ایلومیناتی چیست؟ منشا ظهور ایلومیناتی ها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله به درخواست شما کاربران عزیز می خواهم در رابطه با ایلومیناتی ها و اینکه منشأ ظهور ایلومیناتی چیست مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. همچنین از شما همراهان گرامی می خواهم در صورت لزوم نظر خود را در رابطه با ایلومیناتی ها در بخش مربوط به کامنت های این مقاله مطرح کنید. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
چاکرای سوم چیست و چه خصوصیاتی دارد؟ (مقاله جدید)

ایلومیناتی چیست؟

ایلومیناتی در لغت به معنی “روشن ضمیر” است و در حقیقت این لغت به گروه‌های خاصی چه واقعی و چه ساختگی اختصاص داده می‌شود. در صورتیکه بخواهیم از منظر تاریخی به مبحث ایلومیناتی اشاره کنیم می بایست بگوییم که این نام عموماً به باوارین ایلومیناتی اشاره می کند که در حقیقت یک انجمن مخفی می‌باشد که مربوط به عصر روشنگری بوده و تاسیس آن در اول ماه مه سال ۱۷۷۶ در باواریا که بخشی از آلمان کنونی است برمیگردد.

بیشتر بخوانید:
آیا تداخل جهان ماورا و جهان فیزیک امکان پذیر است؟

اهداف انجمن مخفی باوارین ایلومیناتی چیست؟

انجمن مخفی باوارین ایلومیناتی اهداف خاصی را دنبال می کند. ممکن است با خود بگویید چرا می گوییم دنبال می کند؟! دلیل آن این است که به باور خیلی ها این انجمن همچنان به عنوان یک انجمن مخفی در حال فعالیت میباشد. اهداف این انجمن مقابله با نفوذ خرافات در میان اقشار و همچنین جلوگیری از نفوذ مذهب بر زندگی عمومی مردم و سوء استفاده از قدرت بود. لازم به ذکر است که ایلومیناتی همراه با انجمن های مخفی دیگر همچون فراماسونری با تشویق کلیسای کاتولیک و با دستور پادشاه بایرن در سالهای ۱۷۸۴ – ۱۷۸۵ – ۱۷۸۷ – و ۱۷۹۰ ممنوع اعلام شدند. البته این نکته نیز جای تامل دارد که یقیناً این گروه ها همچنان در حال فعالیت به صورت زیر زمینی میباشند. بعدها در رابطه با ایلومیناتی به سازمان‌های مختلفی اشاره شد که این ادعا را داشتند یا بهتر است بگوییم این ادعا به آن‌ها الصاق شده است که این سازمانها به ایلومیناتی باواریایی اصلی یا انجمن های زیرزمینی مشابه وابستگی داشته و دارند, هرچند این ادعاها هیچگونه سندیتی ندارند و میتوانند کاملا ساختگی و بر پایه توهمات باشند.

بیشتر بخوانید:
چشم سوم و تکنیک های بسیار کاربردی برای باز کردن آن

باور بر این است که سازمان های پنهانی و زیرزمینی مرتبط با ایلومیناتی ها درحال توطئه و دسیسه چینی در جهت کنترل امور جهان از طریق رخدادها و رویدادهای کاملاً برنامه‌ریزی‌شده و همچنین نفوذ عوامل این سازمانها در بخش‌های دولتی حکومت‌ها و شرکت های چند ملیتی بزرگ با هدف به دست گرفتن قدرت و نفوذ و ایجاد یک نظم نوین جهانی هستند. البته خالی از لطف نیست که به این موضوع نیز اشاره شود که بعضاً در این باره برخی دیگر شورش را در آورده اند و حتی وقوع طوفان ها و وقایع طبیعی را نیز به ایلومیناتی ها نسبت می‌دهند!!!

بیشتر بخوانید:
چشم سوم چیست؟ آیا چشم سوم حقیقت دارد؟ همه چیز درباره چشم سوم

آیا ایلومیناتی ها با فرازمینی ها در ارتباط هستند؟

باوری مبنی بر این وجود دارد که انجمن های ایلومیناتی و در راس آن ها فراماسونری با فرازمینی ها در جهت کنترل زمین و جهت دهی به مسیر حرکت زندگی زمینی ها آن گونه که ایلومیناتی ها دلشان می خواهد در ارتباط هستند! در رابطه با ایلومیناتی حرف ها و حدیث ها و باورهای مختلف و گوناگونی وجود دارد که بعضا برخی از آنها تامل برانگیز و برخی نیز به شدت مضحک و خنده دار هستند. متاسفانه در عصر کنونی سایت ها و رسانه های مختلف در جهت جذب حداکثری مخاطب، در رابطه با ایلومیناتی شایعات بسیاری را می‌سازند و نشر می‌دهند و متاسفانه این شایعات در اذهان عمومی به دلیل عدم تحقیق و بررسی کافی توسط آنها تبدیل به یک باور شده و این باور اشتباه نسل به نسل گسترش پیدا می‌کند.

بیشتر بخوانید:
معرفی سریع ترین راه باز کردن چشم سوم با متد فوق العاده فراذهنی

نفوذ ایلومیناتی در جهت کنترل جهان به چه شکل است؟

باور بر این است که انجمن های ایلومیناتی همچون یک سایه و به صورت غیر مستقیم با هدف تاثیرگذاری بر ضمیر ناخودآگاه افراد در قالب اسباب بازی ها، رمان ها، برنامه های تلویزیونی، فیلم های سینمایی، کتاب های مصور، بازی های کامپیوتری و حتی انواع موسیقی های عام پسند درحال جهت دهی اذهان عمومی و کنترل مردم جهان میباشند, و باور بر این است که کنترل کلیه این مواردی که ذکر شد در دستان انجمن‌های مخفی ایلومیناتی میباشد.

بیشتر بخوانید:
پشت پرده پنهان منطقه ۵۱ نوادا – آیا حضور فرازمینی ها حقیقت دارد؟

نماد چشم ایزدی از منظر ادیان و ایلومیناتی ها

باور بر این است که از منظر برخی ادیان مانند اسلام و مسیحیت نماد چشم ایزدی نمایانگر دجال می باشد که خود را جای مسیح در آخرالزمان جا می زند اما برعکس آن ایلومیناتی ها سعی بر این دارند که این نماد را خدای یگانه معرفی کرده و به آن این مفهوم را نسبت دهند که خدای یگانه جهان را به یک چشم میبیند و عدالت را به صورت برابر اجرا می‌کند.

بیشتر بخوانید:
آیا ویروس کرونا یک توطئه فرازمینی است؟

چرا ایلومیناتی ها سعی در پنهان کردن مفهوم اصلی نماد چشم ایزدی دارند؟

باور بر این است که علت اصلی پنهان کاری ایلومیناتی ها و تغییر مفهوم اصلی نماد چشم ایزدی توسط آنها این است که از دید اکثر مردم جهان و کسانی که خداباور هستند دجال یا ضد مسیح در آخرالزمان ظهور می کند و با نشانه هایی که تحت عنوان معجزه از خود ارائه می کند سعی بر آن خواهد داشت که خود را مسیح موعود معرفی کند و بدین ترتیب پیروان بسیاری را برای خود جمع آوری خواهد کرد و بدین ترتیب است که ایلومیناتی ها سعی بر پنهان کردن مفهوم اصلی چشم ایزدی دارند! شدت این باورها آنچنان بالاست که حتی در این زمینه مستندها و ویدیو های بسیاری ساخته شده اند که با هدف شناساندن ایلومیناتی ها و نمادهای مربوطه در فضای مجازی منتشر شده‌اند.

بیشتر بخوانید:
نیمه تاریک ماه ایستگاه فضایی فرازمینی ها

باورهای مربوط به ایلومیناتی در عصر حاضر

امروزه باورهای مختلفی در رابطه با تئوری توطئه در جهان وجود دارد که یکی از گسترده ترین باور های مربوط به تئوری توطئه همین ایلومیناتی ها هستند. باورهای مربوط به ایلومیناتی آنچنان گسترده هستند که حتی کسانی مانند “بیانسه” و سایر هنرمندان مطرح دیگر از نمادهای ایلومیناتی الهام گرفته و حتی در کنسرتها و برنامه های خود دست های خود را به شکل مثلث ایلومیناتی بالا برده و نشان حضار می دهند!

بیشتر بخوانید:
آیا فرازمینی ها در گذشته به کره زمین آمده اند؟!

سخن پایانی

در پایان باید بگویم راست یا دروغ بودن تئوری توطئه و نسبت دادن آن به انجمن های زیرزمینی پنهان همچون ایلومیناتی و فراماسونری مشخص نیست و در این باره نظر شخصی خودم را تنها می توانم بگویم و آن این است که از نظر من تئوری توطئه توهمی بیش نبوده و به هیچ وجه حقیقت ندارد و اینکه برخی سعی دارند تئوری کنترل جهان توسط انجمن های مخفی همچون ایلومیناتی یا فراماسونری و غیره را مطرح کنند تنها جنبه جلب توجه دارد همین و بس!

بیشتر بخوانید:
سایرن هد کیست؟ آژیر وحشتناک سایرن هد را جدی بگیرید!

موفق و پیروز باشید…

توجه: برخی از بخش های مربوط به این مقاله از ویکی پدیای فارسی الهام گرفته است.

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۳ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • درود،،درود،،درود،،از نظر بنده ایلومیناتی بسیار بسیار عاقلانه و منظم اهداف و عقاید خویش را پیش میبرد.در این برهه از تاریخ باید همینگونه چنین دیدگاه پاک و درست را مخفیانه پیش ببرند تا بتوان با خرافات و جهل مبارزه کرد و مغضهای پوسیده را روشن کرد.به امید جهانی پاک و بدون مرز و بدون جنگ و خون ریزی و خونخواری؛که زیباترین دیدگاه است.ایلومیناتی بسیار شریف تر است از مبلغان دین،زیرا با این قدرتی که دارد اهداف و روشنگری و روشنفکری خویش را بر کسی تحمیل نمیکند.و این بدان معنیست که ایشان زیباترین نوع بشریت را خواستارند،

  پاسخ
 • میگید ایلومیناتیا الکین
  خب میخام ثابت کنم الکی نیست
  نمیدونم انیمیشن سیمپسون هارو میشناسید یانه
  خب این انیمیشن کلی از اتفاق های رخ داده در جهان رو از قبل پیش بینی کرده
  و وقتی از کارگردان این انیمیشن پرسیدند که چطور اینکارو میکنید؟
  لبخند زده و گفته: ما ایلومیناتی هستیم! 🙂

  پاسخ
 • ایلومیناتی اگه این باشه که نباید یسری بچه سال بیان رازاشو برملا کنن😂

  پاسخ
 • سلام استاد ممنون از مقاله خوب و مفیدتون میشه لطفا یه مقاله هم در مورد دکتر جو دیسپنزا که کتاب ماورایی شدن رو نوشته هم یک مقاله بنویسید آخه ایشون ادعا می‌کنند بمراقبه هاشون یک بیماری که سرطان داشتند رو تونستند خوب‌ کنند

  پاسخ
 • سلام. تشکر.

  واقعا همه حرف ها در مورد ایلومیناتی ها الکی هستش😅😂😂

  پاسخ
 • سلام استاد فقط میتونم بگم عالی میدونم ربط نداره ولی لطفا راجب کلون که به شیفتینگ مربوطه هم بگید و توضیحش بدید

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

18 + 2 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: