عملکرد مغز در قانون جذب چگونه است؟ جذب ثروت واقعی

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با اینکه قانون جذب چگونه عمل می کند و اینکه ذهن ما چگونه می تواند خواسته های مان را به سمت ما بکشد یا بهتر است بگویم ما را به سمت خواسته های مان بکشد توضیحات مفیدی را برایتان ارائه کنم که امیدوارم این مقاله برایتان مفید واقع شود و در پایان این مقاله از شما دوستان و عزیزان می خواهم که نظر خود را در رابطه با این مقاله ارائه کنید. از شما دعوت می کنم با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

از دیرباز بر این باور بودند که انسان هرچه بخواهد به همان خواهد رسید ولی آیا تا به حال شده است که با خود فکر کنید انسان چگونه می تواند با فکر کردن عمیق و باور داشتن چیزهایی که می‌خواهد به آنها برسد آنها را به سمت خود کشیده و به اهداف خود برسد؟ اساتید قانون جذب زیادی وجود دارند که در رابطه با جذب و به خصوص کسب ثروت نظریه ها و آموزش های بسیاری را ارائه می کنند بی آنکه بدانند در رابطه با چه چیزی دارند صحبت میکنند! البته لازم به ذکر است که به شما بگویم این اساتید تنها با جو سازی و آب و تاب دادن به خرافات و ارائه وعده های عجیب و غریب شما را ترغیب به استفاده از پکیج های آموزشی جذبشان می‌کنند و در نهایت آن کسی که جذب ثروت واقعی را انجام داده است ارائه کننده آموزش بوده و شما به هیچ چیزی نخواهید رسید!

بیشتر بخوانید:
آیا جن زدگی و تسخیر انسان توسط جن حقیقت دارد؟

متاسفانه اساتید جذب با ارائه راهکار های مضحک و خنده دار به شما وعده میدهند که به ثروتی نجومی خواهید رسید! و حال آنکه محتوای مضحکی که به شما ارائه می‌کنند این است که به پول فکر کنید و باور داشته باشید که به پول خواهید رسید همین و بس! در حقیقت آنان از این یک پاراگراف یا بهتر است بگویم از این نیم پاراگراف محتوایی در چند دی وی دی ساخته و تا خشتک در پارچه تان فرو می کنند! نمونه بارز آن شخصی است که ادعا می‌کند قبلا راننده تاکسی بوده و تنها با جذب کار کردن به ثروت میلیاردی رسیده است و حال آن که پشت پرده این ماجرا اصلا آن گونه نیست که در پکیج های خنده دار آموزشی شان به شما القا می کنند! به خاطر داشته باشید که جذب ثروت بدون ایده خلاق و پشتکار امکان پذیر نمی باشد! حال شما تا قیام قیامت به ثروت فکر کنید اگر به هزار تومان رسید من را نیز شریک کنید!

بیشتر بخوانید:
آیا رپتایل ها وجود دارند؟ خزندگان فرازمینی انسان نما

عملکرد مغز در قانون جذب چگونه است؟

دوستان و همراهان گرامی در پاسخ به این سوال که عملکرد مغز در قانون جذب چگونه میباشد باید بگویم که همه چیز دارای ارتعاش می باشند و مغز ما نیز همواره در حال ساده کردن ارتعاشاتی به اطراف می باشد. عملکرد مغز در قانون جذب همانند یک رادار میباشد که امواجی را به اطراف فرستاده و این امواج با برخورد به اشیا به سوی رادار برگشت داده شده و رادار از طریق مانیتور خود این امواج را تصویر سازی کرده و آن ها را (اشیاء را) به ما نشان می‌دهد. عملکرد مغز نیز بدین گونه می باشد و از آنجا که هر چیزی ارتعاش خاصی را دارد ذهن ما با ساطع کردن ارتعاشات و برخورد این ارتعاشات به چیزهای مد نظرمان و بازگشت دادن تصویر کلی از این ارتعاشات ساطع شده از موارد دلخواه مان، این ارتعاشات را در ذهنمان تصویر سازی کرده و یک پل ارتباطی بین ما و این ارتعاشات فاکتور شده ایجاد می کند. در نهایت با تصویر سازی ایجاد شده در ذهن ما، ما را مجاب به رفتن به سوی آن چیز می کند!

بیشتر بخوانید:
چه چیزی موجب بروز فعالیت های متافیزیکی مغز میشود؟

در حقیقت در قانون جذب ما چیزی را به سمت مان جذب نمی کنیم بلکه خودمان را به سوی آن چیز سوق می‌دهیم! در این میان این ناخودآگاه ما است که ما را به سوی چیزی که به اصطلاح جذب کرده‌ایم می‌کشاند و در این میان این خودآگاه ماست که می بایست در این مسیر تدابیری را برای با موفقیت رسیدن به هدف مورد نظرمان لحاظ می کند! پس در اینجا می‌بینید که ناخودآگاه ما به همراه خودآگاه مان می بایست عملکردی همسو داشته باشند تا بتوانیم قانون جذب را به صورت صحیح اجرا و عملی کنیم. پس به خاطر داشته باشید که تنها فکر کردن به پول و ثروت چیزی برای مان به ارمغان نخواهد آورد! به عبارتی قانون جذب بدون عمل مناسب چیزی جز خواب و خیال نیست!

بیشتر بخوانید:
مزیت های فعال شدن چشم سوم | حتما بخوانید

در حالت کلی باید بگویم در قانون جذب ذهن ما و ناخودآگاه مان مسیر را برای ما در جهت رسیدن به هدفمان هموار می کنند و در نهایت این آگاهی یا بهتر است بگویم خدا گاه ماست که می بایست تدابیری را در جهت سریعتر رسیدن یا بهتر است بگویم بهتر رسیدن به هدفمان لحاظ کرده و در این مسیر چاره اندیشی کند. پس توجه داشته باشید که در صورتی که می خواهید آموزشی را در رابطه با جذب ثروت تهیه کنید می بایست آموزشی را تهیه کنید که در آن نه تنها به شما آموزش دهند که چگونه خواسته هایتان را جذب کنید که به شما راهکارهایی را نیز در جهت رسیدن به اهدافتان ارائه کنند!

بیشتر بخوانید:
آیا استفاده از ۱۰۰ درصد قدرت ذهن امکان پذیر است؟

خبر خوبی را برایتان داریم و آن این است که به زودی دوره آموزشی جذب ثروت را در علی لند برایتان ارائه خواهیم کرد که در آن نه تنها به شما طریقه جذب کردن خواسته هایتان به سویتان را آموزش خواهیم داد (سوق دادن شما به سوی خواسته هایتان) که راهکارهایی را نیز در جهت ایجاد ثروت همانند ایجاد کسب و کار های پر بازده با کمترین سرمایه یا بهتر است بگویم راه اندازی کسب و کارهایی با زیر ۲ میلیون تومان سرمایه ارائه خواهیم کرد!

بیشتر بخوانید:
چگونه متافیزیک را یاد بگیریم؟ روش صحیح یادگیری متافیزیک

موفق و پیروز باشید.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۹ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام خدمت اقای بیک میرزایی، میشه تو خواب یکی که اصلا من رو نمیشناسه و تا حالا منو ندیده و حتی توی یه کشور دیگه هست برم؟ممنون میشم جواب بدید
  باتشکر

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: عملکرد مغز در قا&#1606… […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: عملکرد مغز در قا&#1606… […]

  پاسخ
 • Avatar
  الهه میرزایی
  ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹

  اقای بیک میرزایی پس ما میتونیم بر ضمیرناخودآگاهمون تاثیر بزاریم و ب خواسته هامون برسیم؟
  نظرتون راجع به سابلیمینال چیه؟آیا واقعا با تاثیر بر روی ناخودآگاه مارو به هدف میرسونه؟موسیقی هایی که پیام پنهان دارن کلا دنیای سابلیمینال گویا به لحاظ علمی اثبات شده درسته؟؟؟؟

  پاسخ
 • من خودم به شخصه اعتقاد زیادی به قانون جذب ندارم نویسنده اش ان را بر اساس کتابی نوشته و خودش هم تجربه عمیقی از ان ندارد و متاسفانه این شده است چیزی که هرکسی با ان دکان و مغازه ای باز کرده است و انچنان غلو میکند که خود نویسنده اش هم اگر ببیند شاید دیگر از ان چیزی سر در نیاورد مال و ثروت براساس موارد ذیل بدست میاید ۱ قدرت و توان استعداد ذاتی و فکری افراد اینکه هر نفری دارای چه میزان قدرت و استعداد و هوش در این خصوص است کاری که روانشناسان انرا مخفی میکنند و پایه و اساس ثروت است۲ کار تلاش زحمت و پشتکار ، وارن بافت میلیاردر است اگر من هزاران ساعت پیش او بنشینم تا کلیدش را بگوید بیفایده است چون او استعداد ذاتی بالایی دارد هرکس بر پایه استعداد و تواناییش از این جهان بدست میاورد یکی ذاتا خواننده است شما اگر هزار ساعت هم پیش او باشی مثل او نمیشوی فقط و فقط بر اساس استعداد و توانایی ذاتیت میتوانی بخوانی هرچه هم تمرین کنی بر مبنای استعدادت پیشرفت میکنید نه کمتر نه پیشرفت چیزی که روانشناسان از ان گریزانند و هرگز در کتابهایشان انرا نمینویسند انها فقط به کار زحمت پشتکار نیروی تفکر و فکر و غیره و غیره اشاره میکنند ولی نمیگویند انسان باید برابر با تواناییهایش پیش برودو اینکه شعار میدهند قدرت ادمی نامحدود است و هرکسی که بیشتر هم جوان هستند اینها را بخواند بعد مدتی از اینها خسته و منزجر میشود چون برابر واقیعت نوشته نشده است استعداد و توانائیهات هرچقدر باشد پیشرفتت هم همانقدر است

  پاسخ
 • خیلیم عالی . منتظرم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نه − هشت =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: