پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما نکات مهمی را در رابطه با پیشگیری و درمان بیماری کرونا با متافیزیک ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. راستش را بخواهید درمان کرونا از طریق متافیزیک مبحثی میباشد که امروزه شدیدا تبدیل به یک ترند شده است که لازم دانستم حتما در این باره مقاله ای را بنویسم تا با کلیه خوانندگان عزیز در این باره اتمام حجت کنم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
درمان بیماری های روحی و روانی و ذهنی

دوستان راستش را بخواهید از زمان شیوع ویروس کرونا تماس های بسیاری با من گرفته شده است که در این تماس ها از من خواسته شده است به آنها راه ها و روش هایی را در جهت پیشگیری و درمان بیماری کرونا ارائه کنم! از آنجا که تماس های زیادی با من گرفته میشود در این باره, از آنجا که ۹۹ درصد کسانی که با من تماس میگیرند از اینترنت شماره مرا پیدا میکنند حدس زدم احتمالا اینان مقاله ای در رابطه با درمان کرونا با متافیزیک پیدا نکرده اند که دست به تلفن شده و با اولین متافیزیکدانی که پیدا کرده اند تماس گرفته اند! از این رو تصمیم گرفتم در اینترنت سرچ کنم شاید کسی مطلبی در این باره نوشته باشد! (فقط از سر کنجکاوی 🙂 ) پس از جستجو در اینترنت متاسفانه مطلبی در رابطه با پیشگیری یا درمان کرونا با متافیزیک پیدا نکردم, هرچند میدانم اگر پیدا هم میکردم محتوایی را قرار بود ببینم که ۳/۵ متر شاخ دربیاورم! حال که در اینترنت چیزی پیدا نکردم و از طرفی تماس های افراد در رابطه با درمان کرونا با متافیزیک با اینجانب همچنان ادامه دارد با خودم گفتم بهتر است مقاله ای در این باره بنویسم شاید بتوانم از حجم این تماس های بی مورد کمی کاسته باشم!

بیشتر بخوانید:
درمان بیماری ها از طریق متافیزیک!

پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک:

دوستان و عزیزان برای پیشگیری و یا درمان کرونا در حقیقت باید بگویم با استفاده از متافیزیک تنها میتوانیم فاکتورهای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا یا کرونا ویروس را افزایش دهیم همین! بدین ترتیب که ما میتوانیم با به کارگیری تکنیک های متافیزیکی سیستم دفاعی بدن خود را ارتقا بخشیده و تا حد امکان خودمان را در برابر ویروس کرونا تقویت کنیم. در زیر به مواردی که میتوانند در افزایش سیستم ایمنی بدن در برابر ویروس کرونا از طریق متافیزیک موثر باشند را برایتان آورده ام:

بیشتر بخوانید:
آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟

  • مدیتیشن:

    مدیتیشن یکی از اصلی ترین و اصولی ترین روش ها در بالا بردن سیستم دفاعی بدن میباشد. با استفاده از مدیتیشن ما حالات پنیک را از خودمان زدوده و به آرامش میرسیم. همانطور که میدانید وجود استرس و حالات پنیک (ترس زیاد) موجب بروز اختلالاتی در سیستم دفاعی و ایمنی بدنمان میشود که این ضعف میتواند بدن ما را در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر نماید.

  • تمرین های ذهنی و خودهیپنوتیزم:

    تمرین های ذهنی و خود هیپنوتیزم میتوانند تاثیر بسزایی در افزایش آرامش و به تبعیت از آن افزایش توان سیستم دفاعی بدن داشته باشند و همانند موارد ذکر شده در رابطه با مبحث مدیتیشن, این تمرین ها نیز میتوانند تاثیر بسزایی در افزایش توان سیستم ایمنی شما داشته باشند.

بیشتر بخوانید:
پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

توجه داشته باشید که موارد ذکر شده در بالا تنها برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا میباشند. شما میبایبست پس از ابتلا به ویروس کرونا حتما حتما نکات و دستورالعمل های ذکر شده توسط پزشکان را رعایت کنید. چرا که پس از ابتلا به ویروس کرونا دیگر کار چندانی از دست متافیزیک برایتان بر نخواهم آمد! همواره خوانده اید که پیشگیری بهتر از درمان است! پس بهتر است نهایت تلاشتان را در پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا به کار بگیرید و به محض مشاهده علایم ویروس کرونا حتما به پزشک مراجعه کنید و اکیدا توصیه میکنم از خود درمانی پرهیز کنید.

بیشتر بخوانید:
ریکی چیست؟ همه چیز درباره انرژی درمانی ریکی

نکته دیگری که در رابطه با اپیدمی کرونا و حواشی آن باید به آن اهمیت دهید آگاه بودن از سو استفاده های احتمالی توسط کلاهبرداران است! دوستان و عزیزان کرونا با دعا کردن درمان نمیشود! کرونا با جادو جمبل درمان نمیشود! کرونا با طلسم و دعا نویسی درمان نمیشود! کرونا با موکل (چیزی به نام موکل وجود ندارد) درمان نمیشود! سحر, طلسم, دعا, موکل و همچین مواردی برای پیشگیری و یا درمان کرونا وجود ندارد! با دمنوش های عجیب و غریب و محتوای پوچی که در فضای مجازی تحت عنوان درمان خانگی کرونا منتشر میکنند کرونا درمان نمیشود! آگاه باشید تحت هیچ شرایطی دلخوش به این موارد نباشید و تنها دستورالعمل های بهداشتی پیشگیری و درمان کرونا را که توسط سازمان بهداشت جهانی ارائه شده است دنبال کنید. در زیر دستورالعمل سازمان جهانی بهداشت در رابطه با پیشگیری و درمان ویروس کرونا برایتان آورده ام:

بیشتر بخوانید:
مدیتیشن تی ام چیست؟ همه چیز درباره TM و آموزش

راه های انتقال کوروناویروس جدید همانند سایر کوروناویروس ها و ویروس آنفلوانزا است؛ یعنی از تماس دست آلوده به ترشحات تنفسی با چشم، بینی و دهان، از راه قطرات تنفسی (عطسه، سرفه و صحبت کردن چهره به چهره به مدت طولانی)، بنابراین استفاده از ماسک برای فرد بیمار و شستشوی مکرر دست‌ها راه‌های مهم پیشگیری محسوب می‌شوند.

همچنین از تماس نزدیک با فردی که به بیماری تنفسی مبتلا است خودداری کنید، درصورتی‌که در معرض تماس با فرد مبتلابه بیماری تنفسی هستید، از ماسک استفاده کنید، به‌طور مکرر دست‌هایتان را با آب و صابون بشویید؛ به‌ویژه بعد از تماس با فرد بیمار، یا تماس با یک حیوان یا با محیط اطراف آن‌ها و از تماس و لمس حیوانات وحشی یا اهلی چه زنده و چه مرده، خودداری کنید.

مواد غذایی را خوب بپزید. مواد غذایی خام و پخته را کنار هم قرار ندهید و از تماس آن‌ها خودداری کنید. بعد از تمیز کردن و قطعه‌قطعه کردن مواد غذایی حیوانی خام اعم از گوشت و سایر محصولات مانند مرغ، ماهی، میگو، گوسفند و گاو، ظروف، تخته و چاقویی را که استفاده کرده‌اید بلافاصله با آب و مواد شوینده بشویید و از تماس ظروف شسته نشده با مواد غذایی پخته، اکیداً خودداری کنید.

هنگام تماس با حیوانات، دام، طیور و محصولات آن‌ها، از دستکش و ماسک استفاده کرده و بعد از تماسِ بدون دستکش، حتماً دست‌های خود را با آب و صابون بشویید.

در صورتی که ابتلا به بیماری تنفسی مانند تب، سرفه یا تنفس مشکل داشتید باید سریعا به پزشک مراجعه کنید و درصورتی‌که اخیراً مسافرتی به خارج از کشور به‌ویژه کشور چین داشته‌اید، حتماً ذکر کنید.

استفاده از ماسک معمولی، حفظ فاصله حداقل یک متری با سایرین، پرهیز از در آغوش گرفتن، دست دادن و بوسیدن دیگران، پرهیز از حضور در اجتماعات و ملاقات با دیگران، پوشاندن دهان موقع عطسه و سرفه با دستمال یا قسمت بالای آستین، انداختن دستمال‌های مصرف‌شده در یک کیسه نایلونی و گره زدن درِ آن و شست و شوی مکرر دست‌ها با آب و صابون، به‌ویژه بعد از عطسه و سرفه یا تماس با فرد بیمار از دیگر توصیه ها است.

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده + بیست =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: