خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی و همیشگی سایت متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) بنا به درخواست برخی از کاربران میخواهم در رابطه با جن ( اجنه ) مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم. متاسفانه در کشور ما ایران باورهای اشتباه زیادی در رابطه با جن ها (اجنه ) وجود دارد. برخی از این باورها آنقدر مضحک هستند که واقعا نمیدانم به این باورهای اشتباه چه اسمی بگذارم! پس در ادامه با علی لند همراه باشید…

آیا جن وجود دارد؟

جواب این سوال بله است! جن واقعا وجود دارد ( حد اقل اینکه ما موجوداتی را در اطراف خود میبینیم که به آنها جن میگوییم ). همچنان که در کتاب های مقدسی چون قرآن به وجود جن اشاره شده است! پس دیگر هیچ شکی وجود ندارد که جن ها وجود دارند!

توانایی های جن ها:

جن ها ( اجنه ) به واسطه غیر ماده بودنشان قادر به تغییر شکل خود به هر شک و رنگی که دلشان بخواهد هستند! آنان میتوانند خود را به هر شکل و رنگی درآورند بی آنکه شما حتی ذره ای شک کنید! جن ها به واسطه غیرماده بودنشان توانایی حرکت در تمامی جهات و ابعاد و همچنین حرکت در ابعاد زمانی و مکانی میباشند! جن ها نیز همانند ما انسان ها مخلوقات خدا بوده و در میان آنها جن های خوب و جن های بد وجود دارند!

بیشتر بخوانید:
ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک

حال توضیحات مختصر در رابطه جن ها بس است! بگذارید به اصل موضوع برگردیم…

باورهای اشتباه در رابطه با جن ها:

باورهای اشتباهی در رابطه با جن ها ( اجنه ) وجود دارد که برخی از این باورها واقعا جالب بوده و برخ نیز بسیار ناراحت کننده میباشند! در ادامه شما را با این باورهای اشتباه آشنا میکنم…

۱: گربه های سیاه جن هستند!

متاسفانه فاحش ترین و رایج ترین اشتباه های انسان ها در رابطه با جن ها این است که متاسفانه تصور میکنند گربه های سیاه جن هستند! از این رو همواره اکثرا برخورد های تند و خشونت آمیز و به دور از انسانیت با این مخلوقات زیباید خدا ( گربه های سیاه ) دارد! والا به خدا من گربه سیاه داشته ام و آن را بزرگ کردم ۵ سال با من ماند و جز محبت و آرامش از این گربه چیزی ندیدم! جن کجا بود بابا… 🙄

۲: فلز آهن جن را دور میکند!

مورد بعدی از اشتباهات رایج در رابطه با جن ها این است که برخی تصور میکنند فلز آهن جن ها را دور میکند و اجنه از آهن میترسند! به باور من خنده دارتر از این مورد چیزی وجود ندارد! آخر مگر فلز چه دارد که جن از آن بترسد؟ جن ساختار بدنی اش غیر ماده است! پس دلیلی ندارد از ماده حراس داشته باشد!

۳: با بسم الله گفتن جن فرار میکند!

آخر کجای دنیا دیده اید با آوردن نام و یا خداوند بخشنده و مهربان کسی بترسد؟ یکی از باورهای اشتباه مردم این است که با گفتن بسم الله جن فرار میکند! نه دوست من اتفاقا جن به تو بیشتر نزدیک خواهد شد! بله درست خوانده اید! جن حتی اگر جن بد نیز باشد باز به شما نزدیکتر خواهد شد!

۴: وارد اتاق خالی که شدید بگویید سلام علیکم! جن ها کمین کرده اند!

این نیز یکی از مضحک ترین باورهای مردم در رابطه با جن ها میباشد! جن ها نه با سلام علیکم گفتن شما کاری دارند و نه با سلام نکردن به آنها مشکلی دارند!

۵: اتاق ها و مکان های خالی از سکنه سکونتگاه جن ها میباشد!

در مقابل این سخن باید بگویم اجنه غیر ماده هستند و نیازی به مکانی خاص به صورت فیزیکی برای سکونت ندارند!

۶: آب روی آتش نریز! از داخلش جن در می آید!

بله این نیز یکی از اشتباهات و باورهای غلط رایج در رابطه با جن ها ( اجنه ) میباشد! شما هرچقدر دلتان میخواهد آب روی آتش بریزید! جن ها اصلا داخل آتش نیستند!

۷: غذای جن ها پس مانده غذای انسان است!

این مورد دیگر شورش را درآورده است! آخر چه ربطی دارد؟؟؟ مگر جن ها از ماده تشکیل شده اند که بخواهند نیاز به غذای ما داشته باشند؟ اگر جن ها پسمانده غذای ما انسان ها را میخورند, طبق گفته قرآن جن ها هزاران سال قبل ما انسان ها خلق شده اند, پس بنده خداها چندین هزار سار گرسنه منتظر مانده اند تا ما انسانها خلق شویم و آتش را اختراع کنیم و سپس غذا بپزیم و پس مانده های غذا را بیندازیم آشغال و اجنه محترم شیرجه بزنند داخل سطل آشغال! 😀

۸: پشت اسب قیر بریز نصف شب جن می آید روی اسب مینشیند و میچسبد به قیر! سپس با سنجاق قفلی اسیرش کن!

متاسفانه همه ما تا به حال یک دوست داشته ایم که مادربزرگش به این شکل جن شکار کرده باشد! :mrgreen: من واقعا نمیدانم این ماجراهای خنده دار از کجا منشا گرفته اند ولی میتواند بگویم محض رضای خدا دست از این مزخرفات بردارید!

در پایان باید بگویم متاسفانه ایرانیان میل شدیدی به باور خرافات و خرافات سازی دارند. ایران همچون کارخانه بزرگی برای تولید خرافات و شایعات میباشد! به امید آگاه شدن مردم این سرزمین…

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

آموزش نیروی چی

مطالب مرتبط

مانترا چیست؟ انواع مانتراها با توجه به سن شما

مانترا چیست؟ انواع مانتراها با توجه به سن شما

آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

دعا نویسی – آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

افشاگری حقایق پرواز روح و کلاهبرداری های پنهان پشت آن!

۲۷ دیدگاه. ترک جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است