خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

بیوکینزی چیست؟ تغییر ساختار DNA توسط قدرت ذهن!

مقالات
۲۳ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله قصد دارم مطالب جالب – عجیب – شاخ دار و خلاصه کلیاتی در رابطه با عمل بیوکینزی برایتان ارائه کنم. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه باشید…

بیوکینزی چیست؟

در واقع بیوکینزی به معنی تغییر در ساختار ژن ها به عبارتی تغیر ساختار DNA های بدن به وسیله قدرت ذهن میباشد! تئوری بیوکینزی چنین میگوید که با استفاده از تمرینات خاص و تلقین میتوان در ساختار ژن ها (DNA) تغییراتی ایجاد کرده و اعمالی همچون موارد زیر را انجام داد:

 • تغییر رنگ چشم ها
 • تغییر رنگ موها
 • افزایش قد
 • حجیم کردن استخوان بندی بدن
 • چاقی و لاغری و…

بیشتر بخوانید:
تله کینزی – آیا تله کینزی واقعی است؟

دوستان توجه داشته باشید که این موارد فقط تئوری های بیوکینزی بوده و حال در ادامه میخواهیم به بررسی صحت و سقم عمل بیوکینزی بپردازیم!

آیا بیوکینزی حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال قاطعانه میگویم خیر! بیوکینزی طبق هیچ کدام از اصول متافیزیکی امکانپذیر نمیباشد! عمل بیوکینزی کاملا ساخته و پرداخته ذهن متوهم برخی از متافیزیک دانان بوده و هیچ کدام از آموزش هایی که در اینترنت مشاهده میکنید عملی و کاربردی نبوده و تنها جنبه سود دهی به مدیرات سایت های ارائه کننده آموزش های بیوکینزی دارد و تنها منفعتی که برایتان دارد خالی شدن جیب هایتان است! عمل بیوکینزی نیز همانند بسیاری از موارد ساختگی متافیزیک توسط استاد نماهای متافیزیک تنها ساخته ذهن بیمار و مریض این افراد شیاد است!

بیوکینزی چگونه بر زبانها افتاد؟

تاریخچه بیوکینزی برمیگردد به زمانی که اشتیاف اقراد در کل جهان نسبت به تغییر رنگ چشم ها و استفاده از لنز ها افزایش یافت. بدی لنز ها این بود که نیازمند مراقبت های بسیار زیادی بودند و از طرفی نیز کلی برای خودشان کمافات و دردسر داشتند. از آنجا که انسان موجودی است راحت طلب از این رو متافیزیکدان نماهای شیاد با توسل بر راحت طلبی مردم اقدام به معرفی متد تغییر رنگ چشم با استفاده از عمل متافیزیکی بیوکینزی کردند! در نتیجه این اقدام شیادان سیل عظیمی از مردم روانه تله های کلاهبرداری این شیادان شدند و تا دلتان بخواهد پول های شان را در این راه در جیب متافیزیکدان نماها ریختند!

بیشتر بخوانید:
کلاهبرداری کریستال تخت خواب پاکسازی چاکراها با نور کریستال

این متافیزیکدان نماها افراد بسیار شیاد و نکته سنجی بودند و طبیعتا پس از گذشتن سالها بلاخره مراجعین متوجه میشدند که عمل بیوکینزی کاملا بی تاثیر است و بدیت ترتیب در درازمدت کسب و کاسبی این افراد شیاد به خطر می افتاد و از این رو تصمیم گرفتند توپ را به میدان طرف مقابل منتقل کنند و در این راستا پس از رو شدن و بالا آمدن گند کاری بیوکینزی از عباراتی همچون این موارد استفاده کردند: (توجه داشته باشید که شما هم پس از خریدن آموزش های بیو کینزی و نتیجه نگرفتن قرار است این سخنان را شیک و مجلسی بشنوید!)

 • تو در راستای تمرینات بیوکینزی میبایست سابلیمینال مسیج های صوتی ترتیب داده شده برای این منظور را نیز گوش میدادی! (با این ترفند نه تنها مشتری را چند ماه پا در هوا نگه میدارند که کلی هم سابلیمینال مسیج بی تاثیر برایش تا پاچه فرو میکنند!)
 • تمرکز ذهنی ات پایین است باید بیشتر تلاش کنی!
 • قدرت تجسمت را بالا ببر تا بتوانی!
 • نابرده رنج گنج میسر نمیشود! پس همچنان به تلاش خودت ادامه بده!
 • قدرت تلقینت را بالا ببر!
 • و در نهایت اینکه: تو جز آن دسته از ۳% افرادی هستی که عمل بیوکینزی بر رویشان بی تاثیر است!

بیشتر بخوانید:
افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

و در نهایت بدین ترتیب بود که هیچ کدام از مراجعه کنندگان به این شیادها جهت یادگیری عمل بیوکینزی موفق نشده و جالب اینجاست که با خودشان خلوت کرده و میگفتند: آخه خداااا چرا منننننن؟؟؟؟ چرا من باید جز آن دسته از ۳% افرادی باشم که عمل بیوکینزی بر روی من ناکارآمد است؟!!!!! و بدین ترتیب است که هر کسی که رفته است سراغ عمل بیوکینزی مستقیما رفته است قاطی باقالی ها…! 😯

دوستان عمل بیوکینزی توهمی بیش نبوده و تنها هدف کسانی که ادعا میکنند بیوکینزی واقعی است خالی کردن جیب های شماست! به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی با تلقین کردن ساختای DNA ها تغییر نمیکند و در نتیجه به هیچ وجه با بیوکینزی رنگ چشم ها عوض نمیشود! متقابلا بدیهی است که بیوکینزی در تمامی موارد اعم از تغییر رنگ چشم ها و موها و تمامی موارد ذکر شده در اول این مقاله ناکارآمد بوده و هیچ تاثیری نخواهد داشت!

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

آیا سابلیمینال مسیج های صوتی بیوکینزی حقیقت دارند؟

دوستان سابلیمینال مسیج ها حقیقت دارند! ولی کلیه سابلیمینال مسیج های مرتبط با بیوکینزی تنها ساخته و پرداخته ذهن افراد شیاد بوده و هیچ تاثیری ندارند! عمل بیوکینزی از پایه و اساس متافیزیکی اشتباه و مزخرف است چه برسد به اینکه بخواهند برایش سابلیمینال مسیج نیز ترتیب بدهند! دوستان آگاه باشید تا در دام کلاهبرداران و شایادانی که از عقاید و باورها و ساده لوحی شما سو استفاده میکنند نیفتید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۲۳ دیدگاه. Leave new

 • ولی من رنگ موهام تغییر پیدا کرد!

  پاسخ
  • Admin bar avatar
   علی بیک میرزایی
   ۵ شهریور ۱۳۹۸ ۲۰:۰۳

   دوست عزیز تغییر رنگ مو به این عوال بستگی دار:
   شرایط جوی و محیطی
   عواطف و احساسات
   ناراحتی و خوشحالی
   عادات غذایی و…
   قطعا مطمئن باشین بابت بیوکینزی نبوده! بیوکینزی کاملا مردوده!
   البته بازم میگم وظیفه ما آگاه کردنه ولی آگاهی رو تحمیل نمیکنیم! اگه یکی نمیخواد حقایق رو قبول کنه ما اصراری نمیکنیم! میتونه در جهل خودش به صورت ابد الدهر بمونه🌹❤

   پاسخ
  • واقعا تغییر کرد؟ چه رنگی بود قبلا و چه تغییری کرد؟ و سابلیمینالتو از کجا تهیه کردی؟ میشه راهنمایی کنید

   پاسخ
 • سلام سابلیمینا هایی که داخل سایتهای خارجی گذاشتن همراه با صدا هست چی اونا هم دروغه؟

  پاسخ
  • دوست عزیز کلا من سابلیمینالای ایران رو تایید نمیکنم چون غیر اصولی ساخته میشن. سابلیمینالای خارجی مورد تایید من هستن چون تو لابراتوار های خاصی ساخته میشن. کلا سابلیمینالای خارجی ای که ذهن رو تحت تاثیر قرار میدن حقیقت هستن ولی اونایی که برا تغییر رنگ چشم و مو و این چیزا هستن هم خارجیاش هم ایرانی هاش از دم بی تاثیرن و دروغ محضه. در حقیقت اونا اصلا سابلیمینال نیستن! یه عده برا سود بیشتر درستشون میکنن و قالب میکنن به افراد ساده لوح.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید پروفسور های زیادی از قدرت تلقین گفتن من خودم خیلی اعتقاد دارم نمیدونم باور میکنید یا نه من با استفاده از تلقین رنگ چشام رو روشن کردم ولی از هیچ سابلیمینالی استفاده نکردم

  پاسخ
 • سلام می بخشید من فردی رو می شناسم که با استفاده از سابلیمینال ها تونسته رنگ چشمشو تغییر بده. و اینکه شما فرمودید ((که من سابلیمینال های ایران رو تایید نمی کنم.)) خب پس سابلیمینال های شما هم که ایرانی تاید شده نیست دیگه.

  پاسخ
 • ببخشید اما طبق گفته های دکتر بروس لیپتون باورها و تلقین ها و به طور کلی عقایدو احساسات قوی قابلیت تحریک و حتی تغییر دی ان ای و ژنوم را دارند. آیا اینا دروغ هستند. یعنی اینکه ما هیچ کاری از دستمان بر نمیاد؟؟

  پاسخ
 • به پیر به پیغمبر راست میگم بیوکینزی همش دروغه تمامش دروغه الکی پولمو حروم کردم اخرشم با فحش و فحش کشی کار تموم شد منم سپردمش دست خدا ازتون عاجزانه خواهش میکنم سمت این چیزا نرید پول زبون بسته رو حروم نکنید چرا ما فقط باید یه چیزو تجربه کنیم تا درس بگیریم و بریم بالابالاها دروغه گول نخورید نخورید نخورید

  پاسخ
 • انسان برای تعالی و رشد باید مراحلی رو طی کنه،، نمیشه که یه هو انسان متعالی شد،، باید ورزش کنید حتما درآمد داشته باشید،، همیشه مطالعه کنید.. مهارت‌های مغز رو افزایش دهید تا رشد کنید… انسان برای خطاست هر چه با کلاستر و محکمتر برخورد کنید متعالی تر هستید… ما کلا ۱۰ درصد هم از مغزمون استفاده نمی‌کنیم و جهان پر از ناشناخته هاست… دانش و اطلاعات درست و رفتاری الهامبخش….

  پاسخ
 • استاد عزیز باز هم الشن هستم 🙂
  یه چیزی میخواستم بپرسم که:
  تغییر رنگ چشم با عمل جراحی امکان پذیر هست یا خیر؟؟
  ممنون میشم بهم توضیح کامل رو بدین:)

  پاسخ
 • یعنی هیپنوتیزمم هیچ تاثیری در روند عملی مثل افزایش قد نداره ؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

تا ۱۲ آبان ۵۰ درصد تخفیف کلیه دوره های آموزشی آنلاین!

جهت مشاهده لیست دوره های آنلاین کلیک کنید


در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.