ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

مقالات
۴۵ دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان همیشگی وب سایت رسمی متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز در این مقاله میخواهم در رابطه با موضوعی جالب توجه مطالبی را برایتان ارائه کنم. امروز میخواهم به بررسی ارتباط با موجودات فضایی از طریق متافیزیک پرداخته و مشخص کنم که آیا این عمل در کل ممکن است یا خیر! دوستان راستش دلیل نوشتن این مقاله این است که عده زیادی به من مراجعه کرده و از من میخواهند راههایی را برایشان نشان دهم که از طریق این راهها بتوانند به وسیله متافیزیک با موودات فضایی و یوفو ها (UFO) ارتباط برقرار کنند! در حقیقت تعداد مراجعین آنقدر زیاد بودند که بر خود واجب دانستم در این باره برایتان بنویسم. پس با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
شهود چیست؟ بررسی شهود باطنی و تفکر شهودی

آیا ارتباط با موجودات فضایی از طریق متافیزیک ممکن است؟

دوستان در پاسخ به این سوال میبایست بدانیم موجودات فضایی چیستند؟! موجودات فضایی در کل به موجوداتی گفته میشوند که در سیاره هایی به غیر از کره زمین زندگی میکنند! موجودات فضایی نیز همانند ما انسانها از مخلوقات خدا هستند! به خاطر داشته باشید که کره زمین تنها سیاره دارای حیات نبوده و سیاره های بی شماری وجود دارند که در آنها حیات وجود دارد. بدیهی است که این سیاره ها با توجه به شرایط خود دارای جاندارانی نیز هستند! حال این موضوع با قطعیت درمیان است که در آن سیاره ها تمدن هایی وجود دارند که تاریخی بیش از ما داشته و علم و تکنولوژی در این سیارات بسیار بسیار بالاتر از علم سیاره ما است! ولی در این میان چیزی که حائز اهمیت است این است که آنان هم مخلوقات فیزیکی خدا بوده و همانند ما دارای زندگی خاص خود بوده و تنها فناوری ای بالاتر از ما دارند! حال این وسط چگونه میتوان از طریق متافیزیک با فرازمینی ها ارتباط برقرار کرد؟! در ادامه به شما خواهم گفت این عمل چگونه ممکن است!

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

اما نکته خوب و حائز اهمیت و خوشحال کننده در رابطه با ارتباط با موجودات فضایی از طریق متافیزیک این است که یک راه برای ارتباط با آنان وجود دارد! تنها راهی که از طریق آن میتوان از طریق متافیزیک با موجودات فضایی ارتباط برقرار کرد تقویت ذهن در جهت نیروهای متافیزیکی میباشد. همانطور که میدانید ذهن امکان ارسال و دریافت سیگنال های زیادی را دارد. در اینکه موجودات فضایی همواره درحال ارسال سیگنال هایی جهت ارتباط با کرات دیگر هستند همچنان که زمینی ها نیز (کشورهایی همچون آمریکا و روسیه و چین) درحال انجام همین عمل بوده و سیگنال هایی را دارند به فضا در جهت ارتباط با موجودات فضایی ارسال میکنند. این سیگنال ها هم میتوانند توسط سیستم های خاصی ارسال شوند و هم میتوانند از طریق ذهن ارسال شوند! حال در صورتی که شخصی توانایی ذهنی خود را آن چنان بالا ببرد که ناخودآگاه او بتواند این سیگنال ها را دریافت کند بدیهی است که توانایی ارتباط با موجودات فضایی را خواهد داشت!

بیشتر بخوانید:
نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

بهترین حالت برای ارتباط با موجودات فضایی در صورت داشتن ذهنی قوی چیست؟

بهترین حالت جهت ارتباط با موجودات فضایی در صورتی که ذهنی قدرتمند داشته باشید حالت خواب میباشد. حالت خواب بهترین حالت جهت تصویر سازی ذهنی میباشد. دهن شما این توانایی را دارد که سیگنال هایی که از طرف موجودات فضایی دریافت میکند را تبدیل به تصویر کند. بدین ترتیب شخصی که توانایی دریافت این سیگنال ها را دارد خواهد توانست مقصود اصلی این سیگنال ها را دانسته و حتی از طریق ذهن پاسخ این سیگنال ها را بدهد که تداوم این امر میتواند به ملاقات با موجودات فضایی نیز ختم شود! هرچند بدون نیاز به خواب هم میتوان این کار را انجام داد و این بستگی به توانایی های شخص دارد!

بیشتر بخوانید:
فرق بین متافیزیک و الهیات – در دام شیادها نیفتید!

یادم است یکی از شاگردانم به من میگفت با کانال تلگرامی به اصطلاح متافیزیکی آشنا شده و در صحبت با ادمین آن کانال سوالاتی در رابطه با ارتباط با موجودات فضایی از طریق متافیزیک از ادمین آن کانال پرسیده بود و جواب جالبی دریافت کرده بود! ادمین آن کانال به شاگرد ساده لوح من گفته بود میبایست چهل روز فلان نماز را بخوانی و در روز ۴۰ بار فلان آیه را بخوانی! بعد از بالا بردن بصیرت در وجود خود, موجودات فضایی سراغ تو خواهند آمد!!!!!!!!!!! 😐

بیشتر بخوانید:
متد سیلوا چیست؟ با متد کنترل ذهن سیلوا آشنا شوید!

سرتان را درد نیاورد, این شاگرد بیچاره من ۴۰ روز تمام این کارها را انجام داده و حتی به خود ریاضت را نیز واجب دانسته و به همین شکل این ۴۰ روز نیز گذشت و هیچ خبری از موجودات فضایی نشد! این شاگرد بیچاره من وقتی این موضوع را با من درمیان گذاشت واقعا ندانستم به این موضوع بخندم یا گریه کنم! آخر کدام عقل سلیمی این موضوع را میتواند قبول کند؟ موجودات فضایی نیز مثل ما مخلوقات خدا هستند و تنها علمشان از ما بیشتر است! همین و بس! موجودات فضایی چه میدانند نماز چیست یا مثلا فلان آیه چیست؟؟؟ آخر چرا عده ای از آیات و الهیات سو استفاده کرده و آنها را قاطی هر مساله ای میکنند؟؟؟ مگر نمیدانم گفتن عار است؟؟؟ خوب روک و رو راست بگویید فلان چیز را نمیدانم! بخدا چیزی از شما کم نمیشود!!!

بیشتر بخوانید:
بررسی ارتباط با یوفو UFO از طریق متافیزیک و پاسخ به سوالات و ابهامات مضحک

دوستان باید به شما متذکر شوم متاسفانه عده ای شیرین عقل خود را جای متافیزیک دانان جا زده و هرکه از جایش بلند میشود یک کانال تلگرامی راه انداخته و با حفظ کردن چند آیه برچسب متافیزیک دانی را بر روی خود نصب میکنند! دوستان متافیزیک ربطی به الهیات ندارد! در متافیزیک هیچ دین, آیین, مذهت, آیه و سوره ای وجود ندارد! متافیزیک در رابطه با ذهن است نه چیزی دیگر! و تا آنجا که من میدانم دعا کردن و نماز خواندن و ریاضت کشیدن و… هیچ ارتباطی با موجودات فضایی ندارند! و یا در حرکتی دیگر از شاهکارهای متافیزیکدان نماهای بی سواد, یادم است یکی از شاگردانم به من میگفت در کانالی خوانده بود “سازمان ناسا” عده ای متافیزیک دان را استخدام کرده و آن متافیزیک دانان پرواز روح کرده و سیارات را برای ناسا کشف میکنند! 😯 آخه تا کی قرار است این مزخرفات را بشنویم؟؟؟ 🙁

بیشتر بخوانید:
همزاد چیست؟ آیا همزاد حقیقت دارد؟ انواع همزادها

سخن پایانی:

دوستان متاسفانه افراد شیاد زیادی در فضای مجازی همچون زباله های متعفن پراکنده شده اند و به خود برچسب متافیزیک دانی را میزنند! دوستان در هر جایی که دیدید در موضوع متافیزیک آوردند و الهیات را قاطی متافیزیک کردند بدانید شخص مورد نظر شیادی بیش نبوده و از متافیزیک هیچ نمیداند! دوستان ارتباط با موجودات فضایی از طریق دعا و یا الهیات ممکن نبوده و هیچ دعا و نمازی در این میان هیچ تاثیری نخواهد داشت! ارتباط متافیزیکی با موجودات فضایی و فرازمینی ها تنها از طریق قدرت ذهن امکان پذیر میباشد!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۴۵ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − چهارده =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: