الکتروکینزی چیست؟ دروغی شیرین ساخته توهمات کلاهبرداران خوش ذوق!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما عزیزان در رابطه با الکتروکینزی مطالب مفیدی را ارائه کنم. الکترو کینزی, دروغی شیرین ساخته تحیلات کلاهبرداران خوش ذوق! از شما دعوت میکنم ابتدا کیپ الکتروکینزی ای که در زیر برایتان ترتیب داده ام را ابتدا به صورت کامل مشاهده کنید و سپس ادامه مقاله را مطالعه کنید! قبل از هر چیزی اعلام میکنم که در بخش های روشن شدن لامپ ها در کلیپ افت کیفیت محسوسی مشاهده خواهد شد که به دلیل کاهش دادن حجم کلیپ از ۵۹۰ مگابایت به ۳۷ مگابایت است!

.
خوب دوستان با مشاهده کلیپ بالا دیدید که الکتروکینزی به وسیله حقه های پنهان به چه شکل هایی میتواند اجرا شود! توجه داشته باشید که در این کلیپ من فقط از چند حقه ساده از میان دهها حقه انجام الکترو کینزی استفاده کرده ام که ذهن را شدیدا به چالش میکشند! دوستان چیزی به نام الکتروکینزی وجود ندارد و این فقط و فقط ساخته ذهن و توهمات عده ای کلاهبردار خوش ذوق است! در ادامه از شما دعوت میکنم این مقاله را با دقت مطالعه کنید.
.
الکتروکینزی چیست؟

بر اساس روایات نقل شده از توهمات بیمارگونه عده ای افراد کلاهبردار به شدت کم سواد و در برخی موارد کاملا بی سواد با قدرت ذهن میتوان برق تولید کرد! این عمل را در حقیقت الکتروکینزی نامیده اند! این افراد ادعا دارند که با استفاده از قدرت ذهنشان توانایی تولید برق را داشته و قادر هستند با برقی که تولید میکنند لامپ و لوازم برقی را روشن کنند! و اوج فاجعه زمانی است که برخی از این افراد به شدت بی سواد ادعا میکنند بدون دست زدن به لامپ تنها با مشاهده آن روشنش میکنند!!! ابتدا یک تبارک الله به این افراد گفته و حال به سراغ ادامه این مقاله میرویم… این افراد شیاد و کلاهبردار و در کل مدعیان الکترو کینزی افرادی دارای بسیاری از مشخصه های زیر هستند:

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

  • آنقدر سواد پایینی دارند که واقعا باور دارند که با ذهن میتوان برق تولید کرد و آن برق را به اشیای برقی منتقل کرد. لذا با توجه به این باور سر تا پا اشتباهشان ادعای قدرتهای ماورایی الکتروکینزی دارند.
  • افرادی شیاد هستند که میدانند الکتروکینزی از دم مزخرفاتی بیش نیست ولی با واقعی جلوه دادن الکتروکینزی و ادعای دارا بودن این قدرت اقدام به کلاهبرداری میکنند.
  • افرادی عقده ای و با سطح سواد بسیار پایینی هستند که واقعا باور دارند که با ذهن میتوان برق تولید کرد و آن برق را به اشیای برقی منتقل کرد. و با ادعای دارا بودن این قدرت سعی در سرکوب کردن عقده های درونیشان دارند.
  • افرادی عقده ای هستند که میدانند اینها همه مزخرفات هستند ولی با واقعی جلوه دادن الکتروکینزی و ادعای دارا بودن این قدرت سعی در سرکوب کردن عقده های درونیشان دارند.
  • افرادی هستند که تنها با نیت سرگرمی ادعای الکتروکینزی میکنند. این افراد اغلب میگویند که کارشان با حقه انجام میشود و در برخی موارد نیز تنها به جهت سرگرم کردن افراد هیچ ادعای واقعی یا دروغین بودنی نداشته و اقدام به سرگرم کردن افراد میکنند. این افراد بیشتر حس کنجکاوی حاضرین در رابطه با طریقه انجام این حقه را قلقلک میدهند!

بیشتر بخوانید:
همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

مستندات مدعیان الکتروکینزی برای انجام این عمل چیست؟

این جماعت بسیار کم هوش مستنداتشان برای ادعای مطرحه الکتروکینزی تنها این مساله علمی است که “نورون های مغز برق تولید میکنند!” همین و بس! این افراد آنچنان سطح علمی پایینی دارند که در این باره یک چیز را میدانند و هزاران میلیون را نمیدانند! در اینکه مغز برق تولید میکند شکی نیست و دلیل اینکه مغز برق تولید میکند وجود نورونهای مغز هستند و این برق تولید شده جهت انتقال سیگنال های عصبی است! جالب است بدانید که مغز انسان دارای بیش از یک میلیارد نورون میباشد! جریان الکتریسیته مغز هرگز متوقف نمیشود چرا که لازمه فعالیت این نورون ها همین جریان الکتریسیته مغز میباشد. حال اجازه بدهید آب پاکی را روی سر تهی از مغز عده ای کند ذهن بریزیم که بر فرض مثال در صورتی که بخواهیم با وسیله ای جانبی برق موجود در مغز را به یک وسیله برقی منتقل کنیم در بهترین حالت تنها خواهیم توانست یک لامپ ال ای دی بسیار کم نور را روشن کنیم همین! چرا که برق موجود در مغر در بهترین حالت ممکن تنها ۲۵ وات است! یاد استادی افتادم که بنده خدا از کندی ذهن شدیدا در رنج و غذاب است و در مستندی دیده بود که ادعا شده بود با برق موجود در مغر میتوان یک شهر را روشن کرد! بنده خدا هر چیزی که در اینترنت مشاهده میکند را باور میکند!

بیشتر بخوانید:
شهود چیست؟ بررسی شهود باطنی و تفکر شهودی

این افراد بسیار کند ذهن با تکیه بر این عنوان علمی که مغز برق تولید میکنند پا پیش گذاشته و آن را به قدرت ذهن ربط داده و ادعا میکنند با قدرت ذهن میتوان برق تولید کرد! و حال جالبتر آن دسته از افرادی هستند که سخنان این افراد را باور هم میکنند! باور کنید استفاده از ذهن کار دشواری نیست بهتر است کمی از آن مغز استفاده کنید ثواب دارد! همانطور که خداوند متعال فرموده اند “۱ ساعت تفکر ارزشمندتر از هفتاد سال عبادت است!” اینجا منظور خداوند دقیقا تفکر سازنده است! وقتی از ذهنتان استفاده نمیکنید و چشم و گوش بسته باور میکنید و اطاعت میکنید این کار شما از هزاران هزار بمب اتمی برای یک جامعه ویرانگر تر است!

بیشتر بخوانید:
هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود؟ حتما بخوانید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه + یازده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: