دکتر استیون گریر – بنیانگذار مرکز مطالعه اطلاعات فرازمینی!

استیون مکون گریر متولد ۲۸ ژوئن ۱۹۵۵ یوفولوژیست آمریکایی ای است که مرکز مطالعه اطلاعات فرازمینی CSETI و پروژه افشاگری فرازمینی ها را تأسیس کرده است. او به دنبال افشای اطلاعات طبقه بندی شده اشیاء پذنده ناشناس (UFO) است. گریر در شهر شارلوت در کارولینای شمالی در سال ۱۹۵۵ متولد شد. او ادعا می کند که در هشت سالگی یک شی پرنده ناشناس UFO را از فاصله دور دیده است و این اتفاق باعث شده است که او علاقه بسیاری به یوفولوژی پیدا کند.

بیشتر بخوانید:
نکات مهم پاکسازی و فعال سازی چاکراها

سوابق شغلی دکتر گریر

گریر به عنوان استاد مدیتیشن متعالی آموزش دید و به عنوان مدیر یک سازمان مدیتیشن مشغول به خدمت شد. او توانست مدرک زیست شناسی را از دانشگاه ایالتی آپالاچی در سال ۱۹۸۲ و مدرک کارشناسی ارشد را از کالج پزشکی “جیمز اچ کویلن” در “دانشگاه ایالتی تنسی شرقی” در سال ۱۹۸۷ دریافت کند. او در دانشگاه MAHEC کارولینای شمالی تحصیل کرد و در آنجا کارآموزی خود را در سال ۱۹۸۸ به پایان رسانده و مجوز پزشکی ویرجینیا خود را در سال ۱۹۸۹ دریافت کرد و در آنجا به عنوان پزشک اورژانس مشغول به خدمت شد.

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

گریر مرکز مطالعه اطلاعات فرازمینی (CSETI) را در سال ۱۹۹۰ تاسیس کرد تا ابتکاری دیپلماتیک و مبتنی بر تحقیق برای ارتباط با تمدن های فرازمینی ایجاد کند. اظهارات رسمی در مورد مقاصد او نیز شامل دسته جدیدی از برخوردهای فرازمینی یعنی CE-5 یا “ملاقات های نزدیک با فرازمینی ها از نوع پنجم” بود. این پروژه توسط گریر به عنوان تماس یا ارتباط انسان با زندگی فرازمینی تعریف شده است. این سازمان از بدو تأسیس بین ۳.۵ میلیون تا ۵ میلیون دلار برای دستیابی به اهداف خود هزینه کرده است.

بیشتر بخوانید:
۷ حقیقت قابل تامل در رابطه با منطقه ۵۱ نوادا

این سازمان ادعا می کند که بیش از ۳۰۰۰ گزارش تأیید شده از مشاهده بشقاب پرنده (یوفو) توسط خلبانان و بیش از ۴۰۰۰ مدرک از آنچه که آنها به عنوان آثار فرود توصیف می کنند دارد. این سازمان به حوادثی اشاره می کند که در آنها بشقاب پرنده ها ظاهراً پس از فرود بر روی زمین رد پاهایی از خود بر جای گذاشته اند! شواهد و اثزاتی مانند خواندن اثرات الکترومغناطیسی. این سازمان از “تیم های تحقیقاتی بسیج سریع” با هدف رسیدن به محل های فرود یوفوها در سریع ترین زمان ممکن استفاده می کند. مطالعه اطلاعات فرا زمینی CSETI یک پروتکل برای ارتباط انسان با بشقاب پرنده ها با استفاده از هوشیاری تعریف کرده است.

بیشتر بخوانید:
رویدادهای واقعی و شواهد حضور بیگانگان در زمین!

در سال ۱۹۹۳ دکتر گریر پروژه افشاگری را تأسیس کرد. یک پروژه تحقیقاتی که هدف آن افشای اطلاعات عمومی دولت در مورد بشقاب پرنده ها، اطلاعات فرازمینی ها و سیستم های پیشرفته انرژی و پیشرانه میباشد. پروژه افشاگری در تلاش برای اعطای عفو به افشاگران دولتی بود که متمایل به نقض سوگندهای امنیتی خود با به اشتراک گذاشتن اطلاعات داخلی در مورد بشقاب پرنده ها بودند. دکتر گریر می گوید که در یک مهمانی شام به جیمز وولسی رئیس سی آی ای (CIA) توضیحاتی داده است. از سال ۱۹۹۳ گریر با تعدادی از افراد نظامی شرکتی و اطلاعاتی از جمله فضانوردان: ادگار میچل و گوردون کوپر, پرسنل بازنشسته نیروی هوایی: چارلز براون، جورج A. فیلر، روبرت جاکوبز، استونی کمپبل و دان موریس تا کنون مصاحبه کرده است.

بیشتر بخوانید:
پشت پرده پنهان منطقه ۵۱ نوادا – آیا حضور فرازمینی ها حقیقت دارد؟

در اکتبر سال ۱۹۹۴ گریر در ویژه برنامه تلویزیونی لری کینگ تحت عنوان “افشاگری یوفو” ظاهر شد. در سال ۱۹۹۵ گریر به عنوان پزشک در بخش فوریت های پزشکی در بیمارستان یادبود کالدول که در آنجا رئیس بود کار کرد. در سال ۱۹۹۷ گریر به همراه دیگر اعضای CSETI ازجمله ادگار میچل فضانورد آپولو، در یک جلسه پیش زمینه ایدر رابطه با یوفوها برای اعضای کنگره ارائه کرد. در سال ۱۹۹۸ گریر حرفه خود را به عنوان پزشک اورژانس به نفع پروژه افشاگری رها کرد. در مه سال ۲۰۰۱ گریر یک کنفرانس مطبوعاتی در باشگاه ملی مطبوعات در واشنگتن دی سی برگزار کرد که شامل ۲۰ اعضای بازنشسته نیروی هوایی و اداره فدرال هوانوردی و افسران اطلاعاتی بود.

بیشتر بخوانید:
ایلومیناتی چیست؟ منشا ظهور ایلومیناتی ها

ادعای عجیب و غریب دکتر گریر

دکتر گریر ادعا کرده است که از دهه ۱۹۵۰ یک گروه پنهان فراملی تحت عنوان شرکتی که هیچ نظارتی از دولت های جهان ندارد و دارای فناوری ضد گرانش و صنایع ضد گرانش دست ساز است برنامه ای برای جعل حمله بیگانگان داشته است.

موفق و پیروز باشید…

منبع: ویکی پدیا انگلیسی – مترجم: علی لند

مقالات مرتبط

۱۳ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهار × چهار =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: