دانشنامه متافیزیک علی لند به عنوان اولین و تنها دانشنامه تخصصی متافیزیک علمی به دور از خرافات در ایران و جهان برای علاقه مندان به متافیزیک بستر مناسبی را جهت اشتغال ایجاد کرده است. علی لند با بیش از ۵ هزار بازدیدکننده روزانه و بیش از ۵۵ هزار بازدید صفحات روزانه بستر مناسبی برای افراد جویای شغلی مناسب میباشد. فرصت های شغلی در علی لند به شرح زیر میباشد:

 • استخدام نویسنده:
  استخدام نویسنده در علی لند محدودیت تعداد نداشته و شما میتوانید در کنار امور روزمره خود, نویسندگی در علی لند را نیز به عنوان شغل دوم خود انتخاب کنید!

دستمزد نویسندگی در علی لند:

دستمزد نویسندگی در سایت های اینترنتی داخلی استانداردهای خاص خود را دارد. به عنوان نمونه به تصویر زیر نگاه کنید دستمزد نویسندگی در سایت “هم سوالی” را نشان میدهد.

دستمزد نویسندگی در هم سوالی

همانطور که در تصویر میبیید دستمزد نویسندگی در سایت هم سوالی ۱۱۰ ریال معادل ۱۱ تومان برای هر کلمه است! در واقع دستمزد نویسندگی در سایت های مختف با توجه به تعداد کلمات مقالات نوشته شده توسط نویسندگان تعیین میگردد!

علی لند در بین سایت های ایرانی با دستمزد ۱۲۰ ریال معادل ۱۲ تومان به ازای هر کلمه تقریبا بالاترین دستمزد را به نویسندگان خود در نظر گرفته است! بدیهی است علی لند به مقالاتی که کیفیت بهتری دارند دستمزد بیشتری خواهد پرداخت.

نویسندگی در علی لند به دو روش میباشد:

 • نویسندگی مقالات کاملا اختصاصی (مقالات)
 • نویسندگی مقالات بر حسب گرد آوری از اینترنت (دانشنامه)

قوانین نویسندگی در علی لند:

 • نویسنده حق ندارد مطالب را از اینترنت کپی و پیست کند! نویسنده میبایست در صورتی که مطالب را میخواهد از اینترنت بردارد, ابتدا محتوای گردآوری شده را ویرایش کرده و به صورت انحصاری درآورد و سپس آن را در سایت منتشر کند. به عبارتی محتوا میبایست توسط نویسنده تایپ شوند نه کپی و پیست. مقاله ای که کپی سایت های دیگر باشد مورد پذیرش نبوده و طبیعتا توسط علی لند مردود اعلام خواهد شد.
 • نویسنده در ترجمه مقالات خارجی حق ندارد مطالب را کپی کرده و سپس در گوگل ترنسلیت ترجمه کند و پس از کپی کردن متن ترجمه شده آن را در علی لند منتشر کند! درصورتی که نویسنده بخواهد میتواند در ترجمه از گوگل ترنسلیت کمک بگیرد نه اینکه عینا کپی کند. بدیهی است که در این صورت مقاله مردود اعلام خواهد شد.
 • گردآوری مقالات از اینترنت و سر هم بندی آن توسط نویسنده مجاز میباشد.
 • مقالات ارسالی نویسندگان نباید از ۱۰۰۰ کلمه کمتر باشد.
 • نویسنده میبایست آشنایی کافی با کار کردن با وردپرس و محتوای سئو مقاله را داشته و همچنین هر مقاله را حول محور یک تا سه کلمه کلیدی بنویسد.
 • نویسنده ای که چند مقاله بی کیفیت و یا خلاف قوانین ذکر شده ارسال کند با او قطع همکاری خواهد شد.

در صورت تمایل به نویسندگی در علی لند لطفا رزومه خود را به ایمیل info[at]aliland.ir ارسال کنید.

با تشکر.