هواپونوپونو چیست؟ برترین تکنیک پاکسازی درونی – محدودیت صفر

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من علی بیک میرزایی در این مقاله می خواهم به شما و همراهان گرامی در رابطه با هواپونوپونو که یک نوع تکنیک در جهت پاکسازی درونی می باشد مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسند شما همراهان گرامی قرار گیرد. از شما درخواست دارم در پایان این مقاله نظر خود را در بخش مربوط به کامنتها مطرح کنید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
ارتعاشات مفهومی چیست؟ بررسی کوانتوم گفتار در متافیزیک

هواپونوپونو چیست؟

در پاسخ به این سوال که هواپونوپونو چیست ابتدا میخوام به تعریفی برگرفته از ویکی پدیا مراجعه کنم:

هواوپونوپونو یا هواپونوپونو (به انگلیسی: Ho’oponopono) روش پاک‌سازی درونی مبتنی بر بخشش، عشق و دگرگونی می‌باشد که متعلق به بومیان هاوایی است. کلمهٔ هواوپونوپونو به معنی درست‌کردن اشتباه است. بومیان هاوایی بر این باور بودند که اشتباهات از افکار آلوده شده با خاطرات تلخ گذشته نشات می‌گیرند. روش هواوپونوپونو فرایندی است که ضمن به عهده گرفتن مسئولیت اتفاقات زندگی، انرژی نادرست ناشی از خاطرات و اشتباهات که باعث انسداد، عدم تعادل و بیماری می‌گردد را پاک و آزاد می‌کند.

ویکی پدیا

بیشتر بخوانید:
نکات مهم پاکسازی و فعال سازی چاکراها

هواپونوپونو در واقع تکنیکی است که به وسیله بر عهده گرفتن مسئولیت کلیه اتفاقات زندگی، کلیه انرژی های به اصطلاح منفی خاطرات تلخ گذشته و اشتباهات و غیره را که موجب بروز حس بد و از بین رفتن تعادل و بروز بیماری های مختلف در شخص می گردد راه پاکسازی کرده و با افزودن چاشنی عشق و بخشش و محبت کلیه اثرات باقی مانده از اتفاقات تلخ گذشته را پاکسازی می کند. با استفاده از تکنیک هواپونوپونو یا محدودیت صفر شخص میتواند تاثیر افکار گفتار و کردار پر محبت درونی را دیده در واقع با این عمل به وضعیت صفر رسیده در موقعیتی قرار گیرد که ناممکنی وجود نداشته و همه چیز ممکن باشد. در واقع در این وضعیت محدودیت صفر بوده و هیچ فکر و حرف و عمل و باور و در کل هیچ چیز دیگری وجود نخواهد داشت و همه چیز هیچ است و بس!

بیشتر بخوانید:
یوگا نیدرا چیست و چه فوایدی برای شخص دارد؟

ویژگی های هواپونوپونو:

از جمله ویژگی های هواپونوپونو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شما در هر لحظه و در هر شرایط نگاهی نو نسبت به خود خواهید داشت و تجلی عشق را احساس خواهید کرد.
  • مشکلات دیگر معضل نبوده بلکه یک فرصت شمرده می‌شوند.
  • خاطرات و ناراحتی های گذشته مورد پذیرش واقع شده و با عشق جایگزین می شوند.

بیشتر بخوانید:
پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

هواپونوپونوی مدرن چه چیست؟

هواپونوپونوی مدرن می‌گوید هر اتفاقی که در زندگی ما می افتد و ما آن را تجربه می‌کنیم خواه وقایع باشند و یا افرادی که با آنها مواجه می‌شویم، هر احساسی که به ما دست می دهد و هر اتفاقی که در زندگیمان می افتد، همه و همه نشات گرفته از افکار و باور ها و خاطرات و انرژی های درونی ما هستند که به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه به عمق وجود درونی ما نفوذ کرده و در ضمیر ناخودآگاه ما جا خوش کرده اند. هواپونوپونو راه رهایی از خاطرات و انرژیهای منفی که در ناخودآگاه مان وجود دارند و ما از آنها بی خبر هستیم را چهار عبارت متاسفم- لطفاً مرا ببخش – متشکرم و دوستت دارم میداند.

بیشتر بخوانید:
استرولوژی چیست؟ نظر یک ستاره شناس در رابطه با طالع بینی

آیا چهار عبارت هواپونوپونو برای پاکسازی درونی و رسیدن به محدودیت صفر کافی هستند؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم خیر! چهار عبارت متاسفم، لطفاً مرا ببخش، متشکرم و دوستت دارم تا زمانی که به صورت عمیق و از ته دل و باور حقیقی گفته نشوند هرگز موثر واقع نخواهند شد. بنابراین بهترین راه در جهت القای این ۴ مورد این است که قلبا آن‌ها را باور داشته و نه به عنوان یک الگوی منظم که به عنوان یک الگوی ناهمگون و پراکنده نیز از این موارد در زندگی خود استفاده کنیم. وقتی به کسی می گوید لطفاً مرا ببخش می بایست اشتباه خود را عمیقاً پذیرفته باشید و سپس این عبارت را به کار ببرید. یا وقتی از شخصی تشکر می کنید واقعاً و قلبا قدردان او باشید. وقتی شخصی را دوست دارید او را قلب ان و حقیقتا دوست داشته باشید و به او عشق می ورزید نه اینکه با نسخه برداری از یک الگوی منظم فقط بخواهید تکرار کنید! وقتی از کرده خود متاسف هستید این تاسف می بایست قلبی و درونی باشد و تنها یک ظاهرسازی یا کپی برداری از یک الگوی منظم نباشد.

بیشتر بخوانید:
۹ عامل اساسی که موجب تنبلی و کسالت شما میشوند

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 12 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: