خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

ماجرای عجیب خارج شدن روح از بدنم و قدرت های ماورایی من

(خاطره ماورایی ارسال شده به علی لند توسط: علیرضا)

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام آقای بیک میرزایی ممنون بابت مطالب مفیدی که تو سایت قرار دادید. من حدود یک سال پیش بود که تمرین مدیتیشن عمیق مانترا اوم انجام دادم و هنگام مدیتیشن نور بنفش چاکرا ششم و هفتم خودم میدیدم که پشت پلک ظاهر میشد و این نور بنفش به خاطر مالش بین دو ابرو با انگشت اشاره هر روز انجام میدادم و چشم سوم من مور مور میشد و بعد از اینکه تمرین مدیتیشن تمام میشد وحتی بعضی اوقات که در حال قدم زدن بودم نیرو ولتاژ مانند برقی در دست هام و پاهایم و در سرم ایجاد میشد و لرزش شدید را در بدن من ایجاد میکرد وحتی یادم میاد اون لحظه همه چیز رو فراموش میکردم و همه چیز سیاه و در بعد زمان قرار داشتم و گذر زمان و کلا امور دنیا را یکدفعه فراموش میکردم و مغز من اون لحظه ریست میشد وحتی وقتی روی صندلی نشسته بودم که یک دفعه دوباره اون حالت برام به وجود آمدو یک ثانیه یا کمتر از یک ثانیه بود که سریع یک موجود قرمز رنگ و پولکی شبیه انسان دیدم و این نیرو کندالینی جوری هستش که شبیه به زلزله از پایین شروع میشد به بالا یعنی سرم چاکرا ششم خطم میشد و حتی چهره ها ی زن و مردی که اصلا ندیده بودم پشت چشم من ظار میشد البته یک ثانیه وحتی اشکال رنگی و سفیددر فضا خانه ایجاد میشد وحتی یادم میاد خاب شیطان ملعون را هم دیدم و حتی موجودات ماورایی را نیز در خواب میدیدم و حتی تا حدودی نور وهاله چاکرا دست خودم را نیز دیدم حتی فقط یکبار خروج روح کردم درحد سی اینچ از جسم که خیلی ترسیده بودم و یادمه داد فریاد میکردم ولی روح به جسم بر نمیکشت و با صدای مادرم روح به جسم برگشت. اینم از خاطره من در رابطه با کندالینی و چشم سوم  و خروج روح از بدن من…

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۸ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.