نفوذ به خواب دیگران از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۰/۲۴ – با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در مقاله ای اقتباس گرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ (نوشته خودم) تصمیم دارم در رابطه با نفوذ به خواب دیگران از طریق قدرت ذهن و متافیزیک مطالب مفیدی را در اختیارتان قرار دهم. لازم به ذکر است که در به روز رسانی این مقاله در تاریخ ۹۹/۱۰/۲۴ دستور العمل های جدیدی نیز برای نفوذ به خواب افراد در این مقاله اضافه شده است که خواندن این دستور العمل ها خالی از لطف نیست. با علی لند همراه باشید…

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!

هیچ عمل و چیزی برای متافیزیک ناممکن نیست. به عبارتی متافیزیک میتواند ناممکن ترین چیزها را ممکن سازد. برای متافیزیک هیچ گونه حد و مرز و محدودیتی وجود ندارد و در واقع هر آنچه که در ذهنتان میگذرد دقیقا همانی است که متافیزیک میتواند انجام دهد. یکی از همین ناممکن هایی که برای متافیزیک ممکن است همین نفوذ به خواب دیگران است! هیچ تا به حال با خود فکر کرده اید که چقدر میتواند لذت بخش باشد که به خواب افراد نفوذ کنید و همانی باشید که دلتان میخواهد و در خواب دیگران نقشی را که دلتان میخواهد بازی کنید. البته توجه داشته باشید که نفوذ به خواب دیگران نیازمند یک پروسه نه چندان سخت و در عین حال منظم میباشد که در صورتی که شما بتوانید این پروسه را با موفقیت بگذرانید قطعا خواهید توانست با استفاده از قدرت ذهن خود وارد خواب افراد شوید و آنها را مجاب کنید خوابی را ببیند که شما میخواهید!

بیشتر بخوانید:
زمان در متافیزیک – بررسی علمی مبحث زمان در متافیزیک

من اصلا از وانمودی به بعضی کارها و یا ژست های پاک دامنی و … خوشم نمی آید و به صراحت میگویم که نفوذ به خواب دیگران یکی از لذت بخش ترین اتفاقاتی است که میتواند رخ دهد و خود من نیز در طول این چند سال چند باری این کار را انجام داده ام و واقعا هم از این کار راضی هستم. این عمل همیشه اتفاق نمیافتد و در این پروسه چندین عامل با یکدیگر در ارتباط هستند و تنها در صورت ارتباط درست این عوامل انجام این عمل ممکن است. اما این عوامل چیستند و برای رسیدن به این اقدام چه کارهایی را میبایستی انجام دهیم و چه کارهایی را هرگز نمیبایستی انجام دهیم؟ حال میرویم به سراغ این عوامل: (توجه داشته باشید که پس از ذکر این عوامل با توجه به بروزرسانی این مقاله راهکارهای بهتری را نیز برایتان ارائه کرده ایم)

 • تمرکز ذهن قوی.
 • خود باوری.
 • قوه تجسم فوق الاده قوی.
 • آشنایی با اخلاقیات طرف مقابل.
 • تاثیر گذای شما بر روی طرف مقابل.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!

مواردی که در رابطه با نفوذ به خواب افراد در بالا خواندید برگرفته از کتاب متافیزیک ۶۰ میباشد که بیش از ۱۰ سال پیش توسط من نوشته شده است و حال آنکه در رابطه با توانایی نفوذ به خواب افراد متدهای نوینی را نیز کشف کرده ایم که با استفاده از دوره آموزشی نفوذ به خواب افراد قطعا در صورتی که تمرینات را درست انجام دهید خواهید توانست به خواب هر شخصی وارد شوید! در پروسه نفوذ به خواب در دوره آمنوزشی مورد نظر ما ترتیب زیر را برای شما لحاظ کرده ایم تا بتوانید با استفاده از قدرت ذهن خود وارد خواب افراد شوید:

 • ایجاد پل ارتباطی بین شما و شخص مقابل
 • نزدیک سازی هدف
 • نفوذ به محیط خواب
 • کنترل خواب و اعمال تغییر در خواب شخص
 • تسلط بر خواب و اعمال دستور به شخص در خواب

موارد بالا اصلی ترین مواردی هستند که میبایست به صورت دقیق آموزش ببینید تا بتوانید فرایند نفوذ به خواب دیگران را به درستی انجام دهید. همچنین لازم به ذکر است که در متد نوین ابداعی توسط ما, شما تنها کافی است که چهره شخص مورد نظر را به خاطر داشته باشید تا بتوانید فرایند نفوذ به خواب را در رابطه با او انجام دهید! برخی از کاربران از من پرسیده بودند که آیا در نفوذ به خواب میتوانیم به صورت لحظه ای خواب شخص را کنترل کنیم و از او سوالاتی مانند رمز تلفن همراهش را بپرسیم و او جواب بدهد؟! در پاسخ به شاگردانم همواره گفته ام خیر! در نفوذ به خواب شما تنها میتوانید خوابی را ترتیب دهید و سپس آن را به ذهن شخض مقابل در خوابش ارسال کنید و شخص مورد نظر رویایی که برایش سایخته اید را در خواب ببیند.

پیشنهاد رایگان:
سابلیمینال مسیج های صوتی رایگان (اولین بار در ایران)

موارد کاربرد نفوذ به خواب دیگران:

در خصوص کاربردهای نفوذ به خواب دیگران باید بگویم با استفاده از نفوذ به خواب افراد میتوان اهداف بسیاری را پیش برد. تصور کنید که شما با شخصی رابطه ای عاشقانه دارید که این رابطه به شدت آسیب دیده است و یا حتی از بین رفته است و شما و شخص مقابل از هم جدا شده اید. حال تصور کنید که شما هر شب به خواب او بروید و به او بگویید دوستش دارید و یا مثلا آن شخص هر شب رویای جدیدی در رابطه با شما ببیند و لحظه های عاشقانه بسیاری را در کنار شما ببیند… قطعا استمرار این خواب ها موجب دلتنگی شخص مقابل شده و باعث خواهند شد که آن شخص به سمت شما بازگردد! این تنها یکی از کاربردهای نفوذ به خواب میباشد, کما اینکه من با استفاده از نفوذ به خواب توانسته ام حتی از اساتید خود در دانشگاه نمره هم بگیرم!

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!

بیشتر بخوانید:
نظریه دایره زمانی و لایه های زمانی (توسط علی بیک میرزایی)

تمرکز ذهن یکی از موثرترین عوامل برای نفوذ به خواب دیگران است چرا که تنها با تمرکز ذهن است که انسان میتواند مدیتیشنی درست را داشته باشد. پس از این موضوع میرسیم به خود باوری, خود باوری در انسان نوعی تلقین را به عمل میاورد که با این تلقین انسان قادر به انجام هر کاری میباشد. پس از خود باوری نوبت به قوه تجسم فوق الاده میرسد که انسان با داشتن این قدرت میبایستی بتواند در ذهن خود تجسم کند که فرد مورد نظر به چه چیزی فکر میکند و تمامی شرایط و محیط را در ذهن خود تجسم کند.

عامل دیگر آشنایی با اخلاقیات طرف مقابلتان است که میبایستی ذهن خود را بیشتر بر باورها و جنبه هایی که با خصوصیات اخلاقی طرف مقابل در ارتباط است متمرکز کنید و بلاخره آخرین عامل تاثیر گذاری شما بر روی طرف مقابل است که شما میبایستی آنچنان بر روی طرف مقابلتان تاثیر داشته باشید که او خواسته یا ناخواسته ذهن خود را معطوف شما نماید. حال این روند کلی چگونه شکل میگیرد و اینکه چگونه میتوان از این عوامل برای نفوذ به خواب دیگران استفاده کرد؟ به راستی در این میان چه اتفاقاتی دست در دست هم میدهند که شما بتوانید وارد خواب شخصی شده و حتی خواب او را کنترل نمایید؟ شما در واقع به هنگام خواب و با فرض اینکه تمامی شرایط فوق مهیا هستند ذهن خود را معطوف فرد مورد نظر میکنید. شما در واقع با این کار خود را به خلسه ای نسبتا عمیق برده و شاید حتی بی آنکه خود بدانید وارد لایه دوم زمانی میشوید.

بیشتر بخوانید:
نظریه قانون نیاز در متافیزیک (توسط علی بیک میرزایی)

حال شما در این مرحله حالتی را تجسم کرده و میخواهید این همان خوابی باشد که شخص مورد نظر میبایستی ببیند. در این مرحله شما میبایستی این توانایی را داشته باشید که وارد مرحله سوم زمانی شده و سپس کنترل کامل را نسبت به شخص مورد نظر بدست بگیرید. برای این کار تنها به یک عامل خارجی نیاز است که نقش یک لینک را بازی کرده و ذهن شما را به ذهن شخص مورد نظر متصل کند. بله و این لینک همان تمرکز ذهن طرف نسبت به شماست. با این اقدام شخص مورد نظر, شما که در لایه سوم زمانی قرار دارید برتری ای کامل نسبت به شخص مورد نظر خواهید داشت و بدین ترتیب به راحتی میتوانید منظر و یا خواب مورد نظر را به ذهن طرف مقابل فرستاده و کنترل خواب وی را به کلی در دست بگیرید. برای اثبات این موضوع خاطره ای را از یکی از همین کارهایم برایتان میاورم که بدانید چقدر راحت و تنها با ذهنی قوی میتوانید به ذهن افراد نفوذ کرده و خواب آنان را تغییر دهید. البته این عمل در همه موارد عملی نیست.

پیشنهاد ویژه:
دوره آموزشی نفوذ به خواب دیگران! برای اولین بار در ایران!

خواهر من همیشه نسبت به کارهای من کنجکاو بوده و همیشه یکی از منتقدان اصلی نظریه های متافیزیک من بوده و همچنان نیز هست. یک روز به من گفت اگه میتونی خواب منو بدست بگیر و برام ثابت کن! من هم با اعتماد بنفس کامل به او گفتم امشب ترسناکترین خواب عمرت را خواهی دید! در آن شب به هنگام خواب آنچنان ذهن خود را متمرکز کردم و سپس خودم را وارد لایه های زمانی کرده و اسکلتی را تجسم کردم و آن را با تمام جزئیات به خواب خواهرم فرستادم, صبح آن روز خواهرم کلی بهم گفت که دیگر حق ندارم این کار را با اوبکنم و گفت تا صبح مدام با کابوس یک اسکلت بسیار ترسناک که مدام مرا فرا میخواند بیدار میشدم! البته من این موفقیت را مدیون ذهنیت قوی خواهرم نیز نسبت به خودم هستم. حتی یک بار نیز به خواب استادم نفوذ کرده و با سر و هم کردن سناریو ای از پیش تعیین شده توسط خودم که در ذهنم ساخته بودم کاری کردم که به اجبار مرا در آن واحد درسی قبول کند و نمره مورد نظرم را بدهد!!!

بیشتر بخوانید:
آلفای ذهنی چیست؟ معرفی امواج مغزی

استفاده از این قدرت نیازمند انصاف نیز میباشد و همیشه به یاد داشته باشید که در صورتی که توانستید خود را به این حذ از قدرت برسانید این کار را فقط تنها در صورت لزوم انجام دهید که البته توصیه میکنم که هرگز این کار را انجام ندهید. شما در صورتی که بتوانید خودتان را وارد هر سه لایه زمانی کنید قادر به انجام اعمالی خواهید بود که بس میتوانند خطرناک باشند, از اداره و کنترل کردن ذهن افراد گرفته تا آنکه تصورش را هم نمیتوانید بکنید. اگر از من بپرسید گه چکونه میتوانیم به خواب افراد بی آنگه ذهنیتی نسبت به ما داشته باشد نفوذ کنیم در جواب خواهم گفت: پس میبایستی حتما حتما بتوانید لایه سوم زمانی را نیز رد کرده و به بعد پنجم وارد شوید!

موفق و پیروز باشید…

منبع: کتاب متافیزیک ۶۰

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲۷۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام،من دیشب اینکارو کردم ولی شبش فقط کالبوس دیدم،یعنی میتونم توی دفعه های بعدی موفق بشم؟

  پاسخ
 • سلام من چند ماهی هست که مدام خواب یک نفر که میشناسمش رو میبینم با موضوع ها و مکان های مختلف میخوام بدونم که ایا امکانش هست که به خوابم نفوذ کرده باشه؟
  اون شخص کسیه که یک سال قبل بهم ابراز احساسات کرد و من جواب رد بهش دادم و نسبت فامیلی داریم

  پاسخ
 • سلام استاد ممنون بابت کمک های شما برای بیداری ما
  آیا در نفوذ به خواب افراد میشه یه صوت یا اهنگ هم در خواب شخص
  بزاریم که خوابش یکم رمانتیک تر بشه ؟
  البته اهنگی که خودمون اونو چندین بار گوش دادیم
  و برای جذاب تر کردن خواب ، همون اهنگ رو تو خوابش بذاریم
  همچین چیزی میشه ؟

  پاسخ
 • Avatar
  حسن رمضانی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ۱۰:۰۵

  ببخشید من میخواستم به خواب شخصی بروم که اصلا منو نمیشناسه این عملی میشه؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر استاد
  آیا شخص بعد از بیدار شدن از خواب لحظاتی که ما در کنارش بودیم رو به خاطر میاره؟

  پاسخ
 • میخوام برم تو خواب یکی که خیلی وقت پیش دیدمش شاید الان یادش نیاد من
  چی کار کنم؟؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  میگم ممکنه به خاطر استفاده از همه این قوانین و.. از طرف موجودات ماورایی مورد آزار و اذیت قرار بگیریم ؟

  پاسخ
 • سلام میشه خواهش کنم رضایت از دوره رو بذارید تا ببینیم چقدر موفق شدن یعنی نظر دوستانی که در دوره شرکت کردن
  بعد خلسه درسته یا خلصه؟

  پاسخ
  • سلام. ما یه کانال تلگرامی با یه ادمین ۱۷ – ۱۸ ساله نیستیم که دوست و رفیقامونو جمع کنیم در قالب نتایج مشتریا ازمون تعریف کنن. ما بزرگترین و تنها سایت متافیزیک رسمی ایران هستیم و هرچی لازم باشه تو کامنتا و انجمن ها (تازه راه افتاده) موجوده.
   با احترام

   پاسخ
 • سلام استاد وقتتون بخیر🌹
  شما در پاسخ به سوالات کاربران گفتید که میشه وارد خواب شخصی که فقط قیافش رو میشناسیم بشیم حتی اگر اون شخص در کشور دیگه ای باشه و ما تابحال اون شخص رو ندیده باشیم!
  چطور برونفکنی فقط حاصل تصویر سازی ذهن هست اما ورود به خواب دیگران با این شرایط واقعیه؟ یعنی من اگه عکس خودم رو برای شما ارسال کنم شما میتونید وارد خواب من بشید؟

  پاسخ
 • سلام من یه مدته که مداوم ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه رو میبینم. حتی دیروز که از خاب بیدار شدم دقیقا سر ساعت ۱۱:۱۱ پاشدم . آیا این نشونه است ؟

  پاسخ
 • سلام ممنون میشم جواب بدین ، ولی اگه طرف تا حالا مارو ندیده باشه امکان پذیره؟ یعنی خود مارو نشناسه ؟ مثلا من می خوام به خواب خواننده مورد علاقم برم ولی اون تا به حال منو ندیده پس نمی تونه بهم فکر کنه اما ممکنه یاد فن هاش بیوفته که منم شاملش میشم این می تونه پل ارتباطی باشه یا باید شخصا فکر کنه ؟

  پاسخ
 • علی امشب بیا بخوابم تا بهت ایمان بیارم

  پاسخ
 • من از شما سوالی پرسیدم ولی جواب ندادید اولیش اینه که میشه توی خواب با کسی که زبانش با شما متفاوته هم به همین شکل ارتباط برقرار کرد؟ مثلا یه عرب زبان با یه ترک زبان برای مثال و سوال بعدیم که خیلی مهم تره اینه که من چند وقت پیش یه خواب عجیبی دیدم که اصلا شبیه خواب نبود و کاملا مثل واقعیت بود انگار که با جسم و ذهن و فکرم اونجا حضور داشتم برای مثال کنار دریا بودم و شن های زیر پام یا موجهای ساحل رو. کاملا عینی و با حس لامسه احساس می‌کردم خنکیش، خیسیش همه و همش واقعی بودن یا حتی آفتابی که می‌تابید واقعا چشمم رو اذیت می‌کرد این چیه؟ من خیلی در گیر اون خوابم و برام اهمیت داره در ضمن من توی اون خواب کسی که خیلی برام مهمه رو دیدم باهاش صحبت کردم وحتی دستش رو گرفتم و خیلی واقعی بود همه چی و با اینکه منو ندیده گفت که منو میشناسم میخوام بدونم واقعا ممکنه تو رویا هم. دیده باشیم و اونم خواب منو دیده باشه؟
  شرمنده استاد طولانی شد😅

  پاسخ
  • سوال اولتونو که کاملا واضح جواب دادم.
   سوال دومتون فقط یه خواب بوده همین. احتمالا آفتاب تابیده رو صورتتون وقتی خواب بودین و ذهنتون اونطور تصویرسازی کرده و یا هر چیزی. خواب ها رو کلا زیاد جدی نگیرین.

   پاسخ
 • سلام استاد،من وقتی می‌خوام تمرکز کنم و بعد یه مدتی که تمرکزم بالا می‌ره و احساس میکنم یه چیزیو مثلا می‌خوام خلق کنم و به وجود بیارم یه همچین حسی بهم دست میده و بعد بدم میلرزه دلیل این چیه احساس میکنم یه چیزی توی وجودم هست که میخواد بیاد بیرون یه چیزی مثل خلق کردن و بعد بدنم خیلی کم کم میلرزه دلیل این چیه لطفا جواب بدید

  پاسخ