قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

مقالات
۱۴ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) تصمیم دارم در این مقاله در رابطه با سنگ های ماه تولد حقایقی را برایتان بگویم که امیدوارم مورد پسندتان قرار بگیرند! هرچند میدانم همواره منتقدان و افراد ناراضی ای وجود دارند که در مقابل دانستن مقاومت کرده و بی آنکه بدانند چی به چیست شروع به حمله و توهین به بنده میکنند و این نیز کاملا مشخص است که این اشخاص کاسبانی هستند که با سخنان من کسب و کارشان سنگ میشود!

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

سنگ ماه تولد چیست؟

دوستان قبل از شروع تعریف سنگ ماه تولد اجازه بدهید نقل قولی را از ویکی پدیا در این رابطه برایتان بیاورم:

سنگ ماه تولد (انگلیسی: Birthstone) یک سنگ قیمتی است که ماه تولد یک فرد را نشان می‌دهد. سنگ‌های ماه تولد اغلب به عنوان جواهرات و به عنوان آویزه استفاده می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

سنگ تولدهای مدرن در سال ۱۹۱۲ در تلاشی برای استانداردسازی سنگ‌های ماه تولد، انجمن (آمریکایی) جواهرات ملی (که اکنون انجمن جواهرسازان آمریکا نامیده می‌شود) در یک گردهمایی رسماً یک لیست را تصویب نمود. (منبع: ویکی پدیا)

و در ادامه جدولی از سنگ ماه تولد به نقل از ویکی پدیا برایتان ترتیب داده ایم: (منبع: ویکی پدیا)

ماه تولد سنگ ماه تولد نماد ماه تولد رنگ محبوب عدد شانس
فروردین الماس قوچ قرمز ، صورتی روشن ۹
اردیبهشت زمرد گاو نر آبی سمانی ،صورتی،بنفش ۶
خرداد مروارید دوقلوها زرد ،سبز،آبی ۵
تیر یاقوت سرخ خر چنگ خاکستری،آبی،سبز ۲
مرداد زبرجد شیر رنگ های غروب آفتاب ۱
شهریور یاقوت کبود فرشته نقره ای سبز خاکستری ۵
مهر اوپال ترازو بژ،قهوه ای ۶
آبان توپاز عقرب قرمز تیره ۹
آذر فیروزه اسب انسان نما عرقوانی ۳
دی گارنت بز ماگنولی ۸
بهمن آماتیست مرد و دلو آبی اسمانی ۴
اسفند آکوارمین ماهی سایه آبی،سبز دریایی ۷

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

دوستان همانطور که در نقل قول ذکر شده در ویکی پدیا مشاهده کردید سنگ ماه تولد سنگی است که معرف ماه تولد اشخاص بوده و در ساخت آن از سنگ های زینتی قیمتی استفاده میشود! سنگ ماه تولد به صورت رسمی برای اولین بار در سال ۱۹۱۲ میلادی در آمریکا توسط صنف جواهر سازان مرسوم شد! با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهید شد که سنگ تولد به صورت رسمی یک قرن است که جا افتاده است! همانطور که در جدول ارائه شده از ویکی پدیا مشاهده کردید سنگ تولد ها سنگ های تزئینی قیمتی (سنگ های قیمتی واقعی) هستند که توسط بشر (توجه کنید نوشته ام بشر!!! یعنی توسط آدممم!!!) برای هر ماه نام گذاری شده اند و این سنگ ها به دلیل جواهرات واقعی بودن بسیار گران بها هستند!

آیا سنگ های ماه تولد دارای انرژی هستند؟

همانطور که تا به این لحظه متوجه شده اید این سنگ ها فاقد هرگونه قدرت و انرژی و شانس و… هستند! عدد شانسی که در جدول بالا مشاهده میکنید به صورت کاملا قراردادی توسط افراد تعیین شده اند! این سنگ ها نه قرار است به شما شانس بدهند و نه قرار است شما را خوشبخت کنند! این سنگ ها تنها نمادی برای ماه تولد شما هستند! آن هم نمادی ساخته و پرداخته ذهن و دست بشر! همین و بس!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

سنگ های ماه تولد چگونه رواج یافتند؟

حال در این میان عده ای سودجو برای کسب سود های بسیار پا به عرصه گذاشته و با وارد کردن سنگ های مرمرین تقلبی تحت عنوان سنگ ماه تولد وارد چرخه صنعت به شدت پول ساز سنگ های ماه تولد شدند! هدف اصلی این افراد کشورهای جهان سوم میباشد! برای پیدا کردن جماعت احمق و خرافاتی بهتر از یک کشور جهان سومی کجا را میتوان پیدا کرد؟!!! از این رو این افراد به آسیای میانه هجوم بردند! پس از هجوم این دلالان و سوداگران سودجو به سمت کشورهای جهان سومی ابتدا با استقبال آنچنانی ای مواجه نشدند! آنان میدانستند راه اندازی این تجارت کلان نیازمند هزینه های کلان جهت تبلیغات میباشد از این رو دست به دامن متافیزیک دانان جعلی (شما بخوانید شیادان کثیف) شدند و بدین ترتیب بود که جریان وجود انرژی و قدرت در سنگ های ماه تولد (آن هم سنگ های مرمرین تقلبی) به صورت گسترده رواج یافت!

از آنجا که جهان سومی های عزیز عاشق خرافات هستند و علاقه شدیدی به این دارند که توسط عده ای “دانکی” تصور شوند شیرجه زنان به سمت این سنگ های مزخرف رفتند! در این میان کاسبان خرافات با دیدن این صحنه دلنشین از حماقت خرافاتی جماعت تصمیم به تزئین این سنگ های تقلبی با شیشه و پلاستیک گرفتند و با مواد شیمیایی رنگ های دلنشینی را نیز به آن اضافه کردند! و بدین ترتیب بود که سنگ های بی ارزش تقلبی را با قیمت های گزاف تا دسته به تک تک خریداران عزیز این سنگ ها فرو کردند!

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

دلیل استفاده از سنگ ماه تولد:

نکته قابل توجه در رابطه با این سنگ های مزخرف این است که افراد این سنگ ها را نه برای تزئینات که به دلیل باور قلبی ای که در وجود قدرت و انرژی در این سنگ ها دارند اقدام به خرید این سنگ ها میکنند! این افراد حقیقتا بر این باورند که این سنگ ها به آنان قدرت میدهند! واقعا برای من جالب است دیدن این صحنه که شخصی آنقدر احمق باشد که تصور کند سنگ دارای قدرت است! آن هم چه سنگی؟؟؟ سنگی ساخته دست بشر!!!

اگر از من بپرسند بزرگترین ظلم را به کشورهای جهان سومی چه کسانی کرده اند خواهم گفت متافیزیک دانان جعلی! این شیادان پست فطرت چنان خرافات را در بین افراد ساده لوح ترویج داده اند که خرافات دیگر بخشی جدا نشدنی از وجود افراد ساده لوح میباشد! به طوری که در افشاگری هایی که من در رابطه با متافیزیک دانان جعلی انجام میدهم همواره طرفداران شیرین عقلشان چنان غیرتی شده و در جهت انکار حقایق بر می آیند و شروع به فحاشی و یاوه گویی میکنند که گویی مالشان را خورده ام! و جالتر اینکه این عده فریب خورده من را دارای آگاهی پایین دانسته و به من میگویند: “دانشت خیلی پایین است برو و در رابطه با نیروهای کیهانی بیشتر مطالعه کن!” آخر عزیز, من بروم چه چیزی را مطالعه کنم؟ کتاب هایی را مطالعه کنم که نوشته همین شیادان است؟!!! #کمی_عقل!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام نظرتون راجب یه سنگی بود حالا اسمش یادم نمیاد اما در حرارت یه روغن میداد که زخم خوب میکرد روغنه نظرتون راجب چیه چرا اینطوریه؟

  پاسخ
 • سلام..من خودم متولد اردیبهشتم..شخصا چیزهای زیبا و زینتی رو خیلی دوس دارم… چون دوس دارم پس وقتی دارمشون و نگاهشون میکنم بهم انرژی و حس و حال خوبی میده..مث اینایی که عشق ماشین هستن یا عشق موتور هستن..واقعا وقتی سوارن لذت نیبرن و بهشون انرژی فوق العاده ای میده…در کل به یه چیزی معتقدم..انسان اگر واقعا به یک تکه چوب هم ایمان قلبی داشته باشه براش معجزه میکنه..درواقع معجزه نمیکنه،انسانه که بخاطر اعتقادش هر چیزی رو معجزه اون چوب میدونه..پس اگه واقعا به انرژی سنگ یا هرچیزی اعتقاد قلبی دارین با انرژی مثبت بهش فکر کنین تا تو زندگیتون معجزه رخ بده…به چیزهای خوب ایمان داشته باشین تا براتون سرشار از انرژی و معجزه زندگی باشه…

  پاسخ
 • […] […]

  پاسخ
 • باسلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید میشه شما یه منبع خاص یا یه دلیل محکم دال بر درست بودن اینکه این سنگ ها هیچ انرژی ندارن و همشون جنبه تزیینی و فقط افراد سودجو اینو جا انداختن توی افکار مردم ساده و احمق. فکر میکنم خیلی از بازدید کننده های سایت شما همچین سوالی توی ذهنشون ایجاد میشه اما زحمت سوال کردن رو به خودشون نمیدن. ممنون میشه بیشتر و بصورت علمی این قضیه رو باز کنید.
  با سپاس

  پاسخ
  • سلام.
   توضیحات به اندازه کافی در مقاله اومده. شما یه دلیل علمی بیارید که سنگ ها قدرت ماورایی دارن! تنها منبعی که میگه سنگا قدرت دارن کتابای مبنی بر خرافات صدها سال پیشه که ۹۹ درصدشون برا آئین خرافی هندو هاست!

   پاسخ
  • سلام بله اقای علی بیک میرزایی درست میفرمایند وقتی از قدرت عقلتون استفاده کنین دیگ لازم به مدرک نیست سنگها یا یکجور تلقینه و یا بخاطر رنگ و شکل و شمایل ارامبخش بودنشون به ادم انرژی و ارامش میدن

   ی حمله ی فوق العاده قشنگ بگم از یک بزرگواری ک مطمعنم خیلیا میشناسنش ی خاننده است و خودش رو هم سازنده معرفی کرده سازنده ی افکار طرفداراش فکر کنم تا اینحا متوجه شده باشین کیو میگم ک الان هم از ایران رفته ولی علاقه ی شدیدی داره ک تو ایران کنسرت بزاره خب دیگ بسه حالا جمله رو میخام بگم اقای بیک میرزایی لطف کنین اینو تا جاااااییییی ک میتونین تو سایتتون پخشش کنین و جزوی از مقالات ضد خرافاتتون باشه لطف میکنین ممنون
   خب سخن اون بزرگوار این بود با دقت بخونین:

   وقتی ی سریا این مثلا پسته رو به مدت چندین و چن صد سال بپرستن و بهش باور داشته باشن و در اخر ی نفر بزرگوار مثل شما پیدا بشه و بهشون بگه ک اون فقط ی مثلا پسته است خب معلومه ک باور نمیکنن و میگن نههههه ما خیلی وقته داریم با این خرافاتمون زندگی میکنیم (شما بخونین بعضیا دارن با اون ک.. شعرهاشون زندگی میکنن😏) برا همیندیگ نمیتونن با حقیقت (و یا به قول خودشون سواد کم اقای بیک میرزایی😂😂😂) زندگی کنن البته اونا به حرف های استاد گلمون (اقای بیک میرزایی) میگن سواد کم و درک نکردن قدرت مااااوراااایی کهکشانیشووون (جل الخالق) نیبینین چه دنیای شده

   پس سعی کنین اگ ی عمر یک مثلا پسته رو داشتین میپرستیدین ولی ی بزرگوار و استاد (یا بهتره بگم ی داداش گل) میاد و بهتون میگه ک شما عقیده تون اشتباهه و مثلا این فقط یک پسته است سعی کنین بپذیرین دیگ
   خب؟؟؟!!!!
   🌹🌹🌹🌹تقدیم به داداش گل خودم

   پاسخ
 • سلام ببخشید مزاحم اوقات تان شدم من در اینترنت درباره ی مهره ی مار و انرژی ان خواندم و در انجا نوشته بود که علم متافیزیک ان را ثابت کرده نمیگویم که ارزو را براورده میکند ولی شاید تاثیر روی افکار و سیگنال های منفی داشته باشد ایا این نظریه صحیح است یا همه ی این ها خرافات است.( همینطور خرمهره)

  پاسخ
  • سلام. دوست عزیز بله یک سری تاثیرات سنگا میتونن از طریق میادین مغناطیسی رو اعصاب بذارن مثل سنگ آهن ربا (اونم شاید) که این اثرگذاری هم هیچ تغییری ایجاد نمیکنه! البته لازم به ذکره که خاصیت آهن ربایی سنگ آهن ربا یه خاصیت ماورایی نیست و علت اون تشکیل شدن این سنگ از ماده معدنی مگنتیت هستش! همچنین متافیزیک هیچوقت ادعایی که توسط عده ای مطرح شده رو تایید نکرده و اون ادعاها خرافاتی بیش نیستن و هدف از ساختن این مزخرفات در رابطه با سنگا گول زدن افراده تا سنگا رو بندازن به مشتریا…!

   پاسخ
 • سلام من درباره سنگ های انرژی زا یا همین سنگ های ماه تولد خوانده ام ایا سنگ های عقیق یا فیروزه و شرفالشمس هم این قدرت هارا ندارند لطفا توضیح دهید

  پاسخ
  • دوست عزیز حتی این سنگ هایی هم که نام بردین هیچ گونه خاصیت ماورایی مثل شانس آوردن و بخت باز کردن و عشق جذب کردن و اجنه مجنه و این چیزا ندارن!

   پاسخ
   • درود.
    من با نظرتون در مورد خرافاتی بودن سنگ ماه تولد موافقم. واقعا دور از عقله ک منه مردادی اگه فقط زبرجد بندازم چون نماد ماهمه، برام شانس میاره:/ من عاشق یاقوت سرخم و همیشه انگشترش دستمه! آدم باید طبق علاقه اش و چیزی ک بهش حس آرامش و راحتی میده پیش بره.
    ولی اینکه میگید سنگ ها فاقد قدرتن…یکم سخته درک کردنش. چون روایات زیادی از امامان هست ک توصیه کردن به استفاده از سنگ هایی مثل عقیق سرخ یمن و فیروزه و حدید و یاقوت و دُر نجف و…
    میگید هیچ خاصیتی ندارن. پس چرا امام رضا میگه برای جذب انرژی های الهی و قدرت، انگشتر با نگین یاقوت بزارین؟یا امام علی حدید و فیروزه و عقیق رو پیشنهاد دادن.ب نظر شما، اگه صرفا بخاطر زینت باشه….امامان ما، بیکار بودن ک تاکید میکردن؟
    ببخشید من واقعا گیج شدم استاد. از ی طرف سخن امامان،از ی طرف حرف های کاملا منطقیه شما….میشه یکم توضیح بدین؟ 🙁

    پاسخ
    • دوست عزیز قطعا منظور پیامبرا از جنبه های زینتی بودن که آرامش خاصی میدن. وگرنه هیچ سند و مدرک قطعی ای وجود نداره که پیامبرا همچین چیزی گفته باشن!

     پاسخ
 • […] […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

9 + 10 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: