خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

مقالات
۷۱ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله ارزشمند و آگاه سازانه قصد دارم ابتدا به معرفی و توضیح انواع کینزی ها پرداخته و در نهایت حقایق کینزی های واقعی را به شما آشکار ساخته و سپس پرده از اسرار پنهان کینزی های دروغین بردارم که اکثر اساتید متافیزیک جعلی با ترتیب دادن این کینزی های دروغین افراد زیادی را دور خود جمع کرده و به کلاهبرداری های کلان میپردازند. با علی لند همراه باشید…

دوستان حقیقتش را بخواهید دلیل من برای نوشتن این مقاله مراجعه افراد زیادی به من است که از من در رابطه با کینزی ها سوالاتی میپرسند و در برخی موارد سوالاتشان چنان شاخ دار است که من واقعا میمانم خودم را از بالای برج میلاد پایین بیندازم یا به این مزخرفات گوش کنم! البته آنان تقصیری ندارند! مقصر اصلی اساتید فیک و جعلی متافیزیکی است که این مزخرفات را به خورد این افراد ساده لوح داده اند! دوستان همانطور که میدانید تنها هدف من آشکار کردن حقایق متافیزیک واقعی و آگاه کردن افراد از متافیزیک واقعی است و قصد من از قدم گذاشتن در این راه این است که با بالا بردن سطح آگاهی افراد, جلوی متضرر شدن آنان و در دام کلاه برداران افتادنشان را بگیرم!

بیشتر بخوانید:
افشای حقه های تله کینزی استاد داریوش

دوستان همانطور که میدانید من در طول این مدت دست اساتید متافیزیک جعلی زیادی را رو کرده ام و همانطور که پرواضح است اساتید زیادی از دست من کفری شده اند و آرزوی محو شدن من را داشته و مرا همچون کابوسی وحشتناک در برابر کسب و کار عوام فریبانه شان میدانند! کافی است نام من را در گوگل سرچ کرده و در کنار اسمم عبارت “افشاگری” را اضافه کنید و ببینید چه بلاهایی بر سر اساتید جعلی متافیزیک آورده ام! در طول این مدت که به افشاگری و آگاهی افراد پرداخته ام, به کررات مورد تهدید و فحاشی از طرف اساتید متافیزیک و پیروان فریب خورده شان قرار گرفته ام! در طول مدت افشاگری هایم تنها در بازه زمانی کوتاهی بیش از ۳۰۰۰ حمله سایبری به وب سایتم شده است و در یک مورد نیز هکرها توانستند بخش مدیریت سایت را موقتا از دسترس خارج کنند ولی با آگاهی تیم مان این حمله سایبری با شکست مواجه شد و کلیه مشخصات شخص هکر به دستمان افتاد!

حال که با چرایی راه اندازی این سایتم آشنا شدید و از این موضوع اطلاع یافتید که در این راه چه سختی ها و فشارهایی را متحمل شده ام از شما دعوت میکنم در ادامه این مقاله با انواع کینزی ها آشنا شده و سپس به شما کینزی های واقعی و دروغین را آشکار کرده و به شما خواهم آموخت بنا بر چه فاکتورهایی میتوانید متوجه ساختگی و یا واقعی بودن کینزی های انجام شده توسط اشخاص شوید.

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

معرفی انواع کینزی ها:
تله کینزی:

این نوع کینزی به عبارتی محبوب ترین کینزی شناخته شده در میان افراد میباشد. این کینزی در واقع تکان دادن اشیا به وسیله قدرت ذهن میباشد!

 • موارد تله کینزی واقعی: تکان دادن و حرکت بسیار جزئی اشیای سبک به صورت ریتمیک و بدون حرکت ضربه ای.
 • موارد تله کینزی دروغین: تکان دادن ضربه ای اشیا – به پرواز در آوردن اشیا – حرکت دادن اشیای سنگین – معلق کردن اشیای سنگین و…
سایکوکینزی:

این نوع کینزی به عبارتی یکی از کم اهمیت ترین کینزی ها در بین افراد میباشد و عملکرد این کینزی تاثیر گذاشتن ذهن بر روی اشیا و افراد است. (احساسات و عواطف, ارزش گذاشتن بر چیزی و…) این کینزی واقعی است و بیشتر جنبه روانشناسانه دارد.

بیشتر بخوانید:
تله کینزی چیست؟

ایروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل و تولید باد و تغییر جهت دادن باد و هوا میباشد. این کینزی از پایه و اساس اشتباه و غیر واقعی میباشد و کلیه کسانی که ادعای ایروکینزی دارند از دم بلا استثنا از حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

هیدروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل آب و جریان آب با استفاده از قدرت ذهن میباشد. این کینزی نیز شامل موارد دوگانه زیر میباشد:

 • موارد هیدروکینزی واقعی: لرزش بسیار بسیار بسیار ضعیف آب.
 • موارد هیدروکینزی دروغین: کنترل کامل جریان آب و پاشیدن آن و در کل اعمال اغراق آمیز با آب.
پایروکینزی / پیروکینزی:

پایروکینزی یا همان پیرو کینزی کینزی کنترل و تولید آتش با استفاده از قدرت ذهن است!

 • موارد پایروکینزی واقعی: کمی مواج کردن و افزایش دادن شعله آتش.
 • موارد پایروکینزی دروغین: زیاد و کم کردن شعله آتش به صورت تابلو و برداشتن و منتقل کردن شعله آتش!

بیشتر بخوانید:
یوگا بهتر است یا پیاده روی؟ بخوانید و آگاه شوید!

ژِئوکینزی:

این نوع کینزی (ژئوکینزی یا گئوکینزی) به معنی کنترل انرژی گیاهان و زمین و در کل اکوسیستم میباشد که از پایه و اساس دروغ میباشد!

الکتروکینزی:

این نوع کینزی تولید و کنترل جریان برق میباشد که این نوع کینزی در حقیقت از پایه و اساس اشتباه و دروغین میباشد. تمامی کینزی های این شکلی که میبینید از طریق تکنیک های الکتریسیته ساکن یدن انجام میشوند که اگر بخواهید میتوانید به پی وی تلگرام بنده پیام دهید تا برایتان تکنیکش را به صورت کاملا رایگان یاد بدهم!

ترموکینزی:

این نوع کینزی به باور برخی کنترل دمای هوا و یا چیزی میباشد. این کینزی نیز کاملا ساختگی و غیر واقعی بوده و به وسیله تکنیک های شعبده بازی انجام میشود!

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

سایروکینزی:

این نوع کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی ها کاملا ساختگی و غیر واقعی میباشد و این کینزی به معنی کنترل سرما و یخ است!

بیوکینزی:

این نوع کینزی از مزخرف ترین کینزی های موجود و دروغین میباشد که در آن رنگ چشم ها و موها و… را تغییر میدهند! کلیه کسانی که این ادعا را دارند در واقع از حقه های “حبس” برای تغییر رنگ چشم ها و سایر حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

اتموکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل اتمسفر میباشد که از اساس ساختگی و غیر واقعی بوده و هر کسی که ادعای این نوع کینزی را دارد باید بر روی شانه اش زده و بگویید: ایول کلاهبردار! 😉

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

چرونوکینزی یا کرونوکینزی:

این نوع کینزی تنها از جنبه روانی حقیقت دارد! در این نوع کینزی به هیچ وجه سرعت حرکت زمان را کند و یا سریع تر نمیکنند! بلکه در این نوع کینزی کاری میکنند که شما فکر کنید زمان سریعتر میگذرد و یا کندتر میگذرد. بهترین مثال برای کرونوکینزی یک بازی ویدیویی مهیج است که وقتی آن را انجام میدهید نمیدانید چه شد ۵ ساعت گدشته است! هر کسی که ادعای کنترل زمان را دارد بدانید کلاهبرداری بیش نیست.

لونارکینزی یا آمبراکینزی:

این نوع کینزی به معنای کنترل سایه ها و تاریکی است و ساخته و پرداخته توهمات مریض یک عده افراد است که فیلم زیاد نگاه میکنند!

سونوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل و تولید صدا میباشد. این نوع کینزی در حقیقت ناشی از توهمات افراد بوده که “ساب تون ها” را شنیده و فکر میکنند تولید صدا کرده اند!

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

رادیوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل امواج رادیویی میباشد که کاملا ساختگی بوده و از طریق حقه های “فویل” انجام میشود. به خاطر داشته باشید که هر کینزی ای را نباید باور داشته باشید.

فوتوکینزی:

این نوع کینزی به معنی تولید و ایجاد نور میباشد که این نوع کینزی نیز ساخته توهمات افرادی است که فیلم زیاد نگاه میکنند و با تکنیک استفاده از فسفر انجام میشود!

سایبرکینزی یا تکنوکینزی:

این نوع کینزی نیز کاملا ساختگی بوده و غیر واقعی میباشد. در این کینزی شخص با قدرت ذهن تعمیرات مکانیکی انجام داده و یا در قطعات سخت افزاری و همچنین نرم افزار سیستم با استفاده از قدرت ذهن (الکی مثلا قدرت ذهنشه) تغییراتی را در سیستم اعمال میکند!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

نمونه بارز سایبرکینزی را در کلیپ زیر میتوانید مشاهده کنید که من (علی بیک میرزایی) چگونه توانسته ام با استفاده از تکنیک های خاص عملیات سایبرکینزی را بر روی یک گوشی گلکسی جی ۷ سری ۲۰۱۶ انجام بدهم! در این سایبرکینزی من صفحه گوشی خاموش شده را با قدرت ذهن روشن کرده و سپس قفل گوشی را با قدرت ذهن باز میکنم! توجه داشته باشید که در این کلیپ صفحه گوشی کاملا واقعی روشن شده و قفل گوشی نیز کاملا واقعی باز میشود! ولی این کار نیز حقه های خاص خود را دارد!

توجه داشته باشید که کلیپ تهیه شده در این مقاله (توسط بنده) تنها به منظور آگاه کردن افراد از حقه های کلاهبرداران میباشد! دوستان توجه داشته باشید که در صورتی که شما آگاه باشید به هیچ وجه در دام افراد شیاد و کلاهبرداران نخواهید افتاد! آگاهی شما بزرگترین سلاح شما در برابر کلاهبرداران میباشد! این افراد سادگی شما را هدف گرفته و با ظاهر سازی های عجیب و غریب شما را ترغیب به باور چیزهایی که وجود ندارند میکنند و در نهایت با استفاده از سادگی شما عزیزان مبالغ هنگفتی را از شما کلاهبرداری میکنند.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۷۱ دیدگاه. ترک جدید

 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • یک سوال در مورد چرونو کینزی داشتم،
  اگه انسان میتونه در ناخودآگاهش سرعت زمان رو برای خودش تغییر بده،با تمرین نمیشه همین عمل رو روی خودآگاه انجام داد؟

  پاسخ
  • Admin bar avatar
   علی بیک میرزایی
   ۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۳۶

   دوست عزیز باید در جواب این سوالتون ببینیم کلا خود آگاه چی هست! تابحال تعریف مناسب و دقیقی در رابطه با خودآگاه ارائه نشده. چیزی که مشخصه عاملی که در عمل کرونوکینزی باعث میشه فکر کنیم زمان زود گذشته یا دیر یک عامل ذهنی و مربوط به ناخود آگاه ماه هستش. به عبارتی کرونوکینزی روی خود آگاه نمیتونه تاثیر داشته باشه.

   پاسخ
   • میدونید مشکل شما چیه …
    مشکل شما اینه ک دارید از سوراخ کلید به دنیای بیرون نگاه میکنید و ذهنتون رو به همین دنیای مادی محدود کردی و وقتی فرصتی پیش میاد ک بتونید با دید باز تر به این دنیا نگاه کنید اون فرصت رو با دید علمی به هیچ تبدیل میکنید … من خودم به شخصه تله کینزی رو انجام دادم و به جای اینکه کاغذ و … رو تو هوای آزاد قرار بدم ک جریان هوای اتاق و دست روی اون تاثیر بزاره اون رو داخل یه تنگ شیشه ای برعکس قرار دادم ک هیچ گونه راه ورود هوا به داخلش نباشه و روال تله کینزی رو انجام دادم و به نتیجه هم رسیدم … ولی امثال شما سعی دارن به کذب نشون دادن سایر چیز بپردازن تا خودی نشون بدن …☺👋

    پاسخ
    • آهان یعنی یه تُنگ رو روی چرخونک بذاری دیگه داخلش هوا جریان نداره؟!!! ایول! ماشالا…! یعنی با این سواد پایینی که داری بایدم فکر کنی قدرت ذهنته! یعنی اصلا کودنایی امثال تو حقشونه که سرشون میلیونی کلاه بره! دانشمند مگه وقتی تنگ رو روی چیزی برعکس میذاری خلا میشه؟؟!!! پس تکلیف هوایی که داخلشه چی میشه؟ البته هرچند مشخصه از طرف کی هستی! #نوچه #کودن

     پاسخ
 • پس یعنی اینکه نمیشه هر کاری که نا خودآگاه میکنه ما روی خودآگاه انجام بدیم درسته؟
  ببخشید میدونم خیلی سوال پرسیدم
  ولی در متافیزیک مسئله ای هست که باید برای انجامش از ناخوداگاه و خوداگاه با هم استفاده کرد،چون اینجوری یادگیری اسون تره

  پاسخ
  • Admin bar avatar
   علی بیک میرزایی
   ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۱۸:۵۹

   باید توانایی هماهنگ کردنشونو داشته باشین. ولی به صورت ۱۰۰ درصدی نیستش که هرچی تو ناخودآگاه انجام میشه تو خودآگاه هم انجام بشه.

   پاسخ
 • چه مزخرفات😒پس منو چی میگید کاغذ رو با ذهن میچرخونم یا پرواز روح اینارو چطور انکار میکنید

  پاسخ
 • اگر کسی باد وگردو خاک را آرام کنه وار حرکت باز بایسته واین کار که می دونید نمی تونه شعبده بازی باشه ویا آورون باران در یک ساعت واین هم نمی تونه شعبده باشه ودرست در روزی که هواشناسی افتابی اعلام میکنه وماههاست باران نیامده …می خواستم سوال کنم آیا همه را در کنار هم قرار می دهید ویا استثنا هم وجود دارد ؟

  پاسخ
  • دوست عزیز هیچکدوم از اینایی که گفتین هیچوقت اتفاق نیفتادن و نخواهند افتاد! مگر در فیلمبرداری که خیلی راحت میتونن حقه به کار ببرن!

   پاسخ
   • امیر حسین مولایی
    ۸ آبان ۱۳۹۸ ۲۲:۵۳

    هیچکس تا حالا نتوانسته بادو کنترل کنه

    پاسخ
   • محمد پارسا
    ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶

    سلام واقعا ممنون از سایتتون خیلی کمک کرد فقط یه سوال داشتم در مورد الکترو کینزی من داشتم بازی ویدئویی میکردم که خسته شدم و یه هو بلند شدم دیدم لوستر اتصالی کرد بعد یه کم تلاش کردم دیدم هر وقت به لوستر فکر میکنم و دقت میکنم اتصالی داره این چه طور اتفاق می افته وقتی میگین الکترو کینزی وجود نداره؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

    پاسخ
    • محمد پارسا
     ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۰

     بعد یه سوال دیگه داشتم در مورد بیو کینزی من یک ویدئو دیدم که رنگ چشمم رو عوض کنم بعد ۵ دقیقه دیدم رنگ چشمم روشن تر از قبل شده (خیلی کم) میشه بگین منتشر کننده این ویدئو چه کار کرده؟
     خیلی ممنون از سایت خوبتو

     پاسخ
    • دو تا حالت داره یکی اتفاق بوده و حالت دوم الکتریسیته ساکن بدنتون و همچنین سیگنالای الکتریکی بدنتون بوده، این بخاطر قدرت ذهنتون نیست

     پاسخ
 • من هیچ گونه حقه شعبده بلد نیستم ولی میتونم جهت باد رو عوض کنم و حتی باد رو نگه دارم برای این چه دلیلی میارید

  پاسخ
  • دلیلی که میارم اینه که یا دچار اختلالات روانی هستین و فکر میکنین قدرتای ماورایی دارین و یا اینکه خیلی شیک و مجلسی دارین دروغ میگین!
   ملت انگار مجبورن دروغ بگن

   پاسخ
 • حقه باز کردن قفل گوشی چی بود؟

  پاسخ
 • بسیار عالی بود آقای لند 🙂

  پاسخ
 • استاد سلام
  به نظر من ذهن انسان ها اونقدری قدرتمند و قوی هست تا بتونه هرکاری رو انجام بده و اگرنا خداوند خودش اونقدری قدرتمند هست که ما انسان هارو چیزی حساب کنه

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!) […]

  پاسخ
 • به نظر من شما الکی میگید وگرنه من خودم بیو کینزی رو انجام دادم و نتیجه هم گرفتم و تو برون فکنی تونستم خواهرم رو تعقیب کنم بعد بهش بگم این کارو کردی گفت آرع و آتش افزاری هم انجام دادم

  پاسخ
 • سلام اقاشاید این سوال ربطی نداشته باشه به اینجا ولی میخوام میدونم در مورد طلسم ها چه نظری دارین؟

  پاسخ
 • ایول اینقدر چرندیاتو مضخرف به مردم نگو شما دارید دنیای ماورا با متافیزیک رو با علم قاتی میکنید برو این بسات مسات هاتو بردار و برو

  پاسخ
  • دوست عزیز شما هر وقت یاد گرفتین چطور “قاطی” و “بساط” رو درست بنویسین اونوقت حق دارین در سایتی با سطح علمی فوق العاده بالا مثل علی لند نظر بدین!
   برقرار باشید! 🙂

   پاسخ
   • امیر حسین
    ۷ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۰۰

    ببخشید دا نه تنها اینکه تله کینزی که دروغین نوشتید واقعی داره بلکه بالاتر از اون هم وجود داره!اگه تله کینزی به نقطه اوج خودش برسه
    یعنی تبدیل انرژی به ماده افکار انرژی هستن یعنی تبدیل افکار به واقعیت مثلا به غذای مورد علاقت فکر کنی اون غذا جلوت ظاهر میشه

    پاسخ
 • سلام علی آقا من از بچگی تا تا الان یه علاقه ی شدیدی به آواتار و اب افزاری داشتم و هنوز هم دارم و تازگی متوجه شدم ک علمی به نام هیدروکینزی وجود داره
  آیا واقعاً میشه اب رو متلاتم کرد یا به سمته خود جذب کرد یا بلعکس؟!
  به نظرتون موفقیت تو این زمینه در گروعه انجام چ کارهایی هستش؟!
  خیلی ممنون از سایته خوبتون

  پاسخ
 • آیلار اخوندی
  ۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۵:۴۸

  سلام من می خواستم بدونم چه جوری می توانم اشیارو با ذهنم جابه جا کنم چون توی هر سایتی که میرم درست آموزش نمی ده و من فکر می کنم شاید استعدادشو ندارم اما خیلی این جور چیزا رو دوست دارم شما می توانید من و راهنمایی کنید تا یاد بگیرم؟؟

  پاسخ
 • آقای علی بیک به نظر من الکترو کینزی میتونی درست باشه چون ذهن روی بدن تاثیر داره و بدن هم که الکتریسیته ساکن داره میشه کنترلش کرد

  پاسخ
 • آقای علی بیک‌من یه شب به ذهنم اومد که چون ذهن ما روی انرژی تاثیر داره و با تصور هم در ارتباطه شاید بتونیم با تصور های مختلف ،کار های مختلفی با انرژی بکنیم ؟؟؟ مثلا تکنیک های جدید

  پاسخ
 • آقای علی بیک چه انیمیشن هایی هست که درمورد متافیزیک واقعی باشه و ما بتونیم از اون الهام بگیریم مثل اواتار مشت آهنی دکتر استرنج لاکپشتاهی نینجا ؟

  پاسخ
  • بهتره از انیمیشنا الهام نگیرین چون کلا ذهنیتتونو منحرف میکنن از متافیزیک واقعی. میتونین از رنگ و شکل و شمایل قدرتاشون برای تصویر سازی الهام بگیرین فقط

   پاسخ
   • سلام، مرسی از سایت خوبتون ، نظر شما در باره ی تله پات ذهنی، تله پورت،برون فکنی روح از بدن ،چروکینزی چیه آیا حقیقت داره اینا؟؟؟

    پاسخ
    • سلام ممنون.
     تله پاتی واقعیت داره.
     تله پورت به صورت جسمی با قدرت ذهن به هیچ وجه امکانپذیر نیست.
     برون فکنی یه تصویرسازی ذهنی هستش که خیلی شبیه واقعیه ولی متاسفانه روح نیست که پرواز میکنه و ساخته ذهنه.
     کرونوکینزی به هیچ وجه امکانپذیر نیست و ارائه کننده های این فرضیه به هیچ وجه درک درستی از زمان ندارن. ولی به صورت ذهنی این شکلی امکانپذیره که مثلا وقتی سرگرم چیزی میشیم نمیدونیم زمان چطور گذشته! در حقیقت گذر زمان همون بوده ولی از نظر ما زود گذشته.

     پاسخ
 • 👏

  پاسخ
 • سلام میشه شماره واتساپتونو بدید ممنون میشم کار شخصیه

  پاسخ
 • دروغ توی ذات من نیست و هیچ گونه شعبده بازی و حقه ای بلد نیست ولی من میتونم به طور ضعیفی وقتی به باد فکر میکنم و به اون دستور میدم به حرکت در میاد اما تاکید میکنم با قدرت ضعیفی

  پاسخ
 • علی اکبریان
  ۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵

  سلام انسان با نگاه خاک را کیمیا می کند . در زمان شیخ بهایی هم رخ داده . و یا شیخ حسنعلی نخودکی روی آب و هوا نیز اثراتی داشته . یا دعا می خوانده انجیر و خرما و… می داده مرد می خوردن زنش شفا می گرفته چرا ؟ بخاطر قدرت اشرف مخلوقات بخاطر درهم تنیدگی کوآنتومی انسان با انسان . یا همین الآن سابلیمینال و بیوکینزی داریم رنگ چشم را عوض می کند مثلا دختر خانمی سیزده ساله سابلیمینال چشم سبز را چند ماه گوش داد چشمش سبز شد مدرسه ایشان را خواست که چرا لنز می گذاری وقتی فهمیند رنگ چشم خودش است متعجب شدند . بله انسان موجود شگفت انگیزی است . ندیدی یعنی نیست ؟

  پاسخ
 • علی اکبریان
  ۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴

  تله پورت هم هست مثلا فردی که خلیفه سوم را کشت تله پورت شد به مکانی دیگر و زنده ماند و یا در زمان حضرت سلیمان باد مسخر او شد و فردی را هم جابه جا کرد . انسان جانشین خداست یعنی چه ؟ یعنی انسان کامل قدرت الهی دارد . مثلا علم کیمیا را مردمی در هند داشتند بهتر از آن را مولا علی علیه السلام داشت . ایشان کیمیای حقیقی هیستند که راه الهی ایشان انسان زمینی را به عرش الهی می برد. همین علم چگونه کشف می شود توسط انسان . همه چیز در نهایت انرژی است ولی روح الهی انرژی نیست فرا بعد است . بعد اول نقطه و خط . دوم صفحه دوبعدی . سوم مکعب و حجم یا همین دنیای ما . چهار بعد زمان که بر بعد ما غلبه دارد و ما دیر یا زود جسم که مال دنیاست را از دست می دهیم هرچه دنیا به ما بدهد از ما می گیرد الا روح که فرابعداست . بعد پنج انرژی . بعد ششم نسبیت و … . ولی روح بعد ندارد راز است و راز هرگز کشف نمی شود رمز قابل کشف است . مومن روحش در سرای نیکو جسمی از جنس آن سرای دارد و ظالم و کافر در دوزخ با سختی آن . اعمال نیز مانند سایه همراه ماست مگر آنکه فرد توبه نصوح کند که این توبه هم کیمیاست

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  آیا چاکرا و هر موضوعی در رابطه با چاکرا حقیقت داره؟؟
  مقاله ایی درمورد چاکراها دارید؟؟

  پاسخ
 • سلام در رابطه با الکتروکینزی گفتین رایگان اموزش میدن من میخوام یاد بگیرم

  پاسخ
 • ببخشید مگه نگفتید الکترو کینزی الکیه ؟

  پاسخ
 • آقای علی بیک شما همه این کینزی ها را آزمایش کردید که می گویید ؟؟؟؟

  پاسخ
 • ببخشید من انگار لبتابم هم همین مشکلو داره که جواباتون رو نمیاره

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است