افشای پرونده فوق سری پروژه SCP-134 برای اولین بار

شماره پرونده: SCP-134

رویه های مهار ویژه: در حال حاضر در یک سلول مهار انسان نما در ابعاد ۶ متر در ۸ متر قرار دارد. از آنجایی هدف مورد نظر SCP-134 کاملا کور است، اقدامات احتیاطی ویژه ای باید در مورد وسایل اتاق رعایت شود. SCP-134 به طور منطقی به موقعیت همه اشیاء در سلول عادت کرده است و برای حرکت کردن از حافظه خود کمک میگیرد. در حال حاضر اتاق SCP-134 شامل موارد زیر میباشد:

یک تخت تک نفره با روکش تشک اضافی. یک ست تخت صورتی شامل ملحفه، رو تختی و بالش نوشته دار با کلمه “hello kitty” ( با اینکه SCP-134 نابینا میباشد اما می‌تواند کلمات و الگو های چاپ شده را احساس کند و او نیز این را می‌خواهد)، یک کمد لباس و یک کشو حاوی لباس و تی شرت میباشد. همه کشو ها و کمد با خط بریل و کلمات انگلیسی برجسته علامت گذاری شده اند. یک خانه عروسکی به همراه عروسک و وسایل عروسکی به همراه وسایل تزئینی خانه عروسکی به همراه ۸ حیوان عروسکی شامل سه گربه، دو سگ، یک زرافه، یک دلفین و یک پاندا و همینطور کتاب ادبیات نوشته شده با خط بریل و یک صندلی و یک میز به همراه وسایل تزئینی و صنایع دستی و مدل های ساخته شده با گل رس در این اتاق قرار دارد.

بیشتر بخوانید:
افشای پرونده و فایل صوتی فوق سری پروژه مخوف SCP-058 برای اولین بار

SCP-134 ممکن است مواردی را از کارکنانی درخواست کند که با مجوز سطح ۳ یا بالاتر باید توسط آنها تأیید شود. اگر مواردی به اتاق اضافه شوند باید قبل از هرچیزی به مسئولین نگهداری SCP-134 اطلاع داده شود تا او را برای اضافه شدن موارد جدید به اتاق آماده کنند. SCP-134 با به طور منظم هم در آموزش عمومی و هم در آموزش های متناسب با سنی که طی میکند با خط بریل آموزش داده میشود.

توضیحات و مشخصات: به نظر می‌رسد که SCP-134 یک دختر آسیایی با سن حدودا بین █ تا █ است، با موهایی کوتاه مشکی و با اندام معمولی ولی لاغر، این موضوع از جهت های بسیاری عادی به نظر می‌رسد و تمام ویژگی و نیاز های بیولوژیکی یک انسان را دارد مانند خواب، غذا، لباس و… با اینحال SCP-134 به جای اینکه چشم داشته باشد دو حفره سیاه با غشای شفاف پوشیده مانند چشم انسان دارد که نقش چشم را برای او ایفا می‌کند ولی متأسفانه او نابینا میباشد. آزمایشات چشمی نشان میدهد غشا های SCP-134 بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ برابر انعطاف پذیر تر از غشا های یک آدم عادی میباشد. SCP-134 فاقد پلک میباشد و پلک نمی‌زند‌ و تلاش ها برای بررسی پشت کره چشم SCP-134 با شکست مواجه شده است زیرا هیچ شبکیه ای دیده نشده. در شرایطی که نور معمولی به چشمان او بتابد به صورت کاملا سیاه دیده می‌شود اما در شرایطی که هیچگونه نوری نباشد تا به چشمان او بتابد نوری ضعیف درون چشمان او چشمک میزند. مطالعه بیشتر به همراه عکاسی و نوردهی طولانی و تقویت نور نشان داده است که نورها در واقع ستارگان و کهکشان‌هایی هستند که به‌گونه‌ای قابل مشاهده میباشند که گویا حفره‌های چشم SCP-134 به نوعی به اعماق فضا نگاه می‌کنند. تا به امروز هیچگونه تشکیلات نجومی درون چشم او شناسایی نشده است، اگرچه تحقیقات توسط ستاره شناسان و کارکنان و همچنین دکتر ███████ ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:
پشت پرده پنهان منطقه ۵۱ نوادا – آیا حضور فرازمینی ها حقیقت دارد؟

معاینه و همچنین سی تی اسکن مغز هیچگونه حفره غیر عادی درون مغز را نشان نمیدهد با اینحال █████ وجود حفره های چشمی ████ را تایید می کند که پایانه های محلی و فضای بین کهکشانی انتهایی دوردست است. اندازه گیری ها با اختلاف نظر های متفاوت نشان میدهد که پایانه های درون چشم او بین ۲۰ تا ۲۰۰۰ متر از هم فاصله دارند و با سرعتی بین ۲۰ تا ۴۰ برابر سرعت نور حرکت می‌کنند، به نظر نمی رسد که این به موقعیت، حرکت یا متابولیسم SCP-134 ارتباط داشته باشد.

تجزیه و تحلیل طیف شناسی نشان می دهد که پایانه های راه دور به صورت دوره ای در ███████ مکان جدیدی قرار میگیرند. علت این اتفاق هنوز مشخص نمیباشد. کوتاه ترین فاصله اندازه گیری شده در بین نوبت کاری شش روز و طولانی ترین فاصله پنج هفته میباشد. تا کنون هیچگونه تغییر انتهایی در حال پیشرفت و اتفاق جدیدی مشاهده نشده است.

بیشتر بخوانید:
۷ مکان شگفت انگیز که میتوانند توسط بیگانگان فرازمینی ساخته شده باشند!

SCP-134 هیچ رفتار خصمانه و شرورانه ای را از خود نشان نداده است و به نظر می رسد از تمامی شرایط طبیعی غیر طبیعی بسیار بی اطلاع است. SCP-134 علائم رفتاری مشابهی را نشان می دهد که در کودکان اوتیستیک با عملکرد بالا مشاهده می شود، از جمله رفتار الگو و مقاومت در برابر تغییرات شرایط و محیط، به این منظور برای SCP-134 یک متخصص رشد کودک برای کمک به کار با این مسائل دعوت شده است. این متخصص پیشنهاد کرده است که برای رشد مناسب در دوران کودکی نیاز به یک نام شخصی دارد و SCP-134 را “استلا” نامیده است. SCP-134 یاد گرفته است که هنگامی که او با شماره SCP خود صدا زده می‌شود، آن را با انجام آزمایش‌های فیزیکی مرتبط کند و وقتی که این کار توسط افرادی انجام می‌شود که قبلاً او را «استلا» نامیده‌ است، ناراحت می‌شود و کمتر همکاری می‌کند. در نتیجه از پرسنل خواسته می‌شود که به نام او اشاره نکنند، مگر اینکه بخواهند تعامل آنها با SCP-134 به جلسات مصاحبه و آزمایشات محدود شود. این متخصص از آن زمان به دلیل علاقه بیش از حد به پرونده ها و SCP هایی که به او اختصاص داده شده بود، از کار اخراج شد. هر کارمندی که به SCP-134 به عنوان “استلا” اشاره کند به شدت مجازات و توبیخ خواهد شد. هنگامی که از SCP-134 در مورد چشمان او سؤال میشود، ادعا می کند که هیچ گونه تغییر شکلی را احساس نمیکند و نمیداند چگونه است، حتی زمانی که اجازه داده می شود برای مقایسه، چشم های طبیعی یک انسان را لمس و احساس کند.

بیشتر بخوانید:
بازگشت عروسک جن زده! این داستان واقعی است!

SCP-134 تا به امروز هیچ اطلاعاتی در مورد والدین یا هویت خود ارائه نکرده است، اگرچه زمانی که توسط بنیاد به دست آورده شد، SCP-134 “████” نامیده می شد. SCP-134 مطیع و همکاری خود را به خوبی نشان داده است، و به این ترتیب کارکنان باید با تمام ادب و احترام و با اداب عادی خود با هر مهمان دیگری را به او نشان دهند. SCP-134 بر اساس گزارش‌های مربوط به یک کودک ناقص رها شده در یتیم خانه ██████████ در ███████، یوکوهاما، ژاپن، تحت بازداشت بنیاد قرار گرفت. SCP-134 از سال ██۲۰ در بازداشت بنیاد بوده است، در آن زمان کارکنان یتیم خانه ادعا کردند که SCP-134 █ ساله بوده است. از آن زمان، SCP-134 علاوه بر زبان ژاپنی که قبلاً شناخته شده بود، زبان انگلیسی مکالمه ای را نیز یاد گرفته و با خط بریل توانایی خود را نشان داد، هرچند آموزش او هنوز در حال انجام است.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × 1 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: