بازی آسانسور چیست؟ آیا ورود به دنیای موازی با آسانسور امکان پذیر است؟

با سلام خدمت دوستان و همراهان دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (آلیتا) میخواهم راجب بازی ای که این روزها خیلی در اینترنت داغ شده صحبت کنم، یعنی بازی آسانسور. از شما دعوت میکنم تا با این مقاله همراه بوده و باهم به کشف اسرار بازی آسانسور یا همان سفر به جهان هایی موازی از طریق آسانسور بپردازیم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
آیا جهان های موازی وجود دارند؟ تحلیل جهان موازی

بازی آسانسور چیست و چگونه انجام می‌شود؟

سیستم بازی آسانسور چنین است که شما با استفاده از آسانسور وارد دنیای موازی شوید. ابتدا شما میبایست تنها وارد آسانسور یک ساختمان دارای حداقل ۱۰ طبقه شوید و بعد به ترتیب به طبقات چهار، دو، شش، دو، ده و پنج بروید. وقتی دکمه طبقه ده را بزنید، سپس آسانسور در حین بالا رفتن در طبقه پنجم متوقف می‌شود و زنی وارد آسانسور می‌شود، به هیچ وجه به نگاه نکنید و حتی اگر از شما سوالی پرسید جواب ندهید. اگر طبقات رو درست رفته باشید شما وارد دنیای موازی شده اید و هر آنچه که مشاهده خواهید کرد دنیای فعلی نبوده و در یک بعد جدید خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
داستان واقعی شبح پیست اسکی لاپاروا

دنیای موازی این بازی چه شکلی است؟

طبق گفته برخی افراد در بازی آسانسور وقتی شما وارد دنیای موازی میشوید میتوانید از بیرون پنجره یک صلیب را ببینید، گوشی شما خاموش میشود و کار نمی‌کند، هیچ چراغی هم روشن نیست.

آیا بازی آسانسور حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال باید بگویم چیزی به اسم بازی آسانسور وجود ندارد. زیرا دلایلی وجود دارد که صحت بازی آسانسور را به طور کامل رد می‌کند. قبل از اینکه این دلایل را توضیح دهم بگذارید بگویم چطور این بحث در اینترنت ترند شد. برای شروع شما را با جریان پرونده آلیسا لم آشنا میکنم.

بیشتر بخوانید:
پرونده قتل شبح هامرسمیت – این داستان کاملا واقعی است!

پرونده آلیسا لم:

آلیسا لم دختری بود که خانواده خود را راضی کرده بود تا به تنهایی به مسافرت برود. او به هتل میرود تا چند شب به تنهایی آنجا بماند و بعد به خانه خودش برگردد. بعد از چند روز خانواده ی او متوجه میشوند آلیسا نه تنها به آنها زنگ نمیزند بلکه به آنها پیام هم نمی‌دهد و اصلا از او خبری نیست. آنها به کارکنان هتل زنگ می‌زنند و کارکنان می‌گویند چندساعت پیش آلیسا را دیده بودند اما هیچوقت دیگر اورا ندیدند. یک فیلم از او در آسانسور ضبط شده بود که همه چیز را به بازی آسانسور ربط داد. آلیسا وارد آسانسور شده بود و با ترس و وحشت به بیرون نگاه می‌کرد که کسی دنبالش نیاید. همچنین او تمام دکمه های آسانسور را فشار میداد که حرکت کند اما هیچ کدام از دکمه های آسانسور کار نمی‌کردند که ناگهان آلیسا از آسانسور بیرون می‌رود و با دست حرکاتی را نشان می‌دهد که انگار دارد با موجودی نامرئی حرف می‌زند. به محض رفتن آلیسا دقیقا یک ثانیه بعد آسانسور شروع به حرکت میکند و دقیقا تمام طبقاتی را که آلیسا دستور داده بود را طی می‌کند. جسد آلیسا چندروز بعد در یکی از منبع های آب هتل که پر از محافظ بود و هیچ گونه درب یا مسیری هم نبود که یک دختر یا حتی چندین نفر بتوانند آن را باز کنند پیدا شد!

بیشتر بخوانید:
ماهیت ابعاد جهان و بی بعدی | بررسی ابعاد احتمالی جهان هستی

دلایل عدم صحت بازی آسانسور

بازی آسانسور را اگر در اینترنت جستجو کنید متوجه می‌شوید طبقات مختلفی را گفته اند و طبقات یکسان نیستند. پرونده آلیسا لم ربطی به بازی آسانسور ندارد و او اصلا بازی آسانسور را انجام نداده بود! حتی خیلی از افراد پرونده را تغییر می‌دهند و پرونده از منابع فارسی رفرنس میگیرند! همچنین مشخص نیست معتبر باشد یا خیر! دانشمندان هنوز دنیا های موازی را کامل تایید نمی‌کنند و آن را یک تئوری میدانند بعد چطور معتقد هستند با آسانسور می‌توان وارد دنیای موازی شد؟ آن هم آسانسوری که حرکتی مکانیکی انجام میدهد و تنها یک بالابر است!!! آسانسور چست؟ چیزی که با آن راحت تر به طبقات رفت و آمد میکنند و وسیله رفتن به دنیای موازی نیست! کمی فکر…

بیشتر بخوانید:
آگاهی چیست؟ جهان بدون آگاهی چگونه است؟!

و در آخر چرا یک زن باید بیاید جلوی ما در آسانسور و ما اگر جوابش را ندهیم خودش برای خودش می‌رود و ما میرویم به دنیای موازی؟ چرا یک زن باید جلو پیدایش شود؟ آن زن از کجا می آید؟! آخر این خزعبلات چیست؟!!!

سخن پایانی:

دوستان این روز ها در اینترنت مردم و سودجویان هرچیزی که می‌خواهند مینویسند و بدون ذره ای فکر آن را انتشار می‌دهند، مردم هم بدون اطلاع آنها را باور می‌کنند. لطفا این حرف ها را باور نکنید، حتی انجام هم ندهید زیرا بازی هایی مثل آسانسور میتوانند منجر به بروس مشکلاتی در آسانسور شوند و شاید مشکلی پیش بیاید و گیر بیفتید در آسانسور و… هرگز بازی های این چنینی را انجام ندهید. در آخر تشکر میکنم از شما که تا اینجای مطلب با ما همراه بودید.

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکرا حقیقت دارد؟ آزمایش علمی چاکرا ها

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج × دو =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: