دوربین کرلیان چیست؟ مشاهده هاله انرژی با عکاسی کرلیان!

مقالات
۸ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی مطالب مفیدی را در رابطه با دوربین کرلیان یا به عبارتی دوربین نمایش دهنده میادین انرژی و هاله و چاکراها ارائه کنم و مطمئن هستم که بسیاری از افرادی که به موارد اینچنینی اعتقاد دارند با مطالعه این مقاله به حقیقت دست خواهند یافت و صد البته افرادی نیز وجود خواهند داشت که با وجود مشاهده حقیقت همچنان بر توهمات خود از سر تعصب خشک و پوچی پافشاری کرده و همچون همیشه بر جهل خود استوار خواهند ماند. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
هاله بینی چیست؟ دیدن هاله انرژی

دوربین کرلیان چیست؟

آنطور که به نظر میرسد دوربین کرلیان دوربیی است که به ظاهر میادین انرژی و هاله انرژی و چاکراهای شخص را نشان میدهد! و صد البته بسیاری از افراد خرافاتی بذله گو دوربین کرلیان را سندی علمی مبنی بر حقیقت داشتن هاله انرژی و چاکراها قلمداد می کنند و میگویند ببینید تمامی جانداران و موجودات زنده دارای هاله انرژی هستند! لازم به ذکر است که این به ظاهر میادین انرژی در دوربین کرلیان همانند هاله نورانی دور تا دور و حتی در وسط شی زنده نمایان میشوند!

بیشتر بخوانید:
گربه شرودینگر چیست؟ همه چیز درباره آزمایش گربه شرودینگر

عملکرد عکاسی کرلیان:

عملکرد عکاسی کرلیان چنین است که یک تکه ورق کاغذی را بر روی ۱ صفحه فلزی قرار میدهند و سپس شیء زنده را روی آن قرار می دهند، سپس یک فرکانس الکتریکی با ولتاژ بالا را از آن صفحه عبور می دهند که این امر موجب نوردهی اولیه به سطح کاغذ میشود. بر اثر این فرآیند هوای اطراف شیء زنده یونیزه شده و بدین ترتیب آبی که اطراف و یا روی آن شی قرار دارد بر اثر پدیده علمی تخلیه کرونا شروع به درخشش میکند و این درخشش توسط دوربین نمایش داده میشود همین و بس! مکانیزم عملکرد دوربین های کرلیان نیز به همین شکل است. همین درخشش برای اساتید احمق و خرافاتی که خود را دکترای متافیزیک و برنده جایزه متافیزیکدان برتر منظومه شمسی معرفی کرده اند کافیست که بگویند ببینید چاکراها و هاله نور شخص در تصویر دیده می شود!!! و نکته جالب اینکه در رابطه با نمایان شدن چاکراها و هاله انرژی افراد در سایت خود نیز مقاله‌های مزخرف و مضحک بسیاری قرار داده اند!

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

چرا دوربین های کرلیان تنها هاله نور را در اجسام زنده نمایش می دهند؟

ممکن است با خودتان بگویید پس چرا دوربین های کرلیان هاله نور را فقط در اجسام زنده نمایش می دهند؟! و سپس با خود بگویید پس چاکرا و هاله انرژی حقیقت دارد چراکه این دوربین ها فقط روی اجسام زنده هاله نور را نشان می دهند! در پاسخ باید بگویم خیر به هیچ وجه چنین نیست! اگر به مقاله دقت کرده باشید این دوربین ها تنها در صورت وجود آب، جاهای دارای آب را با هاله نور نشان می‌دهند! همین امر در مورد اشیای زنده نیز صدق می کند! چنین که رطوبت موجود روی سطح موجودات زنده موجب بروز این پدیده علمی می‌شود. سطح بدن هر موجود زنده‌ای دارای رطوبت بوده و بدین ترتیب دوربینهای کرلیان بلا استثنا هاله نور را در تمامی موجودات زنده نمایش می دهند. هرچه رطوبت بیشتر باشد هاله نور درخشان تر خواهد بود و این یک پدیده کاملا علمی بوده و خبری هم از ماورا و هاله انرژی و چنین مزخرفاتی نیست! در زیر چند نمونه از اجسام غیر جاندار را مشاهده میکنید که مرطوب شده اند و در عکسبرداری کرلیان چنین دیده میشوند:

بیشتر بخوانید:
بررسی مبحث انرژی از بعد متافیزیک – بازی انرژی

سخن پایانی:

دوستان و همراهان گرامی در این مقاله به ساده ترین شکل ممکن به بررسی عملکرد تصاویر کرلیان و دوربینهای کرلیان پرداختیم و قطعاً افرادی خواهند بود که با وجود دانستن حقیقت همچنان بر جهل و مزخرفات موجود در توهماتشان پافشاری خواهند داشت، خواه از سر جهل خواه از سر منفعت! باید به شما عزیزان بگویم اساتید متافیزیکی که بر پایه مزخرفات فعالیت دارند باید بدانید که حماقت شما چاه نفت آنان است! هر چقدر شما احمق تر باشید نزد آنان ارزشمند تر خواهید بود چرا که حماقت شما هر چقدر بیشتر باشد درآمد آنها به همان میزان بیشتر خواهد بود! اساتید بسیاری وجود دارند که به خود لقب دکترای متافیزیک از کشورهای مختلف جهان داده و حتی خود را برنده جایزه برترین استاد متافیزیک در منظومه شمسی نشان می دهند و این در حالی است که سطح سواد آنها حداقل در زمینه متافیزیک در حد یک کودک پیش دبستانی است و بس! اساتیدی که نه فکر دارند و نه قدرت تحلیل و نه تفکر! اساتیدی که هر چه را که می بینند و ذهنشان نمی تواند آن را تحلیل کند به ماورا نسبت می دهند! اساتیدی که هنوز متوجه نشده اند متافیزیک نمی‌تواند با فیزیک در تعامل فیزیکی باشد! حال این شما هستید که می بایست قدرت تفکر و تحلیل و اندیشیدن را داشته باشید و هر مزخرفاتی را باور نکنید!

بیشتر بخوانید:
پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

سه × یک =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: