خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!
دوره آموزشی فعال سازی چشم سوم
نفوذ به خواب

جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

مقالات
۴۲ دیدگاه

با سلام خدمت شما دوستان و همراهان گرامی و همیشگی سایت متافیزیک و علوم ماوراء الطبیعه علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) بنا به درخواست برخی از کاربران میخواهم در رابطه با جن و درکل اجنه مطالب مفیدی را برایتان ارائه کنم. متاسفانه در کشور ما ایران باورهای اشتباه زیادی در رابطه با جن ها (اجنه) وجود دارد. برخی از این باورها آنقدر مضحک هستند که واقعا نمیدانم به این باورهای اشتباه چه اسمی بگذارم! گویی برخی افراد علاقه بسیار زیادی به این دارند که ذهن خود را زیر سوال ببرند! به راستی متاسفانه هستند کسانی که به کلی در برابر تفکر شمشیر کشیده و اصرار زیادی دارند که در جهل و نادانی و حماقت خود باقی بمانند و نکته جالب ایناست که این افراد از ماندن در جهل و خفت و تباهی خود لذت نیز میبرند! در صورتی که شما عزیزان جز این دسته از افراد نیستید از شما دعوت میکنم در ادامه با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
سن شروع تمرینات ماورایی | متافیزیک را از چه سنی شروع کنیم؟

آیا جن وجود دارد؟

جواب این سوال بله است! جن واقعا وجود دارد (حد اقل اینکه ما موجوداتی را در اطراف خود میبینیم که به آنها جن میگوییم). همچنان که در کتاب های مقدسی چون قرآن به وجود جن اشاره شده است! پس دیگر هیچ شکی وجود ندارد که جن ها وجود دارند! حال اسمش را جن بگذاریم یا هر چیز دیگر مهم این استکه این موجودات غیر ارگانیک وجود دارند!

بیشتر بخوانید:
ارتباط با موجودات فضایی از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

توانایی های جن ها:

جن ها (اجنه) به واسطه غیر ماده بودنشان قادر به تغییر شکل خود به هر شک و رنگی که دلشان بخواهد هستند! آنان میتوانند خود را به هر شکل و رنگی درآورند بی آنکه شما حتی ذره ای شک کنید! جن ها به واسطه غیرماده بودنشان توانایی حرکت در تمامی جهات و ابعاد و همچنین حرکت در ابعاد زمانی و مکانی میباشند! جن ها نیز همانند ما انسان ها مخلوقات خدا بوده و در میان آنها جن های خوب و جن های بد وجود دارند! حال توضیحات مختصر در رابطه جن ها بس است! بگذارید به اصل موضوع برگردیم…

بیشتر بخوانید:
ارتباط با ارواح از طریق متافیزیک

باورهای اشتباه در رابطه با جن ها:

باورهای اشتباهی در رابطه با جن ها (اجنه) وجود دارد که برخی از این باورها واقعا جالب بوده و برخی نیز بسیار ناراحت کننده میباشند! در ادامه شما را با این باورهای اشتباه آشنا میکنم… باورهایی که قطعا وجودشان مایه ننگ و فضاحت یک شخص است!

بیشتر بخوانید:
طلسم چیست؟ آیا طلسم حقیقت دارد؟

۱: گربه های سیاه جن هستند!

متاسفانه فاحش ترین و رایج ترین اشتباه های انسان ها در رابطه با جن ها این است که متاسفانه تصور میکنند گربه های سیاه جن هستند! از این رو همواره اکثرا برخورد های تند و خشونت آمیز و به دور از انسانیت با این مخلوقات زیبای خدا (گربه های سیاه) دارد! باور کنید به خدا من گربه سیاه داشته ام و آن را بزرگ کردم ۵ سال با من ماند و جز محبت و آرامش از این گربه چیزی ندیدم! جن کجا بود بابا… 🙄

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

۲: فلز آهن جن را دور میکند!

مورد بعدی از اشتباهات رایج در رابطه با جن ها این است که برخی تصور میکنند فلز آهن جن ها را دور میکند و اجنه از آهن میترسند! به باور من خنده دارتر از این مورد چیزی وجود ندارد! آخر مگر فلز چه دارد که جن از آن بترسد؟ جن ساختار بدنی اش غیر ماده است! پس دلیلی ندارد از ماده هراس داشته باشد! کمی فکر!

بیشتر بخوانید:
آمبرا کینزی چیست؟ مقاله کامل کنترل سایه ها با قدرت ذهن!

۳: با بسم الله گفتن جن فرار میکند!

آخر کجای دنیا دیده اید با آوردن نام و یا خداوند بخشنده و مهربان کسی بترسد؟ یکی از باورهای اشتباه مردم این است که با گفتن بسم الله جن فرار میکند! نه دوست من اتفاقا جن به تو بیشتر نزدیک خواهد شد! بله درست خوانده اید! جن حتی اگر جن بد نیز باشد باز به شما نزدیکتر خواهد شد!

بیشتر بخوانید:
تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی – این دو را باهم قاطی نکنید!

۴: وارد اتاق خالی که شدید بگویید سلام علیکم! جن ها کمین کرده اند!

این نیز یکی از مضحک ترین باورهای مردم در رابطه با جن ها میباشد! جن ها نه با سلام علیکم گفتن شما کاری دارند و نه با سلام نکردن به آنها مشکلی دارند! آخر من مانده ام این مزخرفات را بر پایه و اساس چه سندی ارائه کرده اند؟! به راستی خداوند برای ما عقل داده است! از نعمتی که به انسان ارائه شده بهتر است ذره ای اندازه یک اتم استفاده کنید!

بیشتر بخوانید:
تله پورت چیست؟ حقایق واقعی تله پورت

۵: اتاق ها و مکان های خالی از سکنه سکونتگاه جن ها میباشد!

در مقابل این سخن باید بگویم اجنه غیر ماده هستند و نیازی به مکانی خاص به صورت فیزیکی برای سکونت ندارند! دلیل این باور این است که انسان همواره سعی دارد دلیلی برای ترس خود بیاورد! جن ها برای سکونت به کل نیازی به ماده ندارند!

بیشتر بخوانید:
بخش های دارای انرژی متافیزیکی بدن – آموزش صحیح جذب و انتقال انرژی

۶: آب روی آتش نریز! از داخلش جن در می آید!

بله این نیز یکی از اشتباهات و باورهای غلط رایج در رابطه با جن ها و اجنه میباشد! شما هرچقدر دلتان میخواهد آب روی آتش بریزید! جن ها اصلا داخل آتش نیستند! من که تا دلتان بخواهد روی آتش آب ریخته ام و دریغ از وجود حتی یک جن ناقص العقل! شاید هم غرقشان کرده ام! الله اعلم!

بیشتر بخوانید:
دموی کتاب متافیزیک و علوم ماوراء طبیعه ۶۰

۷: غذای جن ها پس مانده غذای انسان است!

این مورد دیگر شورش را درآورده است! آخر چه ربطی دارد؟؟؟ مگر جن ها از ماده تشکیل شده اند که بخواهند نیاز به غذای ما داشته باشند؟ اگر جن ها پسمانده غذای ما انسان ها را میخورند, طبق گفته قرآن جن ها هزاران سال قبل ما انسان ها خلق شده اند, پس بنده خداها چندین هزار سار گرسنه منتظر مانده اند تا ما انسانها خلق شویم و آتش را اختراع کنیم و سپس غذا بپزیم و پس مانده های غذا را بیندازیم آشغال و اجنه محترم شیرجه بزنند داخل سطل آشغال! 😀

بیشتر بخوانید:
آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟

۸: پشت اسب قیر بریز نصف شب جن می آید روی اسب مینشیند و میچسبد به قیر! سپس با سنجاق قفلی اسیرش کن!

متاسفانه همه ما تا به حال یک دوست داشته ایم که مادربزرگش به این شکل جن شکار کرده باشد! :mrgreen: من واقعا نمیدانم این ماجراهای خنده دار از کجا منشا گرفته اند ولی میتواند بگویم محض رضای خدا دست از این مزخرفات بردارید! در پایان باید بگویم متاسفانه اکثر ایرانیان میل شدیدی به باور خرافات و خرافات سازی دارند. ایران همچون کارخانه بزرگی برای تولید خرافات و شایعات میباشد! به امید آگاه شدن مردم این سرزمین…

بیشتر بخوانید:
آموزش جذب نیروهای متافیزیکی – ۱۰۰% عملی توسط علی بیک میرزایی

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۴۲ دیدگاه. ترک جدید

 • سلام
  شما گفتید با کلمه بسم الله اونها نزدیکتر میشن
  دقیقا منظورتون چه بود؟

  پاسخ
 • اجنه چه شکلی هستن؟

  پاسخ
  • Admin bar avatar
   علی بیک میرزایی
   ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ۲۱:۰۲

   شکل خاصی ندارن. درست مثل این میمونه که از من بپرسین آب چه شکلیه! آب رو داخل هرچی بریزین اونشکلی میشه! اینا موجودات غیر ارگانیک هستن! جنسشون از ماده نیست نمیشه دقیقا گفت چه شکلی هستن

   پاسخ
 • ترسناک هستن؟

  پاسخ
 • وحشتناکن؟

  پاسخ
 • ارتباط برقرار کردین؟

  پاسخ
 • استاد ممنون از راهنمایی هاتون .واقعا بهم کمک کرد.

  پاسخ
 • استاد
  بنظر شما تو چه مناطقی بیشترین جن وجود داره؟

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن […]

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید بعضی مطلبا رو که توی سایت می خونم با قرآنم اختلاف داره مثلا تو قرآن میگه جنا استخوان می خورن یا میگه اجنه بیشتر جایی هستن که آدمی کمتر هست مثل بیابان جنگل کویر دشت توی جنوب سعی کنید اشتباها بر طرف بشه یا اگه درسته بر چه اساسیه من که گیج شدم

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  ببخشید شما گفته جن ها از گفتن بسم االله رحمان رحیم نمیترسند،سوال من اینه که پس جن ها از چی میترسن؟!
  اگه یه نفر جن دید باید چیکار کنه؟!!!
  و سوال آخرم هم این هست که جن ها میتونن به انسان ها صدمه بزنن؟! اگر بله چطوری باید از خودمون در مقابل جن ها دفاع کنیم؟!
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • سلام. در رابطه با سوال اولتون باید بگم چاره مشخصی تعیین نشده!
   در رابطه با سوال دوم هم باید بگم هیچ منبع مشخصی وجود نداره که جن ها از چی میترسن!
   و جواب سوال سوم اینکه بله میتونن آسیب هم بزنن!
   لازم به ذکره که جن در واقع موجود غیر ماده ای هستش که ما ازش تحت عنوان جن یاد میکنیم

   پاسخ
   • مرسی
    فقط اینکه چطور باید در مقابل این موجودات از خودمون دفاع کنیم؟!!!!

    پاسخ
    • دوست عزیز خیالتون راحت باشه این موجودات بیکار نیستن که بیان سراغتون. اونایی هم که بهتون گفتن جن اومده سراغتون بدونین که فقط میخوان پولاتونو بالا بکشن.

     پاسخ
     • درود. دوست عزیز اگر بخوام نمره بدم اطلاعات شما تو زمینه متافیزیک از صد نمره ۲۰ هم نیست. من مطالب این سایتتون رو مطالعه کردم. اطلاعات خودم تو این زمینه ها خیلی خیلی بیشتر از شما هست ولی نه سایتی درست کردم و ادعای استادی دارم. از شیوه ی نگارش و غلط های املایی هم مشخصه که مطالعات چندانی نداشتین.

     • سلام.
      دوست عزیز شما هر وقت تحصیلات عالی دانشگاهی داشتین و زبان انگلیسی رو مسلط بودین و سایر تخصص هایی که در پروفایلم نوشته ام رو داشتین و همچنین در رابطه با متافیزیک بیش از ۱۸ سال مطالعه داشتین و تونستین فرق بین واقعیت و خرافات رو بدونین و خودتون تحقیق کنین به نتیجه برسین نه اینکه مثل طوطی فقط تکرار کنین چیزایی که میخونین رو اون وقت صلاحیت نظر دادن به شخصی دارای دریایی از علم مثل من رو دارین! اگه من بخوام به دانش شما از ۱۰۰ نمره بدم قطعا ۱/۵ میدم اونم به این خاطر که هم اسم دوست دوران دبیرستانم هستین!

 • حالا اگه یه موقع بیکار شدن اومدن سراغ من، من باید چجوری از خودم دفاع کنم؟!!!!!!! روش دفاع رو بگید چرا صورت مسئله رو پاک می کنید!!!

  پاسخ
 • بــــی خیال داش علی
  ۶ دی ۱۳۹۸ ۲۲:۰۸

  جن وجود نداره…
  شمام هرچی خوشت میاد تو سایتت میزاری هرچی دوست نداری نه..
  واقعا سایتت به قول خودت بدرد جهان سومیا میخوره…
  هرکی رسیده یه راه دزدی ازین مردم پیدا کرده دسخوش بابا

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر ممنون واقعا دستتون درد نکنه که وقت گذاشتین و این مطالبو نوشتین همشون خرافاتی هستن که شنیده میشه
  فقط یه چیزی در مورد دفاع از خود دربرابر این موجودات
  جن گیر قابل اعتماد که واقعا کارش درست باشه و به خوبی کارشو انجام بده
  حرف من علمی نیست اما واقعیت تاریخی داره میتونین ادوارد وارن ماینی و لورین ریتا وارن رو تو نت سرچ کنین و حتی در سبکه های مهمی همچون بی بی سی نیز اومده و قشنگ جابجایی اجسام و جن زدگی دختر در خانواده انفیلد رو مشاهده کنین

  پاسخ
 • ببخشید آقای علی بیک‌ آیا مبحث سازه در انرژی درست است ؟؟ یعنی همون برنامه دادن به انرژی ؟؟؟

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: جن – باورهای اشتباه در رابطه با جن […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده […]

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  میشه گفت تقریبا تمام مطالبتون رو خوندم و همچنین قسمت نظر ها انگار که کل سایتتون رو زیرو رو کردم،مطالبتون جالبه و‌ همه بر اساس قوانین متافیزیک و علم هستن و از طرز صحبتتون معلومه که ادم فهمیده ای هستید،اما لطفا همه رو بی سواد و جاهل خطاب نکنید اونها فقط ساده اند و همینو بس و همه چیز که به علم ربطی نداره،شما میتونید قدرت بینهایت خدا رو با علم ثابت کنید؟معلومه که هیچ کسی نمیتونه چون بینهایت هست،و مطلب کینزی ها هم جالب بود و من میگم شما نه راست میگید و نه دروغ فقط دارید به وظیفتون عمل میکنید اما تمامی قدرت های انسان که هنوز کشف نشده شاید کسانی هستند که خداوند متعال به اونها واقعا قدرتی داده،ماوراطبیعه با متافیزیک فرق داره،و شاید هم به قول خودتون کسی تونسته به بعد پنجم راه پیدا کنه و قانون متافیزیک رو به نفع خودش تغییر بده و چیزهای جدید زیادی پدیدار بشه،در ضمن شما گفته بودید که کسانی که ساده اند پولشون به باد میره و این ربط زیادی به ساده بودن نداره چون بعضیا هستند که حوصله خرید اینترنتی هم ندارند و از اینجور ادم ها زیاد هستند،و جن ها هم با این که غیر ماده هستند اما برای اسیب رسوندن به انسان باید تبدیل به ماده بشن یعنی به یه شکلی در بیان پس دراون صورت میشه جوری به اون ها اسیب زد،و گربه سیاه که همیشه جن نیست درسته اما خودتون گفتید که میتونن به هر شکلی در بیان،شاید منظور کسی که اینو گفته اینه که جن ها بیشتر به شکل گربه سیاه درمیان،قدرت خدا بی همتاست،در کمال ارز ادب نظر خودم رو بیان کردم،شما رو به خدای بزرگ میسپارم

  پاسخ
  • و راستی این رو یادم رفت بگم،بین روایت های حضرت محمد(ص)دو تا از روایت هاش واقعا برای من جالب بود،اولیش این بود که:جن ها از بسم الله و صلوات نمیترسند بلکه برای جن های کافر و جن هایی که قست بدی دارند مثلا اسیب رسوندن به انسان باعث میشه که عذاب بکشند و کم کم از کار خودشون صرف نظر کنند.و من برای اینکه جن ها از اهن میترسند دلیل قانع کننده ای پیدا نکردم،و یکی دیگه از روایت های یکی از پیامبران این بود که،هیچ چیز غیر ممکن نیست

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است