تاثیر جملات تاکیدی بر زندگی افراد موفق – جادوی عبارات تاکیدی

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با جملات تاکیدی و تاثیر این جملات بر زندگی روزمره و همچنین در موفقیت در زندگی و کار و غیره و اینکه جملات تاکیدی در موفقیت افراد موفق تا چه حد تاثیر داشته است مطالب مفید را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسند تان واقع شده و در نهایت خوشحال می شوم نظر خود را در رابطه با این مقاله در بخش کامنت ها مطرح کنید. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید.

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

جملات تاکیدی چیست؟

جملات تاکیدی در واقع عبارات ترکیدی به هم پیوسته هستند که در جهت سوق دادن و اشتیاق دادن شخص به سوی هدف مورد نظر به صورت مکرر گفته می‌شوند. در حقیقت جملات تاکیدی نقش کلمات کلیدی در یک مقاله سئو شده را دارند. همانطور که در یک مقاله سئو شده عبارات اصلی و اساسی کلیدی جهت بهتر بالا آمدن مغازه در موتورهای جستجو استفاده می شوند جملات تاکیدی نیز به همین شکل در زندگی روزمره و همچنین موفقیت شغلی تاثیر بسزایی دارند.

پیشنهاد:
دوره آموزشی کارآفرینان موفق

عملکرد جملات تاکیدی چگونه است؟

در رابطه با عملکرد جملات تاکیدی در زندگی روزمره و چه در موفقیت شغلی و غیره می بایست بگویم که جملات و عبارات تاکیدی به حدی موثر و کارساز هستند که یک فرد کاملاً بی انگیزه و تنبل را می‌توانند به یک شخص بسیار با انگیزه و جسور در زندگی تبدیل کنند. به عبارتی عبارات تاکیدی نقشه یک تسریع کننده و پیش راننده را در شخص مورد نظر ایفا می کنند که موجب شور و اشتیاق و تحرک هر چه بیشتر شخص مورد نظر در جهت هدف مورد نظر او میشوند.

بیشتر بخوانید:
دومینوی دروغ چیست؟ بررسی قدرت تخریب وحشتناک دروغ در زندگی

چگونه از جملات تاکیدی به صورت مناسب و موثر استفاده کنیم؟

در خصوص استفاده مناسب از جملات تاکیدی و اثربخشی هر چه بیشتر این جملات می بایست از شما بگویم که به کار بردن عبارات تاکیدی یا همان جملات تاکیدی به صورت خشک و خالی در زندگی شما نه تنها هیچ تاثیری نداشته که می‌توانند موجب اختلالات زیادی همچون ناکامی و افسردگی و پریشانی در شما نیز شوند. در صورتی که شما می‌خواهید جملات ترکیبی را به کار ببرید شما می بایست جملات تاکیدی به کار برده شده اعتقاد راسخ داشته باشید. به این ترتیب که شما می بایست از جملات و عبارات تاکیدی استفاده کنید که واقع بینانه باشند تخیلی تا بتوانید به باور قلبی در رابطه با این عبارات تاکیدی برسید تا مورد اثر بخشی مناسب به این عبارات تاکیدی قرار بگیرید.

بیشتر بخوانید:
رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

روش صحیح استفاده از جملات و عبارات تاکیدی:

از آنجا که هر راه بلندی نیاز به برداشتن قدم اول دارد شما نیز جهت موفقیت در زندگی خود و به کار بردن عبارات و جملات تاکیدی جهت اثر بخشی در زندگی و موفقیت شغلی خود می بایست در ابتدا از عبارات تاکیدی پایه و کوچک استفاده کنید اما در این بین موفقیت اصلی خود که یک هدف بلندمدت است نیز فکر کنید. بدین ترتیب شما ابتدا از جملات تاکیدی پایه که واقع بینانه و باور پذیر هستند استفاده می کنید و از آن جا که اهداف اولیه شما نیز پایه می باشند به راحتی و هر چه سریعتر به اهداف پایه می رسید. یادتان باشد که شما می‌بایست به عبارات تاکیدی موردنظرتان اعتماد و ایمان قلبی داشته باشید.

بیشتر بخوانید:
با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!

با رسیدن شما به موفقیت های اولیه و به کارگیری عبارات تاکیدی پایه و جملات تاکیدی باورپذیر و شدنی، شما شور و اشتیاق هرچه بیشتر به عبارات تاکیدی که به کار می‌برید و موفقیت های پیش رویتان پیدا می کنید و بدین ترتیب موانع را یکی پس از دیگری بر می دارید تا اینکه به اهداف بزرگ و عبارات و جملات تاکیدی بزرگ و بزرگتر می رسید و بدین ترتیب به حالت پله به پله و قدم به قدم به موفقیت های بسیار بزرگ در زندگی خود خواهید رسید.

بیشتر بخوانید:
قانون نسبیت لند | منشا و شدت حالات روحی و روانی شما نسبی است!

باورهای اشتباه در رابطه با جملات تاکیدی:

متاسفانه در رابطه با جملات تاکیدی نیز باور های اشتباه بسیاری وجود دارند که توسط اساتیدی که هیچ تجربه ای ندارند و تنها به حالت طوطی وار تکرار می کنند ارائه شده اند. این باورها مواردی هستند از قبیل:

  • همش تکرار کن تکرار کن که من شخص موفقی هستم!
  • همش تکرار کن تکرار کن که من میلیاردها میلیارد پول دارم!
  • همش تکرار کن تکرار کن که من یک لامبورگینی دارم!
  • همش تکرار کن تکرار کن که من بهترین هستم!
  • و عبارتی از این قبیل…

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

در پایان باید بگویم که عبارات و جملات تاکیدی تنها در شرایطی کار ساز می باشند که واقع‌بینانه بوده و با توجه به شرایط فعلی تان باشند و همچنین شما نسبت به آن اعتقاد و باور قلبی داشته باشید.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یک + شش =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: