علایم وجود ارتعاشات ارواح – لطفا وحشت نکنید!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با مبحثی حائز اهمیت به نام ارتعاشات ارواح مطالب مفیدی را ارائه کنم. به عبارتی در این مقاله می خواهم به شما در رابطه با علائم ارتعاشات ارواح و اینکه حضور ارواح چه علایمی دارد مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک

آیا ارتباط با ارواح امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال که آیا ارتباط با ارواح امکان پذیر است یا نه؟ باید به شما بگویم در حقیقت ارتباط با ارواح امکان پذیر است اما نه به آن شکل که شما فکر می کنید. حقیقت این است که شما به هیچ وجه نخواهید توانست با روح رفتگان ارتباط برقرار کنید. ولی این به این معنی نیست که شما نمی توانید با رفتگانتان ارتباط برقرار کنید! حال بگذارید به شما توضیح بدهم که منظور از این ارتباط گیری چیست. شما در حقیقت توانایی ارتباط با ارواح را نخواهید داشت بلکه ارتباطی که با آنان برقرار میکنید ارتباط با ارتعاشات ارواح می باشد. حال بیایید ببینیم ارتعاشات ارواح چیست؟!

بیشتر بخوانید:
چه چیزی موجب بروز فعالیت های متافیزیکی مغز میشود؟

ارتعاشات ارواح چیست؟

در پاسخ به این سوال می بایست به شما بگویم هر عملی که در جهان انجام می‌شود و هر چیزی که در جهان وجود دارد دارای ارتعاشاتی می باشد که این ارتعاشات همواره در حال ساطع شدن می باشند. به عبارتی همین الان که من در حال نوشتن این مقاله هستم ارتعاشات مربوط به این اعمال من در جهان در حال ساطع شدن میباشند. این ارتعاشات را اصطلاحاً ارتعاشات ارواح می گویند. ارتعاشات ارواح هرگز از بین نمی روند و همواره در حال گردش و جریان هستند. ما قادر به مشاهده یا شنیدن این ارتعاشات در حالت عادی نیستیم ولی این بدین معنی نیست که ارتباط با این ارتعاشات ارواح امکان‌پذیر نیست!

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چگونه عمل میکند؟ نکات شگفت انگیز قانون جذب

انسان در صورتی که ذهنی بسیار قوی داشته باشد و ذهن خود را آنچنان به توانایی های حداکثری متافیزیکی رسانده باشد قادر خواهد بود ارتعاشات ارواح را دریافت کرده و با توجه به شدت و نوع ارتعاشات دریافتی آنها را تصویرسازی دیداری و شنیداری نماید. افراد زیادی این توانایی را دارا می باشند که متاسفانه حتی خودشان نیز نمی‌دانند توانایی ای که دارند چیست و آن را به اشتباه توانایی ارتباط با ارواح می نامند! این در حالی است که ارتباط با ارواح تحت هیچ شرایطی امکان پذیر نمی باشد. از آنجا که ارتباط گرفتن با ارتعاشات ارواح کاری بسیار دشوار است و انجام دادن آگاهانه آن خیلی سخت است، علایمی وجود دارند که توسط ناخودآگاه ما از این ارتعاشات دریافت شده حکایت دارند که در ادامه می‌خواهیم به معرفی برخی از این علایم بپردازیم.

بیشتر بخوانید:
حس ششم چیست؟ بررسی حس ششم از بعد متافیزیک

علایم وجود ارتعاشات ارواح چیست؟

ارتعاشات ارواح علایم بسیار زیادی دارند ولی در این بخش می خواهم به معرفی برخی از این علایم احتمالی بپردازم که بیشتر از بقیه قابل حس و درک و مشاهده هستند. ارتعاشات ارواح رایج عبارتند از:

  • ادراک کسب شده ناشی از حس ششم. به عنوان مثال این که حس کنید غیر از شما شخصی دیگر نیز در اتاق حضور دارد.
  • تغییر ناگهانی مزاج و مزه و عملکرد ناصحیح یکباره ای حس چشایی و بویایی و حتی بینایی.
  • سیخ شدن به یکباره موهای تن بدون هیچ دلیل و منطقی.
  • تغییر ناگهانی خلق و خو بدون دلایل منطقی.
  • القاء حس انرژی یکباره به طوری که حس کنید شخصی در چند سانتیمتری شماست.
  • و…

بیشتر بخوانید:
درمان بیماری ها از طریق متافیزیک!

دوستان و همراهان گرامی مواردی که در اینجا ذکر کردم دال بر قطعیت نبود و تنها علایمی احتمالی از وجود ارتعاشات ارواح می باشند. توجه داشته باشید که ارتعاشات ارواح به هیچ عنوان دلیلی برای ترسیدن نداشته و لزومی ندارد از آن خوف و وحشت کنید چرا که اینها تنها ارتعاشات باقی مانده از افراد و یا شخص مورد نظر در زمان حیات او می باشند و این نیز تنها در حد یک نظریه است.

بیشتر بخوانید:
با ویروس کائنات بیشتر آشنا شوید!

شخصی که دارای توانایی‌های ذهنی بسیار بالایی است میتواند با دریافت این ارتعاشات آنها را تصویر سازی کرده و به صوت و تصویر پنهان موجود در این ارتعاشات دسترسی نسبی پیدا کرده و دیتای موجود را استخراج کند. می بینید که این تنها یک پدیده علمی بود و جای هیچ گونه ترس و وحشتی وجود ندارد! البته لازم به ذکر است که مشاهده هر یک از این علایم نمی تواند با قطعیت به منزله وجود ارتعاشات ارواح باشد چرا که این علایم می‌توانند تحت تاثیر حالات روحی و روانی و عصبی مختلف نیز ظاهر شوند.

بیشتر بخوانید:
جهل و خرافات چیست – راههای مقابله با خرافات

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × چهار =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: