خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

افشای حقه های تله کینزی چرخونک استاد “ز”

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرازیی) در این پُست تصمیم دارم در کلیپی که برایتان تدارک دیده ام پرده از اسرار تکنیک های تله کینزی های استاد “ز” بردارم. دوستان راستش را بخواهید داستان از وقتی شروع شد که یکی از شاگردانم به من کلیپی را از استاد “ز” نشان داد که در آن استاد “ز” میگفت در تله کینزی نیازی به استفاده از دستان نیست! دروغ چرا, ابتدا واقعا از حرف هایش خوشم آمد ولی در ادامه در چند کلیپ دیگر دیدم که در تله کینزی هایش از دستانش استفاده میکند! این شدت از تضاد و تناقض بزرگی که مشاهده کردم مرا بر این داشت به تله کینزی هایش دقت کنم که در نتیجه چند بار ملاحظه کلیپ هایش متوجه ساختگی بودن اول و آخر کلیپ هایش شدم! از شما دعوت میکنم باقی ماجرا را در کلیپ زیر مشاهده کرده و خودتان قضاوت کنید!

سخن پایانی:

دوستان میبینید که اجرای حقه های تله کینزی کوچک و بزرگ, پر و جوان نمیشناسد! میبینید که در این زمانه به هیچ کسی نمیشود اعتماد کرد! از شما خواهشم این است که ساده لوحی را کنار گذاشته و قبل از هر اقدامی ابتدا کمی تامل کرده و پس از فکر کردن اقدام به ریختن پول هایتان در جیب های این و آن کنید!

موقث و پیروز باشید.

بیشتر ببینید:

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۹ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.