آینه بینی چیست؟ همه چیز درباره آینه بینی

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله بنا به درخواست برخی از کاربران میخواهم توضیحات کاملی را در رابطه با آینه بینی و اینکه آینه بینی چیست برایتان ارائه کنم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

آینه بینی چیست؟

آینه بینی در حقیقت به اصطلاح یک علم مثلا شگفت انگیز رایج در مشرق زمین میباشد که به آن “کریستالومانسی” نیز میگویند و عموما از آن به جهت آینده بینی استفاده میکنند. اساس کار این علم چنین است که در آن به داخل یک آینه و یا شئی درخشان مانند کریستال یا بلور نگاه کرده و در آن تصاویری را مشاهده میکنند و به اصطلاح به پیش بینی آینده میپردازند. انواع مختلف این حرفه در هند و ایران و حتی در یونان و مصر باستان نیز رایج بوده است. از آنجا که عموما یونانیان ار فن را با تصاویر مشاهده شده روی آب انجام میدادند به آن “ائیدرومانسی” نیز میگفتند. آنان با استفاده از تصاویر موجود روی مایعاتی همچون روغن و… نیز هر از گاهی آینه بینی را انجام میدادند. آینه بیی اقسام مختلفی دارد که در یکی از موارد آن, پشت یکی از ناخن ها را سیاه کرده و سپس آن را روغن مالی میکردند و بعد تصاویر را توسط یک مدیوم مشاهده میکردند! این روش در ایران, هند, مصر و یونان بسیار رایج بوده است.

بیشتر بخوانید:
چاکرای دوم چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ (چاکرای خارجی)

در آینه بینی چه اتفاقی می افتد:

در یکی از اقسام رایج آینه بینی شخصی را که اساسا بهتر است یک کودک باشد به عنوان یک مدیوم (واسط) قرار میدهند و سپس شخصی که مدتها ریاضت کشیده است این اجازه را دارد که پس از خواندن وِردهایی تصاویری را توسط مدیوم روی آب یا آینه و یا چیزی شفاف مانند بلور مشاهده کرده و سپس بر اساس دیده های شخص مدیوم, فرد ریاضت کشیده سوال هایی را از مدیوم میپرسد و متقابلا جواب هایی را نیز دریافت میکند!

بیشتر بخوانید:
عرفان حلقه چیست؟ بررسی ابعاد مختلف عرفان کیهانی

آیا آینه بینی حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم آینه بینی از پایه و اساس پر از تقص و اشکالات بسیاری میباشد. من آینه بینی را علم نمیدانم و از این رو میگویم عمل آینه بینی ریشه ای خرافی داشته و تنها مختص افرادی با سطح درک و شعور بسیار پایین میباشد که دارای ذهنی پریشان بوده و با خیره شدن به چیزی درخشان تصاویری که ناشی از تصویرسازی های ذهنی هستند را به عالم ماورا نسبت داده و در پی آن پیشگویی نیز میکنند و از غیب خبر می آورند! طبیعی است که در صورت خیره شدن به یک جسم شفاف ذهن دچار پدیده ای سراب گونه شده و طبیعتا چیزهایی مشاهده خواهند شد. واقعا جای تاسف دارد که بخواهیم این موارد و مشاهداتی که تنها تصویرسازی های ذهنی ای بیش نیستند را به عالم غیب نسبت بدهیم! (کمی تفکر)

بیشتر بخوانید:
ترس چیست؟ چگونه بر ترسمان غلبه کنیم؟

سو استفاده هایی که با استفاده از آینه بینی انجام میشود:

دوستان و عزیزان باید بدانید که افراد شیاد و کلاهبرداران شما را درست از نقطه ضعفتان هدف قرار میدهند. بزرگترین نقطه ضعف اکثر ایرانیان خرافاتی بودنشان است! شیادان با سو استفاده از باورهای اشتباه و خرافی افراد و تکیه بر عبارات اغواکننده ای که هیچ پایه و اساس علمی ای ندارد به سادگی افرادی که دچار مشکلاتی شده اند و دستشان به جایی بند نیست را گول زده و با ادعای آینه بینی مبالغ هنگفتی از آنان گرفته و در قبال یک مشت مزخرفاتی که مفت هم نمی ارزند تحویل فرد میدهند!

بیشتر بخوانید:
بهترین مکان ها برای جذب نیروهای متافیزیکی (مقاله آپدیت شده)

سخن پایانی:

دوستان و همراهان عزیز ما همواره حقایق را میگوییم. گفتن حقایق وظیفه ما است ولی اینکه حقایق را قبول کنید یا نه وظیفه ما نیست! ما هیچ اجبار و اصراری نداریم که شما حقیقت را بپذیرید. شما میتوانید حقیقت را به کل رد کرده و در جهل خود به صورت ابدی تا قیام قیامت باقی بمانید و بگویید آینه بینی حقیقت دارد! اینکه کسی دوست دارد به شعور خود توهین کرده و درک و فهم خود را زیر سوال ببرد مشکل خودش است نه ما. پس در صورتی که شخصی جاهل و خرافاتی هستید و همچواره در برابر دانستن مقاومت میکنید از شما خواهشمان این است که جهلتان را برای خود نگه داشته و در بخش کامنت ها به ما و سایرین توهین و فحاشی نکنید. اینجا محفل عاقلان است پس در صورتی که حس میکنید درک مقالات ما برایتان غیرممکن است بدانید ایراد از خودتان است نه ما. چرا که ما حقیقت را میگوییم و اینکه کسی نمیتواند حقایق را قبول کند قطعا دچار اختلالات روحی و روانی و فکری شدیدی میباشد و هرچه سریعتر میبایست نسبت به درمان خود اقدام کند. پس بهتر است به عوض فحاشی کمی درک و فهم و سوادتان را بالا ببرید چراکه فحاشی های شما حتی میلیمتری ما را از مسیرمان منحرف نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
ساب تون یا زیر صوت چیست؟ علت اصلی مشاهدات ماورایی خود را بشناسید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۳۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

13 − 8 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: