رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

مقالات
۹۸ دیدگاه

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۱/۲۱ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. رشته تحصیلی متافیزیک امروزه موضوعی اساسی در میان طرفداران متافیزیک بوده و همواره مشغله ذهنی آنان این موضوع میباشد که آیا رشته متافیزیک وجود دارد؟ اگر وجود دارد, در کجا باید بخوانیم؟؟؟ امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما در رابطه با رشته متافیزیک مطالب مفیدی را ارائه کرده و در نهایت به معرفی تنها دانشگاه معتبر علمی متافیزیک جهان پرداخته و اطلاعات تماس این دانشگاه را نیز در اختیارتان قرار دهم. این مقاله را در جواب آن دسته از دوستانی که به کرات به من پیام داده و در رابطه با رشته دانشگاهی متافیزیک سوالاتی را پرسیده اندن برایتان ترتیب داده ام. با علی لند همراه باشید…

رشته دانشگاهی متافیزیک | اطلاعات کامل درباره رشته تحصیلی متافیزیک

بیشتر بخوانید:
دموی کتاب متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه ۶۰

در به رو رسانی جدید این مقاله اطلاعات آپدیت شده بیشتری را در رابطه با رشته دانشگاهی متافیزییک برایتان جمع آوری کرده ایم که قطعا توجه شما دوستان و عزیزان را به خود جلب خواهد کرد. همچنین پیشنهادات بسیار عالی ای در رابطه با تحصیل در رشته متافیزیک برایتان ترتیب داده ایم. توجه داشته باشید که متافیزیک بیشتر از مدرک نیاز به شور و اشتیاق جهت یادگیری و آموزش دارد. رشته متافیزیک به هیچ وجه مناسب استخدام نبوده (استخدامی برایش وجود ندارد!) و تنهابا نیت عشق و علاقه به این رشته تحصیلی میتواند مورد انتخاب رشته توسط علاقه مندان قرار گیرد. پس در صورتی که میخواهید رشته متافیزیک را جهت منافع مالی و استخدام در پیش بگیرید بهتر است به هیچ وجه سمت این رشته دانشگاهی نروید!

بیشتر بخوانید:
معرفی متافیزیک – متافیزیک چیست؟

برای شناخت هرچه بهتر رشته متافیزیک باید ابتدا بدانیم که متافیزیک در کل چیست؟ متافیزیک عاملی است غیر ماده که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر زندگی ما از بعد غیر ماده اثرگذار است. متافیزیک به هیچ وجه ربطی به الهیات نداشته و عاملی کاملا علمی و نشات گرفته از قدرت ذهن میباشد. اگر این یک خط را به درستی خوانده باشید پس خواهید دانست از آنجا که متافیزیک عاملی کاملا ذهنی میباشد پس هیچ چیز خرافی ای (منظور سنگ و دعاهای دعانویسان و طلسم و…) شامل موارد صدق کننده متافیزیک نمیباشد. متاسفانه اساتید متافیزیک برجسته ای در دنیا وجود دارند که با وجود علم بالایی که دارند همچنان نمیدانند متافیزیک چیست! نکته ای را نیز به شما گوشزد میکنم “در صورتی که استاد متافیزیکی را دیدید که دعا را ملاک اعمال خود قرار میهد مطمئن باشید که او متافیزیک دان نیست!”

بیشتر بخوانید:
فرق بین متافیزیک و الهیات – در دام شیادها نیفتید!

برخلاف ادعای بسیاری از سایت های زرد (سایت هایی که خودشان هم نمیدانند چه مینویسند!) که میگویند متافیزیک عاملی غیر علمی است, باید بگویم متافیزیک عاملی کاملا علمی بوده و هیچ دلیل غیر علمی ای در متافیزیک (همچون معجزه و…) وجود ندارد. باز هم تاکید میکنم هیچ دلیل غیر علمی ای در متافیزیک وجود ندارد!

رشته متافیزیک چیست؟

رشته متافیزیک نیز همانند دیگر رشته های دانشگاهی آکادمیک بوده و در آن دستور العمل های ذهنی و فلسفه و… را به شما آموزش میدهند. درحال حاضر رشته متافیزیک فقط تا مقطع کارشناسی (لیسانس) پذیرش دارد! در صورتی که بخواهید فراتر از مقطع کارشناسی در رشته متافیزیک تحصیل کنید میبایست خودتان به تحقیق در این زمینه بپردازید و یا ادامه تحصیلات خود را به صورت غیر آکادمیک توسط اساتید متافیزیک ادامه دهید. البته لازم به ذکر است که با توجه به تحقیقاتی که ما در رابطه با این دانشگاه انجام داده ایم متوجه شده ایم که این دانشگاه دو مقطع دکتری نیز اخیرا به درجات تحصیلی خود افزوده است و در زمینه این دو سطح دکتری پذیرش نیز دارد! ولی متاسفاده این درجات دکتری در رابطه با متافیزیک نیستند! به نقل قول زیر از سایت دانشگاه متافیزیک آمریکا توجه کنید:

The University is always striving to be proactive in meeting the future needs of our students and graduates and is happy to announce have added two new Doctoral degree specialties to the University of Sedona:
Doctor of Philosophy, Ph.D., specializing in Conscious Business Ethics
Doctor of Philosophy, Ph.D., specializing in Conscious Centered Living
منبع: دانشگاه متافیزیک آمریکا

همانطور که در نقل قول بالا از دانشگاه متافیزیک آمریکا نیز مشاهده میکنید این دانشگاه دو مقطع دکتری در رشته های مرتبط با فلسفه (تخصص اخلاق در تجارت آگاهانه – تخصص در زندگی متمرکز آگاهانه) به مقاطع تحصیلی ارائه شده خود افزوده است!

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

در کجا میتوانم رشته متافیزیک بخوانم؟

دوستان در پاسخ به این سوال باید بگویم متاسفانه در حال حاضر تنها یک دانشگاه متافیزیک علمی معتبر در کل دنیا وجود دارد و آن دانشگاه متافیزیک آمریکا (University of Metaphysics) تاسیس سال ۱۹۵۹ میلادی میباشد. به عبارتی در صورتی که شما بخواهید در رشته متافیزیک ادامه تحصیل دهید میبایست حداقل ۴ سال در آمریکا بمانید و علاوه بر اینها لازم به ذکر است که در این دانشگاه تنها به زبان انگلیسی تدریس انجام میشود! بدیهی است که در این صورت تسلط شما به زبان انگلیسی یکی از ملزومات اصلی تحصیلات آکادمیک در زمینه متافیزیک میباشد.

فارغ التحصیلان دانشگاه متافیزیک آمریکا
فارغ التحصیلان دانشگاه متافیزیک آمریکا

بیشتر بخوانید:
علایم وجود ارتعاشات ارواح – لطفا وحشت نکنید!

ملزومات انتخاب رشته متافیزیک:

انتخاب رشته متافیزیک در نگاه اول چنین به نظر میرسد که بله مثلا در این رشته دانشگاهی تحصیل کردید و حال یک جادوگر تمام عیار شده اید! خیر به هیچ وجه چنین نیست. اولا با انتخاب رشته متافیزیک به هیچ وجه جادوگر و انسان ماورایی نخواهید شد بلکه تنها در زمینه متافیزیک معلوماتتان بالا خواهد رفت! درثانی انتخاب رشته متافیزیک و ادامه تحصیل در این باره نیازمند یک سری پیش نیازهایی است که بهتر است داشته باشید. بخصوص اینکه این رشته دانشگاهی تنها در آکریکا به صورت رسمی ارائه میشود! شما قبل از اقدام به ادامه تحصیل در رشته دانشگاهی متافیزیک بهتر است پیش نیازهای زیر را دارا باشید:

 • تسلط کافی به زبان انگلیسی:
  از آنجا که رشته متافیزیک تنها در آمریکا تدریس میشود شما میبایست به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید. چرا که این رشته فقط و فقط به زمان انگلیسی تدریس میشود!
 • ذهن قوی و قدرتمند در زمینه یادگیری معلومات مربوط به ماورا.
 • شور و اشتیاق جهت فراگیری رشته متافیزیک.
 • صبر و حوصله زیاد و نداشتن عجله در یادگیری مباحث مربوط به متافیزیک.
 • تلاش و پشتکار جهت موفقیت در امور متافیزیکی.

بیشتر بخوانید:
پیشگیری و درمان کرونا با متافیزیک! برای حفظ سلامتی خود حتما بخوانید

اطلاعات مربوط به دانشگاه متافیزیک آمریکا:

آدرس سایت:

https://universityofmetaphysics.com

آدرس دانشگاه:

۲۶۷۵ West State Route 89A, #465Sedona, AZ 86336 USA

شماره تماس بین المللی (تماس از خارج از آمریکا):

۱-۹۲۸-۲۰۳-۰۷۳۰

شماره تماس داخلی (تماس از داخل آمریکا):

۱-۸۸۸-۸۶۶-۴۶۸۵

شماره فکس:

۱-۹۲۸-۲۰۴-۰۵۴۳

آدرس فیسبوک:

https://www.facebook.com/UOMandUOSMetaphysics

آدرس لینکد این:

https://www.linkedin.com/company/university-of-metaphysics

آدرس گوگل پلاس:

https://plus.google.com/u/0/b/116613595884165420637/+Internationalmetaphysicalministry

آدرس توییتر:

https://twitter.com/MetaphysicsUniv

آدرس کانال یوتیوب:

https://www.youtube.com/UnivOfMetaphysics

در پایان باید بگویم متاسفانه دانشگاهی در ایران جهت رشته متافیزیک فعلا موجود نبوده و حالاحالاها نباید منتظر تاسیس چنین دانشگاهی و یا حد اقل اضافه شدن این رشته به دانشگاههای موجود در داخل کشور بمانیم…

موفق و پیروز باشید…

توجه: این مقاله بسته به شرایط ممکن است به روز رسانی شود…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۹۸ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام میشه که مثلا در ایتالیا دانشگاه رفته باشید و در ایتالیا درخواست تحصیل در این رشته رو برای آمریکا ارسال کنیم؟

  پاسخ
 • ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در اختیارمون قرار دادین.

  پاسخ
 • خیلی خوب بود، بهش احتیاج داشتم 👌

  پاسخ
 • سلام استاد جان. وقتت بخیر. نظرت راجع به رشته طالع بینی چی هستش؟ چیزی یامیدن؟؟؟

  پاسخ
 • سلام استاد خسته نباشد من دنبال چند کتاب متافیزیک هستم میشه چند تا از کتاب ها رو به من معرفی کنید؟؟

  پاسخ
  • سلام متاسفانه منابع متافیزیک از بیس اشتباه هستن و ریشه شون رو از خرافات هندو گرفتن واسه همین کتابی نمیتونم معرفی کنم چون از نظر من از دم مردود هستن.
   با احترام

   پاسخ
 • سلام من هم لطفا راهنمایی کنید چطور پزیرش بگیرم برای دانشگاه
  شرایط وهزینه به چه شکل هست
  من بیوکنزی وتله کنیزی کار کردم تاحدودی وریکی استاد **** وتمریناتانرژی چی رو دنبال میکنم
  لنا هستم به واتس اپ لطفا جهت راهنمایی پیام بدید *********

  پاسخ
  • فکر نتونم شرایط پذیرش داشته باشن ایرانی ها برا دانشگاه آمریکا. باز اگه خواستین میتونین با ایمیل info[at]aliland.info در ارتباط باشین برا راهنمایی های بیشتر.

   پاسخ
 • سلام . وقتتون بخیر
  دقیقا چطور میتونیم به این دانشکاه اپلای بگیریم؟!
  و تو ایران هم استادانی هستن که آموزش بدن؟!

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید ممنونم بابت مطالب عالی تون ببخشید در ایران دانشگاهی برای تحصیل رشته متافیزیک وجود داره؟
  و اینکه شرایطش چجوریه؟؟

  پاسخ
 • سلام استاد، من الان اگه می‌خوام برم این دانشگاه باید چیکار کنم؟ آیا بورسیه میکنند؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم از رشته ی روان شناسی هم میشه متافیزیک خوند یا فقط فلسفه ؟

  پاسخ
 • استاد ها دانشمندان دین های مختلف و انسان های کاربلد زیادی وجود قانون جذب و چشم سوم رو ثابت کردن اما اینجا شما فقط بلدی بقیه سایت ها روتخریب کنی و پکیج خودتو بفروشی. اگه شما ۱۸ سال فقط تحقیق کردی افرادی هستن که عمرشونو در این راه گذاشتن. متأسفم برای افرادی که گول شما رو میخورن. شما هم سوراخو پیدا کردی و دنبال فروختن دوره و پکیج هستی

  پاسخ
  • دوست عزیز من با دلیل و مدرک و سند حرف میزنم! کاری ندارم کی چی میگه! من میگم حقیقت چی میگه! نه اینکه کی چی میگه!!! اگه ۵۰۰۰۰ استاد در دنیا یه چیز اشتباهو بگن درسته آیا اون چیز درست میشه؟!!! اوج حماقت افراد اینجاسد که بدون توجه به اسناد میگن چون اکثریت میگن فلان چیز درسته پس درسته! جل الخالق! اون استادایی که میگین میگن قانون جذب واقعیه دلیلش اینه که از طریق فروش آموزشای مربوط به همین دروغ دارن پول درمیارن! قانون جذب فقط و فقط یه تشویقه که بدون تلاش پشگل هم جلوتون نمیذاره!

   پاسخ
 • سلام،میخواستم ببینم دانشگاهی در ایران هستش که رشته متافیزیک رو داشته باشه؟!

  پاسخ
 • به نظر من اگه اساتیدش درست حسابین یه تبادل بین المللی باهاشون کنیم بلکه ابروی ریخته شدمونو پس بگیریم.

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر سال نو مبارک
  ببخشید میشه ریز نکات راجب این رشته
  رو برام توضیح بدین کسیکه تازه بخواد وارد این رشته بشه از کجا باید اطلاعات بدست بیاره
  از چه راهی باید وارد بشه

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: رشته دانشگاهی مت… […]

  پاسخ
 • Avatar
  yasaminansari202020
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۴۵

  تو ایران ما میتونیم این رشته رو ادامه بدیم ؟

  پاسخ
 • Avatar
  yasaminansari202020
  ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۸:۴۰

  ببخشید یه سوال من ساله بعد باید انتخاب رشته کنم و میخوام رشته متا فیزیک رو بزنم باید چیکار کنم ؟و اینکه شغل هایه مربوط به متا فیزیک چیه ؟

  پاسخ
 • اگر شما نتوانید در دانشگاه دکترای متافیزیک بیارید من خواهم آورد چون خیلی دوست دارم یاد بگیرم و دنبال همچین علمی بودم

  پاسخ
 • سلام استاد توی سایت این دانشگاه نوشته که چشم سوم وجود داره و چاکرا هم واقعیه بعد شما میگین که چاکرا و چشم سوم وجود نداره 😐
  قضیه از چه قراره؟؟ 😐

  پاسخ
  • دوست عزیز ما با محتویات این دانشگاه کاری نداریم. تو خیلی از دانشگاها همین الانم داره خرافات تدریس میشه! منظور ما تو این مقاله اینه که مدرکی که این دانشگاه میده اعتبار آکادمیک داره! درست مثل اینکه یه رشته دانشگاهی خونده باشین!

   پاسخ
 • سلام
  برای یاد گیری متافیزیک خارج از دانشگاه باید چه کاری انجام بدیم
  من خیلی علاقه دارم برای یادگیری
  من اتفاقاتی برام میافته که منو وادار به فهمیدن در مورد متافیزیک میکنه

  پاسخ
 • آیا برای زبان انگلیسی که باید بلد باشیم حتما باید آیلس داشته باشیم؟؟

  پاسخ
  • بله حد اقل آیلتس لازمه و اگه نداشته باشین باید اونجا یک سال در کالج زبان انگلیسی بخونین و بعد متافیزیکو شروع کنین

   پاسخ
 • سلام ببخشید اگه کسی بخواد وارد این رشته بشه واسه بلد بودن انگلیسی حتما باید آیلس داشت ؟؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید اگه کسی بخواد وارد این رشته بشه واسه باد بودن انگلیسی حتما باید آیلس داشت ؟؟

  پاسخ
 • سلام استاد ببخشید ایا هاله یا پرواز روح بخشی از این رشته است؟؟

  پاسخ
 • سلام استاد.خدا قوت.ایا متافیزیک با قانون جذب در ارتباطه؟ مثل تجسم خلاق و قدرت ذهن و مدیتیشن و جملات تاکیدی.مثل کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاویل شین و ….

  پاسخ
 • سلام احوال شریف اگر میشه ی مکالمه کوتاه داشته باشیم واس اینکه ازتون راهنمایی بگیرم تلفنی میخام باهاتون حرف بزنم

  پاسخ
 • سلام من الان تازه میخوام رشته برای دبیرستان انتخاب کنم،اگر بخوام تو متافیزیک ادامه بدم باید حتما بورسیه بگیرم؟حداقل معدلم باید چند باشه؟

  پاسخ
  • سلام با وضعیت فعلی فکر نکنم بتونین وارد دانشگاه متافیزیک آمریکا بشین. هم تحریم هستیم و ایرانی ها اجازه ورود به آمریکا رو ندارن و هم دلار خیلی بالا رفته. نیازی به بورسیه یا معدل خاصی نیست. چون اونجا مجددا ازتون آزمون ورودی میگیرن.

   پاسخ
   • شما چجور متخصصی هستین که میگین نمیشه و نمیتونین تو قانون جذب میگه بخواه تا بشود متاسفم از درک نداشتتون .

    پاسخ
    • قانون جذب برای ابله هایی مثل شماست که همینطوری چیزی رو قبول میکنن.
     با احترام

     پاسخ
     • درود به شما که با خرافات مبارزه میکنید. با تشکرررر فراوان

     • سلامت باشین❤

     • درود خدمت شما بزرگوار. گویا به شما میگویند استاد. پس من هم به رسم ادب همین واژه رو به کار میبرم.
      درود استاد بزرگوار. صرفا بی هیچگونه هدف سوء مینویسم و صرفا برای آنچیزی که درونم تجلی کرد، هست. از دنیای وجود خودم و صلح پیامی دادم. و صرفا برای اندیشیدن در آنچه از وجود متجلیست.
      فکر نمیکنید در دنیایی به عظمت این جهان فقط،دقت کنید گفتم فقط این جهان، هیچ صددرصدی نمیتواند وجود داشته باشه؟؟؟؟معلومه خوب تحقیق میکنید اما شاید نه در وجود بینظیر خودتان که در بیرون هنوز نتوانستن کشفش کنند!!!! علم بیرون ادمها رو غره میکند به همه چیز دانی یا لااقل خیلی چیزدانی. شاید ریشه اینموارد هم در اموزه های ما باشد، از کودکی تا حال. یاد گرفتیم درختی که پربارتر هست قطعا سرش پایینتر میرود که این جمله را حتی میشود سالها و قرنها به تفسیرش نشست.و با دو تحقیق بیرونی نمیتوان هیچ یقینی به گفته ها داشت. اگر در دل وجود برویم قطعا پیدایش میشود کرد نه با انچه به دست هزاران نفر مکتوب شده فقط، گاها از ذهن تراویده تنها، و تاکید میکنم از ذهن تنها. حتی اگر در مدارک تحصیلی خود غرق بشویم باز هم چیزی اندرون انسان هست که بی هیچ تحقیقی پیدا میکند نا دیدنیها و از ذهن تراویده های غیر ممکن را.شاید بایدکمی عمیق در خود پاسخ را پیدا کنیم؟ و یا شاید شما ما را هم انکار میکنید؟
      بزرگوار پیداست که خیلی میدانید اما دانسته های ما که روزانه و ساعتی هم هرلحظه درحال تغییر هستند پس چطور یقین بر وجود چیزی میکنید ؟؟ یقین به اینکه دروغینند یا شیادند یا یا یا یا های زیاد دیگر…مگر سازنده نظام هستی هستید؟ اینها تماما پرسشند بی هیچ تعصب و تحمیل اندیشه ای. صرفا حس کردم باید بپرسم ایا شما که متافیزیک و قدرت ذهن رو خواندید توانستید به پرده هایی که بر دانستن ما انداخته شده برسید؟ انچه بدنبال ذهن کشانده شما را؟ یا حتی دنیای شما را به اینجا؟ شاید باید هر کدام از ما کمی دور از تعصب بر دانسته های خنثی خود بنگریم؟؟؟؟!!!!!!!!!سوال عمیقی هست که شاید اگر بپرسیم کیستیم، بتوانیم صراحت صحبتهای حتی شما را پیدا کنیم و یا حتی شما…
      “زندگی به کام”

     • دوست عزیز ممنون بابت کامنتتون. باید خدمتتون عرض کنم سخنان فلسفی خوبی گفتین هرچند از دم اشتباه بودن و به وضوح بازی با کلمات رو در کامنت شما دیدم و هدف اصلیتون از این کامنت طویل فقط و فقط اون بخش بود که گفتید “از کجا اینها رو شیاد میدونین؟” و کاملا مشخصه منافعتون با وجود سایت ما به شدت در خطره. ما در جهان ماده هستیم و جهان ماده بر مبنای قوانین فیزیک عمل میکنه پس کسی نمیتونه ادعا کنه با قدرت ذهن تاثیر فیزیکی میذاره مثل تکون دادن اشیا یا روشن کردن لامپ و… و قطعا هرکی هم این دعا رو داره یه شیاد کثیفه. نیازی به سیطره وجود و اینطور بازی با کلمات نیست دوست عزیز علم این چیزا سرش نمیشه.
      موفق و پیروز باشین

   • استاد *** کجا و شما کجا .

    پاسخ
    • همینکه با ایمیل parhambayat اسم مریم رو خودتون گذاشتین مشخصه از کجا نشتی دارین…!

     پاسخ
     • سلام متاسفانه از تجربه نکردن و البته کسرت سایت ها و مطالب دروغ واقعیات هم به ناچار انکار می شوند خود شما در اطرافتان کمی دقیق تر شوید چندتا جستجو البته علمی داشته باشید به هزاران مطلبی برمیخورید که علتش را نمی دانید دنیا بی کران هست واحتمالات بی کران . به نظر حقیر هم اینقدر قاطع حرف زدن ‌‌‌‌جوابهای شما به مخاطبین جالب نیست.

     • من میتونم به شما این قدرت هارو با مدرک و دلایل علمی ثابت کنم

     • تشریف بیار چالش

 • […] […]

  پاسخ
 • آقای علی شما چه اتفاقی برایتان افتاد که مسیرتان به متافیزیک خورد؟؟

  پاسخ
  • تو کتابم نوشته‌م

   پاسخ
   • منظورم این بود که از متافیزیک چه شغل های است ؟ مثلا یکی شغلش انرژی درمانیه

    پاسخ
    • انرژی درمانی که ۹۹ درصد دروغن! بستگی داره. ولی اکثرا از آموزش درامدزایی میکنن

     پاسخ
    • سلام خوب هستین!؟
     مطلبتون واقعا مفید بود و اینک البته منو شدید ناامید کرد چون من دانش آموز سال اخرم و نزدیک دوساله عاشق متافیزیک شدم البته ب دلایل اینک محدودیت زیادی دارم‌نزاشتن برم تحقیق و دنبالش باشم ولی میخاسم ک رشته دانشگاهی متافیزیک باش ک اینجوری ک نوشتین امکانش نیس !
     ینی واقعا فقط همین ی دونه دانشگاه؟
     و اینک استاد متخصص سراغ دارین ک ب من معرفی کنین؟؟؟؟؟؟؟

     پاسخ
     • سلام.
      ممنون بابت نظرتون لطف دارین. دوست عزیز متاسفانه تنها دانشگاه معتبر متافیزیک همین دانشگاه متافیزیک آمریکا هستش. باید خیلی حواستونو جمع کنین امروزه هرکی دوتا کتاب میخونه اسم خودشو میذاره متافیزیکدان و تنها چیزی که بلدن بگن چاکرا چاکرا کردنه و یه سری شعبده بازی!
      درحال حاضر طبق رصدی که از سایت های دیگه کردیم متوجه شدیم که متاسفانه تنها سایت متافیزیک علمی واقعی خود ما هستیم و متاسفانه تک و تنها هم هستیم در این دریای بی کران اینترنت! در صورتی که متافیزیک واقعی بدون خرافات رو میخواین یاد بگیرین درخدمتیم. لطفا تلگرام پیام بدین

    • Avatar
     فاطمه موسوی عالیه
     ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۲۰:۰۳

     اطلاعات خوبی ارائه کردید ممنون من حس ششم قوی دارم وهمچنین خوابهایی می بینم که اتفاق می افتند …یک بار خواب دیدم که من دراز کشیده ام وروحم بالای سرم ایستاده این یعنی چی ؟من چگونه می توانم از نیرویم استفاده کنم در ضمن خیلی علاقمند به متافیزیک وتحصیل در این رشته هستم چه کار کنم؟

     پاسخ
 • و ایا میشود با تحقیق (مثل شما ) روش های جدید یا ترکیبی از متافیزیک داد مثل کار هایی دیگه ای که با انرژی چی بتوان انجام داد ؟؟؟
  ببخشیدا ایقدر سوال میپرسم اخه خیلی جالبه

  پاسخ
 • و یه سوال دیگه داشتم توی این زمینه به جز اموزش و درمان شغل دیگری برای متافیزیک وجود داره ؟

  پاسخ
 • ببخشید نمی‌دونم چند بار نوشتم نیومد انگاری شما خودتون از کجا یاد گرفتید متافیزیک رو

  پاسخ
  • من در این زمینه نزدیک به ۱۸ سال مطالعه و تحقیق کردم! دقت کنین نوشتم “تحقیق کردم!”

   پاسخ
   • سلام
    میشه نظرتون رو در مورد عرفان بگید؟
    و اینی که میگید علوم متافیزیکی که در هند وجود داره از اساس اشتباهه و بر پایه خرافاته آیا منظورتون عرفان رو هم در برمیگیره؟ و اگه آره دلیلتون چیه؟

    پاسخ
 • ببخشید آقای علی بیک شما خودتان چگونه متافیزیک را یادگرفته اید ؟

  پاسخ
 • […] […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: رشته متافیزیک | همه چیز درباره رشته متافیزیک […]

  پاسخ