آموزش رسیدن به آرامش ذهنی – چگونه ذهنی آرام داشته باشیم؟

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی در این کلیپ ویدیویی میخواهم به شما نکات و روش هایی را یاد بدهم که در صورت رعایت کردنشان به آرامش خاصی خواهید رسید. دوستان در این کلیپ میخوام مواردی را به شما آموزش بدهم که با رعایت موارد ذکر شده شما میتوانید به آرامش ذهنی بالایی برسید. به خاطر داشته باشید که نه در کائنات قدرتی وجود دارد و نه در سنگ ها… شما هستید و ذهنتان!

بیشتر بخوانید:
سری سوم آهنگ های آرامش بخش مدیتیشن و ریلکسیشن

دلیل اینکه افرادی در جهان وجود دارند که آرامش ذهنی بالایی دارند نداشتن دغدغه نیست! هستند افراد زیادی که دغدغه های ذهنی زیادی دارند ولی در کنار آن آرامش بسیار بالایی نیز دارند! تنها وجه تمایز آنها با شما نگرش متفاورت آنها به دنیای خود است! پس بدانید برای موفقیت باید ذهنیت خود را نسبت به برخی موارد عوض کنید. در ادامه شما را به تماشای این ویدیو کلیپ دعوت میکنم.

سخن پایانی:

دوستان در جهان هستی متافیزیک ذهن شماست! هیچ عاملی خارج از ذهن شما وجود ندارد که دارای قدرتهای متافیزیکی باشد! شما با کنترل کردن ذهن خود میتوانید چنان آرامش ذهنی ای به خودتان بدهید که هیچ روانشناس و روانپزشکی قادر به انجام این کار برایتان نمیباشد… انسان با تکیه بر خود و توانایی هایش قادر است تمامی مرزهای محدودیت را شکسته و سربلند از آزمون زندگی بیرون آید!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ کاربردهای ایموشن کد در زندگی

موفق و پیروز باشید.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: