خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

نیروی کیهانی چیست؟ حقایق شگفت انگیز نیروهای کیهانی

نیروی کیهانی چیست؟ حقایق شگفت انگیز نیروهای کیهانی

مقالات
بدون دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) میخواهم در رابطه با نیروهای کیهانی و اینکه نیروی کیهانی چیست مطالب جالبی را برایتان ارائه کنم که شاید برخی از شما با خواندن این مطالب شوکه شوید! همانند بسیاری از مقالاتی که مینویسم دلیل این مقاله نیز سوالات و نظرهای کاربران در رابطه با نیروهای کیهانی میباشد.

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

یادم است در یک مورد وقتی به یکی از گروه ها دعوت شدم, وقتی گفتم نیروهای کیهانی مزخرفاتی بیش نیستند مورد هجوم استاد متافیزیک آن گروه قرار گرفتم که به من گفت: “تو استاد نیستی! تو هنوز چیزی در رابطه با نیروی کیهانی نمیدونی! تو در رابطه با قدرتهای کوانتومی چیزی نمیدونی احمق!” حال اینکه ایشان منظورشان از قدرت های کوانتومی و کلا به کار بردن عبارت کوانتوم که مبحثی مربوط به فیزیک است نه متافیزیک و اشاره به کمترین مقدار ممکن از یک کمیت دارد و اینکه خود این کمیت نیز یک عامل فیزیکی است چه بود خدا میداند! احتمالا منظورش مکانیک کوانتوم بود! آخر حتی اگر منظورش مکانیک کوانتوم نیز بوده باشد باید بگویم این هم فیزیک ماده است نه متافیزیک! راستش را بخواهید به یکباره به یاد سخنی از “نیلز هنریک داوید بور” (از بنیانگذاران فیزیک کوانتوم) افتادم که گفته است:

اگر کسی بگوید فیزیک کوانتوم را فهمیده است، پس چیزی نفهمیده است!

(نیلز هنریک داوید بور)

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

نیروی کیهانی چیست؟

دوستان راستش را بخواهید بنا بر تصور عده ای, سیارات و ستاره ها و کهکشان ها و حتی طبیعت خودمان و فراتر از آن سنگ ها و… دارای نیروهای خاصی هستند که انسان قابلیت دریافت و جذب این نیروها را دارد! دوستان راستش را بخواهید اینکه همه چیز دارای انرژی است امری صحیح و درست است! ولی اینکه بخواهیم این انرژی اجسام را که به عبارتی انرژی مرتبط با فیزیک هستند را به قدرت های متافیزیکی ربط بدهیم واقعا جای تامل دارد! به باور من این افراد به دلیل دانش بسیار سطحی ای که در رابطه با متافیزیک دارند تنها چون اسم انرژی به میان می آید تصور میکنند باید آن را به مباحث متافیزیکی ربط بدهند! چرا که به باور این افراد انرژی انرژی است! 😐

بیشتر بخوانید:
قدرت سحر آمیز سنگ های ماه تولد! سنگ ماه تولد را بیشتر بشناسید!

دلیل این کوتَه فکری و کند اندیشی این افراد این است که علمی که دارند روایتی و تقلیدی است! این افراد خود به هیچ وجه تحقیق نکرده اند! این افراد حتی به خود زحمت نداده اند نیم ساعت در رابطه با چیزی که میگویند بنشینند و فکر کنند! این کند ذهن جماعت یک چیز را به کلی فراموش کرده اند! و آن “چرا” است! آنان هرگز نمیپرسند چرا اتفاقی افتاده است! آنان تنها معلول را چسبیده و علت را رها میکنند! و جالب آنکه در مقابل فهمیدن به شدت مقاومت کرده و با پرسیدن “چرا؟” میگویند: چون این یک عامل ماورا الطبیعه و متافیزیکی است! (یعنی سگ یه وری تو علم و دانشت!!! :mrgreen: ) و در نهایت وقتی کم می آورند پای نیروی کیهانی را به میان میکشند! آخر اگر این یک عامل فرا ماده و متافیزیکی است پس چرا ماده است؟!!! آنان میگویند این یک عامل فرا ماده است و سپس به یک سنگ فیزیکی اشاره میکند! 😆 خداوند عاقبت ما را با این اساتید متافیزیک جعلی (شما بخوانید دلقک) خیر کند!

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

فلسفه نیروهای کیهانی چیست؟

دوستان راستش را بخواهید فلسفه نیروی کیهانی یا بهتر است بگویم نیروهای کیهانی برمیگردد به عصر جاهلیت که مردم علم کافی برای درک و فهم امورات پیرامون خود نداشتند! به عنوان مثال اقوام آزتک نمیدانستند شب و روز یک چرخه منظم است و فکر میکردند اگر برای خدای خورشید قربانی نکنند مورد قهر خدای خورشید قرار گرفته و در ظلمت مطلق فرو خواهند رفت! و بدین ترتیب بود که به مرور افسانه های خدای خورشید و خدای ماه و قدرت های ماورا الطبیعه زبیعت و کائنات و در نتیجه نیرو ها و انرژی های کیهانی بر سر زبانها افتادند!

بیشتر بخوانید:
ریشه خرافات چیست؟ حقایق شگفت انگیز در رابطه با خرافات

حال آنکه چقدر کودن و کند عقل است آنکه پس از گذشتن هزاران سال و اثبات خیلی از اسرار با علم و دانش همچنان هستند افرادی که فکر میکنند اشیا و کائنات دارای انرژی های متافیزیکی بوده و از آن تحت عنوان نیروهای کیهانی یاد میکنند! این افراد صرفا با تکیه بر انرژی موجود در داخل اشیا آن را به انرژی های متافیزیکی ربط میدهند! به باور آنها انرژی انرژی است! و سپس دم از نیروی کیهانی میزنند! خود ما هم میدانیم که اگر انرژی موجود داخل یک سنگ به طور کامل آزاد شود ویرانی ای جبران ناپذیر به بار خواهد آورد! اما آخر این چه ربطی به متافیزیک دارد؟ درست مثل این است که بگوییم چون غذا دارای انرژی است پس باید باک ماشین را بجای بنزین با غذا پر کنیم تا انرژی بگیرد! 😐 راستش را بخواهید این افراد حتی نمیدانند با چه نوع انرژی ای طرف هستند!

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

سخن پایانی:

در آخر باید بگویم تا دنیا بوده جهل و خرافات نیز بوده است! همواره افرادی هستند که بر جهل و نادانی و حماقت اصرار داشته و در مقابل دانستن مقاومت میکنند! و این تنها دو دلیل دارد: یا آنان واقعا احمق هستند و یا اینکه منفعتی در احمق بودن برایشان وجود دارد!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است