خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

دوره آموزشی چهار قدم تا آرامش

0 دانشجو

دروسی که در این دوره آموزشی خواهید آموخت:

 • خشم و اضطراب و تاثیر آنها بر زندگی ما
  خشم و اضطراب و استرس چیست – تاثیر خشم و اضطراب و استرس بر ذهن, جسم و روان – خداحافظی مقدس با گذشته – تکنیک نمودار صلیب
 • تکنیک های مدیریت خشم
  تکنیک پرسش های جادویی – جعبه دانایی – لبخند درونی
 • تکنیک های مدیریت اضطراب و استرس
  تکنیک چرا خشم – تکنیک آنکور – تکنیک سرزنشگر درونی – تکنیک بلندگو
 • تکنیک های آرامش
  سه تکنیک برای رسیدن به آرامش

بحران عامل ویاعواملی است که باعث می شوندمسیر عادی زندگی یک فردیایک سیستم یا یک جامعه ازروندتعادل خارج شده و فردرادچار مشکلاتی از قبیل مشکلات روانی ارتباطی و مالی بکند روند بحران احساسی اگر کنترل و مدیریت نشود ابتدا به صورت استرس بروز می کند استرس حالتی موقتی از نگرانی است که بر اثرمشکل یا مشکلاتی فرددچار استرس می شود.

به طور مثال دانشجویی که بخه خاطر کنکور استرس امتحان دارد یا فردی که چک بانکیش پاس نشده یا عاشقی که معشوقش در سفر است و انتظاربازگشت اوراداردکه بعد از حل مشکل استرس برطرف می شود مرحله بعد اضظراب است که اگر شخص به دلایل متعدد مدام استرس داشته باشد بعد از مدتی دچار اضطراب می شود وبه طور مداوم برای هر مسیله کوچک نیز اضطراب می گیرد و دراینجاباز اگر اضطراب مدیریت و کنترل نشود فرددچار افسردگی شده ودراین مرحله شخص ممکن است مدتهای مدید افسردگی و عوارض افسردگی از جمله بیماری های سایکوسوماتیک و فشارخون حمله های قلبی و…را داشته باشد. با یادگرفتن مدیریت احساسات نه تنها دچار این مشکلات روحی و روانی و جسمی نمی شویم بلکه اولین قدم رابه سوی آرامش برمی داریم.

درمدیریت بحران روند رفع بحران به سه بخش تقسیم می شود مهاربحران که شامل توانایی درکنترل خشم استرس اضطراب ودرنهایت افسردگی است مرحله دوم رفع بحران که به طور کلی با کنترل و مدیریت بحران رارفع می کنیم و آموختن ازا بحران که دراین بخش تجربه های هرچندخوشایند ما به گنجینه های باارزشی تبدیل می شوند به نام تجربه که می توانیم بعدهانیز از آن استفاده کنیم پس هدف اصلی مادر این بخش یادگیری مدیریت احساسات درزمان بحران های عاطفی و روانی است.درزمانی که ما دچار خشم و..بقیه احساسات منفی می شویم هورمون هاییاز قبیل کورتیزول آدرنالین و نورآدرنالین دربدن ترشح می شوندافزایش این هورمون هاباعث می شود حافظه کوتاه مدت ضعیف شده و به همین خاط موقع بحران های احساسی شخص نمی تواند کلمات رابه خاطربیاورد ویاخوب فکرکندافزایش این هورمون هاباعث کاهش سروتونین یا هورمون شادی شده وبه مرور باعث افسردگی می شودبیماری های جسمی سکته های قلبی فشار خون و صدها بیماری جسمی به خاطر بهم خوردن تعادل هورمون هااست که درمواقع بحران ها احساسی می تواند شخص رامبتلابه این بیماری ها کند به همین دلیل قبل از آغاز تمرین های رسیدن به آرامش فردبایدمدیریت احساسات را یادبگیردراین دوره یادمی گیرید چطور خشم استرس و اضظراب خودرا کنترل و مدیریت کرده و باتکنیک های آرامش به مقصد نهایی آرامش رسیده و بااستفاده ازابزار آرامش قدم بزرگی برای یک زندگی آرام و موفق بردارید.

سهیلا دادخواه

مدرس

متافیزیک زندگی من است. خوشحالم که میتوانم معلوماتم را با شما درمیان بگذارم... > لیسانس مهندسی معماری > فوق لیسانس زبان انگلیسی > بنیانگذار دانشنامه متافیزیک علی لند > محقق و متافیزیک دان > نویسنده کتاب متافیزیک 60 > مشاور راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی > مشاور سئو و بهینه سازی سایت > برنامه نویس و مسئول امنیت شبکه > توسعه دهنده وب و اپلیکیشن های اندروید و آی او اس > هکر کلاه سفید > مترجم زنده زبان انگلیسی (Interpreter)
200,000 تومان 150,000 تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

از این پس با ثبت نام در هر یک از دوره های آموزشی آنلاین یک دوره دیگر نیز به صورت رایگان به انتخاب خودتان به شما تعلق خواهد گرفت. تنها کافی‌ست پس از ثبت نام در یکی از دوره های آموزشی، نام کاربری و رمز خود به همراه نام دوره ای که میخواهید به صورت رایگان به شما تعلق بگیرد را به شماره 09909384616 در تلگرام یا واتس اپ بفرستید تا چند ساعت بعد در دوره مورد نظر به صورت رایگان شرکت داده شوید.

جهت مشاهده لیست دوره های آنلاین کلیک کنید

در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.