاغ بابا بزرگت دقیقا خودت بودی چرا تاییدش نکنم؟!!! احمق تو دقیقه ۳۱:۳۵ همین کلیپ خدافظی کردنی گفتم این جاذبه معکوس ساختگیه و حقه داره! آبروی خودتو بردی با این کامنتت! الحق که فقط همچین افراد کند ذهنی میرن و شاگرد داریوش میشن! یکی از این کند ذهنا هم خود تو هستی!

    پاسخ
 • سلام بیوکنزی تغییر رنگ چشم واقعیت داره؟ممنون میشم پاسخگو باشین

  پاسخ
  • سلام. نه فقط یه دروغ ساخته توهمات ذهن بیمار یک عده شیاده

   پاسخ
   • سلام من خودم از بیوکینزی نتیجه گرفتم

    پاسخ
    • دوست عزیز مجبوری نیستین دروغ بگین! انگار من میگم یه گربه بال درآورده بود داشت پرواز میکرد!

     پاسخ
     • منو کسی نفرستاده میتونم عکس هم بفرستم و درباره برون فکنی شما گفتی ساخته ذهن ماست درست من خودم برون فکنی کردم در موقع اذان صبح من زود تر از بقیه بیدار شدم و رفتم برای خلسه و برون فکنی اونموقع همه خواب بودن من توی برون فکنی رفتم توی هال همون موقع دیدم مادرم رفت وضو گرفت اومد نماز بخونه بعد پرم بیدار شد و بعد نماز با هم صحبت کردن من وقتی خواستم به جسم برگردم صحبت هاشونو شنیدم و وقتی از خلسه و برون فکنی اومدم بیرون باهاشون درباره صحبت هایی که با همدیگه کرده بودن پرسیدم و گفتن بله ما همین حرفا رو میزدیم چطور میتونه ساخته ذهن باشه وقتی من صداشونو موقعی که در اون حالت بودم میشنیدم

     • دوست عزیز ناخودآگاهتون صداشونو شنیده و ذهنتون تصویر سازی کرده! به همین راحتی!

     • من یک پسر۱۶ ساله ام عکسشم دارم حیف که پاک میکنین

 • قسم میخورم نه از طرف کسی اومدم نه قصد گفتن دروغ و نه شوخی رو دارم

  پاسخ
 • داریوش یه کلاهبردار تمام عیاره. یه انتقاد ازش کردم درجا بلاکم کرد و آموزشاشم به من نداد و پولم تو هوا رفت!

  پاسخ
 • کلاهبرداری های داریوش که دیگه افشاگری نیاز نداره! تابلوئه طرف یه چی زده رفته فضا

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است