همه چیز درباره سازمان مخفی بنیاد SCP | آزمایشگاه مخوف اس سی پی

سازمان مخفی بنیاد SCP یا به اصطلاح ‘بنیاد امنیتی مهار ناهنجاری ها’ از موجودات غیر انسانی و کنترل پدیده های فراطبیعی غیرقابل توضیح با دانش حال حاضر بشریت به وجود آمده است. پدیده های فراطبیعی و موجودات ناشناخته و مرموز به “SCP” و “ناهنجاری” معروف اند، با جست و جوی شماره مخصوصشان، می‌توان به اطلاعات آنها دسترسی پیدا کرد. در دانشنامه SCP هزاران فایل، عکس، ویدیو و پرونده از این موجودات فراطبیعی موجود میباشد. گزارش های شبه علمی و محرمانه این پدیده های غیرقابل درک و توضیح همچنان در دسترس و برخی به علت فوق محرمانه غیرقابل دسترس میباشد.

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

به گفته بعضی از شاهدین چندین مورد از این موجودات در شهر های کم جمعیت در پایین کوه ها، جنگل ها و نزدیک کوهستان مشاهده شده که میتوان به SCP-6789 اشاره کرد که به سایرن هد یا کله آژیری معروف است اشاره کرد. اشاره دیگری کنیم به این که سازمان درحال انجام آزمایشات انسانی بر روی مجرمین اعدامی و تولید این نوع موجودات، شکار و به دنبال پیدا کردن راهی برای از بین بردن آنها میباشد و یا برای اهداف سیاسی – نظامی جمع آوری می‌کند هنوز معلوم نیست.

بیشتر بخوانید:
ایلومیناتی چیست؟ منشا ظهور ایلومیناتی ها

این سازمان یک انجمن مخفی بین المللی که متشکل از موسسه تحقیقاتی علمی و یک آژانس اطلاعاتی شبه نظامی برا حمایت از اهداف آنهاست، علیرغم ماهیت بسیار محرمانه این سازمان، دولت های سرتاسر جهان پدیده های غیرقابل درک و فراطبیعی را به این سازمان سپرده‌اند تا مواردی که شامل اشیاء با قدرت فراطبیعی، ناهنجاری ها در مکان های خاص و حیواناتی که دارای قدرت های ماوراءالطبیعی هستند را شکار کرده و روی آنها تحقیق و آزمایش انجام شود و اگر از کنترل خارج شوند باید نابود شوند. در هر زمان یا مکانی که یکی از این ناهنجاری ها یا اتفاقات فراطبیعی رخ دهد مامورین متخصص سازمان در کمتر از چند ثانیه در محل مورد نظر حاضر شده تا هدف را مهار کرده و به قسمت آزمایشگاه سازمان برده و روی آن تحقیقات خاصی انجام شود و درصورت مهار نشدن هدف مجبور به نابودی و از بین بردن آن میشوند. این سازمان برای از بین بردن شاهدین داروی هایی مخصوص فراموشی به خورد آنها داده تا حافظه آنها را پاک کرده و یا به مکانی نامعلوم آنها را برده و به زندگی آنها خاتمه می‌دهند.

بیشتر بخوانید:
ارتباط ذهنی با موجودات غیر ارگانیک

ناهنجاری ها و موارد فراطبیعی تا زمانی که توسط سربازان مسلح و دانشمندان مورد آزمایش قرار می‌گیرند که راهی برای مهار و نابودی آنها پیدا شود و پس از یافتن راهی برای از بین بردن، SCP محکوم به نابودیست. سازمان افرادی که بر روی آنها آزمایش انجام می‌دهد، به افراد پرسنلی سطح D شناخته می‌شوند (همان زندانیان و مجرمین تحت تعقیب و اعدامی). از این افراد برای انجام آزمایشات علمی و روش مهار بر روی ناهنجاری استفاده می‌کنند. (خطری که این موجودات جان بشریت را تهدید می‌کند در سطح انقراض نسل بشر میباشد.) به غیر از خود سازمان، انجمن های رقیب و متعدد زیادی وجود دارند که به آنها گروه های GOL گفته میشود که از وجود پدیده های فراطبیعی اطلاع داشته و برای اهداف خاص با آنها تعامل دارند و فقط به نفع خود از آنها استفاده میکنند. نمونه هایی از افراد اصلی GOL عبارت‌اند از آشوبگران شورشی و تروریست های زیستی شامل افراد سابق بنیاد SCP می‌باشند.

بیشتر بخوانید:
نیکولا تسلا کیست؟ آیا مطالبی که در رابطه با تسلا میخوانیم حقیقت دارند؟

GOC یک آژانس شبه نظامی مخفی از سازمان ملل متحد که در نابود کردن تهدیدات ماوراء طبیعی تخصص دارد و در برابر این آژانس یک گروه رقیب به نام دست مار “serpent hand” وجود دارد که از حقوق موجودات غیر عادی دفاع میکند و درحال تلاش برای سرکوب فعالیت های سازمان SCP و آژانس GOC مقاومت می‌کند. سایر گروه های کوچک و شناخته نشده یرای بهره برداری و فروش سلاح و مواد از این موجودات استفاده کرده و به دنبال منافع مالی و سود شخصی خود هستن و بعضی از این گروه ها برای خدمت به اهداف مذهبی، سیاسی و ایدئولوژیک خود استفاده می‌کنند. بنیاد SCP در انجمن فعالیت های ماوراءالطبیعه در سال ۲۰۰۷ شناخته شد جایی که اولین فایل SCP-173 توسط یک کاربر ناشناس پست شد همراه با تصویری از مجسمه UNTITLED 2004 اثری از هنرمند ژاپنی به نام ایزومی کاتو که از استفاده بدون مجوز اثر هنری خود در فضای مجازی توسط این کاربر ناشناس ناراضی بود اما اجازه استفاده از این عکس را برای اهداف غیر تجاری برای جامعه داد.

بیشتر بخوانید:
موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

در پی اغتشاش و شلوغی های رسانه های اجتماعی وب سایت ها و پیچیده شدن خبر ها و افشا شدن آزمایشات انسانی و وجود موجودات فراطبیعی خبری از سوی یکی از منابع غیر معتبر شایعه ای شروع به پخش شدن بین مردم شد که ساختمان بنیاد SCP توسط سانحه آتش سوزی از بین رفته و تمامی مدارک و نتایج پروژه های آزمایشی مفقود شده‌اند درصورتی که برخی از شواهد به جا مانده از آتش سوزی غیر این را ثابت می‌کند. چندسال بعد از افشا شدن حقایق تلخ و ترسناک سازمان SCP شرکت های بازی سازی و تصمیم به ساخت بازی هایی با ژانر ترسناک و مهیج نموده و توانستند از این ایده سود چندانی کنند و در پی استفاده شرکت های بازی سازی تولید کنندگان فیلم ها و انیمیشن های ژانر ترسناک نیز تصمیم به استفاده از شخصیت های SCP در فیلم های خود کردند.

بیشتر بخوانید:
سایرن هد چیست؟ فیلم ضبط شده واقعی از حضور سایرن هد در ایران!

در پی حقایق و صحنه سازی و دست های پشت پرده بنیاد SCP هنوز پابرجاست و گفته میشود در جزیره ای دور افتاده و قر به دور از دسترس انسان های عادی هنوز آزمایشات در حال انجام هستند و قربانیان این آزمایشات زندانیان و مجرمین معروف و تحت تعقیب سطح D هستند. احتمال اینکه موجودات درون آزمایشگاه از کنترل خارج شوند بسیار بالا میباشد به صورتی که در کمتر از چند ساعت نسل بشر منقرض شود. سوالی که ذهن برخی از خوانندگان را دربر می‌گیرد این است که آیا سازمان SCP با فضایی ها همکاری میکند؟ احتمال پاسخ مثبت دادن به این سوال بسیار زیاد میباشد زیرا با تکنولوژی معمولی زمین هیچ کاری نمی‌شود انجام داد و موجودات به راحتی می‌توانند از آزمایشگاه فرار کنند پس می‌توان گفت یکی از دست های پشت پرده فضایی ها می‌باشند. درپی وقوع حوادث فراطبیعی و مشاهده شدن اکثر این موجودات و همینطور مشاهده شدن سفینه فضایی ها می‌توان گفت توطئه ای بزرگ در کار است و آرامش الان آرامش قبل از طوفان است.

بیشتر بخوانید:
بازگشت عروسک جن زده! این داستان واقعی است!

پ.ن : این سازمان به گفته اولین کسانی که از این مطالب آگاه شده‌اند تخیلی میباشد و اینکه صحت وجود این سازمان و موجودات ناشناخته درون این سازمان هنوز یک راز وحشتناک میباشد پس این مطالب رو نه میشود تایید کرد و نه رد کرد.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • Avatar
  عباس بواعزا
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۷:۰۶

  مطالب عالی بود💙❤

  پاسخ
 • یاد سریال عامل ناشناخته و سریال دوران کهن افتادم😐
  واقعا کدوم عقل سالمی این داستان ها رو باور میکنه.

  نسل بشر چند هزار ساله منقرض نشده.
  پس موجود فرا طبیعی وجود نداره که بخواد و بتونه تو چند ساعت ما رو منقرض کنه.

  فوقش موجوداتی باشن که از لحاظ فیزیکی یا هوش یا تکنولوژی از ما برتر باشن😕

  ممنون از مقاله جالبتون🙏

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شش − دو =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: