روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما عزیزان روش هایی را در جهت دور کردن جن و شیاطین آموزش بدهم که به وسیله این روش ها خواهید توانست تا آخر عمر از اجنه و شیاطین در امان بمانید!

بیشتر بخوانید:
جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن

جن چیست؟

دوستان برای دور کردن جن میبایست ابتدا بدانید جن چیست؟! برای این منظور ابتدا توجه شما را به نقل قولی در زیر از ویکی پدیا در رابطه با جن جلب میکنم:

بنا بر باور اسلام، نام دسته‌ای از موجودات فراطبیعی است. اعتقاد اسلام بر این است که وجود آن‌ها آتش بدون دود است (قرآن ۵۵:۱۴; الرحمن، ۱، «و جنیّان را از رخشنده شعله آتش خلق کرد.») که هم به صورت آشکار و هم به صورت ناپیدا زندگی می‌کنند.
منبع: (ویکی پدیا)

بیشتر بخوانید:
همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

همانطور که در نقل قول آمده از ویکی پدیا مشاهده کردید جن در حقیقت موجودی است فرای طبیعت (به عبارتی ماده نیست). جن ها نیز همانند ما انسانها و تمامی جانداران و موجودات جهان محلوقات خدا هستند. در بین اجنه خوب و بد هم وجود دارد و حتی ادیان مربوط به خودشان را نیز دارند. اما مشکلی که این وسط وجود دارد حرف ها و حدیث های زیادی است که در رابطه با جن و اجنه و پری گفته و شنیده میشود. شخصی سایه ای را میبیند بلافاصله میگوید جن! شخصی سیاهی ای را میبیند داد میزند: جن!!! شخصی گربه ای را میبیند میگوید: جن! شخصی فردی با قیافه زشت و قدی کوتاه میبیند میگوید: جن!!! همه ما (اکثر ما) همواره میخواهیم نادانسته هایمان را به نوعی توجیه کنیم بی آنکه حقیقت آن را بدانیم و متاسفانه چشمانمان را بسته و از آنجا که فکر کردن در بین اکثر مردم ما امری است کاملا ناشناس, داد میزنیم و میگوییم: جن! 😕

جن

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

روش های دور کردن جن:

دوستان من همواره به کسانی که به اصطلاح جن میبینند دستور العمل هایی را جهت دور کردن جن از آنها ارائه میکنم که خوشبختانه تنها پس از یک هفته از مشاهده جن توسط آنان, دیگر جنی به سمتشان نمی آید! حال میخواهم این روش های خاص را جهت دور کردن جن و اجنه از خودتان برایتان بگویم و در ادامه دلیل این روش ها را نیز برایتان توضیح خواهم داد. از کلیه کسانی که اصطلاحا جن و پری میبینند و وحشت میکنند دعوت میکنم به جای پرداخت هزینه های هنگفت به رمالان و دعانویسان مفت خور بی سواد, از این روش ها استفاده کنند و شاهد از بین رفتن اجنه شوند! روش هایی که موجب از بین رفتن اجنه میشوند به ترتیب زیر هستند:

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

 • نزدیک شدن به خدا
  همانطور که میدانید خداوند قادر متعال است و هیچ چیزی برای خدا غیرممکن نیست. خداوند است که کل جهان ها و مخلوقات را خلق کرده است. خداوند است که قوانین فیزیک و… را خلق کرده است و اوست که حلال تمامی مشکلات است. شما با نزدیک شدن به خدا و خلوص هرچه بیشتر قطعا اجنه و شیاطین را از خود دور خواهید کرد چرا که ذکر نام خدا بزرگترین ترس و وحشت برای موجودات اهریمنی است. پس بدین ترتیب با نزدیک شدن به خدا میتواند خیالتان راحت باشد که حتی اگر بر فرض محال با جنی مواجه شدید آن جن قطعا جنی شرور و یا موجودی اهریمنی و یا از گروه شیاطین نخواهد بود. حال در ادامه به معرفی روش هایی میپردازم که موجب میشوند دچار توهم دیدن اجنه نشوید. چرا که ۹۹/۹۹ درصد مواردی که انسان با جن مواجه میشود, جنی که مشاهده میکند تنها یک توهم بوده و ناشی از مشکلات درونی خود آن شخص میباشد.

 • تغذیه مناسب و افزایش دادن گلبول های قرمز خون و هموگلوبین با مراجعه به پزشک متخصص
  اکثر کسانی که فکر میکنند اجنه دیده اند متاسفانه دچار بیماری کم خونی هستند. بله درست است! کم خونی موجب دیدن سایه های عجیب و غریب به خصوص از دید زاویه دار میشود! بدین ترتیب شما عملا یک جن را مشاهده میکنید که مقابلتان قرار گرفته است!

بیشتر بخوانید:
ساب تون یا زیر صوت چیست؟ علت اصلی مشاهدات ماورایی خود را بشناسید!

 • ورزش کردن, گوش دادن به آهنگ های شاد و رقصیدن, و همچنین مراجعه کردن به روانشناس و در برخی موارد روانپزشک
  اکثر کسانی که جن و پری مشاهده میکنند افرادی افسرده و پریشان هستند. افسردگی و پریشانی و تنها ماندن بیش از حد موجب میشود شخص دچار اختلالات ذهنی ای شود که در نتیجه این اختلالات آن چیزی که بسیار خواهد دید جن و پری است!

بیشتر بخوانید:
کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح!

 • اهمیت ندادن به چیزی که دیده اید و شنیده اید
  در اکثر موارد صداهای ماورایی ای که ما میشنویم به دلیل وجود ساب تون ها میباشد. ساب تون ها ارتعاشات صوتی ای هستند که توسط آیتم های محیط پیرامونمان مانند حرکت ماشین ها کیلومتر ها دور تر و … میباشند که گوش ما آنها را نشنیده ولی ناخودآگاه ما آنها را میشنود. از آنجا که مغز تحلیل درستی از ساب تون ها ندارد از این رو آن صدا را به شکلی که به آن عادت دارد میپذیرد و از این رو ما صداهای عجیب و غریب میشنویم و در نتیجه دچار ترس و اضطراب میشویم (حتی با اینکه خودمان خبر نداریم) و این ترس موجب میشود ما چیزهایی را مشاهده کنیم و داد بزنیم: جن!

بیشتر بخوانید:
سایکو کینزی چیست؟ مقاله ۲۰۱۹ سایکوکینزی واقعی!

 • دور شدن از مراکز تولید صوت زیاد
  در صورتی که ما در مجاور مراکز صوتی قرار بگیریم به مرور گوش هایمان به هنگام قرار گیری در سکوت شروع به وز وز کردن و شنیدن صداهای ممتد بوق مانند خواهند کرد! و سپس این امر موجب میشود فکر کنیم این اصوات ماورایی بوده و در ادامه ترسمان موجب خواهد شد ذهنمان داستان سرایی کرده و بعد داد بزنیم: جن! 🙂

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قدرت ذهن و متافیزیک – مقاله ای کاملا متفاوت

 • تماشا نکردن فیلم های ترسناک و نخواندن داستان های ترسناک
  بیش از ۸۰ درصد موارد مشاهده جن ناشی از ذهنیت افراد از فیلم های ترسناکی است که تماشا کرده اند و داستانهای ترسناکی که خوانده اند و یا برایشان نقل قول شده است! قدرت القاء ذهنی را دست کم نگیرید!

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

دوستان و عزیزان به شما پیشنهاد میکنم به جهت دور کردن جن از خود قبل از مراجعه به رمالان و دعا نویسان و توهین به فهم و شعور خودتان ابتدا تنها یک هفته روش هایی که گفتم را انجام دهید و ببینید چه راحت این اجنه خیالی ناشی از توهماتتان دور خواهند شد! دوستان هیچ تا به حال با خودتان فکر کرده اید که چرا فقط کسانی که به اجنه و این مزخرفات (میگویم مزخرفات چرا که در عصر حاضر در جهان ماده جایی برای اجنه نیست!) فکر میکنند و ذهنشان را درگیر میکنند جن و پری میبینند؟! چرا کسانی که به این چیزها اهمیت نمیدهند هیچ گاه این چیزها را نمیبینند؟ و یا در صورتی که ببینند هم فقط یک بار میبینند و بس! و همان یک بار هم ناشی از همین مواردی است که در بالا به آنها اشاره کردم!

بیشتر بخوانید:
آموزش تمرینات پرانایاما – کاملا متفاوت و جدید

سخن پایانی:

قطعا حال عده ای کند ذهن به این مقاله حمله خواهند کرد و با بیان عباراتی گهربار ناشی از تربیت خانوادگی شان شروع به فحاشی و توهین خواهند کرد که چرا فلان میگویی و جن را که در قرآن نیز به آن اشاره شده است انکار میکنی! در پاسخ به این گروه افرادِ مخالفِ تفکر, باید بگویم اولا ما مسلمان هستیم و همه مان قرآن و گفته هایش را قبول داریم! همچنین همه ما مسلمان ها بلا استثنا به وجود جن باور قلبی داریم! ولی افراد خردمند میدانند که در عصر حاضر (فناوری و تکنولوژِ) دیگر جایی برای اجنه وجود ندارد! شاید از ۲۰۰ هزار مورد مشاهده اجنه تنها یک موردشان مشاهده جن واقعی (همان موجود غیر ارگانیک که ما به آن جن میگویی) باشد! مابقی از دم به دلیل مواردی است که به آنها اشاره کردیم! و آن یک مورد هم مطمئن باشید جن مبارک با شما کاری ندارد! بیکار نیست که! 😉 واقعا نمیدانم چرا وقتی شخصی بر فرض محال جنی واقعی میبیند دچار ترس میشود! مگر آنها با ما چه کار دارند؟!!!

بیشتر بخوانید:
آیا سرنوشت انسان از پیش تعیین شده است؟

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 5 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: