خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
امام خامنه ای

نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در مقاله ای اقتباس گرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) تصمیم دارم در رابطه با نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهم. با علی لند همراه باشید…

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!
تنها ۸۰ هزار تومان!

هیچ عمل و چیزی برای متافیزیک ناممکن نیست. به عبارتی متافیزیک میتواند ناممکن ترین چیزها را ممکن سازد. برای متافیزیک هیچ گونه حد و مرز و محدودیتی وجود ندارد و در واقع هر آنچه که در ذهنتان میگذرد دقیقا همانی است که متافیزیک میتواند انجام دهد. یکی از همین ناممکن هایی که برای متافیزیک ممکن است همین نفوذ به خواب دیگران است! هیچ تا به حال با خود فکر کرده اید که چقدر میتواند لذت بخش باشد که به خواب افراد نفوذ کنید و همانی باشید که دلتان میخواهد و در خواب دیگران نقشی را که دلتان میخواهد بازی کنید.

بیشتر بخوانید:
زمان در متافیزیک – بررسی علمی مبحث زمان در متافیزیک

من اصلا از وانمودی به بعضی کارها و یا ژست های پاک دامنی و … خوشم نمی آید و به صراحت میگویم که نفوذ به خواب دیگران یکی از لذت بخش ترین اتفاقاتی است که میتواند رخ دهد و خود من نیز در طول این چند سال چند باری این کار را انجام داده ام و واقعا هم از این کار راضی هستم. این عمل همیشه اتفاق نمیافتد و در این پروسه چندین عامل با یکدیگر در ارتباط هستند و تنها در صورت ارتباط درست این عوامل انجام این عمل ممکن است. اما این عوامل چیستند و برای رسیدن به این اقدام چه کارهایی را میبایستی انجام دهیم و چه کارهایی را هرگز نمیبایستی انجام دهیم؟ حال میرویم به سراغ این عوامل:

۱- تمرکز ذهن قوی.
۲- خود باوری.
۳- قوه تجسم فوق الاده قوی.
۴- تمرکز ذهن طرف مقابل نسبت به شما.
۵- آشنایی با اخلاقیات طرف مقابل.
۶- تاثیر گذای شما بر روی طرف مقابل.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!
تنها ۸۰ هزار تومان!

بیشتر بخوانید:
نظریه دایره زمانی و لایه های زمانی (توسط علی بیک میرزایی)

تمرکز ذهن یکی از موثرترین عوامل برای نفوذ به خواب دیگران است چرا که تنها با تمرکز ذهن است که انسان میتواند مدیتیشنی درست را داشته باشد. پس از این موضوع میرسیم به خود باوری, خود باوری در انسان نوعی تلقین را به عمل میاورد که با این تلقین انسان قادر به انجام هر کاری میباشد. پس از خود باوری نوبت به قوه تجسم فوق الاده میرسد که انسان با داشتن این قدرت میبایستی بتواند در ذهن خود تجسم کند که فرد مورد نظر به چه چیزی فکر میکند و تمامی شرایط و محیط را در ذهن خود تجسم کند. پس از اعمال این تجسم عامل دیگری نیز لازمه نفوذ به خواب است و آن تمرکز ذهن طرف مقابل نسبت به شماست. چون تنها در این صورت است که ارتباطی کاملا درست در بین ذهن دو طرف مبادله خواهد شد.

عامل دیگر آشنایی با اخلاقیات طرف مقابلتان است که میبایستی ذهن خود را بیشتر بر باورها و جنبه هایی که با خصوصیات اخلاقی طرف مقابل در ارتباط است متمرکز کنید و بلاخره آخرین عامل تاثیر گذاری شما بر روی طرف مقابل است که شما میبایستی آنچنان بر روی طرف مقابلتان تاثیر داشته باشید که او خواسته یا ناخواسته ذهن خود را معطوف شما نماید. حال این روند کلی چگونه شکل میگیرد و اینکه چگونه میتوان از این عوامل برای نفوذ به خواب دیگران استفاده کرد؟ به راستی در این میان چه اتفاقاتی دست در دست هم میدهند که شما بتوانید وارد خواب شخصی شده و حتی خواب او را کنترل نمایید؟ شما در واقع به هنگام خواب و با فرض اینکه تمامی شرایط فوق مهیا هستند ذهن خود را معطوف فرد مورد نظر میکنید. شما در واقع با این کار خود را به خلسه ای نسبتا عمیق برده و شاید حتی بی آنکه خود بدانید وارد لایه دوم زمانی میشوید.

بیشتر بخوانید:
نظریه قانون نیاز در متافیزیک (توسط علی بیک میرزایی)

حال شما در این مرحله حالتی را تجسم کرده و میخواهید این همان خوابی باشد که شخص مورد نظر میبایستی ببیند. در این مرحله شما میبایستی این توانایی را داشته باشید که وارد مرحله سوم زمانی شده و سپس کنترل کامل را نسبت به شخص مورد نظر بدست بگیرید. برای این کار تنها به یک عامل خارجی نیاز است که نقش یک لینک را بازی کرده و ذهن شما را به ذهن شخص مورد نظر متصل کند. بله و این لینک همان تمرکز ذهن طرف نسبت به شماست. با این اقدام شخص مورد نظر, شما که در لایه سوم زمانی قرار دارید برتری ای کامل نسبت به شخص مورد نظر خواهید داشت و بدین ترتیب به راحتی میتوانید منظر و یا خواب مورد نظر را به ذهن طرف مقابل فرستاده و کنترل خواب وی را به کلی در دست بگیرید. برای اثبات این موضوع خاطره ای را از یکی از همین کارهایم برایتان میاورم که بدانید چقدر راحت و تنها با ذهنی قوی میتوانید به ذهن افراد نفوذ کرده و خواب آنان را تغییر دهید. البته این عمل در همه موارد عملی نیست.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!
تنها ۸۰ هزار تومان!

خواهر من همیشه نسبت به کارهای من کنجکاو بوده و همیشه یکی از منتقدان اصلی نظریه های متافیزیک من بوده و همچنان نیز هست. یک روز به من گفت اگه میتونی خواب منو بدست بگیر و برام ثابت کن! من هم با اعتماد بنفس کامل به او گفتم امشب ترسناکترین خواب عمرت را خواهی دید! در آن شب به هنگام خواب آنچنان ذهن خود را متمرکز کردم و سپس خودم را وارد لایه های زمانی کرده و اسکلتی را تجسم کردم و آن را با تمام جزئیات به خواب خواهرم فرستادم, صبح آن روز خواهرم کلی بهم گفت که دیگر حق ندارم این کار را با اوبکنم و گفت تا صبح مدام با کابوس یک اسکلت بسیار ترسناک که مدام مرا فرا میخواند بیدار میشدم! البته من این موفقیت را مدیون ذهنیت قوی خواهرم نیز نسبت به خودم هستم. حتی یک بار نیز به خواب استادم نفوذ کرده و با سر و هم کردن سناریو ای از پیش تعیین شده توسط خودم که در ذهنم ساخته بودم کاری کردم که به اجبار مرا در آن واحد درسی قبول کند و نمره مورد نظرم را بدهد!!!

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

استفاده از این قدرت نیازمند انصاف نیز میباشد و همیشه به یاد داشته باشید که در صورتی که توانستید خود را به این حذ از قدرت برسانید این کار را فقط تنها در صورت لزوم انجام دهید که البته توصیه میکنم که هرگز این کار را انجام ندهید. شما در صورتی که بتوانید خودتان را وارد هر سه لایه زمانی کنید قادر به انجام اعمالی خواهید بود که بس میتوانند خطرناک باشند, از اداره و کنترل کردن ذهن افراد گرفته تا آنکه تصورش را هم نمیتوانید بکنید. اگر از من بپرسید گه چکونه میتوانیم به خواب افراد بی آنگه ذهنیتی نسبت به ما داشته باشد نفوذ کنیم در جواب خواهم گفت: پس میبایستی حتما حتما بتوانید لایه سوم زمانی را نیز رد کرده و به بعد پنجم وارد شوید!

موفق و پیروز باشید…

منبع: کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته علی بیک میرزایی)

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۱۵۲ دیدگاه. Leave new

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

تا ۱۲ آبان ۵۰ درصد تخفیف کلیه دوره های آموزشی آنلاین!

جهت مشاهده لیست دوره های آنلاین کلیک کنید


در راستای پیروی از قوانین حاکم بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صورت مشاهده هرگونه محتوایی که به نظرتان برابر با قوانین ایران نمیباشد میتوانید محتوای مورد نظر را از طریق بخش تماس با ما به اطلاع مان برسانید تا نسبت به بررسی و پیگیری های لازم وحتی حذف آن محتوا اقدام کنیم.

دانشنامه متافیزیک علی لند دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت و معدن, و نماد ساماندهی از ستاد ساماندهی سایت های داخلی (وابسته به ارشاد) بوده و فعالیت های این سایت برپایه قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران میباشد.