۷ حقیقت قابل تامل در رابطه با منطقه ۵۱ نوادا

مقالات یوفو
۶ دیدگاه

سالهاست که منطقه ۵۱ نوادا یکی از مرموزترین پایگاه های نظامی دنیا میباشد که در رابطه با این منطقه شایعات بسیاری ورد زبانها شده است. شایعاتی همچون حضور فرازمینی ها در منطقه ۵۱ و یا همکاری ارتش آمریکا با فرازمینی ها در این منطقه! حال در این مقاله میخواهیم به شما همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند به معرفی هفت حقیقت قابل تامل در رابطه با این منطقه بپردازیم. از شما دعوت میکنم این مقاله را خوانده و در پایان نظر خود را در رابطه با این مقاله در بخش مربوط به کامنت ها مطرح سازید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
پشت پرده پنهان منطقه ۵۱ نوادا – آیا حضور فرازمینی ها حقیقت دارد؟

۱: اسرار پنهان منطقه ۵۱

منطقه ۵۱ یکی از عجیب ترین نقاط جهان میباشد. داستانهای بسیاری در رابطه با بشقاب پرنده ها و موجودات فرازمینی عموما به این منطقه نسبت داده میشود. در صورتی که به منطقه ۵۱ بروید ممکن است در ذهن خود به خیال پردازی در این باره بپردازید. این شهر به طرز شگفت انگیزی موفق به ایجاد یک آیین پنهان شده است و همچنین افرادی وجود دارند که معتقدند این منطقه نامرتبط به بسیاری از امور جهان نیست. طرفداران بشقاب پرنده ها گاهی اوقات می توانند نظریه های عجیب و غریبی ارائه کنند که با تئوری توطئه هم سو هستند و ما همه در رابطه با این نظریه ها بسیار شنیده ایم. به غیر از موارد مربوط به تئوری های توطئه در این مکان حقایقی وجود دارند که مطمئناً شما را غافلگیر می کنند.

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

۲: مصاحبه نه چندان معروف سال ۱۹۸۹ (وقتی یه سالم بود! 🙂 )

روبرت لازار به وسیله مصاحبه ای که با یک ایستگاه رادیویی لاس وگاس کرده بود به شهرتی جهانی رسید. روبرت یا باب لازار ادعا می کند که او در گذشته در منطقه ۵۱ کار می کرده و به طور قطع همه چیز را در رابطه با فعالیت های مخفی فرازمینی آن منطقه می داند. او ادعا کرد که آنجا مکانی است که در آن فرا زمینی ها مورد مطالعه قرار می گیرند و در واقع به گفته او این منطقه سفینه های فضایی بیگانگان را در خود جای داده است. بدین ترتیب بود که منطقه ۵۱ برای اولین بار در معرض دید عموم قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:
قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

۳: شروع فعالیت های نظامی در منطقه ۵۱ نوادا

منطقه ۵۱ نوادا مکان جدیدی نیست, بلکه مدت زیادی است که وجود دارد. این منطقه برای اولین بار در سال ۱۹۵۵ برای امور نظامی توسعه یافته و به عنوان مکانی مناسب برای آزمایش خلبانان آموزشی هواپیماهای U-2 در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است که هواپیماهای U-2 تنها در مدت زمان هشت ماه ساخته شدند و بدین ترتیب هواپیماهای دیگر نیز در این مکان مورد آزمایش قرار گرفتند و بلاخره یک مرکز آزمایش رادار نیز در سال ۱۹۵۹ در این محل تأسیس شد.

بیشتر بخوانید:
آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

۴: اولین مراجعه به منطقه ۵۱ توسط یک رئیس جمهور

رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما اولین رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است که در رابطه با منطقه ۵۱ را در ملاء اظهار نظر کرده است! در مراسم سالانه افتخارات مرکز کندی در سال ۲۰۱۳ پرزیدنت اوباما با لحنی کنایه آمیز به این مکان اشاره کرد. در حالی که گفتن همچین موردی توسط رییس جمهور اوباما موضوعی جالب و حائز اهمیت بود, هیچ کس این مساله را نادیده نگرفت که یک رئیس جمهور رسمی از عبارت “منطقه ۵۱” برای اولین بار از زمان تاسیس آن استفاده کرده است. این موضوع باعث شد مردم باور کنند که چنین مکانی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:
سایرن هد کیست؟ آژیر وحشتناک سایرن هد را جدی بگیرید!

۵: منطقه ۵۱ یک منطقه حفاظت شده است

در حال حاضر همه شما می دانید که منطقه ۵۱ یک منطقه ممنوعه بسیار حفاظت شده میباشد، از این رو نمی توانید به راحتی وارد آن منطقه شوید. حتی در زمان های گذشته تلاشهای بسیاری در جهت ورود به این منطقه انجام شده است مانند رویداد طوفان منطقه ۵۱ که در نهایت به یک جشنواره تبدیل شد. اما به مرور این منطقه آنقدر مورد توجه قرار گرفت که در نهایت تا کنون ۲ میلیون نفر در رویداد طوفان منطقه ۵۱ ثبت نام کرده اند! اما واقعیت این است که در منطقه ۵۱ نیروهای امنیتی همواره درحال گشت زنی هستند.

بیشتر بخوانید:
ایلومیناتی چیست؟ منشا ظهور ایلومیناتی ها

۶: نظریه فرود دروغین بر سطح ماه

منطقه ۵۱ یک مکان معمولی نیست و بنابراین مانند همه مکانهای خاص نظریه های نسبت داده شده به این مکان نیز بسیار ترِند هستند. یکی از این نظریه ها در این باره این است که فرود بر سطح ماه جعلی و غیر واقعی بوده و در واقع در منطقه ۵۱ نوادا فیلمبرداری شده است! دوست دارید بدانید که نظریه پردازان تئوری توطئه فکر می کنند کل فیلم فرود بر سطح ماه را چه کسی فیلمبرداری کرده است؟ این شخص کسی نیست جز فیلمساز آمریکایی استنلی کوبریک که ظاهراً به ناسا هم کمک کرده است!

بیشتر بخوانید:
شمنیسم چیست و تا چه حد حقیقت دارد؟

۷: اشیاء پرنده ناشناس (UFO)

لازم به ذکر است که در منطقه ۵۱ به عنوان محل آزمایش هواپیماها پروازهای بسیاری انجام می شود. این پروازها می توانند جرقه نظریه اجسام پرنده ناشناس (یوفو) یا بشقاب پرنده ها را با خود به همراه داشته باشند. در صورتی که بخواهیم کمی منطقی و با دید گسترده تر به این موضوع نگاه کنیم, هواپیماهای دارای تکنولوژی بالا می توانند برای اکثر مردم کمی بیگانه به نظر برسند و هنگامی که در آسمان پرواز کنند مردم منطقه ممکن است فکر کنند این هواپیماها بشقاب پرنده هستند.

بیشتر بخوانید:
بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

خوب نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما هم فکر میکنید پروازهای انجام گرفته بر فراز منطقه ۵۱ بشقاب پرنده ها هستند یا اینکه این پروازها تنها پروازهای آزمایشی هواپیماهای ساخته شده توسط متخصصین نیروی هوایی آمریکا جهت تست و بررسی هستند؟!

موفق و پیروز باشید…

برگرفته از ایندیا تایمز – مترجم: علی لند

مقالات مرتبط

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک × دو =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: