افشای پرونده و فایل صوتی فوق سری پروژه مخوف SCP-058 برای اولین بار

با سلام. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ پرونده SCP-058 بنیاد اس سی پی برویم از شما دعوت میکنم درصورتی که نمیدانید این بنیاد چیست یا در رابطه با این بنیاد مخوف مطلاعات زیادی ندارید به مقاله همه چیز درباره سازمان مخفی بنیاد SCP مراجعه کنید. در این مقاله برای اولین بار در علی لند دست به افشای پرونده فوق سری SCP-058 زده ایم و در ادامه فایل صوتی مربوط به این پرونده که حاوی مفاهیم وحشتناکی میباشد را افشا کرده ایم. با این مقدمه میرویم سراغ پرونده SCP-058. با علی لند همراه باشید…

نام پرونده: SCP-058

سطح خطر هدف مورد نظر: تهدید نسل بشر (راهی برای نابودی پیدا نشده)

دستورالعمل ویژه برای مهار هدف: همیشه باید در محفظه ای با ابعاد ۵×۵×۵ و دیوار ها باید از ۳ متر فولاد تقویت شده مقاوم در برابر حرارت و ۱۰ متر بتن مسلح ساخته شوند و به دور از دسترس هرگونه موجود زنده نگهداری شود.

برای غذا دادن به این موجود (SCP-058) باید هر سه روز یک بار یک عدد گاو زنده را به درون سلول او راهنمایی کرد. زمانی که این موجود درحالت خواب است تعمیرات و نگهداری از او به مدت ۶۰ دقیقه میباشد و درحالت بیداری این مدت زمان به ۱۵ دقیقه کاهش میابد، تحت هیچ شرایطی نباید هیچکدام از عوامل پرسنل به صدای این موجود بیش از ۳۰ دقیقه گوش دهند. زمانی که این موجود از سلول خود فرار کند، تمامی اعضا و تأسیسات به خطر افتاده و باید توسط انفجار هسته‌ای هدف مورد نظر نابود شود. (تا به امروز این موجود مسئول مرگ ۱۴۹ نفر از اعضای پرسنل سطح D (زندانیان محکوم به اعدام) و ۱۴ نفر از اعضای سازمان بوده.

توضیحات ظاهری و مشخصات پروژه SCP-058: ظاهری به شکل قلب گاو دارد با چهار پا به شکل پای عنکبوت و چهار شاخک به اندازه ۳ متر پوشیده شده با خار که میتواند به صورت شلاق و به طور آزادانه آنها را حرکت دهد و سرعت ضربه هرکدام به بیش از ۳۲۰ کیلومتر در ساعت میرسد، در بزرگ سیاهرگ زیرین این قلب نیشی به شکل نیش عقرب وجود دارد که حتی از لبه چاقو تیز تر میباشد. این موجود بسیار فرصت طلب بوده و از هر فرصتی که در پیش روی خود ببیند به صورت خبیثانه‌ای استفاده می‌کند تا به شکار و همینطور محیط اطراف آسیبی جبران ناپذیر وارد کند. این موجود در برابر ضربات مقاوم میباشد حتی زمانی که نقش یک شکست خورده را بازی می‌کند تا فرصتی برای نابودی حریف خود پیدا کند.

SCP-058 از قدرت تحرک بسیار بالای برخوردار میباشد و قادر به حرکت در سطوح عمودی و افقی میباشد. در پرونده، سرعت اولیه و شتابی که برای SCP-058 ثبت شده است زمانی که از چهار پای عنکبوتی مانندش استفاده میکند ۰ تا ۹۰ کیلومتر در ساعت کمتر از دو ثانیه میباشد و مسافتی که در کمتر از ۱۰ ثانیه میتواند طی کند به ۲۰۰ متر میرسد. صدایی که این موجود برای خود استفاده می‌کند صدای یک انسان مسن با لحجه عمیق و بریتانیایی میباشد درصورتی که هیچ روشی برای تولید صدا در آزمایش فیزیولوژی این موجود پیدا نشده است. SCP-058 بدون توجه به مکان یا موقعیت و حتی زمانی که به طعمه خود حمله‌ور میشود مدام در حال صحبت است و هیچگونه تغییری در صدای تولید شده ایجاد نمی‌شود. (به متن مصاحبه ۰۴-۰۵۸ در پایین صفحه مراجعه کنید.)

دست نوشته ای از پرونده:

داده های پرونده SCP-058 نشان میدهد، زمانی این موجود شناخته شد کع وقتی داده های سرور از سایت ███ به صورت کاملا نامحسوس به اشتراک گذاشته شدند. در مدت زمان کوتاهی پس از نشر اطلاعات این موجود از سلول خود آزاد شده و به چندین نفر از افراد دانشکده ███ حمله کرده و مسئول مرگ تعدادی از مامورین ███ میباشد. در ادامه به نزدیک ترین شهر فرار کرده و بیش از ۷۰ درصد از افراد شهر را قتل عام نموده و آسیبی جبران ناپذیر به ساختمان های شهر وارد کرده است. پس از کالبد شکافی و تجزیه و تحلیل کشته شدگان حادثه ███ مشخص شد که علت مرگ آتش سوزی ناشی از انتشار گسترده مایع سمی نیش SCP-058 میباشد.

شواهد نشان میدهد نابود شدن ██████ تنها ۸ درصد از کل مرگ و میر ها را تشکیل میدهد. در ادامه SCP-058 پس از فرو ریختن ساختمان زیر خرابه ها و سنگ ها له شده و مهار میشود. بعد از چند روز سازمان توانست SCP-058 را از زیر خرابه ها بیرون آورد و به █████████ منتقل کرد. SCP-058 به مدت سه هفته در ██████ تحت مراقبت و نگهداری بود.

در روز های اولیه SCP-058 در تلاش برای فرار بود اما آسیب هایی که از حادثه ریزش ساختمان به او وارد شده بود مانع این کار شد. حتی در صورت زخمی بودن نیز آسیب های فیزیکی مخربی به اطراف خود وارد می‌کند و از سطح تهدید بالایی برخوردار میباشد. SCP-058 به هنگام انتقال به آزمایشگاه، محدودیت های ██ /██ /████ را زیر پا گذاشته و مسئول مرگ مأمورین انتقال میباشد. SCP-058 وقتی فرصتی برای فرار پیدا کرد از آن استفاده کرد ولی در آخر توسط مأموری به نام ██████ توسط تانک تمام زرهی M1 مهار شد و به منطقه ۱۴ مهار تهدید های زیستی منتقل شد.

فایل صوتی مربوط به SCP-058:

ترجمه صحبت های SCP-058 و دکتر جانسون:

SCP-058: من روهایی شگفت انگیز ملکه را دیدم که در قلب عاشق کسانی که زمانی کامل بودند زندگی کرده.

دکتر جانسون: نام شما چیست؟

SCP-058: من در رویاهای سردی که زیر نور خورشید درون دریاچه ای با خون سیاه همانند مه ناپدید میشود و مارهایی که در پاییز غذای بچه ها را آز آنها میگیرند، به دنبال مکاشفه هستم.

دکتر جانسون: نام شما چیست؟

SCP-058: رنجی بدون پایان، وای بر مردانی نادان که به درون قلب خود نگاه هم نمی‌کنند و فقط ثروت را در دنیای فقیر می‌بینند و از چاقوی نقره ای که که بر کمرشان است از رنج و شادی دیگران لذت می‌برند.

دکتر جانسون: اهل کجا هستید؟

SCP-058: کابوس رویایی است بدون اسم که به آرامی در میدان مین و در بین بقایای جسد گوزن ها پادشاهان درحال حرکت و سرگردان است.

پرسنل سطح D شماره ۶۷: این یجورایی ترسناکه (بعد از فریاد صدا قطع میشود)

SCP-058: در سایه های شب سایه هایی صادقانه چشمک میزنند و طاعون تازه منولد شده در کیسه صفرا همانند شیر گرم مادری است قبل از اینکه همه چیز از بین برود.

دکتر جانسون: بزار اون بره!

SCP-058: خورشید همانند طبل در چند ثانیه می‌تپد و در همه قلب ها صدا ها گوش را از بین میبرند.

پرسنل سطح D: (صدای فریاد به طور ناگهانی قطع میشود)

SCP-058: خشونت نفس گناهی است تضمین شده که برای فهمیدن ارزش زندگی به آن نیاز خواهید داشت.

پ.ن: حرف هایی که SCP-058 گفت اینگونه ترجمه شده و معنی و مفهوم عمیق و وحشتناکی پشت این حرف ها میباشد. در سخن پایانی، هنوز پرونده واقعی بودن یا نبودن این موجود بسته نشده و ممکنه شهر کوچکی توسط این موجود از بین برود و در هیچکدام از رسانه ها به این موضوع اشاره نشود پس مراقب باشید.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + هفت =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: