طلسم جادوی سیاه

جادوی سیاه یکی از اقسام جادو می‌باشد که در جهت منفی، شر و مقاصد خودخواهانه از آن استفاده می‌شود. این جادو به شدت در همه ادیان نهی شده است؛ چرا که نیرویی شیطانی می‌باشد. روش بکارگیری جادو و طلسم سیاه، سواستفاده از ابزار دینی، هتک حرمت به کتب مقدس و بی احترامی به اداب و رسوم دینی و مذهبی می‌باشد. همچنین از ادرار، مدفوع، خون و موی شخص برای این طلسم و جادوها استفاده می‌شود. البته همه انواع جادوی سیاه نیز همراه با توهین به مقدسات نمیباشد. اما انچه که الان مرسوم است، اعمالی مثل: برعکس نویسی آیات قرآن، پاره کردن قرآن و… می‌باشد که در دین اسلام حرام است.

از اثرات جادوی سیاه می‌توان به داستان بیماری پیامبر اسلام اشاره کرد. طبق روایات، پیامبر با طلسم سیاه یک پیرزن جادوگر آنچنان بیمار شد که گویا رو به موت بود. سپس با استفاده از آیات و سوره هایی از قران طلسم را باطل کردند. از طلسم و جادوی سیاه در جهت آزار افراد، اهداف خودخواهانه و حتی کشتن افراد استفاده می‌شود. متاسفانه این علوم حتی در قرن ۲۱ نیز همچنان طرفداران خود را دارد؛ که بیشتر طرفداران آنها نیز خانم ها هستند.

البته همیشه مقاصد پلید و خودخواهانه، ازار و کشتن افراد نیست. بسیاری از مراجعه کنندگان از جادو و طلسم سیاه برای بدست اوردن قلب افراد، شیفته کردن آنها و یا ایجاد محبت زوری بین دو نفر استفاده می‌کنند. بطور کلی، هر طلسم و جادویی که موجب شود رفتار شخص و عملکرد او خارج از آن چیزی باشد که همیشه بصورت منطقی و معقول داشته، جادوی سیاه محسوب می‌شود. به عبارتی روان شخص را از حالت طبیعی خود خارج می‌کند.

گفته می‌شود که جادوی سیاه و بکارگیری آن کار هرکسی نبوده و به دانش و مهارت خاصی نیاز دارد. بکار گیری جادو و طلسم سیاه بسیار خطرناک است. حتی گاهی خود جادوگر نیز درگیر آن می‌شود و ممکن است طلسم به خود او برگردد. بسیاری از افراد گمان می‌کنند با پاره کردن قران و آتش زدن آن به شیاطین نزدیک شده و با آنها ارتباط برقرار می‌کنند. اگر این گونه بود، هر شخصی می‌توانست به راحتی جادوگر شود و طلسم سیاه و سفید بنویسد!

توجه: مطالب بخش ویکی تحلیلی نبوده و تنها تعاریف مربوط به آیتم متافیزیکی مورد نظر میباشند. در بخش ویکی صحت و سقم آیتم های متافیزیکی مد نظر نمیباشد.

رای علی لند: خرافات

ویکی های مرتبط

چاکرا
چاکرا
بدون دیدگاه
یوگا
یوگا
بدون دیدگاه

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • Avatar
    نرگس نوربخش
    ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ۲۱:۰۰

    رنگ سیاه برای من مقدس است و این واگویه‌های منفی راجع‌به آن نمی‌تواند چیزی از قداست این رنگ را در نزد من کم کند.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 6 =