کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! لطفا شوکه نشوید!

به روز رسانی: ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله ارزشمند و آگاه سازانه قصد دارم ابتدا به معرفی و توضیح انواع کینزی ها پرداخته و در نهایت حقایق کینزی های واقعی را به شما آشکار ساخته و سپس پرده از اسرار پنهان کینزی های دروغین بردارم که اکثر اساتید متافیزیک جعلی با ترتیب دادن این کینزی های دروغین افراد زیادی را دور خود جمع کرده و به کلاهبرداری های کلان میپردازند. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

دوستان حقیقتش را بخواهید دلیل من برای نوشتن این مقاله مراجعه افراد زیادی به من است که از من در رابطه با کینزی ها سوالاتی میپرسند و در برخی موارد سوالاتشان چنان شاخ دار است که من واقعا میمانم خودم را از بالای برج میلاد پایین بیندازم یا به این مزخرفات گوش کنم! البته آنان تقصیری ندارند! مقصر اصلی اساتید فیک و جعلی متافیزیکی است که این مزخرفات را به خورد این افراد ساده لوح داده اند! دوستان همانطور که میدانید تنها هدف من آشکار کردن حقایق متافیزیک واقعی و آگاه کردن افراد از متافیزیک واقعی است و قصد من از قدم گذاشتن در این راه این است که با بالا بردن سطح آگاهی افراد, جلوی متضرر شدن آنان و در دام کلاه برداران افتادنشان را بگیرم!

بیشتر بخوانید:
همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

دوستان همانطور که میدانید من در طول این مدت دست اساتید متافیزیک جعلی زیادی را رو کرده ام و همانطور که پرواضح است اساتید زیادی از دست من کفری شده اند و آرزوی محو شدن من را داشته و مرا همچون کابوسی وحشتناک در برابر کسب و کار عوام فریبانه شان میدانند! کافی است نام من را در گوگل سرچ کرده و در کنار اسمم عبارت “افشاگری” را اضافه کنید و ببینید چه بلاهایی بر سر اساتید جعلی متافیزیک آورده ام! در طول این مدت که به افشاگری و آگاهی افراد پرداخته ام, به کررات مورد تهدید و فحاشی از طرف اساتید متافیزیک و پیروان فریب خورده شان قرار گرفته ام! در طول مدت افشاگری هایم تنها در بازه زمانی کوتاهی بیش از ۳۰۰۰ حمله سایبری به وب سایتم شده است و در یک مورد نیز هکرها توانستند بخش مدیریت سایت را موقتا از دسترس خارج کنند ولی با آگاهی تیم مان این حمله سایبری با شکست مواجه شد و کلیه مشخصات شخص هکر به دستمان افتاد!

بیشتر بخوانید:
پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

حال که با چرایی راه اندازی این سایتم آشنا شدید و از این موضوع اطلاع یافتید که در این راه چه سختی ها و فشارهایی را متحمل شده ام از شما دعوت میکنم در ادامه این مقاله با انواع کینزی ها آشنا شده و سپس به شما کینزی های واقعی و دروغین را آشکار کرده و به شما خواهم آموخت بنا بر چه فاکتورهایی میتوانید متوجه ساختگی و یا واقعی بودن کینزی های انجام شده توسط اشخاص شوید.

بیشتر بخوانید:
پاکسازی و فعال سازی چاکراها – چگونگی پاکسازی چاکراها

معرفی انواع کینزی ها:

حال نوبت میرسد به معرفی انواع کینزی ها که قطعا بسیاری از افرادی را که اهت تفکر هستند را به فکر وا خهواهد داشت. از شما دعوت میکنم ادامه مقاله را با دقت بخوانید.

تله کینزی:

این نوع کینزی به عبارتی محبوب ترین کینزی شناخته شده در میان افراد میباشد. این کینزی در واقع تکان دادن اشیا به وسیله قدرت ذهن میباشد! تله کینزی به هیچ وجه حقیقت نداشته و شما میتوانید مستندات مبنی بر عدم حقیقت داشتن تله کینزی را در مقاله تله کینزی چیست؟ اسرار پنهان حرکت اشیا با قدرت ذهن بخوانید!

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

آمبرا کینزی:

آمبراکینزی در حقیقت به قدرت توهمی کنترل سایه ها و تسلط دادن تاریکی بر روشنایی توسط قدرت ذهن میگویند! تعاریف زیادی از آمبرا کینزی وجود دارد که نمونه هایی از این تعاریف را برایتان در زیر آورده ام تا بدانید برخی به هنگام تماشای فیلم تا چه حد غرق در تخیلات خود شده و هرچه را که در تخیلاتشان میبینن بر زبان آورده و ادعای حقیقی بودنشان را دارند! ازجمله تعاریفی که از آمبراکینزی میتوان آورد این موارد هستند:

 • تغییر شکل و حالت سایه ها…!
 • کم کردن روشنایی محیط!
 • تاریک کردن هوا…!
 • و…

آمبرا کینزی یا کنترل سایه ها به هیچ وجه واقعی نبوده و کاملا ساخته توهمات و خیال پردازی های افراد متوهمی است که زیادی فیلم های ماورایی تماشا میکنند. در صورتی که میخوانید مستندات علمی عدم وجود آمبرا کینزی را مشاهده کنید این مقاله را بخوانید!

سایکوکینزی:

این نوع کینزی به عبارتی یکی از کم اهمیت ترین کینزی ها در بین افراد میباشد و عملکرد این کینزی تاثیر گذاشتن ذهن بر روی اشیا و افراد است. (احساسات و عواطف, ارزش گذاشتن بر چیزی و…) این کینزی واقعی است و بیشتر جنبه روانشناسانه دارد.

آگرو کینزی:

در رابطه با مبحث آگرو کینزی می بایست بگویم که در عرف متافیزیک و مباحث ماورا و توانایی های خارق العاده ذهن انسان باور بر این است که آگرو کینزی توانایی کنترل گیاهان با استفاده از قدرت ذهن می باشد. به عبارتی از طریق آگرو کینزی انسان میتواند سرعت رشد گیاهان را با استفاده از قدرت ذهن خود دستکاری کرده و آن را افزایش و یا کاهش دهد. همچنین در رابطه با مبحث آگرو کینزی چنین نیز آمده است که با استفاده از قدرت ذهن می‌توان حالات شادابی و یا پژمردگی نیز به گیاهان با استفاده از قدرت ذهن القا کرده و گیاهان را تحت تاثیر قرار داد. آگرو کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی ها کاملا غیر واقعی و ساختگی بوده و ساخته و پرداخته توهمات بیمار یک سری از افراد به شدت کم سواد میباشد. شما میتوانید مستندات مربوط به عدم حقیقت داشتن این کینزی را نیز در مقاله آگرو کینزی چیست؟ اسرار پنهان کنترل گیاهان با قدرت ذهن بخوانید.

ایروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل و تولید باد و تغییر جهت دادن باد و هوا میباشد. این کینزی از پایه و اساس اشتباه و غیر واقعی میباشد و کلیه کسانی که ادعای ایروکینزی دارند از دم بلا استثنا از حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

هیدروکینزی:

این نوع کینزی به باور عده ای کنترل آب و جریان آب با استفاده از قدرت ذهن میباشد. این کینزی نیز به هیچ وجه حقیقت ندارد و ساخته و پرداخته تخیلات عده ای خاص است.

سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

پایروکینزی / پیروکینزی:

پایروکینزی یا همان پیرو کینزی کینزی کنترل و تولید آتش با استفاده از قدرت ذهن است! این کینزی نیز به هیچ وجه حقیقت ندارد و ساخته و پرداخته تخیلات عده ای خاص است.

بیشتر بخوانید:
یوگا بهتر است یا پیاده روی؟ بخوانید و آگاه شوید!

ژِئوکینزی:

این نوع کینزی (ژئوکینزی یا گئوکینزی) به معنی کنترل انرژی گیاهان و زمین و در کل اکوسیستم میباشد که از پایه و اساس دروغ میباشد!

الکتروکینزی:

این نوع کینزی تولید و کنترل جریان برق میباشد که این نوع کینزی در حقیقت از پایه و اساس اشتباه و دروغین میباشد. تمامی کینزی های این شکلی که میبینید از طریق تکنیک های الکتریسیته ساکن یدن انجام میشوند که اگر بخواهید میتوانید به پی وی تلگرام بنده پیام دهید تا برایتان تکنیکش را به صورت کاملا رایگان یاد بدهم!

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

ترموکینزی:

این نوع کینزی به باور برخی کنترل دمای هوا و یا چیزی میباشد. این کینزی نیز کاملا ساختگی و غیر واقعی بوده و به وسیله تکنیک های شعبده بازی انجام میشود!

سایروکینزی:

این نوع کینزی نیز همانند بسیاری از کینزی ها کاملا ساختگی و غیر واقعی میباشد و این کینزی به معنی کنترل سرما و یخ است!

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

بیوکینزی:

این نوع کینزی از مزخرف ترین کینزی های موجود و دروغین میباشد که در آن رنگ چشم ها و موها و… را تغییر میدهند! کلیه کسانی که این ادعا را دارند در واقع از حقه های “حبس” برای تغییر رنگ چشم ها و سایر حقه های شعبده بازی استفاده میکنند.

اتموکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل اتمسفر میباشد که از اساس ساختگی و غیر واقعی بوده و هر کسی که ادعای این نوع کینزی را دارد باید بر روی شانه اش زده و بگویید: ایول کلاهبردار! 😉

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

چرونوکینزی یا کرونوکینزی:

این نوع کینزی تنها از جنبه روانی حقیقت دارد! در این نوع کینزی به هیچ وجه سرعت حرکت زمان را کند و یا سریع تر نمیکنند! بلکه در این نوع کینزی کاری میکنند که شما فکر کنید زمان سریعتر میگذرد و یا کندتر میگذرد. بهترین مثال برای کرونوکینزی یک بازی ویدیویی مهیج است که وقتی آن را انجام میدهید نمیدانید چه شد ۵ ساعت گدشته است! هر کسی که ادعای کنترل زمان را دارد بدانید کلاهبرداری بیش نیست.

لونارکینزی یا آمبراکینزی:

این نوع کینزی به معنای کنترل سایه ها و تاریکی است و ساخته و پرداخته توهمات مریض یک عده افراد است که فیلم زیاد نگاه میکنند!

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

سونوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل و تولید صدا میباشد. گونه های این نوع کینزی را که در اینترنت مشاهده میکنید در حقیقت ناشی از توهمات افراد بوده که “ساب تون ها” را شنیده و فکر میکنند تولید صدا کرده اند! در رابطه با سونوکینزی ما یک مقاله کامل نوشته ایم که پیشنهاد میکنیم مقاله سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن را مطالعه کنید. البته لازم به ذکر است که سونوکینزی حقیقی تکنیکی است که شخص بدین ترتیب میتواند صدایی را در محیط تفکیک کند و آن را بهتر بشنود یا بهتر انتقال دهد.

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

رادیوکینزی:

این نوع کینزی به معنی کنترل امواج رادیویی میباشد که کاملا ساختگی بوده و از طریق حقه های “فویل” انجام میشود. به خاطر داشته باشید که هر کینزی ای را نباید باور داشته باشید.

فوتوکینزی:

این نوع کینزی به معنی تولید و ایجاد نور میباشد که این نوع کینزی نیز ساخته توهمات افرادی است که فیلم زیاد نگاه میکنند و با تکنیک استفاده از فسفر انجام میشود!

بیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

سایبرکینزی یا تکنوکینزی:

این نوع کینزی نیز کاملا ساختگی بوده و غیر واقعی میباشد. در این کینزی شخص با قدرت ذهن تعمیرات مکانیکی انجام داده و یا در قطعات سخت افزاری و همچنین نرم افزار سیستم با استفاده از قدرت ذهن (الکی مثلا قدرت ذهنشه) تغییراتی را در سیستم اعمال میکند!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

نمونه بارز سایبرکینزی را در کلیپ زیر میتوانید مشاهده کنید که من (علی بیک میرزایی) چگونه توانسته ام با استفاده از تکنیک های خاص عملیات سایبرکینزی را بر روی یک گوشی گلکسی جی ۷ سری ۲۰۱۶ انجام بدهم! در این سایبرکینزی من صفحه گوشی خاموش شده را با قدرت ذهن روشن کرده و سپس قفل گوشی را با قدرت ذهن باز میکنم! توجه داشته باشید که در این کلیپ صفحه گوشی کاملا واقعی روشن شده و قفل گوشی نیز کاملا واقعی باز میشود! ولی این کار نیز حقه های خاص خود را دارد!

توجه داشته باشید که کلیپ تهیه شده در این مقاله (توسط بنده) تنها به منظور آگاه کردن افراد از حقه های کلاهبرداران میباشد! دوستان توجه داشته باشید که در صورتی که شما آگاه باشید به هیچ وجه در دام افراد شیاد و کلاهبرداران نخواهید افتاد! آگاهی شما بزرگترین سلاح شما در برابر کلاهبرداران میباشد! این افراد سادگی شما را هدف گرفته و با ظاهر سازی های عجیب و غریب شما را ترغیب به باور چیزهایی که وجود ندارند میکنند و در نهایت با استفاده از سادگی شما عزیزان مبالغ هنگفتی را از شما کلاهبرداری میکنند.

پیشنهاد ویژه:
آموزش تصویری نیروی چی در یک ماه (تولید و فعال کردن نیروی چی در بدن)

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۳۳۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • همیشه آدم حسود و نادان و ترسو همه چیزو انکار میکنه.انسانها اشرف مخلوقات هستند و کدهایی داخل بدن انسانها هست که اگه فعالشون کنین حتی میتونین پرواز هم بکنین.این چرندیات چیه از خودت نشستی و نوشتی و ادعای پیامبری میکنی؟اگه جرات داری روحتو از بدنت خارج کن و طی الارض کن اونوقت میبینی تمام اینا حقیقته و شعبده بازی و فریب نیست.تازه ا نم اگه نترسی.تو فقط ادعا داری وگرنه یه آدم معمولی هستی

  پاسخ
 • Avatar
  ‌مبینا قاسمی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۳۶

  از مطالب سایتتون واقعا لذت بردم. در کامنت ها هم بهترین کارو میکنین که هرکی بی احترامی میکنه رو خورد و خمیر میکنین بهتون افتخار میکنم

  پاسخ
 • Avatar
  عباس بواعزا
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ۱۸:۵۶

  کسایی که دنبال اینجور قدرت ها هستن فقط یک حدف دارن اونم پوشوندن ضعف های خودشون با قدرت های خیالی

  پاسخ
 • یک پیامی هست که میگه وقتی که شما نتونستید به یک چیزی دست پیدا کنید دلیل بر این نداره که این چیز واقعیت نداره لطفا هر چیزی که نمیتوانید تمرکز و کنترل کنید را دروغ نشمارید تا بقیه هم از ان منصرف بشن

  پاسخ
 • کینزیها کلا چرت و مزخرفن

  پاسخ
 • ذهن خودتون رو محدود کردید به یک سری چرت و پرت …… چرا به نظرتون این کارا غیر ممکنه ؟ من با چشم خودم دیدم اونم توی ویدیو نه دقیقا فردی کنار من بود و هیدروکینزی رو انجام میداد …. به نظرتون انسان ها ضعیفن؟ خیر سرمون اشرف مخلوقاتیم و خدا از روح خودش در ما دمیده پس ما کم چیزی نیستیم و مطمئن باش اگه اراده کنیم میتونیم هر کاری که میخوایم رو انجام بدیم ….. همه چیز در این دنیا ممکنه پس ذهنتونو محدود نکنید

  پاسخ
  • مشکل شما اینه که عقلتون تو چشماتونه! هرچی رو دیدین مگه باید باور کنین؟! شعبده بازم جلو انظار عمومی یه آدمو ناپدید میکنه! یکم هم راجب الکتریسیته ساکن مطالعه کنین بد نیست.

   پاسخ
 • موندم مردم چطور این قدرتای خیالی رو باور میکنن😐

  پاسخ
 • با سلام
  ببخشید من قصد هیچ گونه توهینی به شما ندارم اما احتمال اینکه این نیرو ها واقعی باشن هست(البته بعضی هاشون مثل آمبرا کینزی مسخره هستن)اما بعضی ها نمیتوانن کینزی ها رو اجرا کنن و به جاش ادای اون کار رو در میارن
  با تشکر از زحمات شما

  پاسخ
 • فقط دارید به قدرت ذهن توهین می کنید🙂
  اگه تمرین و ایمان به خودمون و خدا داشته باشیم واقعی .

  پاسخ
 • داداش تو که همرو گفتی دروغه پس کدوم واقعیه؟😂😂

  پاسخ
 • عالی عالی حال میکنم با مقالاتت علی لند

  پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز که مقاله رو نوشتید،اولا کامنت ها رو که خوندم به یک چیز پی بردم اقای(علی لند)عزیز…خب شما خیلی زحمت کشیدید و مقاله رو نوشتید،سپاسگزارم،اما در مورد اینکه دارین به یک سری توی کامنت ها توهین میکنین واسم قابل قبول نیست،اگر هدفتون آگاه کردن هست،نباید اینگونه با ناآگاه ها صحبت کنید،در مورد کینزی ها نظر خاصی ندارم چون امتحان نکردم و اگر هم بخوام به دستش بیارم(که البته هیج اطمینانی نیست و ممکنه طبق حرف شما دروغ باشه)اما نمیام با شما چالش بذارم،چون در اون صورت حدود ۲۰ سال دیگه خودتون می‌فهمید اونا واقعیه،اما شما خیلی از مسائل رو انکار کردید و من یک سوال دارم از خدمتتون،ابا وجود چاکرا ها رو در بدن انکار میکنین یا اینکه خیر؟
  !چون در مود وجود چاکرا ها من شکی ندارم،و اونارو واقعی میدونم،ولی اینکه شما اینقدر با اطمینان کینزی ها رو رد کردید واسم قابل قبول زیاد نبود،من در مورد یک سری کینزی های احمقانه مثل اونی که سخت افزار رو درست میکنه که نظری ندارم،چرند محضه،اما در مورد کینزی ۴ عنصر و همچنین کنترل الکتریسیته،باید عرض کنگ که هنوز در سطح جهان هیچکس به درجه آگاهی تمام در زمین نرسیده!پس شما چطور حالا به خودت جرئت دادی به اطمینان کذب کنی همه رو عجیبه واسم،شاید در آینده کسی به درجه آگاهی برسه و اینا واقعیت پیدا کنه،چون هنوز خیلیا به دینا نیومدن تا بخوام به اون درجه برسن،نباید یک فرد که خودش به درجه قدرت کامل انسان نرسیده نظر بده،چرا میگم به قدرت کامل انسان ها نرسدید،چون اگر رسیده بودید اینقدر با اطمینان چیزهایی رو که با مدرک نپیتونین نقض کنین، رو کذب نمیکردین و اینکه به کامنت ها هم اینقدر با توهین صحبت نمیکردین،بنده خودم هم هنوز به اون درجه آگاهی نرسیدم و به نظر من وقتی هنوز کسی موفق به اجرای کامل راز قدرت درون انسان نشده،حق نداره یک سری چیز ها رو انکار کنه،و من اینکار و مقاله شما رو با اجازه خیلی صحیح نمیدونم….امیدوارم از طرف تیم خاصی نباشید اقای علی لند عزیز…چون احساس میکنم اونطور که ادعا میکنید قصد آگاه کردن دارین،بلکه برعکس دارین بیشتر ناآگاه میکنین یک سری چیز ها رو

  پاسخ
  • دوست عزیز هر شخصی با توجه به علم و سوادش حرف میزنه و قطعا از بعد علمی در هیچ کجای جهان متافیزیکدانی وجود نداره که علم و دانش من رو داشته باشه به عبارتی در برابر من بچه مهدکودکی ای بیش نیستن اساتید متافیزیک چه داخل کشور چه خارج کشور و این رو مقالات مضحکشون در سایتهاشون گویاست! کدومیکی از اساتید رو دیدین که مثل من بیاد و علمی صحبت کنه؟ کدوم استاد رو دیدین که مثل من تو برنامه لایو ساعت ها بدون حتی یه خط نوشته صحبت علمی بکنه و جواب تک تک سوالات رو از بعد علمی بده؟ هیچ استادی چنین هنری رو نداره چون از دم دری وری های هند رو خوندن و تحویلتون میدن و عملا از خودشون چیزی برا ارائه ندارن و کل دانششون مطالبیه که از جاهای دیگه خوندن! از طرفی متاسفانه دانش شما اونقدی کم هست که دلایل علمی من رو متوجه نشدین. این یه باور اشتباهه که بهتون خوروندن قدرتهای ناشناخته جهان و… همه این قدرتها با علم میان نه توهم! مثلا انسان با علم تونست به جاذبه غلبه کنه! ما تو جهان فیزیکی زندگی میکنیم و فیزیک پایبند قوانین فیزیکه چه بخواین چه نخواین! در رابطه با توهینا باید بگم من فقط جواب هر شخصی رو شکل خودش میدم تا هیچ کسی جرات نداشته باشه توهین کنه وگرنه کسی محترمانه نقد کنه هیچ برخوردی از طرف ما صورت نمیگیره. چاکراها توهمات هندوهای گاو پرست هست که مدفوع گاو رو شفای کرونا میدونن!!! تا زمانی که ملاک تفکرتون عبارات احساسی باشه و علم رو کنار بذارین جاهل باقی میمونین از من گفتن بود.

   پاسخ