افشای کامل محتوای فوق سری پرونده SCP-049 برای اولین بار

دستور العمل ویژه مهار: SCP-049 در یک سلول مهاری انسان‌ نمای ایمن استاندارد در بخش تحقیقاتی زیرزمینی سازمان قرار دارد. برای انتقال SCP-049 باید قبل از هر اقدامی برای کنترل کردن او داروی آرام بخش داده شود. در حین حمل و نقل و جابجایی اس سی پی ۰۴۹ باید در یک سلول تحت کنترل محدود شده انسان نما سطح سوم (شامل یقه قفل و مهارهای جانبی) محکم شود و حداقل توسط دو محافظ مسلح نظارت شود. در حالی که اس سی پی ۰۴۹ به طور کلی با اکثر پرسنل بنیاد همکاری می کند، در بعضی مواقع دیوانگی یا تغییرات ناگهانی در رفتار مشاهد می شود که باید برای مهار کردن او باید از محافظان زیادی کمک گرفت. در صورتی که اس سی پی ۰۴۹ رفتار تهاجمی از خود نشان دهد تحت هیچ شرایطی هیچ پرسنلی نباید در طول این تغییرات ناگهانی و تهاجمی مستقیماً با SCP-049 تماس داشته باشد. در طول آزمایشات نشان داده شده است که استفاده از اسطوخودوس (L. multifida) اثری همانند داروی آرام بخش برای اس سی پی ۰۴۹ دارد. پس از آرام شدن SCP-049 به طور کلی با محیط سازگار می شود و با مقاومت کمی مهار می شود. به منظور آسان شدن عملیات محدودیت و مهار مداوم اس سی پی ۰۴۹ باید هر دو هفته یکبار جسد حیوانی که اخیراً مرده (معمولاً یک گاو یا پستاندار بزرگ دیگر) برای مطالعه در اختیار او قرار می گیرد. جسدهایی که به نمونه های آزمایشی SCP-049 تبدیل می شوند باید از سلول نگهداری خارج شده و سوزانده شوند. SCP-049 دیگر مجاز به تعامل با سوژه‌های انسانی نمیباشد و درخواست های او برای جسد و افراد انسانی باید رد شود.

بیشتر بخوانید:
افشای پرونده فوق سری پروژه SCP-134 برای اولین بار

به روز رسانی روش مهار به صورت موقت: طبق دستور کمیته مهار و نابودی، اس سی پی ۰۴۹ دیگر مجاز به تعامل مستقیم با هیچ یک از اعضای کارکنان بنیاد نیست، و همچنین نباید اجساد اضافی برای استفاده و آزمایش در اختیار آن قرار گیرد. در جراحی های او این دستور به طور نامحدود باقی خواهد ماند، تا زمانی که بتوانند دستورالعملی برای مهار و محدود کردن مداوم SCP-049 دست یابند.

توضیحات: SCP-049 یک موجود انسان نما با ارتفاع تقریبی ۱.۹ متر میباشد که ظاهری شبیه یک پزشک طاعون قرون وسطایی دارد. در حالی که به نظر می رسد اس سی پی ۰۴۹ از روپوش های ضخیم به همراه یک ماسک سرامیکی به شکل کلاغ در حال استفاده است. به نظر می رسد لباس هایی که او درحال استفاده است به اعضای بدن اس سی پی ۰۴۹ تبدیل شده و در طول زمان همراه او رشد کرده‌اند و حالا از هر شکل و چهره ای که در زیر آن بوده است الان قابل تشخیص نیست. در آزمایش اشعه ایکس نشان داده شده که با وجود لباس هایی با ضخامت بالا SCP-049 دارای ساختار اسکلتی انسان نما در زیر لایه بیرونی خود است.

بیشتر بخوانید:
افشای پرونده و فایل صوتی فوق سری پروژه مخوف SCP-058 برای اولین بار

روپوش ها و دستکش ها مشابه پوست ضخیم ساخته شده روی پوست هستند، در حالی که ماسک از نوعی کیتین تشکیل شده است که به همراه استخوان های صورت رشد می کند.

SCP-049 قادر است به زبان‌های مختلفی صحبت کند، اگرچه او تمایل دارد به زبان های انگلیسی یا فرانسوی قرون وسطایی صحبت کند در حالی که SCP-049 عموماً با کارکنان بنیاد به صورت صمیمانه همکاری در حال همکاری است، اگر احساس کند که در حضور او به چیزی شبیه “طاعون” بشنود بسیار تحریک شده و در بعضی مواقع کاملاً تهاجمی می شود. اگرچه ماهیت دقیق این “طاعون” در حال حاضر برای محققان بنیاد ناشناخته است، به نظر می‌رسد این موضوعی است که SCP-049 را نگران کرده است.(یه توضیح مختصر راجب این طاعون هست: درواقع آفتی که SCP-049 رو نگران کرده نوعی شیطان بیماری هست و SCP-049 به دنبال کشتن “طاعون” میباشد)

SCP-049 با افرادی که تحت تأثیر بیماری “طاعون” می بیند دشمنی می کند و در صورت مواجه شدن با “طاعون” اغلب باید مهار و محدود شود. در صورت عدم محدودیت و مهار شدن اس سی پی ۰۴۹ سعی در کشتن افراد مبتلا به “طاعون” دارد. SCP-049 قادر است تمام عملکردهای بیولوژیکی یک ارگانیسم را از طریق تماس مستقیم با پوست متوقف کند و درحال حاضر نحوه انجام گرفتن این اتفاق در حال حاضر ناشناخته است و کالبد شکافی تمامی قربانیاناس سی پی ۰۴۹ همیشه بی‌نتیجه بوده است. SCP-049 پس از این قتل‌ها ابراز نا امیدی یا پشیمانی کرده است که نشان می‌دهد نتوانسته آن‌ها را نجات دهد برای همین با کشتن افراد مبتلا به “طاعون” به زندگی آنها پایان داده، اگرچه معمولاً به دنبال انجام یک عمل جراحی خام بر روی جسد با استفاده از وسایل موجود در کیف پزشکی سیاه رنگ خود میباشد که هرجایی می رود آن را حمل می‌کند در حالی که این جراحی ها همیشه “موفقیت آمیز” نیستند و اغلب منجر به ایجاد نمونه های آزمایشی از SCP-049 می شوند.

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره سازمان مخفی بنیاد SCP | آزمایشگاه مخوف اس سی پی

فضای درون این کیف به‌طور غیرعادی بزرگ میباشد، زیرا SCP-049 مشاهده شده است که اجسام بزرگتر از خود کیف را از درون آن بیرون کشیده تا بر روی سوژه های جسد خود عمل جراحی انجام دهد.

نمونه های آزمایشی، اجساد زنده شده ای هستند که توسط SCP-049 عمل شده و دوباره به زندگی برگشته‌اند. به نظر نمی رسد هیچ یک از این نمونه جسد های زنده شده هیچ چیزی از خاطرات یا عملکردهای ذهنی قبلی خود را حفظ کرده باشند و فقط حرکت های اولیه مانند راه رفتن به یاد دارند و به صورت سرپایی حرکت می‌کنند، در صورتی که این موارد اکثرا غیرفعال هستند و بسیار کم حرکت می کنند و اگر توسط کسی تحریک شوند یا به وسیله اس سی پی ۰۴۹ به آنها دستور داده شود می توانند بسیار تهاجمی شوند. نمونه های SCP-049 عملکردهای بیولوژیکی فعال را انجام میدهند اگرچه این نمونه ها با فیزیولوژی فعلی انسان متفاوت میباشد و با وجود این نوع تغییرات SCP-049 اشاره می کند که این افراد “درمان” شده اند.

بیشتر بخوانید:
دلیل کابوس های شبانه چیست؟ آیا کابوس ها پیامی از آینده هستند؟

SCP-049 در جریان بررسی یک سری نمونه های جسد ناپدید شده و اتفاقات ناشناخته در شهر مونتوبان در جنوب فرانسه کشف شد. در هنگام حمله به یک خانه محلی، محققان چندین نمونه از نمونه آزمایش های SCP-049-2 و همچنین اس سی پی ۰۴۹ را پیدا کردند و این در حالی بود که پرسنل مجری قانون با نمونه های آزمایشی SCP-049 به صورت وحشیانه درگیر شدند و این در زمانی اتفاق افتاده بود که اس سی پی ۰۴۹ در حال تماشای تعامل و یادداشت برداری در دفتر خود بود. پس از درگیری و ارسال همه نمونه‌های جسد آزمایشی به سازمان، اس سی پی ۰۴۹ با کمال میل وارد حضانت بنیاد شد.

پ.ن: خب وجود اثبات یا خرافه بودنش هنوز معلوم نیست اما آخرین باری که دیده شده دکتر طاعون درحال قدم زدن و کشیده شدن چهار جسد پشت خودش در خیابان دیده شده و این جریان برمیگرده به ۴ سال پیش و اینکه خب تنها چیزی که ازش خبر دارم اینه.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

8 − 2 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: