خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در مقاله ای اقتباس گرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) تصمیم دارم در رابطه با نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهم. با علی لند همراه باشید…

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!
تنها ۸۰ هزار تومان!

هیچ عمل و چیزی برای متافیزیک ناممکن نیست. به عبارتی متافیزیک میتواند ناممکن ترین چیزها را ممکن سازد. برای متافیزیک هیچ گونه حد و مرز و محدودیتی وجود ندارد و در واقع هر آنچه که در ذهنتان میگذرد دقیقا همانی است که متافیزیک میتواند انجام دهد. یکی از همین ناممکن هایی که برای متافیزیک ممکن است همین نفوذ به خواب دیگران است! هیچ تا به حال با خود فکر کرده اید که چقدر میتواند لذت بخش باشد که به خواب افراد نفوذ کنید و همانی باشید که دلتان میخواهد و در خواب دیگران نقشی را که دلتان میخواهد بازی کنید.

بیشتر بخوانید:
زمان در متافیزیک – بررسی علمی مبحث زمان در متافیزیک

من اصلا از وانمودی به بعضی کارها و یا ژست های پاک دامنی و … خوشم نمی آید و به صراحت میگویم که نفوذ به خواب دیگران یکی از لذت بخش ترین اتفاقاتی است که میتواند رخ دهد و خود من نیز در طول این چند سال چند باری این کار را انجام داده ام و واقعا هم از این کار راضی هستم. این عمل همیشه اتفاق نمیافتد و در این پروسه چندین عامل با یکدیگر در ارتباط هستند و تنها در صورت ارتباط درست این عوامل انجام این عمل ممکن است. اما این عوامل چیستند و برای رسیدن به این اقدام چه کارهایی را میبایستی انجام دهیم و چه کارهایی را هرگز نمیبایستی انجام دهیم؟ حال میرویم به سراغ این عوامل:

۱- تمرکز ذهن قوی.
۲- خود باوری.
۳- قوه تجسم فوق الاده قوی.
۴- تمرکز ذهن طرف مقابل نسبت به شما.
۵- آشنایی با اخلاقیات طرف مقابل.
۶- تاثیر گذای شما بر روی طرف مقابل.

بیشتر بخوانید:
نظریه دایره زمانی و لایه های زمانی (توسط علی بیک میرزایی)

تمرکز ذهن یکی از موثرترین عوامل برای نفوذ به خواب دیگران است چرا که تنها با تمرکز ذهن است که انسان میتواند مدیتیشنی درست را داشته باشد. پس از این موضوع میرسیم به خود باوری, خود باوری در انسان نوعی تلقین را به عمل میاورد که با این تلقین انسان قادر به انجام هر کاری میباشد. پس از خود باوری نوبت به قوه تجسم فوق الاده میرسد که انسان با داشتن این قدرت میبایستی بتواند در ذهن خود تجسم کند که فرد مورد نظر به چه چیزی فکر میکند و تمامی شرایط و محیط را در ذهن خود تجسم کند. پس از اعمال این تجسم عامل دیگری نیز لازمه نفوذ به خواب است و آن تمرکز ذهن طرف مقابل نسبت به شماست. چون تنها در این صورت است که ارتباطی کاملا درست در بین ذهن دو طرف مبادله خواهد شد.

عامل دیگر آشنایی با اخلاقیات طرف مقابلتان است که میبایستی ذهن خود را بیشتر بر باورها و جنبه هایی که با خصوصیات اخلاقی طرف مقابل در ارتباط است متمرکز کنید و بلاخره آخرین عامل تاثیر گذاری شما بر روی طرف مقابل است که شما میبایستی آنچنان بر روی طرف مقابلتان تاثیر داشته باشید که او خواسته یا ناخواسته ذهن خود را معطوف شما نماید. حال این روند کلی چگونه شکل میگیرد و اینکه چگونه میتوان از این عوامل برای نفوذ به خواب دیگران استفاده کرد؟ به راستی در این میان چه اتفاقاتی دست در دست هم میدهند که شما بتوانید وارد خواب شخصی شده و حتی خواب او را کنترل نمایید؟ شما در واقع به هنگام خواب و با فرض اینکه تمامی شرایط فوق مهیا هستند ذهن خود را معطوف فرد مورد نظر میکنید. شما در واقع با این کار خود را به خلسه ای نسبتا عمیق برده و شاید حتی بی آنکه خود بدانید وارد لایه دوم زمانی میشوید.

بیشتر بخوانید:
نظریه قانون نیاز در متافیزیک (توسط علی بیک میرزایی)

حال شما در این مرحله حالتی را تجسم کرده و میخواهید این همان خوابی باشد که شخص مورد نظر میبایستی ببیند. در این مرحله شما میبایستی این توانایی را داشته باشید که وارد مرحله سوم زمانی شده و سپس کنترل کامل را نسبت به شخص مورد نظر بدست بگیرید. برای این کار تنها به یک عامل خارجی نیاز است که نقش یک لینک را بازی کرده و ذهن شما را به ذهن شخص مورد نظر متصل کند. بله و این لینک همان تمرکز ذهن طرف نسبت به شماست. با این اقدام شخص مورد نظر, شما که در لایه سوم زمانی قرار دارید برتری ای کامل نسبت به شخص مورد نظر خواهید داشت و بدین ترتیب به راحتی میتوانید منظر و یا خواب مورد نظر را به ذهن طرف مقابل فرستاده و کنترل خواب وی را به کلی در دست بگیرید. برای اثبات این موضوع خاطره ای را از یکی از همین کارهایم برایتان میاورم که بدانید چقدر راحت و تنها با ذهنی قوی میتوانید به ذهن افراد نفوذ کرده و خواب آنان را تغییر دهید. البته این عمل در همه موارد عملی نیست.

خواهر من همیشه نسبت به کارهای من کنجکاو بوده و همیشه یکی از منتقدان اصلی نظریه های متافیزیک من بوده و همچنان نیز هست. یک روز به من گفت اگه میتونی خواب منو بدست بگیر و برام ثابت کن! من هم با اعتماد بنفس کامل به او گفتم امشب ترسناکترین خواب عمرت را خواهی دید! در آن شب به هنگام خواب آنچنان ذهن خود را متمرکز کردم و سپس خودم را وارد لایه های زمانی کرده و اسکلتی را تجسم کردم و آن را با تمام جزئیات به خواب خواهرم فرستادم, صبح آن روز خواهرم کلی بهم گفت که دیگر حق ندارم این کار را با اوبکنم و گفت تا صبح مدام با کابوس یک اسکلت بسیار ترسناک که مدام مرا فرا میخواند بیدار میشدم! البته من این موفقیت را مدیون ذهنیت قوی خواهرم نیز نسبت به خودم هستم. حتی یک بار نیز به خواب استادم نفوذ کرده و با سر و هم کردن سناریو ای از پیش تعیین شده توسط خودم که در ذهنم ساخته بودم کاری کردم که به اجبار مرا در آن واحد درسی قبول کند و نمره مورد نظرم را بدهد!!!

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

استفاده از این قدرت نیازمند انصاف نیز میباشد و همیشه به یاد داشته باشید که در صورتی که توانستید خود را به این حذ از قدرت برسانید این کار را فقط تنها در صورت لزوم انجام دهید که البته توصیه میکنم که هرگز این کار را انجام ندهید. شما در صورتی که بتوانید خودتان را وارد هر سه لایه زمانی کنید قادر به انجام اعمالی خواهید بود که بس میتوانند خطرناک باشند, از اداره و کنترل کردن ذهن افراد گرفته تا آنکه تصورش را هم نمیتوانید بکنید. اگر از من بپرسید گه چکونه میتوانیم به خواب افراد بی آنگه ذهنیتی نسبت به ما داشته باشد نفوذ کنیم در جواب خواهم گفت: پس میبایستی حتما حتما بتوانید لایه سوم زمانی را نیز رد کرده و به بعد پنجم وارد شوید!

موفق و پیروز باشید…

منبع: کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته علی بیک میرزایی)

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۲۴ دیدگاه. ترک جدید

 • چگونه وارد خلسه زمانی شویم؟آیا این کار سخت است؟

  پاسخ
 • سلام من مدتهای زیادیه که یه نفری رو دوس دارم
  و خیلی هم دوسش دارم و اون هم همینطور
  چن وقت پیش بر سر یه ماجرایی دچار مشاجره شدیم و دعوایی بین ما رخ داد.و اون هم ازم رو برگردوند.بارها ازش معذرت خواهی کردم.اما حتی حاضر نیست جواب سلامم رو بده.میخوام به ذهنش نفوذ کنم.و بهش تلقین کنم تا منو ببخشه مثل فیلم اینسپشن نولان.میدونم حرفم چرته ولی بخدا دوسش دارم و حاضرم هر کاری براش بکنم شما رو به مقدساتتون من رو کمک کنید.دیگه هیچ امیدی به آینده ندارم

  پاسخ
  • سلام. این عمل امکانپذیره! ولی نه به اون سادگی که فکر میکنین و همچنین درصد خطا هم وجود داره! مسایلی که به ذهن مربوط میشن شدنی هستن و اونها رو میشه با ذهن حلشون کرد! من شاگردانی رو دارم که دارن باهام نفوذ در ذهن رو کار میکنن و شما هم اگه بخواین میتونین تلگرام پیام بدین و هماهنگی های لازم انجام بشه. اطلاعات تماسم بالای سایت اومده.
   با احترام.

   پاسخ
 • سلام اقای میرزایی من عاشق یک نفر شدم…اما اون نسبت به من احساسی نداره…میشه کمکم کنید تا از راه تله پاتی و متافیزیک اونا عاشق خودم کنم؟

  پاسخ
 • عالی بود

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر. من برای حل یه مشکل خیلی بزرگ، باید به ذهن یک نفر رو کنترل کنم و مجابش کنم که یه کاری انجام بده. و نه این فرد رو تا الان از نزدیک دیده ام یا اون منو دیده، در واقع اصلا منو نمیشناسه. ولی واقعا بحث مرگ و زندگیه حاضرم هر کاری بکنم تا این انجام شه. مبالغه نمیکنم، اگه انجام نشه یه ادم بیگناه میمیره.
  شما راهی بلدین؟ هر چقدر هم تمرین و تمرکز نیاز داشته باشه مهم نیست.. فقط راهش چیه

  پاسخ
  • سلام. بله این کار امکانپذیره ولی خیلی خیلی خیلی سخته و اصلا کار آسونی نیست! اگه بخواین تو ۵ جلسه میتونم یادتون بدم روششو ولی بازم میگم خیلی خیلی کار سختیه و فکر نکنم بتونین از پسش بربیاین.

   پاسخ
 • مشکلی نیست حداقل تلاشمو میکنم
  بله ممنون میشم اگر بتونین یاد بدین

  پاسخ
 • سلام ،وقت عالی بخیر،مطالب و پرسشهای دوستان وجواب سوالاتشونودیدم،میخواستم بدونم باروش متافیزیک،ذهن خوانی ام امکانپذیره؟

  پاسخ
 • نورالدین فرجپور
  ۶ دی ۱۳۹۸ ۰۶:۵۷

  سلام استاد.بنده۴۰ساله هستم وازنوجوانی تاالان مشکلی دارم که شاید شخصیتی مثل شماتشخیصش بده.من هرشب که میخوابم به محض ورودم به اولین لحظه خواب موجی ازانرژی یااشعه واردمغزم میشه جلوی چشم من یک صفحه نمآیش میذاره.من بطورمجازی هرچی بخاطرنجاتم ازاون بن بست بخوام برام نمایش میدن.۲۰دقیقه تراکنش آزار مغزمن باشدت اذیت برق گرفتگی فقط در مغزم اجرامیشه.بعدکه موج رفت میبینم من توهم حرکت داشته ام.واون بکگراندفقط منو سرگرم کرده.فقط اینوبگم که جنس مهاجم ازنوع فرکانس ویا پارازیت هست.

  پاسخ
 • سلام یه مدت پسری عاشق من بود و من چون برام مهم نبود همش بهش بی محلی میکردم و اونم یه ماهه ک ولم کرده و اگ بهش بگم برگرد برمیگرده ولی غرورم نمیزاره اینو بگم من میخاستم یکاری کنم تا دوبارع برگرده و ب خابش نفوذ کنم این کار جواب میده؟؟؟

  پاسخ
 • یکی که سالهاست این اتفاق عذابش میده
  ۸ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۰۹

  پیشنهاد میکنم هرگزززز دنبال یادگیری این کار نباشید!!! من خودم چندین ساله درگیر این مسئله هستم. اگرچه که کاملا اتفاقی شروع شد و دنبال یادگیری نبودم. به هرچی که فکر کنم اگه اون نفر هم در اون لحظه توی ذهنم باشه و در اون زمان خواب باشه ؛ کل افکار منو مو به مو خواب می بینه!!!!!!!!!! از طرفی من آدمی هستم که اصلا تمرکز خوبی ندارم و خیییلی فکری هستم!! واقعا از این اتفاق سالهاست که آسی شدم و نمی دونم چطوری مشکلم رو حل کنم. به هرکی میخواین برید توی خوابش زنگ بزنید ولی دنبال این کار نباشید…!!!

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: نفوذ به خواب دیگران از طریق متافیزیک […]

  پاسخ
 • آیا وارد لایه های زمانی شدن حس خاصی بهم میده؟ یعنی میفهمم که وارد این لایه ها شدم؟؟

  پاسخ
 • سلام استاد.

  منو دوستم واقعا به این افکار از نظر اسلامی عقیده داریم و واقعا میخوایم انجامش بدیم…و تو خواب یکدیگر بریم و هر کاری کنیم…فقط روشش همین چند مرحله است و نیازی به دیگر موارد نیست

  پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است