کوانتوم انرژی های ذهنی و محیطی

مقالات
۴ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهیم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با کوانتوم انرژی های ذهنی و محیطی توضیحات مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم این مقاله مورد پسندتان واقع شده و در نهایت در صورت تمایل می توانید نظر خود را در زیر این مقاله در بخش کامنت ها اعلام نمایید با علی لند همراه باشید.

کوانتوم انرژی های ذهنی و محیطی چیست؟

همانطور که احتمالا خیلی از شما می دانید کوانتوم انرژی ذهنی از آنجا که ارتباط مستقیم با مبحث کوانتوم دارد و از آنجا که در کوانتوم یک معلول می تواند بدون علت رخ دهد در واقع مبدا و مقصد و بالعکس مقصد و مبدا می توانند جایشان را به یکدیگر بدهند. کوانتوم انرژی های ذهنی و محیطی نیز بدین ترتیب می باشد. خواهشی که از شما دوستان و همراهان عزیز دارم این است که این مقاله را با دقت خوانده و به دور از تعصبات خشک و پوچ و بی فایده از منظر منطق و علم این مقاله را مطالعه کرده و برای یک بار هم که شده بر باورهای متافیزیکی مبتنی بر خرافات و چرندیات هندو مهر ابطال زده و از منظر علم و منطق در این باره فکر کنید.

بیشتر بخوانید:
انرژی های مثبت و منفی متافیزیکی چیستند؟ تبادل کوانتومی اطلاعات

تبادل کوانتومی به زبان ساده:

همان‌طور که می‌دانید در تبادل کوانتومی علت و معلول با یکدیگر ارتباطی نداشته و معلول می تواند بدون علت رخ دهد و یا حتی جای علت و معلول تغییر یابد! در رابطه با مبحث کوانتوم و جابجایی علت و معلول مثال های بسیاری وجود دارد ولی من در این مقاله می خواهم به شما یک مثال ساده و در عین حال قابل تامل را در قالب یک مقاله ارائه کنم. دوستان و همراهان عزیز توجه داشته باشید در صورتی که شما پیج اینستاگرام من را دنبال کرده باشید همواره چهارشنبه شب ها ساعت ۲۲:۰۰ می توانید لایو مرا مشاهده کنید که من در اکثر این لایوهایم گفته ام که هیچ گونه انرژی متافیزیکی محیطی وجود ندارد بلکه این ذهن ماست که تعیین می کند کدام مکان و کدام زمان چه نوع انرژی داشته باشد که این دقیقاً مبحث کوانتوم انرزی های ذهنی محیطی است. حال می خواهم این مثال را برای شما بیاورم و سپس آن را برایتان شرح دهم تا بهتر متوجه کوانتوم انرژی های ذهنی محیطی و تبادل علت و معلول باشد.

بیشتر بخوانید:
سونو کینزی چیست؟ بررسی تخصصی کنترل صدا با قدرت ذهن

فرض کنید که شما وارد یک مکانی میشوید که در آن دیوارها به رنگ قرمز بوده و کثیف می باشند. فضای محیط دارای رطوبت بوده و بوی نم همه جا را فرا گرفته است. در نگاه اول تصور این است که این شرایط محیطی منجر شده است که شما حس بدی داشته باشید یا به عبارتی محیط انرژی منفی را به شما منتقل کرده است. اما از آنجا که در مبحث متافیزیک این ذهن ماست که تعیین می کند چه چیزی چه نوع انرژی از نظر مثبت و منفی داشته باشد، ما در این جا عملاً تبادل کوانتومی علت و معلول را مشاهده می‌کنیم. در توضیح این موضوع به شما می گویم: شما با ورود به این محیط در حقیقت با مشاهده وضعیت محیطی ذهن شما بسته به گرایش ها و تمایلات و موارد دیگر مربوط به ذهنتان تعیین کرده است که این شرایط محیطی دارای انرژی منفی باشد، کما آنکه در برخی افراد هم چنین محیطی می‌تواند دارای انرژی مثبت باشد!

بیشتر بخوانید:
آیا جهان های موازی وجود دارند؟ تحلیل جهان موازی

در حقیقت در مثال بالا، محیط به شما اصطلاحاً انرژی ای منفی را وارد کرده است ولی این انرژی توسط مغزتان و به انتخاب مغزتان مورد تبادل واقع شده است و سپس انرژی تبادل شده توسط ذهنتان دریافت و تحلیل شده است! اینجاست که نه علتی مشخص است و نه معلولی! در حقیقت علت نقش معلول و معلول نقش علت را توانسته است بازی کند! بدین ترتیب ما می بینیم که دقیقاً یکی از قوانین اصلی کوانتوم در این مبحث رعایت شده است و آن عدم تاثیر زمانی و جابجایی علت و معلول می باشد. در حقیقت علت قبل از معلول رخ داده است و یا در بازه های مستقیم علت و معلول با فاصله نزدیکی به صورت همزمان رخ داده اند که کاملاً از قوانین فیزیک خارج است! به عبارتی شما در مواجهه با محیط، انرژی ای را از محیط دریافت کرده اید که این انرژی از قبل توسط ذهن تولید شده است و جالب تر اینکه انرژی ای که توسط ذهن تولید شده است از محیط به شما منتقل شده است! نمیدانم توانسته ام منظورم را به شما برسانم یا نه ولی این مثال دقیقاً همانند این است که یک محصول در یک کارخانه تولید شود و بدون آن که مسیری را طی کند در کامیون منتقل کننده محصول بارگیری شود و توسط کامیون محصول به کارخانه بازگردانده شود! در واقع انرژی ای که توسط خود ذهن ایجاد شده است از محیط به خود ذهن انتقال یافته است! عجیب است نه؟؟؟!

بیشتر بخوانید:
آیا استفاده از ۱۰۰ درصد قدرت ذهن امکان پذیر است؟

دوستان و همراهان گرامی لذت متافیزیک به بررسی چنین مباحثی می باشد نه چرندیات و مزخرفات هندو و مطالبی که در سایت‌هایی که بدون هیچ دانشی و تنها با کپی برداری از مزخرفات هندو ارائه میکنند! انتظاری که من از مخاطبانم دارم ژرف اندیشی و تفکر عمیق در رابطه با محیط پیرامون خود و ذهن خود از بعد متافیزیک می باشد که تنها در این صورت است که شما میتوانید به علم متافیزیک دست پیدا کنید و به مرور ناشناخته های هرچه بیشتر این علم را کشف کنید. چیزی به نام “ماورا است” و یا “فلان چیز ماورایی است” وجود ندارد. در متافیزیک همه چیز ذهن شماست. وقت خود را به دریافت انرژی های متافیزیکی از کائنات و غیره تلف نکنید! وقت شما گرانبهاست! از کائنات و طبیعت هیچ انرژی ای به شما منتقل نخواهد شد بلکه این ذهن شماست که مولد و کارخانه تولید این انرژی هاست و تعیین می‌کند چه چیزی چه نوع انرژی را به شما منتقل کند! در واقع انرژی در ذهن شما تولید و تعیین تکلیف می‌شود و از محیط به شما منتقل می شود، که این دقیقاً همان تبادل کوانتومی انرژی های ذهنی محیطی است!

بیشتر بخوانید:
عملکرد مغز در قانون جذب چگونه است؟ جذب ثروت واقعی

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • سلام استاد میخوساتم بدونم در همون مبحث ام….گ همین از مبحث این استفاده میشه درسته؟(یعنی ربط داره؟) چون وقتی عملی میشه که معلول بدون علت اتفاق بیافتد اینطوری ممکن میشود(تو این مدتی که تحقیق میکیردم فقط به این رسیدم)

    پاسخ
  • سلام. فکر کنم بیماری فوبیا هم همینطوری عمل میکنه. شخص بدون هیچ دلیل یا پیش زمینه ای از یک چیز یا یک شرایط محیطی به شدت می‌ترسه. که با توجه به توضیحات خوب شما بخاطر انرژی ای هست که ذهن شخص از ذهن خودش در اون شرایط دریافت میکنه پیش میاد.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

19 − 2 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: