اشتراک علی لند

دانشنامه متافیزیک علی لند همانطور که از نامش مشخص است یک دانشنامه تماما علمی در رابطه با متافیزیک میباشد. در علی لند ما کاملا بی طرفانه در رابطه با مسایل متافیزیکی از بعد علمی بررسی هایی را انجام داده و سعی داریم معلومات کاملی را با در نظر گرفتن شواهد و مستندات علمی در رابطه با متافیزیک در اختیار کاربران گرامی قرار دهیم.

علی لند تاسیس اول فروردین سال ۱۳۹۸ توسط علی بیک میرزایی میباشد!

از آنجا که دانشنامه علی لند تنها بر پایه مستندات علمی بنا شده است لذا در علی لند ما تنها به اسناد و شواهد علمی استناد میکنیم.

مواردی که ما بر آنها استناد میکنیم:

  1. تحلیل های علمی.
  2. تحلیل های منطقی.
  3. مطالعات و آزمایش های علمی.
  4. بررسی های علمی و تخصصی.

تمامی مطالب ثبت شده در علی لند به صورت اختصاصی بوده و در تهیه این مطالب از هیچ منبعی کپی برداری نشده است. در رابطه با مواردی که الزاما نیاز به کپی برداری است (مانند نقل قول از ویکی پدیا) حتما حتما منبع مطلب به همراه لینک مربوطه ذکر میشود!

علی لند اجازه هیچ گونه کپی برداری از مطالبش را به هیچ سایت و روزنامه و ژورنال و… بدون ذکر منبع و لینک به مطلب و سایت علی لند نداده و برای به کاربردن محتوای ذکر شده در علی لند در منابع نشر ثانویه میبایست مراتب از طریق ارسال ایمیل به آدرس: info[at]aliland.info به اطلاع ما رسانده شده و پس از هماهنگی های لازم و اخذ اجازه لازم از طرف علی لند محتوای خواسته شده از طرف ما به ایمیل ذکر شده توسط نشر دهنده ارسال خواهد شد و نشر دهنده در صورت قرار دادن مطلب در فضای وب و فضای مجازی, به هنگام به کار بردن محتوا میبایست حتما حتما منبع علی لند را ذکر کرده و لینک سایت علی لند و لینک مطلب مربوطه ثبت شده در علی لند را نیز به صورت Follow در سایت خود قرار دهد. و همچنین نشر دهنده در صورت به چاپ رساندن مطلب میبایست علاوه بر ذکر منبع, آدرس اصلی سایت علی لند را نیز در منبع ذکر کند.

موفق و پیروز باشید…