اعداد تکرار شونده میخواهند به ما چه بگویند؟

مقالات
۴ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان گرامی در رابطه با اعداد تکرار شونده و اینکه این اعداد می خواهند به ما چه بگویند مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شده و در ادامه در صورت تمایل نظر خود را در بخش کامنت های مربوط به این مقاله بنویسید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
اعداد فرشتگان چیست؟ اسرار پنهان اعداد فرشتگان که نمیخواهند بدانید

اعداد تکرار شونده چیست؟

در زندگی همه ما بارها و بارها این اتفاق افتاده است که اعدادی را به صورت متوالی یا تکرار شونده مشاهده می‌کنیم. این اعداد می‌توانند ساعت یا تاریخ و یا حتی میزان درصد شارژ باتری تلفن همراهمان و یا نوشته های روی یک بسته و غیره باشند. در این مواقع ما مشاهده می کنیم که مثلاً ساعت تلفن مان ۱۱:۱۱ و یا ۱۲:۱۲ و یا ۲۲:۲۲ و… است. در این طور مواقع است که ما با اعداد تکرار شونده مواجه می شویم. تا اینجای کار با تعریف اعداد تکرار شونده آشنا شدیم در ادامه میخواهیم بدانیم که توالی این اعداد به چه معناست و میخواهد به ما چه بگوید.

بیشتر بخوانید:
هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود؟ حتما بخوانید!

در حقیقت باید به شما بگویم توالی اعداد تکرار شونده و ترتیب آن ها هیچ معنی و مفهوم خاصی نداشته و هیچ نشانه و علامت خاصی با خود به همراه ندارند. مشاهده تکرار اعداد تنها یک اتفاق می باشد همین و بس! اینکه تلفن همراه شما و یا هر چیزی توالی و تکرار اعداد را نشان دهند به هیچ وجه معنا و مفهوم خاصی را به شما نمی رساند بلکه این فقط یک خرافات است که اعداد تکرار شونده میخواهند به شما معنا و مفهوم خاصی را نشان دهند. انسان همواره سعی داشته است که دلخوشی هایی را برای خود ایجاد کند و توالی تکرار اعداد هم دقیقا دلخوشی ای مبنی بر خرافات بوده و تنها ساخته و پرداخته تخیلات و توهمات انسان می باشد همین و بس!

بیشتر بخوانید:
کاتالپسی چیست؟ نکات مهم در رابطه با کاتالپسی در هیپنوتیزم

استنباط های بی معنی و مفهوم بودن اعداد تکرار شونده:

در خصوص اعداد تکرار شونده و توالی آنها و عدم مفهوم دار بودن اعداد تکرار شونده استنباط های زیادی وجود دارد که می خواهم به برخی از این استنباط ها اشاره کنم تا بلکه عده‌ای خرافاتی به خود آمده و متوجه شوند تکرار اعداد فقط و فقط یک اتفاق بود و هیچ معنا و مفهومی در خود جای نداده‌اند.

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

استنباط اساسی در خصوص بی معنی بودن اعداد تکرار شونده:

در خصوص توالی و تکرار اعداد تکرار شونده باید بگویم به عنوان مثال تلفن همراه ما همواره ساعتی که دارد بسته به پروتکل تعیین شده در آن اعداد در حال تغییر کردن برمبنای الگوی ۱۲ و ۲۴ ساعته می باشد. طبیعی است که ساعت موجود در تلفن همراه ما در حالت ۱۲ ساعته در روز ۲۴ بار به ما ۱۲ نوع عدد رند بر مبنای ساعت و دقیقه نشان می‌دهد و در الگوی ۲۴ ساعته در روز ۲۴ بار به ما ۲۴ نوع عدد روند بر مبنای ساعت و دقیقه نشان میدهد. به عبارتی ما هر یک ساعت یکبار عدد رند داریم! این بدین معنی میباشد که در روز ۲۴ دقیقه عدد رند در ساعت وجود دارد! پس در روز ۲۴ دقیقه فرصت وجود دارد که شما یک عدد رند را به صورت اتفاقی در ساعت مشاهده کنید که مدت زمان کمی هم نیست! پس طبیعی است که برخی مواقع ما به صورت اتفاقی با اعداد تکرار شونده مواجه شویم!

بیشتر بخوانید:
تاثیر جملات تاکیدی بر زندگی افراد موفق – جادوی عبارات تاکیدی

بنابر قانون احتمالات هرچه تعداد شانس مواجعه با عامل بیشتر باشد احتمال مواجهه با آن عامل بیشتر می شود. از آنجا که تعداد شانس مواجهه با مثلاً ساعت و دقیقه و تاریخ و درصد شارژ باتری گوشی با هم بسیار کم است پس ما به ندرت با تکرار اعداد مشترک بین تمامی این عوامل باهم مواجه می شویم. از این رو اعداد تکرار شونده جمعی بدین شکل بسیار به ندرت اتفاق می‌افتد که به صورت اتفاقی با چنین موردی مواجه شویم. هرچند برای من بارها این اتفاق افتاده است. می‌بینید که کلیه این عوامل به شانس و اتفاق بستگی داشته و هیچ ربطی به معنا و مفهوم موجود در توالی اعداد تکرار شونده ندارد. چنان که ممکن است در روز بیش از ۵ بار شما با اعداد تکرار شونده مواجه شوید!

بیشتر بخوانید:
زمان در متافیزیک – بررسی علمی مبحث زمان در متافیزیک

مفاهیم موجود در اعداد تکرار شونده از کجا آمده اند؟

مفاهیم موجود در اعداد تکرار شونده ریش داروخانه روفت باستان داشته و به مرور با پیشرفت فناوری این خرافات چهره جدیدی به خود گرفته است تا اینکه حتی به تکنولوژی دیجیتال نیز قدم گذاشته است! هیچ منبع و ریشه موثقی مبنی بر وجود معنا و مفهوم در تکرار اعداد وجود ندارد همچنان که داریم بارها و بارها با این اعداد مواجه میشویم گاهی هیچ اتفاق خاصی نمی افتد و گاهی هم اتفاقات خاصی می‌افتد که همه و همه برمبنای شانس و اتفاق می باشد نه مفهوم موجود در توالی تکرار اعدادی که مشاهده کرده ایم! چه خوشتان بیاید چه بدتان بیاید اعداد تکرار شونده هیچ پیام یا مفهوم خاصی در خود جای نداده و فقط و فقط ناشی از یک اتفاق می باشند و بروز همچین اتفاقی به معنی وجود یک پیام نهفته نیست!

بیشتر بخوانید:
تابلوی کائنات یا تابلوی آرزوها چیست؟

سخن پایانی:

همواره در جهان هستند افرادی که میل و تمایل شدیدی به خرافات داشته و با علم و حقیقت جنگ و ستیز دارند. در صورتی که شما خواننده عزیز با خواندن این مقاله حتی در دل خود یک توهین کوچک بکنید بدانید که شخصی کوتاه فکر و خرافاتی هستید که با حقیقت و علم سر نبرد دارید! چرا که شخصی که خرافاتی نیست و با حقیقت دوست است پس از خواندن این مقاله کمی به فکر فرو می‌رود و کمی تحلیل منطقی در ذهن خود انجام می‌دهد. درصورتی که کمی فکر کنید خواهید فهمید که توالی اعداد تکرار شونده و مشاهده آنها در طول روز فقط و فقط یک اتفاق است همین و بس!

بیشتر بخوانید:
درمان بیماری ها از طریق متافیزیک!

نکته:

راستی ساعتی که در پروتکل ۱۲ ساعده عدد ۱۰:۱۰ را در حالت PM نشان میدهد, در پروتکل ۲۴ ساعته ۲۲:۱۰ را نشان میدهد که از نظر عددی به هیچ وجه رند نیست! کمی تفکر…

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • باشه دوست عزیز
  این مقاله قبول، ولی اینکه من از دیروز تا الان به طور اتفاقی با عدد۲۰تا۲۶به ترتیب مواجه شدم رو نمیشه گذاشت به نام خرافات یا اتفاق😐چون کم کم خودمم دارم میترسم

  پاسخ
 • سلام. ممنون از وقتی که میزارین.
  واقعا ما هنوز از دست خرافات قدیمی خلاص نشده، با یه سری خرافات جدید و دسته اول رو به رو میشیم.

  اصلا لازم نیست به هر چیزی خاصیت ماورایی نسبت بدیم و یه خرافه جدید درست کنیم.
  یکم فکر اصلا ضرر نداره.

  پاسخ
  • کاملا باهاتون موافقم. متاسفانه خرافات روز به روز داره بیشتر و بیشتر میشه. با اومدن فضای مجازی انتظار پیشرفت و تمدن داشتیم ولی متاسفانه برعکس شد و عقب موندگی و خرافات چندین برابر شدت پیدا کرد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

2 × پنج =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: