چه چیزی موجب بروز فعالیت های متافیزیکی مغز میشود؟

مقالات
۱۱ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با موضوعی بسیار متفاوت مطالبی را ارائه کنم. موضوعی که ممکن است با خواندن آن ذهن شما نیز همچون من مشغول شود. به راستی چه چیزی موجب بروز فعالیت های متافیزیکی مغز میشود؟ راستش را بخواهید تا به حال هرگز به این موضوع فکر نکرده بودم که چه عاملی موجب می شود که مغز فعالیت های متافیزیکی از خود بروز دهد! به عبارت دیگر این فعالیت‌های متافیزیکی ناشی از فعالیت کدام بخش از مغز میباشد؟!

بیشتر بخوانید:
بهترین مکان ها برای جذب نیروهای متافیزیکی (مقاله آپدیت شده)

فعالیت های متافیزیکی مغز چیست؟

دوستان سوای مسایل متافیزیکی رایج همچون احساسات و عواطف ما، در این مقاله ما می خواهیم در رابطه با مسایل و موارد متافیزیکی خارق العاده مغز صحبت کنیم. در حقیقت فعالیت های متافیزیکی مغز فعالیت هایی می باشد که خارج از فرایند مربوط به فیزیک ماده بود و در برخی مقامات علاوه بر تاثیر گذاری ذهنی بر روی سایر اصفهان می تواند به صورت فیزیکی بر روی محیط اطراف نیز تاثیر گذار باشد. من همواره بر روی ابعاد مختلف فعالیت های متافیزیکی مغز در حال تحقیق میباشم و این در حالی است که من تا به حال از خود نپرسیده بودم که کدام بخش از مغز است که منجر به بروز فعالیت‌های متافیزیکی می‌شود یا به عبارتی بهتر است بگویم چه چیزی در مغز موجب بروز فعالیت های متافیزیکی خارق العاده می شود!

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

راستش را بخواهید دلیل اصلی من برای نوشتن این مغازه چیزی است که یکی از کاربران سایت در تلگرام از من پرسید. چیزی که از من پرسید واقعاً مرا به فکر فرو برد و آن این بود که چه چیزی در مغز موجب بروز فعالیت های متافیزیکی خارق العاده میشود؟! حقیقتش را بخواهید در آن لحظه می خواستم جواب او را بر اساس یافته هایی که تا به حال داشته ام بدهم ولی تصمیم گرفتم کمی درنگ کرده و جواب ایشان را در یک مقاله به صورت کامل ارائه کنم.

بیشتر بخوانید:
چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

فعالیت های متافیزیکیی مغز ناشی از چه چیزی است؟

دوستان در رابطه با این موضوع که فعالیت‌های متافیزیکی مغز ناشی از چه چیزی میباشد نظر قطعی ای نمی توان ارائه کرد، برخی برای آنکه خودشان را خلاص کنند و از زیر بار مسئولیت سنگین تحقیق و تفحص در رابطه با این موضوع شانه خالی کنند به سوی چاکراها پناه برده با گفتن این موضوع که فعالیت‌های متافیزیکی ناشی از وجود چاکرا ها می باشند از زیر بار مسئولیت سنگین تحقیق و تفحص در رابطه با این پرسش شانه خالی می کنند. این افراد با تکیه بر مطالبی که هیچ پایه و اساس علمی ندارند و تنها ناشی از تخیلات هندوها میباشد به راحتی خود را خلاص کرده و می‌گویند کار کار چاکراها است! ولی چه کنیم که من با سایرین فرق می کنم و نگاهی که من به مسائل متافیزیکی دارم بسیار عمیق تر از چیزی است که بسیاری از افراد دارند. من همواره سعی دارم ریشه را پیدا کنم و با ساقه گیاه متافیزیک هیچ کاری ندارم چرا که ریشه اصلی ترین و اساسی ترین عامل استقرار یک چیز می باشد!

بیشتر بخوانید:
متافیزیک چگونه بر زندگی ما اثرگذار است؟ تاثیر متافیزیک بر زندگی

با وجود اینکه در این باره نمی توان پاسخ مشخصی داد من یکی از نظریات را برای این عامل محتمل تر می دانند و آن ساده کردن ارتعاشات توسط ذهن می باشد. دوستان و همراهان عزیز ذهن همواره در حال ساده کردن ارتعاشات به محیط اطراف می باشد و این ارتعاشات بسته به باورهای درونی ما میوانند شدید و یا خفیف باشند. ذهن ما همچنین توانایی دیگری نیز دارد و آن توانایی ایجاد پل ارتباطی با مسایل مختلف می باشد. این پل ارتباطی توانایی متصل شدن حتی به اشیا را دارا می باشد چه برسد به اتصال ذهنی به یک ذهن دیگر.

بیشتر بخوانید:
فرق بین متافیزیک و الهیات – در دام شیادها نیفتید!

حال بگذارید در رابطه با تاثیر ذهن بر روی اشیا برای شما بگویم. تصویر ذهنی بر روی اشیا بدین ترتیب می باشد که ذهن با ساده کردن ارتعاشاتی خاص و ارتباط برقرار کردن با شی خاص توانایی منتقل کردن امواج را به آن شی داشته و این امواج می توانند بر روی آن شعر به صورت فیزیکی و چه به صورت متافیزیکی تاثیرگذار باشند. در رابطه با تاثیر فیزیکی بر روی یک توسط ارتعاشات ذهنی می توانیم به تله کینزی اشاره کنیم که هنوز نیز در رابطه با تله کینزی دلیل مشخصی وجود ندارد و نظریه های مختلفی مبنی بر قدرت ذهن و یا شرایط محیطی در رابطه با تله کینزی وجود دارند.

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چگونه عمل میکند؟ نکات شگفت انگیز قانون جذب

اجازه دهید در رابطه با تاثیر متافیزیکی قدرت ذهن بر روی اشیا به شما بگویم. در اینجا منظور از تاثیر متافیزیکی ذهن بر روی اشیا این است که هیچگونه اثر و کنش و واکنش فیزیکی در رابطه با شیعی خاص توسط ذهن صورت نمی گیرد. می‌خواهم مثالی را برای شما مشابه مثالی که در کتابی که نوشته‌ام (کتاب ۶۰) بیاورم. تصور کنید که شما دو عدد لیوان دارید که هر دوی آنها یکی هستند ولی تفاوتی بین این دو لیوان وجود دارد یکی از این لیوان ها توسط شما خریداری شده و لیوان دیگر توسط مادرتان یا شخصی که او را بسیار دوست دارید به شما هدیه داده شده است. از نظر فیزیکی هر دو اینها یکی هستند ولی از نظر متافیزیکی تفاوتی بین این دو وجود دارد و قطعاً تحت تاثیر عوامل متافیزیکی لیوانی که مادرتان به شما هدیه داده است ارزش بیشتری نسبت به لیوانی دارد که شما خودتان آن را خریداری کرده اید دارد.

بیشتر بخوانید:
رسومات چندش آور رمالان, دعا نویسان و جادوگران – لطفا بالا نیاورید!

شاید برای تان این مثال تنها یک مثال ساده باشد و به صورت گذرا از این مثال عبور کنید ولی باید به شما بگویم که درون این مثال حرف‌های بسیاری پنهان است. مثلاً چه چیزی باعث شده است که ارزش این دیوان بیشتر از دیوانه دیگر باشد وقتی که هر دوی آنها یکی است؟ پاسخ چنین است که وقتی مادر شما این دیوان را به شما هدیه میدهد ارتعاشات ذهنی مادر شما هم بر روی آن لیوان وجود خواهند داشت و هم این ارتعاشات بر روی ذهن شما تاثیر مستقیم گذاشته اند. این ارتعاشات موجب آن شدند که لیوانی که مادرتان به شما داده است حائز اهمیت بیشتری برایتان باشد!

بیشتر بخوانید:
ساب تون یا زیر صوت چیست؟ علت اصلی مشاهدات ماورایی خود را بشناسید!

در پایان باید بگویم دوستان و عزیزان سعی کنید به مسائل نگاه سطحی نداشته باشید و بدون هیچ دلیل و منطقی مسایل ذهنی را به وجود غده صنوبری ربط ندهید. باور کنید این قد هیچ چه ربطی به متافیزیک ندارد. چیزی که تا اینحای کار مشخص است تاثیرات متافیزیکی ناشی از ارتعاشات ذهنی بوده و همواره دانشمندان در حال تحقیق و تفحص در رابطه با این مکضوع میباشند که کدام بخش از مغز موجب ساطع شدن این ارتعاشات ذهنی میشود!

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج + 15 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: