خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

مقالات
۷ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) تصمیم دارم در این مقاله در رابطه با سنگ های ماه تولد حقایقی را برایتان بگویم که امیدوارم مورد پسندتان قرار بگیرند! هرچند میدانم همواره منتقدان و افراد ناراضی ای وجود دارند که در مقابل دانستن مقاومت کرده و بی آنکه بدانند چی به چیست شروع به حمله و توهین به بنده میکنند و این نیز کاملا مشخص است که این اشخاص کاسبانی هستند که با سخنان من کسب و کارشان سنگ میشود!

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

سنگ ماه تولد چیست؟

دوستان قبل از شروع تعریف سنگ ماه تولد اجازه بدهید نقل قولی را از ویکی پدیا در این رابطه برایتان بیاورم:

سنگ ماه تولد (انگلیسی: Birthstone) یک سنگ قیمتی است که ماه تولد یک فرد را نشان می‌دهد. سنگ‌های ماه تولد اغلب به عنوان جواهرات و به عنوان آویزه استفاده می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

سنگ تولدهای مدرن در سال ۱۹۱۲ در تلاشی برای استانداردسازی سنگ‌های ماه تولد، انجمن (آمریکایی) جواهرات ملی (که اکنون انجمن جواهرسازان آمریکا نامیده می‌شود) در یک گردهمایی رسماً یک لیست را تصویب نمود. (منبع: ویکی پدیا)

و در ادامه جدولی از سنگ ماه تولد به نقل از ویکی پدیا برایتان ترتیب داده ایم: (منبع: ویکی پدیا)

ماه تولدسنگ ماه تولدنماد ماه تولدرنگ محبوبعدد شانس
فروردینالماسقوچقرمز ، صورتی روشن۹
اردیبهشتزمردگاو نرآبی سمانی ،صورتی،بنفش۶
خردادمرواریددوقلوهازرد ،سبز،آبی۵
تیریاقوت سرخخر چنگخاکستری،آبی،سبز۲
مردادزبرجدشیررنگ های غروب آفتاب۱
شهریوریاقوت کبودفرشتهنقره ای سبز خاکستری۵
مهراوپالترازوبژ،قهوه ای۶
آبانتوپازعقربقرمز تیره۹
آذرفیروزهاسب انسان نماعرقوانی۳
دیگارنتبزماگنولی۸
بهمنآماتیستمرد و دلوآبی اسمانی۴
اسفندآکوارمینماهیسایه آبی،سبز دریایی۷

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

دوستان همانطور که در نقل قول ذکر شده در ویکی پدیا مشاهده کردید سنگ ماه تولد سنگی است که معرف ماه تولد اشخاص بوده و در ساخت آن از سنگ های زینتی قیمتی استفاده میشود! سنگ ماه تولد به صورت رسمی برای اولین بار در سال ۱۹۱۲ میلادی در آمریکا توسط صنف جواهر سازان مرسوم شد! با یک حساب سر انگشتی متوجه خواهید شد که سنگ تولد به صورت رسمی یک قرن است که جا افتاده است! همانطور که در جدول ارائه شده از ویکی پدیا مشاهده کردید سنگ تولد ها سنگ های تزئینی قیمتی (سنگ های قیمتی واقعی) هستند که توسط بشر (توجه کنید نوشته ام بشر!!! یعنی توسط آدممم!!!) برای هر ماه نام گذاری شده اند و این سنگ ها به دلیل جواهرات واقعی بودن بسیار گران بها هستند!

آیا سنگ های ماه تولد دارای انرژی هستند؟

همانطور که تا به این لحظه متوجه شده اید این سنگ ها فاقد هرگونه قدرت و انرژی و شانس و… هستند! عدد شانسی که در جدول بالا مشاهده میکنید به صورت کاملا قراردادی توسط افراد تعیین شده اند! این سنگ ها نه قرار است به شما شانس بدهند و نه قرار است شما را خوشبخت کنند! این سنگ ها تنها نمادی برای ماه تولد شما هستند! آن هم نمادی ساخته و پرداخته ذهن و دست بشر! همین و بس!

بیشتر بخوانید:
چشم زخم چیست؟ راههای مقابله با چشم زخم!

سنگ های ماه تولد چگونه رواج یافتند؟

حال در این میان عده ای سودجو برای کسب سود های بسیار پا به عرصه گذاشته و با وارد کردن سنگ های مرمرین تقلبی تحت عنوان سنگ ماه تولد وارد چرخه صنعت به شدت پول ساز سنگ های ماه تولد شدند! هدف اصلی این افراد کشورهای جهان سوم میباشد! برای پیدا کردن جماعت احمق و خرافاتی بهتر از یک کشور جهان سومی کجا را میتوان پیدا کرد؟!!! از این رو این افراد به آسیای میانه هجوم بردند! پس از هجوم این دلالان و سوداگران سودجو به سمت کشورهای جهان سومی ابتدا با استقبال آنچنانی ای مواجه نشدند! آنان میدانستند راه اندازی این تجارت کلان نیازمند هزینه های کلان جهت تبلیغات میباشد از این رو دست به دامن متافیزیک دانان جعلی (شما بخوانید شیادان کثیف) شدند و بدین ترتیب بود که جریان وجود انرژی و قدرت در سنگ های ماه تولد (آن هم سنگ های مرمرین تقلبی) به صورت گسترده رواج یافت!

از آنجا که جهان سومی های عزیز عاشق خرافات هستند و علاقه شدیدی به این دارند که توسط عده ای “دانکی” تصور شوند شیرجه زنان به سمت این سنگ های مزخرف رفتند! در این میان کاسبان خرافات با دیدن این صحنه دلنشین از حماقت خرافاتی جماعت تصمیم به تزئین این سنگ های تقلبی با شیشه و پلاستیک گرفتند و با مواد شیمیایی رنگ های دلنشینی را نیز به آن اضافه کردند! و بدین ترتیب بود که سنگ های بی ارزش تقلبی را با قیمت های گزاف تا دسته به تک تک خریداران عزیز این سنگ ها فرو کردند!

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

دلیل استفاده از سنگ ماه تولد:

نکته قابل توجه در رابطه با این سنگ های مزخرف این است که افراد این سنگ ها را نه برای تزئینات که به دلیل باور قلبی ای که در وجود قدرت و انرژی در این سنگ ها دارند اقدام به خرید این سنگ ها میکنند! این افراد حقیقتا بر این باورند که این سنگ ها به آنان قدرت میدهند! واقعا برای من جالب است دیدن این صحنه که شخصی آنقدر احمق باشد که تصور کند سنگ دارای قدرت است! آن هم چه سنگی؟؟؟ سنگی ساخته دست بشر!!!

اگر از من بپرسند بزرگترین ظلم را به کشورهای جهان سومی چه کسانی کرده اند خواهم گفت متافیزیک دانان جعلی! این شیادان پست فطرت چنان خرافات را در بین افراد ساده لوح ترویج داده اند که خرافات دیگر بخشی جدا نشدنی از وجود افراد ساده لوح میباشد! به طوری که در افشاگری هایی که من در رابطه با متافیزیک دانان جعلی انجام میدهم همواره طرفداران شیرین عقلشان چنان غیرتی شده و در جهت انکار حقایق بر می آیند و شروع به فحاشی و یاوه گویی میکنند که گویی مالشان را خورده ام! و جالتر اینکه این عده فریب خورده من را دارای آگاهی پایین دانسته و به من میگویند: “دانشت خیلی پایین است برو و در رابطه با نیروهای کیهانی بیشتر مطالعه کن!” آخر عزیز, من بروم چه چیزی را مطالعه کنم؟ کتاب هایی را مطالعه کنم که نوشته همین شیادان است؟!!! #کمی_عقل!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۷ دیدگاه. ترک جدید

 • […] […]

  پاسخ
 • سلام من درباره سنگ های انرژی زا یا همین سنگ های ماه تولد خوانده ام ایا سنگ های عقیق یا فیروزه و شرفالشمس هم این قدرت هارا ندارند لطفا توضیح دهید

  پاسخ
  • دوست عزیز حتی این سنگ هایی هم که نام بردین هیچ گونه خاصیت ماورایی مثل شانس آوردن و بخت باز کردن و عشق جذب کردن و اجنه مجنه و این چیزا ندارن!

   پاسخ
   • درود.
    من با نظرتون در مورد خرافاتی بودن سنگ ماه تولد موافقم. واقعا دور از عقله ک منه مردادی اگه فقط زبرجد بندازم چون نماد ماهمه، برام شانس میاره:/ من عاشق یاقوت سرخم و همیشه انگشترش دستمه! آدم باید طبق علاقه اش و چیزی ک بهش حس آرامش و راحتی میده پیش بره.
    ولی اینکه میگید سنگ ها فاقد قدرتن…یکم سخته درک کردنش. چون روایات زیادی از امامان هست ک توصیه کردن به استفاده از سنگ هایی مثل عقیق سرخ یمن و فیروزه و حدید و یاقوت و دُر نجف و…
    میگید هیچ خاصیتی ندارن. پس چرا امام رضا میگه برای جذب انرژی های الهی و قدرت، انگشتر با نگین یاقوت بزارین؟یا امام علی حدید و فیروزه و عقیق رو پیشنهاد دادن.ب نظر شما، اگه صرفا بخاطر زینت باشه….امامان ما، بیکار بودن ک تاکید میکردن؟
    ببخشید من واقعا گیج شدم استاد. از ی طرف سخن امامان،از ی طرف حرف های کاملا منطقیه شما….میشه یکم توضیح بدین؟ 🙁

    پاسخ
 • سلام ببخشید مزاحم اوقات تان شدم من در اینترنت درباره ی مهره ی مار و انرژی ان خواندم و در انجا نوشته بود که علم متافیزیک ان را ثابت کرده نمیگویم که ارزو را براورده میکند ولی شاید تاثیر روی افکار و سیگنال های منفی داشته باشد ایا این نظریه صحیح است یا همه ی این ها خرافات است.( همینطور خرمهره)

  پاسخ
  • سلام. دوست عزیز بله یک سری تاثیرات سنگا میتونن از طریق میادین مغناطیسی رو اعصاب بذارن مثل سنگ آهن ربا (اونم شاید) که این اثرگذاری هم هیچ تغییری ایجاد نمیکنه! البته لازم به ذکره که خاصیت آهن ربایی سنگ آهن ربا یه خاصیت ماورایی نیست و علت اون تشکیل شدن این سنگ از ماده معدنی مگنتیت هستش! همچنین متافیزیک هیچوقت ادعایی که توسط عده ای مطرح شده رو تایید نکرده و اون ادعاها خرافاتی بیش نیستن و هدف از ساختن این مزخرفات در رابطه با سنگا گول زدن افراده تا سنگا رو بندازن به مشتریا…!

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است