خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

آیا رپتایل ها وجود دارند؟ خزندگان فرازمینی انسان نما

مقالات یوفو
۶ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروزمن علی بیک میرزایی در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان بنا به درخواست برخی از شما ها مقاله ای را در رابطه با خزندگان فرازمینی یا همان رپتایل ها و یا خزندگان فرازمینی انسان نما (Reptile) ارائه کنم که واقع شود. توجه داشته باشید که محتویات این مقاله تنها برگرفته از یک نظریه تحت عنوان رفتارها می باشد و این مقاله دال بر تایید یا رد نظریه وجود رپتایل ها توسط ما نمی باشد. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

رپتایل یا خزنده انسان نمای فرازمینی چیست؟

رپتایل ها یا خزندگان انسان نمای فرازمینی بر اساس یک نظریه خزنده های فرازمینی هستند که شکل و شمایل انسان ها را دارند و در بین مردمان کره زمین زندگی می کنند. بر اساس نظریه رپتایل ها این موجودات خزنده انسان نما که فرازمینی باشند قابلیت تغییر شکل و ساختار فیزیکی دارند و یکی از باورها در رابطه با رپتایل ها این است که زب تایل ها درحال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین می باشند. به طوری که برخی حتی بر این باور می باشند که برخی سیاستمداران بزرگ جهان از جمله باراک اوباما رپتایل می باشند!

باراک اوباما

باراک اوباما

بیشتر بخوانید:
رویدادهای واقعی و شواهد حضور بیگانگان در زمین!

آیا وجود خزندگان فرازمینی انسان نما یا رپتایل ها حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا خزندگان فرازمینی انسان نما یا همان رپتایلها حقیقت دارند یا خیر باید به شما بگویم که من حقیقتاً نه می توانم وجود رپتایل ها را تایید کنم و نمیتوانم وجودشان را تکذیب کنم. ولی در این میان اسناد و مدارک بسیاری وجود دارند مبنی بر اینکه رپتایل ها می توانند وجود داشته باشند و یا اینکه حداقل در گذشته وجود داشته اند.

بیشتر بخوانید:
آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

مستندات وجود رپتایل ها در کره زمین:

بزرگترین و مستند ترین سند مبنی بر وجود رفتار ها مجسمه های باستان میباشند. مجسمه هایی به شکل انسان با سر حیوان یا حیوان با سر انسان و مجسمه های دارای شکل های عجیب و غریب که به باور من نمی توانند ساخته و پرداخته تخیلات انسان‌های آن زمان باشد. تصویرسازی و تصور چیزی که وجود ندارد بسیار سخت و مشکل است مخصوصاً برای مردم زمان های باستان که مثل این زمان نبودند! منظورم از این زمان این است که ما انواع فیلم های مختلف و داستان های مختلف را در عصر حاضر مشاهده کرده‌ایم و از این رو می توانیم تصویرسازی‌های ذهنی زیادی انجام داده و مجسمه هایی دارای شکل های مختلف بسازیم. ولی این موضوع در رابطه با داستانی آن صدق نمی کند چرا که آنان هرگز همچین چیزهای تخیلی ای را ندیده بودند که بخواهند آن را تصویرسازی نیز بکنند! مگر آنکه آنان مشاهدات واقعی ای داشته و سپس با توجه به مشاهدات واقعی شان مجسمه ها را ساخته اند! البته کلیپ هایی نیز وجود دارند که لحظات وجود رپتایل ها را شکار کرده اند و تنها کافی است در بخش ویدیوهای گوگل عبارت “رپتایل” را سرچ کنید تا مشاهده کنید!

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

آیا رپتایل ها یا همان خزندگان انسان مانند فرازمینی در حال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین هستند؟

راستش را بخواهید در رابطه با این موضوع که آیا رپتایل ها در حال کنترل و تعیین سرنوشت کره زمین می باشند باید بگویم راستش را بخواهید مستنداتی وجود دارند که حتی خودم را نیز به شک انداخته اند! یکی از مستنداتی که واقعاً من را به این شک انداخته است که شاید وجود رپتایلها حقیقت داشته باشد و این نیز حقیقت داشته باشد که آنها در حال کنترل و تعیین سرنوشت زمین هستند همین ویروس کورونا است! البته نه خود و ویروس کرونا بلکه کتاب “پیشگویی سیلویا براون” که شیوع ویروس کرونا را در سال ۲۰۲۰ پیش بینی کرده بود!

بیشتر بخوانید:
مزیت های فعال شدن چشم سوم | حتما بخوانید

بر اساس نظریه ای که خود من ارائه کرده اند در رابطه با زمان و مکان باید به شما بگویم سفر به آینده هرگز امکان پذیر نمی باشد و دلیل آن را نیز در در این مقاله ” پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت! ” گفته ام. پس ها چگونه این کتاب توانسته است شیوع ویروس کرونا در سال ۲۰۲۰ را پیش‌بینی کند؟ شاید دلیل آن است که این کتاب خود نوشته یک رپتایل بوده و یا حداقل این که نویسنده آن با یکی از رپتایل های تعیین کننده سرنوشت زمین در ارتباط بوده و می دانسته که در سال ۲۰۲۰ این رپتایل ها برنامه‌ای جهت شیوع ویروسی کشنده در سرتاسر کره زمین را دارند!

بیشتر بخوانید:
چگونه متافیزیک را یاد بگیریم؟ روش صحیح یادگیری متافیزیک

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم کلیه محتوایی که در این مقاله مطالعه کردید تنها بر مبنای تئوری ها و نظریه های وجود رپتایل ها می باشد. ما در این مقاله سعی کردیم به صورت بی طرفانه خزندگان انسان نمای فرازمینی یا همان رپتایل ها را مورد بررسی قرار دهیم و برای آنکه محتوای این مقاله خسته کننده نباشد برایتان این مقاله را کوتاه و مختصر نوشته ایم. ما نمی توانیم وجود رپتایل ها را تایید کنیم نمی‌توانیم وجودشان را تکذیب کنیم. در پایان قضاوت وجود رپتایل ها را به شما خواننده گرامی می سپارم و خوشحال می شویم که نظر خود را در زیر این مقاله کامنت بگذارید.

بیشتر بخوانید:
تسخیر ذهن چگونه انجام میشود؟ بررسی تسخیر ذهن افراد

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۶ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است