آگرو کینزی چیست؟ اسرار پنهان کنترل گیاهان با قدرت ذهن

مقالات
۱۷ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با آگرو کینزی یا همون کنترل گیاهان با قدرت ذهن یا به عبارتی کنترل سرعت رشد و حالات و شادابی گیاهان با قدرت ذهن مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شوند. از شما می‌خواهم در پایان این مقاله در صورت لزوم نظر خود را در رابطه با این مقاله در بخش کامنت ها بنویسید. با علی همراه باشید.

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

آگرو کینزی چیست؟

در رابطه با مبحث آگرو کینزی می بایست بگویم که در عرف متافیزیک و مباحث ماورا و توانایی های خارق العاده ذهن انسان باور بر این است که آگرو کینزی توانایی کنترل گیاهان با استفاده از قدرت ذهن می باشد. به عبارتی از طریق آگرو کینزی انسان میتواند سرعت رشد گیاهان را با استفاده از قدرت ذهن خود دستکاری کرده و آن را افزایش و یا کاهش دهد. همچنین در رابطه با مبحث آگرو کینزی چنین نیز آمده است که با استفاده از قدرت ذهن می‌توان حالات شادابی و یا پژمردگی نیز به گیاهان با استفاده از قدرت ذهن القا کرده و گیاهان را تحت تاثیر قرار داد. هر چند در رابطه با آبرو کینزی منابع زیاد موجود نمی باشد ولی به جرأت می‌توانم بگویم که سایت ما کاملترین مقاله در رابطه با آگرو کینزی را در خود جای داده است.

بیشتر بخوانید:
تله کینزی چیست؟

آیا آگرو کینزی حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا آگرو کینزی حقیقت دارد یا خیر می بایست با قطعیت بگویم خیر! آگرو کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی های دیگر ساخته و پرداخته توهمات و تخیلات یک سری افراد به ظاهر متافیزیک داد که از سواد بسیار پایینی در این باره برخوردار هستند و تحت تاثیر فیلم های سینمایی و داستان های مصور می باشد. متاسفانه به لطف همگی شدن اینترنت در بین اقشار مختلف جامعه در مقیاس جهانی و عدم فرهنگ مناسب استفاده مفید از اینترنت توسط افراد، کاربران مختلف که علاقه بسیاری به مباحث ماوراءالطبیعه دارند چنان در این علایق خود فرو رفته اند که آشکارا دروغی شیرین را ترجیح می‌دهند به حقیقتی تلخ، و دوست دارند به زور هم که شده قدرت ذهن را به هر دری وری ای ربط دهند. این افراد بدون توجه به منابع محتوای منتشر شده و همچنین بدون در نظر گرفتن ذره‌ای تفکر و عقل این محتوای زرد و پوچ و چرت و پرت را باور می‌کنند و در بسیاری از موارد نیز با وجود باور نکردن به زور هم که شده خود را مجاب به باور این چرندیات می‌کنند.

بیشتر بخوانید:
مانترا چیست؟ انواع مانتراها با توجه به سن شما

باور کنید یا نکنید خوشحال شوید یا نشوید حقیقت حقیقت است. توقع من از از افراد این است که هرچیزی را همین طوری بدون فکر و تحقیق و مطالعه قبول نکنند. این که به صرف مبحث کوانتوم بی آنکه بدانند کوانتوم چیست و همینطوری الکی چرندیات ای همچون آگرو کینزی را به میان انداخته و آن را با عنوان قدرت ذهن لاپوشانی کنند و با گفتن ” قدرت ذهن است دیگر…” خود را گول نزنند. بهتر است واقع گرا باشید. واقع گرایی شما را با دنیای واقعی مواجه می‌کند و راهکارهای واقعی در مقابلتان قرار می‌دهد و این درحالی است که تو هم گرایی شما را با دنیایی توهمی و خیالی مواجه کرده و راهکارهایی که مقابلتان قرار می‌دهد نیز حاصل تخیلات و توهمات می باشند. حال انتخاب با شماست… دنیای واقعی را می خواهید یا وهم و خیال…؟!

بیشتر بخوانید:
نیروی چی چیست؟ اسرار پنهان انرژی چی که نمیدانید!

چرا برخی با آگرو کینزی واقعا تغییراتی در رشد گیاهان ایجاد میکنند؟

دلیل این امر این است که این افراد با انجام تکنیک های آگرو کینزی و دست زدن به گیاه و… در حقیقت موجب آسیب رساندن به گیاه, و حتی در برخی موارد با رطوبت دست خود بی آنکه خودشان بدانند درحال تغذیه رسانی به گیاه هستند و بدین ترتیب رشد گیاه دستخوش تغییرات مثبت و یا منفی میشود! منتها این افراد به لطف سواد به شدت پایینی که دارند در توهمات فانتزی خود گمان میکنند این کار را با قدرت ذهن خود انجام داده اند! متوهم نباشیم!

بیشتر بخوانید:
کارما و کارما سوزی چیست؟ آیا کارما حقیقت دارد؟

سخن پایانی:

در طول نزدیک به دو سال فعالیت علی لند من همواره دوستان و عزیزان و کاربران را تشویق کرده‌ام که با سبک زندگی واقعی آشنا شوند تا توهمات و خیال هایی همچون آگرو کینزی و یا خیلی از توهمات دیگر… در طول این مدت افراد بسیاری را توانسته‌ام در مسیر صحیح زندگی قرار دهم و در مقابل افراد بسیاری نیز با من به دشمنی برخاستند. تنها به صرف اینکه حقیقت را گفته ام به من انگ های مختلفی زدند از جمله اینکه من تصمیم دارم باورهای آنان و رویاهایشان را نابود کنم. این در حالی است که من همواره سعی دارم شما را با دنیای واقعی آشنا کنم نه چرندیاتی که بسیاری متافیزیک دان های بیسواد دارند به خورد تا می دهند. دوستان و همراهان همواره در باورها و اقدامات خود عقل و تفکر را پیشه بگیرید تا رستگار شوید. یادتان باشد آن دسته از متافیزیک دان هایی که با محتوای توهمی سرتان را گرم می کنند هیچ دلسوزی ای نسبت به شما ندارند و تنها چیزی که برایشان مهم است در خور کردن وجودتان با توهماتی غیر واقعی است که از این طریق به منافع کلان خود برسند.

بیشتر بخوانید:
تلقین چیست؟ نقش تلقین در عملکرد حواس پنج گانه

موفق و پیروز باشید..

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام‌ استاد عاالی مثل همیشه ❤️ایکاش میشد بارون اسیدی بیاد و اونایی که خرافات رو ‌رواج میدن بشوره وآب کنه با خودش ببررررره😁😁😁

  پاسخ
 • خوشم میاد تو همه مقاله هاتون یه تیکه ای نوشتین(با قطعیت خیر)😂.البته من قبول دارم که حق با شماست و بهتون و کارتون ایمان دارم و تو رو خدا یه ذره یه ذره برو جلو نه اینکه بیای یه دفعه بگی با قطعیت خیر!
  بخدا آدم سکته میزنه😂😉

  پاسخ
 • استاد من شرمندم تلگرام با گوشی من ساز گار نیست اگه میشه تو واتساپ پیام بدم

  پاسخ
 • استاد دوره *** هنوز تو سایت هست؟

  پاسخ
 • استاد. به نظرم نباید مثل یه سد در برابر خرافات ایستاد.
  بلکه باید مسیر فکر مردم رو عوض کرد، بطوری که بتونن فرق بین خرافات و واقعیت رو درک کنن.
  و این ممکن نیست جز وقتی که در مطالعه و دیدن و شنیدن مطالب، اونا رو بدون تعصب روشون فکر کرد و از جنبه های گوناگون تجزیه و تحلیل کرد.
  مثل کاری که الان شما دارین میکنن.

  با قدرت ادامه بدین. 💪💪💪💪💪

  پاسخ
 • بنده خدا استاد علی لند هم باید در مورد تمامی خرافات و قدرت های تقلبی بیاد مقاله بده و ردشون کنه.
  دیگه برای بنده خدا وقتی نمیمونه بیاد قدرت های متافیزیکی واقعی رو آموزش بده.
  زمین تخته؟ نه.
  موکل واقعیه؟ نه.
  روح از بدن میاد بیرون؟ نه.
  جن ها کجا زندگی میکنن؟ همه جا.
  چی میخورن؟ فقط خدا و خودشون میدونن.
  و…..

  تشکر از صبر و حوصلتون.

  پاسخ
 • مقاله عالی بود ❤

  پاسخ
 • سلام استاد خیلی ممنون بابت این مقاله و اینکه تو متافیزیک “هیچ” راهی برای کنترل بر رشد گیاهان نیست؟ بازم ممنون بابت مقاله هیچ سایتی همچین مقاله ای نداشت

  پاسخ
  • سلام. ممنون لطف دارین. نه متاسفانه هیچ راهی نیست. این اساتید بیسوادی هم که گفتن این کار شدنیه در حقیقت چندتا فیلم هالیوودی دیدن و تحت تاثیر قرار گرفتن.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

3 × پنج =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: