خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

رسومات چندش آور رمالان, دعا نویسان و جادوگران – لطفا بالا نیاورید!

رسومات چندش آور رمالان, دعا نویسان و جادوگران – لطفا بالا نیاورید!

مقالات
۱۷ دیدگاه

توجه:
این مقاله بر پایه اطلاعات به دست آمده توسط فیلمبرداری های مخفی منابع خبری مان و همچنین عده ای از رمالان و دعا نویسان و جادوگران و ساحرانی که در ازای دریافت پول با ما همکاری کرده اند و نخواسته اند اطلاعاتشان فاش شود نوشته شده است. به شما پیشنهاد میکنیم در صورتی که از موارد چندش آور احساس ناخوشی میکنید این مقاله را مطالعه نکنید!

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم پرده از اسراری در رابطه با رسومات چندش آور رمالان و دعانویسان و ساحران و جادوگران عصر امروزی بردارم که شاید تعداد انگشت شماری از شما از آنها باخبر باشید! مطمئن هستم که با خواندن این مقاله و اطلاع از این حقایق قطعا موهای تنتان سیخ خواهد شد! رسومات چندش آوری که شاید هیچوقت فکرش را هم نمیکردید! من میدانم که با انتشار این مقاله قطعا افرادی به جهت آشکار شدن وجود واقعی شان به این سایت حمله کرده و با کامنت های توهین آمیز سعی در تلافی این مقاله خواهند نمود ولی این اصلا برای من مهم نیست! تنها چیزی که مهم است این است که مردم عزیز کشورم چهره واقعی این شیادان را بشناسند! با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
دعا نویسی – آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

خوب دوستان میرسیم به بخش اصلی این مقاله که از نظرم بهترین مقاله ثبت شده در علی لند میباشد. در ادامه این مقاله میخواهم تک تک موارد پنهان در رابطه با این جماعت رمال و دعا نویس و ساحر و جادوگر را برایتان آشکار کنم! این شما و این هم حقایق واقعی این جانوران!

مراسم مدفوع خوران (ویژه رمال ها):

بله درست خوانده اید! رمال ها مراسمی تحت عنوان مدفوع خوران دارند که در این مراسم مدفوع خود را میل میکنند! این مراسم در بین رمالانی که به کارهایشان عمیقا اعتقاد دارند امری رایج و عادی است! این مراسم در سال دو بار و به صورت انفرادی برگزار میشود. در این مراسم شخص رمال مدفوع خود را سوزانده و سپس خاکستر آن را قاطی دمنوش گیاه آویشن کرده و سپس نوش جان میکند! باور آنها این است که با انجام این کار اجنه غیر مسلمان را از خود دور میکنند!

بیشتر بخوانید:
آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟

رسم حمام ادرار (ویژه رمال ها):

این مرایس یکی از رایج ترین مراسم موجود بین رمالان میباشد! این مراسم حد اقل یک بار در ماه توسط آنان به هنگام شب انجام میشود. روش کار این مراسم این است که شخص رمال ابتدا پوست قورباغه خشک شده ای را که از قبل آماده کرده است داخل مقدار زیادی آب به مدت یک الی دو ساعت قرار میدهد و سپس حدودا ۴ یا ۵ لیوان از آن آب را میخورد. سپس چند ساعت ادرار خود را نگه میدارد و بعد به حمام میرود. در حمام داخل یک تشت ادرار کرده و سپس مقداری آب به آن اضافه میکند و بعد تشت را بالای سر خود برمیگرداند تا از بالا تا پایینش خیس شود. سپس به مدت ۱۵ دقیقه میگذارد ادرار به وجودش جذب شود. در نهایت دوش گرفته و از حمام خارج میشود. ( چه بهداشتی! 😐 ) فلسفه این امر نیز دور کردن اجنه غیرمسلمان از آنها میباشد!!!

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

رسم مدفوع مالی سر و صورت و بدن (ویژه رمالان و جادوگران و ساحران):

در این مراسم که ویژه رمال ها و جادوگران و ساحرانی است که به کارشان ایمان قلبی دارند, شخص رمال یا جادوگر و یا ساحر مدفوع خود را با مقداری آب قاطی کرده و معجونی خمیری میسازد. سپس در حمام این معجون را به سر تا پای خود میمالد بهطوری که حتی صورتش نیز آغشته به این معجون مدفوعی شود! سپس به مدت حدودا ۱ ساعت به حالت ایستاده میماند تا این مواد مبارک بر روی تنشان خشک شود. پس از آن دوش گرفته و از حمام خارج میشوند. این کار را در سال یک بار در روزی خاص انجام میدهند.

بیشتر بخوانید:
ایرادات و خرافات مضحک وارده بر متافیزیک

مراسم قهقهه (ویژه دعانویسان):

مراسم قهقهه تنها مختص دعا نویسانی میباشد که میدانند دعاهایی که نوشته اند مزخرفاتی بیش نیست به طوری که حتی نمیدانند چه چیزی نوشته اند! در این مراسم که تقریبا هر ماه یک بار انجام میشود دعانویسان دور هم جمع شده و به تمسخر مراجعینشان میپردازند. این مورد را جاسوسان من شخصا به چشم دیده اند و حتی در این مورد فیلم هم داریم که توسط عوامل مان در یکی از این مراسم ها به صورت پنهانی فیلمبرداری شده است!

بیشتر بخوانید:
جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

مراسم قرعه رهایی (ویژه اکثر رمالان و جادوگران و ساحران):

در این مراسم که به قرعه رهایی معروف است جمعی از رمالان و جادوگران و ساحرانی که به کارشان اعتقاد قلبی دارند دور هم جمع شده و یک نفر نقش مفعول را داشته و بقیه اشخاص در نقش فاعل هستند. این مراسم به صورت شش ماه یک بار میباشد و در آن ترتیب نوبت (برای هر شش ماه) با قرعه کشی انجام میشود. در صورتی که در آن جمع تعدادی زن نیز باشند آنها فقط نقش مفعول را ایفا میکنند و در مراسمی که قرعه شان نیفتاده باشد تنها نظاره گر میباشند. دلیل اینکه اسم این مراسم را قرعه رهایی گذاشته اند این است که به باورشان با انجام این کار شیاطین را از درون خود خارج میکنند!

بیشتر بخوانید:
چله نشینی چیست؟ حقایقی تلخ در رابطه با چله نشینی!

رسم بازیابی (ویژه اکثر رمالان و جادوگران و ساحران):

در این مراسم که تنها مختص رمالان و جادوگران مذکر است, شخص اسپرم خود را خارج کرده و در محلولی که مرکب از آب, گل گاوزبان و برگ درخت سیب است میجوشاند و سپس قبل از خواب آن را میل میکند. باور آنان این است که با انجام این کار انرژی های از دست رفته خود را بازیابی میکنند. این کار تقریبا هر دو هفته یک بار توسط این بزرگواران انجام میشود!

بیشتر بخوانید:
سنگ های انرژی بخش و خواص آنها – آیا سنگ ها دارای انرژی هستند؟

مراسم خودزنی (ویژه اکثر دعانویسانی که به کار خود ایمان دارند):

در این مراسم که به صورت انفرادی انجام میشود شخص دعا نویس با تکه شاخه ای از درخت آلبالو کف پای خود را مورد ضرب و شتم قرار میدهد. این مراسم به صورت سالانه و در روزی خاص انجام میشود. شخص دعا نویس آنچنان محکم ضربات را بر کف پای خود وارد میکند که در برخی موارد کف پایش خونریزی میکند.

بیشتر بخوانید:
روش های دور کردن جن و شیاطین از خود

رمالان, دعانویسان, جادوگران و ساحران با واژه غیرت کاملا غریب بوده و شدیدا فساد اخلاقی دارند!

این جماعت رمال و دعانویس و جادوگر و ساحر حقیقتا نمیدانند غیرت چیست! این جماعت دارای فساد اخلاقی شدید بوده و تنها چیزی که برایشان مهم است پول درآوردن از هر راهی است. اینان (چه آنهایی که به کارشان اعتقاد دارند و چه آنهایی که میدانند کارشان مزخرفات است) آنقدری پول برایشان مهم است که در راه پول دست به انجام هر عمل بی غیرتانه ای که فکرش را بکنید میزنند!

بیشتر بخوانید:
شهود چیست؟ بررسی شهود باطنی و تفکر شهودی

سخن پایانی:

خوب دوستان دیدید که این جماعت رمال و دعا نویس و ساحرو… چه بنی بشرهایی هستند! حال با خود کمی فکر کنید و ببینید پول هایتان را به امید گشایش به چه جماعتی داده اید! این جماعت هنر داشتند برای خودشان کاری میکردند! جماعتی به شدت چندش آور و ملعون!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۷ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.