پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

مقالات
۱۲ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی سایت متافیزیک و علوم ماورا الطبیعه علی لند. امروز در این مطلب میخواهم به شما در رابطه با مبحث پرانیک هیلینگ مطالبی را برایتان بنویسم.

پرانیک هیلینگ یا همان انرژی درمانی طبیعی چیست؟

پیرانیک هیلینگ از دو واژه پرانا که یک واژه سانسکریت و به معنی انرژی طبیعت میباشد و هیلینگ به معنی درمان تشکیل شده است. این دو واژه باهم عبارت انرژی درمانی طبیعی را ایجاد میکنند.(برگرفته از ویکی پدیا) اولین بار این روش درمان طبیعی توسط “چوا کوک سویی” رونق و توسعه یافت.

این تکنیک درمانی هم اکنون نیز توسط برخی از اساتید درحال انجام میباشد. ولی در این میان سوال اصلی این است که آیا این تکنیک درمانی حقیقت دارد و یا همچون “قضیه چاکراها” خرافاتی بیش نمیباشد؟ برای پی بردن به این موضوع لطفا با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟ حتما بخوانید!

در این موضوع که در درون انسان انرژی وجود دارد شکی نیست ولی در این میان متاسفانه طبق معمول افرادی هستند که بساط خرافات را قاطی تار و پود متافیزیک کرده و همانند همیشه خرافات را با متافیزیک ترکیب کرده و یک معجون جدید ساخته اند! به باور این دسته از افراد در طبیعت انرژی متافیزیکی ای وجود دارد که انسان با جمع کردن و استفاده درست آن میتواند به درمان بیماری ها و رفع مشکلات بپردازد!

از نظر من یک ایراد اساسی در این نظریه وجود دارد و آن این است که بگوییم انرژی موجود در طبیعت! واقعا برای من عجیب است که مردم چرا علت اصلی را رها کروه و معلول را مورد توجه قرار میدهند؟؟؟ علت اصلی کلیه نیروهای متافیزیکی فقط و فقط ذهن انسان است! طبیعت تنها به عنوان یک واسط عمل کرده و موجب تحریک عملکرد ذهنی انسان میشود و در نهایت این ذهن انسان است که کار اصلی را انجام میدهد!

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قوه ذهن و متافیزیک

حال میخواهیم ببینیم با استفاده از پرانیک هیلینگ چه نوع بیماری ها و مشکلاتی را میتوان حل کرد؟

برای پاسخ به این سوال باید به شما بگویم با استفاده از پرانیک هیلینگ تنها میتوان بیماری های روحی و روانی و حتی بیماری های جسمی که نشات گرفته از ذهن است (همانند افسردگی شدید و دردهای عصبی و بیماری های قلبی و…) را درمان کرد!

هرگونه ادعایی مبنی بر درمان بیماری های غیر مرتبط با ذهن توسط پرانیک هیلینگ کاملا مردود بوده و امکان پذیر نمیباشد! کسانی هستند (حتی کتاب هایی هستند) که ادعا دارند با استفاده از پرانیک هیلینگ) میتوان عشق از دست رفته را برگرداند! (آره منتظر بمون الان برمیگرده!) وقتی من همچین مواردی را میبینم واقعا میمانم که چه بگویم؟!!!

آیا کسانی که این مطالب را منتشر میکنند حتی ذره ای با خود فکر نمیکنند درحال نوشتن چه چیزی هستند؟؟؟ آخر بازگرداندن عشق از دست رفته چگونه توسط پرانیک هیلینگ یا انرژی درمانی طبیعی ممکن است؟؟؟ عشقی که از دست رفته حاصل رفتار نشات گرفته از دو ذهن مجزاست! حال پرانیک هیلینگ چگونه این دو ذهن را باهم مچ میکند واقعا جای تامل دارد!

بیشتر بخوانید:
جذب ثروت از طریق قدرت ذهن و متافیزیک

هنگامی که من میگویم مردم خرافات را بگذارید کنار و کمی تفکر را به عنوان خط مشی خود در زندگیتان قرار دهید منظورم طرح چنین سوالاتی در ذهنتان است!

دوستان در پایان باید بگویم که متاسفانه خرافات در ایران بیداد میکند و مردن خودشان دلشان میخواد چیزهای عجیب و غریب و غیر واقعی را باور داشته باشند! تا زمانی که هر کدام از ما خرافات را از ذهنمان بیرون نکنیم نباید ونتظار بهتر شدن اوضاع را داشته باشیم…
موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

پنج − دو =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: