آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

مقالات یوفو
۱۶ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من علی بیک میرزایی در این مقاله می خواهم به شما همراهان عزیز و گرامی در رابطه با موضوع خاصی مطالبی را ارائه کنم. امروز در این مقاله می خواهم به بررسی اینکه آیا کرونا یک توطئه فرازمینی است یا خیر بپردازم. دوستان و همراهان عزیز و گرامی توجه داشته باشید که آنچه در این مقاله خواهید خواند تنها احتمالات و برخی از نظریات عام میباشد و وجود این مقاله دال بر واقعیت داشتن این موضوع نبوده و این مقاله صرفا جهت بررسی و ارائه احتمالاتی که به نوعی میتوانند در رابطه با ویروس کرونا واقعیت داشته باشند یا خیر می باشد. توجه داشته باشید که در پایان این مقاله به تحلیل و بررسی همین مقاله خواهیم پرداخت چرا که علت اصلی نوشتن این مقاله این موضوع می‌باشد که برخی این احتمال را می‌دهند که ویروس کرونا میتواند ساخته دست افرادی خارج از کره زمین باشد. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

آیا ویروس کرونا ویروسی فرا زمینی است؟

پاسخ به این سوال که آیا ویروس کرونا ویروسی فرازمینی بوده و به عبارتی یک توطئه فرازمینی می باشد یا خیر کمی دشوار است و ما نیز به طور حتم و قطعی نمی توانیم این مسئله را تایید کنیم که آیا ویروس کرونا یک ویروس فرازمینی است یا خیر! از این رو در این مقاله به بررسی برخی شواهد مهم در رابطه با ویروس کرونا می‌پردازیم و در نهایت قضاوت را به خود شما میسپاریم که آیا ویروس کرونا ویروسی ساخته دست فرازمینی ها است یا خیر.

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چگونه عمل میکند؟ نکات شگفت انگیز قانون جذب

ابتدا بگذارید به بررسی وضعیت کره زمین قبل از شیوع ویروس کرونا بپردازیم. همانطور که می دانید دمای کره زمین روز به روز در حال گرم تر شدن می باشد، به طوری که حتی خود من که در اردبیل زندگی میکنم نیز متوجه این موضوع شده‌ام که دیگر زمستان های مان زمستان های گذشته نیستند. اردبیل یک شهر سردسیر است و در گذشته زمستان های ما بسیار وحشتناک بود و این در حالیست که در سال های اخیر در برخی از روزهای زمستان حتی نیازی به پوشیدن کاپشن نیست! گرمتر شدن کره زمین به دلیل نازک تر شدن لایه اوزون بر اثر گازها و سمومی که ماشین ها و کارخانجات به هوا ساطع می کنند می باشد. به طوری که استیون هاوکینگ نیز به کره زمین این هشدار را داده بود که در ۵۰۰ سال آینده بهتر است به فکر پیدا کردن یک سیاره دیگر جهت سکونت در آن باشیم چرا که دیگر اتمسفر کره زمین برای زیستگاه ما انسان ها در ۵۰۰ سال آینده جایی نخواهد داشت! از طرفی با گرمتر شدن کره زمین و ذوب شدن یخ های قطب شمال طبیعتاً بسیاری از شهرها و کشورها در زیر آب غرق خواهند شد!

بیشتر بخوانید:
بهترین مکان ها برای جذب نیروهای متافیزیکی (مقاله آپدیت شده)

بدیهی است که کره زمین نیازی مبرم و اساسی به یک پاکسازی کلی داشت و حال چه چیزی بهتر است بیرون نرفتن مردم و از کار افتادن چرخ صنعت در جهان و در پی آن آلودگی کمتر هوا برای پاکسازی کرده زمین می باشد؟! انسان همواره در حال از بین بردن جنگلها و در مقابل آن تولید حجم انبوهی از گازهای سمی و ساطع کردن آن به اتمسفر زمین و در پی آن نازک تر شدن و در برخی جاها از بین رفتن لایه اوزون می باشد. کارخانه های موجود و تردد حجم بسیار عظیمی از خودروهایی که خود از بزرگترین مراکز تولید گازهای سمی هستند به شدت برای اتمسفر زمین و لایه اوزون مخرب و نابود کننده هستند. بدیهی است که منع کردن انسان ها از انجام این فعالیت ها چیزی در حد خواب و خیال است!

بیشتر بخوانید:
متد سیلوا چیست؟ با متد کنترل ذهن سیلوا آشنا شوید!

از طرفی با پیشرفت علم پزشکی و کمتر شدن مرگ و میر ما شاهد افزایش سرعت حد اکثری افزایش جمعیت انسانهای کره زمین هستیم که این افزایش جمعیت خود زنگ خطری برای کره زمین می باشد. چرا که افزایش جمعیت افزایش نیاز را به همراه داشته و افزایش نیاز افزایش تولید را به همراه داشته و در پی افزایش تولید با افزایش گازهای سمی در کره زمین و افزایش دمای هرچه بیشتر کره زمین مواجه خواهیم بود. از این رو این احتمال وجود دارد که برای پاکسازی کره زمین و کنترل جمعیت این سیاره بیگانگان و فرازمینی ها وارد عمل شده و اقدام به پاکسازی کره زمین و کنترل جمعیت کرده باشند. در ادامه می خواهم برایتان استنباط هایی را بیاورم که این احتمال را که ویروس کرونا می‌تواند ساخته دست فرازمینی ها باشد افزایش می دهد.

بیشتر بخوانید:
پدیده دوگانگی در متافیزیک چیست؟ شگفتی های متافیزیک

ویروس کرونا در برابر سرما و گرما و انواع شرایط محیطی و جوی دارای مقاومت بسیار بالایی میباشد و همچنین این ویروس در شرایط مساعد توانایی زنده ماندن تا چندین و چند روز را دارد. از طرفی این ویروس دارای ساختاری نو می باشد که حتی پزشکان و متخصصین بیولوژیک نیز از ارائه الگوریتمی جهت ساختار شکنی آن عاجز مانده اند! حال سوال این است که اگر این ویروس فرازمینی نیست پس در طول این مدت کجا بوده است؟ چرا این ویروس سالهای سال باقی مانده ولی در سال ۲۰۲۰ میلادی خود را نشان داده است؟! از آنجا که این ویروس ساختاری بسیار مقاوم دارد آیا این احتمال وجود ندارد که این ویروس نمی‌تواند ساخته دست بشر باشد و بلکه این ویروس ساخته مردمی از سرزمین و یا بهتر است بگویم از سیاره‌ای غیر از کره زمین می باشد؟ توجه داشته باشید که این نظریه تنها بر پایه و اساس گفته هایی که در بین برخی از مردم رواج پیدا کرده است ارائه شده است و به هیچ وجه نظر شخصی من نمی باشد.

بیشتر بخوانید:
آموزش رسیدن به آرامش ذهنی – چگونه ذهنی آرام داشته باشیم؟

تصورش را بکنید ویروسی که تا به حال خبری از آن نبوده به یکباره در سال ۲۰۲۰ میلادی در یکی از شهرهای چین (ووهان) پدیدار شده و با سرعت بسیار بالایی در کل جهان تکثیر پیدا می کند. حال ببینید این ویروس جدا از آسیب های بسیاری که به مردم رسانده است چه موارد مفیدی را به کره زمین و اتمسفر آن و همچنین لایه اوزون داشته است؟! به دنبال این ویروس و قرنطینه شدن مردم در خانه هایشان و عبور مرور هر چه کمتر در خیابانها ما شاهد پاکیزه شدن هوا و کاهش بسیار شدید گازهای سمی کره زمین و متعادل شدن وضعیت جوی کره زمین می باشیم به طوری که به قول بسیاری از افراد زمین نفس تازه‌ای کشیده است!

بیشتر بخوانید:
رویای آگاهانه چیست؟ بررسی علمی رویای شفاف (آگاهانه)

شاید با خودتان بگویید که پس تکلیف مردمانی که در اثر این ویروس کشته شده‌اند چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگویم که هر چیزی بهایی دارد و هیچ موفقیتی بدون بها عاید نمی شود. درست است که این ویروس هزاران نفر در سرتاسر جهان کشته است ولی همین ویروس یک برد برای طبیعت و کره زمین می باشد. به عبارتی این احتمال وجود دارد که فرازمینی ها با انتشار این ویروس در کره زمین این سیاره خاکی را تطهیر کرده اند و آن را از وجود گازهای سمی و فعالیتهای مخرب انسانی پاکسازی کرده اند.

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم آنچه در این مقاله خواندید تنها نظریاتی بیش نبوده و به هیچ وجه نمی توان صحت و یا سقم آن را تایید کرد. این مقاله بر اساس پرسش های رایجی که در میان مردم در جریان است نوشته شده است و من در این مقاله نظر شخصی ام را دخالت نداده و تنها نظریه ای را ارائه کرده ام که توسط بسیاری از افراد درحال مطرح شدن است مبنی بر این که ویروس کرونا می‌تواند ساخته دست فرازمینی ها باشد و به دنبال آن نمی توانم این مقاله را تایید کنم و یا رد کنم چراکه هر احتمالی در رابطه با این ویروس محتمل میباشد.

بیشتر بخوانید:
قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • استاد جان
  در بخش سخن پایانی نوشتید که “آنچه در این مقاله خواندید تنها نظریاتی بیش نبوده”
  بهتر نیست به جای نظریه ، بگویید فرضیه ؟ چون باعث کج فهمی برخی دوستان می شود

  پاسخ
 • با سلام. مدتها بعد از شیوع کرونا در موردش تحقیق کردم. به نظر من صحبتهای علی تقریبا درسته. کرونا ویروس اومد تا روش زندگی رو عوض کنه.دلایل جمعیتی و گرمایش زمین و…… مطرح شد. ولی یه نکته کلیدی از یاد رفت.
  چینیها کلا آدمهای مبتکری نیستند. بیشتر &کپی کارن. البته کشورشون پر از نخبه هست ولی عموم مردمش از بهره هوشی متوسط و کمی برخوردارن. واسه همینه که کارگران چینی بسیار ارزون هستن. دولت چین از سالها قبل با گشایش بازارهاش بروی اروپا و آمریکا و پیشنهاد نیروی کار ارزون یه نقشه حساب شده رو اجرا کرد. اونم ایجاد کارخانجات برندهای مطرح دنیا در چین. تقریبا تمام برندهای بزرگ در چین یک یا چند کارخونه دارن. بعد از شیوع کرونا دولت چین ضمن عذرخواهی از بابت تعطیلیه کارخونهای مذکور پیشنهاد جبران خسارت به شرکتهای مذکور رو داد. سخنرانیه رهبر حزب کومونیست در اینترنت در این باب موجوده. نظرها از چین برداشته شد و کم کم تمام دنیا درگیر کرونا شدند. یک ماه بعد رهبر معظم چین یه پیشنهاد رسمی و علنی داد. خرید سهام شرکتها به قیمت مناسب. که اینو دیگه یانکیها قبول نکردند. ولی چین خیلی از اون مراکز رو با قیمت کم خرید. امروز چین صحبت از رشد اقتصادی ۶.۵ درصد میکنه. این معامله سود بسیاری واسه چینیها داشت. ضمنا چین امار مرگ و میرشو بسیار پایین اعلام میکرد. ولی روزانه هزاران نفر رو که بر اثر کرونا مرده بودن رو دفن میکرد. نتیجه اینکه امروز چین بسیاری از سالمندهاشو از بین برد و از پرداخت مستمری تا حدودی راحت شد. و دوم اینکه کارخونجات مدرنی رو تصاحب کرد. و دیروز هم قانون سه فرزندی رو ابلاغ کرد. تا جمعیتش رو تا بیست سال دیگه جوون کنه

  پاسخ
 • از این بیرون نرفتن مردم استفاده کردن و دکل های ۵ جی رو در شهر های بزرگ نصب کردن که ضرر این ارتعاشات به مراتب بیشتر از الودگی هوا هست.

  پاسخ
 • اگر از چمپره مذهب خارج شویم و نگاهی موشکافانه به نظریه داروین داشته باشیم علم تکامل غیر قابل انکاره و طبق نظریه ای که قائل بر این است فرا زمینیها (که در ادوار گذشته انها را مردم در قالب فرشته باور داشتند) بارها در ژن موجودات زمینی از جمله انسان تغییراتی ایجاد کردند تا نسبت به وضعیت جدید خودشان را وفق دهند مانند نرم افزارهای ویندوز ۹۸ که با کامپیوتر های امروزی سازگاری ندارند
  این اپدیت استثنان به روزگارما برخورده و قدرتهای بزرگ علم و فناوری در این راه ناچار به همکاری با این رویداد بزرگ علمی و زیست محیطی شدند
  یعنی من به عبارتی بر این باور هستم که خود امریکا و چین و…در هماهنگی کامل در ارتباط با این دستورالعمل فرازمینی هستند

  پاسخ
 • علی آقا من با نظر جنابعالی در مورد منشأ کرونا کاملا موافقم
  این ویروس یک ویروس فرازمینی هست ،در مورد سارس و مورس هم که دوستمون گفتن باید بگم آنها هم ساخته دست فرازمینی هاست ،

  پاسخ
 • نمیدونم چرا هر وقت به کرونا فکر میکنم یاد اون دختره کم سن و ساله میفتم که اومد سازمان ملل و همه سران کشور ها‌رو با حرفاش به توپ بست میفتم

  پاسخ
 • با سلام خدمت علی آقا
  سخن اول اینکه به نظر بنده حرف شما مبنی بر (کنترل جمعیت و فعالیت های مخرب انسان ها) درسته و بله ممکنه از زمینی ها و یا غیر زمینی ها و یا حتی آینده خودمون باشه! اما خب اطلاعاتی ک از صحتش مطمئن نیستید رو لطفا سعی کنید مطالعه یا پرس و جو و تحقیق کنید درموردش و بعد اقدام به نشر مطلبش کنید
  با حرف دوستان هم موافقم(سهیلا و مسیحا و کیمیا)👌🏻💖✅

  پاسخ
  • سلام. ممنون بابت نظرتون ولی بخش دوم نظرتون واقعا گیر بی مورد بود! وقتی از چیزی مطمئن نیستیم و منتشرش میکنیم و ذکر هم میکنیم که نه میشه تایید کرد و نه تکذیب پس هیچ اشکالی نداره!

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟ […]

  پاسخ
 • سلام . اینکه طبیعت به بازسازی خودش پرداخته ممکنه درست باشه ولی با توجه به نکاتی که فرمودین اتفاقا من فکر میکنم این ویروس ساخته دست بشر یا بهتر بگم دولت هاست برای کنترل انسان ها و هزینه ها و هر چیزی که از دست اونا در رفته ، اصلا شاید ممکنه همونطور که قدرت هایی جهان رو میگردونن وبا هدف پیش میبرن همون ها هم برنامه جدیدی واسه سبک جدید زندگی بشر و پیش بردن اهدافشون با روش دیگه ای دست به این کار زدن ، زمانی میخوندیم که ما دهکده جهانی مک لوهانو خواهیم داشت که خیلی زود اتفاق افتاد شاید هم این ویروس ها بهانه ای باشه برای مثال اینکه دولت ها به سمت الکترونیکی هدایت شوند و یا کنترل شوند ،مانند همین دور کاری که هنوز جا نیفتاده یا استفاده از فرایندهای پیشرفته ای که ممکنه دیگه ورود انسان به جامعه رو به حداقل برسونه میشه گفت مثل زمانی که انقلاب صنعتی رخ داد و خیلی از کارهای یدی و دستی از بین رفت و ممکنه انقلاب های دیگه ای رخ بده که انسان از جامعه حذف بشه یا نقشش به حداقل برسه نمیدونم اون موقع ما چه خواهیم کرد شاید بازهم عادت کنیم شاید …..
  به هرحال این ها اون چیزی بود که به ذهن من اومد شاید بی ربط نباشه شاید هم ربطی نداشته باشه
  ممنون از شما

  پاسخ
 • نظریه هم باشه درسته چون هدف، مردن افراد سن بالا بوده، درسته جوان ها هم مبتلا میشن ولی سالمندان بیشتر. چون جهان به نیروی جوان احتیاج داره و این ویروس سعی در از میان برداشتن افراد داره تا جمعیت جهان کمتر بشه چون طبیعت هم احتیاجی به افراد سن و سال دار نداره و اگر این افراد هدفی نداشته باشن در زندگی وبه دردی هم نخورن طبیعت خودش اونهارو کنار میزاره. شده به مرگ طبیعی یا به وسیله این ویروس کرونا که ساختن

  پاسخ
 • با سلام خدمت جناب آقای علی بیک میرزایی، چند نکته را باید خدمتتان عرض نمایم
  ۱- دانشمندی که نام بردید استیون هاوکینگ هستند و نه جان هاوکینگ
  ۲- اینکه بگوییم این ویروس اصلاَ وجود نداشته صحیح نمیباشد. کرونا ویروسها سالیان سال هست که شناخته شده اند البته انواع دیگری از کرونا ویروسها که شامل ویروس سارس، مرس و حتی ویروس سرماخوردگی که از نظر ژنتیکی ۹۸٪ مشابه ویروس کووید۱۹ هستند که همین ویروس جدید هست. در مورد ویروسها جهش یا موتاسیون و حتی ادغام ژنهایشان در هم امری طبیعی در آنها هست. این ویروس جدید هم نوعی از کرونا ویروس است که اندکی با انواع قبلی تفاوت دارد.
  ۳- اینکه طبیعت بسیار دقیق و هوشمند عمل میکند حرفی در آن نیست. و اینکه این بلا بصورت ویروس در اثر رویه های اشتباهی که بشر در زندگی داشته بوجود آمده حرفی در آن نیست. طبیعت و زمین نیاز به تنفس داشت. ما انسانها در اثر افراط کاری هایمان به طبیعت ضربه زدیم و حق تنفس را از آن گرفته بودیم. من که فکر میکنم سیستم هوشمند طبیعت خودش دست بکار شد و این بلا را به جان انسانها انداخت تا هم خودش نفسی تازه کند و هم ما انسانها قدری به خود اییم.
  ۴- مگر نمیگوییم حتی یک برگ بی حکمت خداوند از درخت نمی افتد. یعنی تمام سیستم ها در دنیا هوشمند عمل میکند. و معمولا روش طبیعت به گونه ای است که تر و خشک را با هم میسوزاند

  پاسخ
  • دوست عزیز مشکل از تایپِ صوتی بود و خیلی وقته برطرف شده و احتمالا شما نسخه کَش شده این مقاله در مرورگرتون رو مطالعه کردین!
   همونطور که در این مقاله خوندین ما ذکر کردیم که اینا فقط نظریه هستن (و از عبارت “این احتمال وجود دارد که ساخت فرازمینی ها باشد” استفاده کرده ایم!) پس همچین جبهه گیری ای علیه این مقاله از اساس اشتباهه! در رابطه با موتاسیون (درستش موتِیشنه) یا جهش هم باید بگیم بله جهش ژنتیکی امکانپذیره ولی در رابطه با کرونا ویروس خیلی ها (حتی سران کشورهای جهان اول) به اتفاق نظر رسیدن که این جهش ژنتیکی یک توطئه هستش حالا چه زمینی چه فرازمینی (که ما در این مقاله به مورد فرازمینیش پرداختیم). ما هم هیچ کجای این مقاله نگفتیم این ویروس اصلا وجود نداشته! (کمی با دقت مطالعه کنید!) این احتمال وجود داره که این ویروس به عمد یا توسط زمینی ها و یا توسط فرازمینی ها جهش ژنتیکی داده شده باشه! (این امر هم کاملا امکانپذیره)
   ممنون بابت نظرتون

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

شانزده − هشت =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: