آیا قدرت های ماورایی افراد در فضای مجازی حقیقت دارد؟

مقالات
بدون دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله می خواهم به شما دوستان و همراهان عزیز در رابطه با مبحث قدرت های ماورایی افراد و اساتید متافیزیک و به خصوص آن دسته از اساتید متافیزیک که در فضای مجازی از خود کلیپ های ماورایی همچون تکان دادن اشیا به ظاهر با قدرت ذهن و روشن کردن آتش به ظاهر با قدرت ذهن و غیره منتشر میکنند مطالب مفیدی را ارائه کنم و همچنین به بررسی رفتارهای آنرمال این افراد و همچنین شخصیت شناسی در رابطه با این افراد بپردازم. در کل می خواهم به شما مطرح سازم که آیا کلیپ های ماورایی که در فضای مجازی مشاهده می‌کنید حقیقت دارند یا فقط شعبده ای بیش نیستند! از شما دعوت می کنم من را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

بیشتر بخوانید:
تله کینزی چیست؟ اسرار پنهان حرکت اشیا با قدرت ذهن

قدرتهای ماورایی چیست؟

قدرت های ماورایی در حقیقت به توانایی های ماورا الطبیعی یا به عبارتی فراتر از قدرت و توان طبیعی گفته می شود. البته در مباحث متافیزیک و همچنین در عرف کلی قدرت های ماورایی به توانایی های تاثیرگذاری به صورت فیزیکی بر روی فیزیک از طریق قدرت ذهن میگویند. لازم به ذکر است که توانایی تاثیرگذاری متافیزیکی بر عامل متافیزیکی توسط ذهن نیز قدرت ماورایی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید:
قانون جذب چیست؟ قانون جذب چگونه باید انجام شود؟

آیا می توان به کلیپ های ما برای اساتید متافیزیک استناد کرد؟

در پاسخ به این سوال که آیا می توان به کلیپ های ما برای موجود در اینترنت استناد کرد باید بگویم خیر به هیچ وجه به کلیپ های ماورایی موجود در اینترنت از اساتید مختلف اعتماد نکنید چرا که حتی یک مورد از این کلیپ ها هم واقعیت نداشت و استاد متافیزیکی جم ادعای دارا بودن قدرت های ماورایی دارد از دو حالت خارج نیست:

  • استاد متافیزیک موردنظر در حال زدن مخاطبان است.
  • استاد متافیزیک مورد نظر دارای اختلال های شخصیتی و به خصوص خود کم بینی می باشد.

بیشتر بخوانید:
پایرو کینزی / پیرو کینزی چیست؟ آیا پیروکینزی حقیقت دارد؟

از آنجا که مبحث ذهن مبحثی خارج از فیزیک ماده است تاثیر گذاری بادی ذهن بر فیزیک ماده امری بسیار مضحک و خنده دار می باشد و خنده دار تر از آن شخصی است که کلیپ های ماورایی مرتبط را باور می کند به نادان آن شخصی است که نه تنها این کلیپ ها را باور می‌کند که از بابت آموزش دیدنشان پول نیز پرداخت می کند! طبیعی است کلیپ های موجود در اینترنت فقط و فقط شعبده بازی میباشند و تنها در جهت پنهان کردن واقعیت و گول زدن بیننده ساده لوح می باشد.

بیشتر بخوانید:
کینزی های واقعی و دروغین را بشناسید! (لطفا شوکه نشوید!)

در این میان برخی اساتید را می‌بینیم که انتشار کلیپ های ماورایی شان تنها اهداف مادی نداشته و بلکه اهدافی در جهت رفع عقده های درونی شان نیز در کلیپ های شان مشاهده می شود. این دست از اساتید این عمل شان تنها در جهت سرکوب کردن عقده هایی است که مربوط به دوران کودکی شان بود و همواره خود را فردی صغیر و حقیر و کوچک می دانند که نیازمند توجه هستند. این دسته از افراد به دلیل عدم توجه کافی والدین به عقده های درونی وحشتناکی دچار شده اند که این عقده ها نیازمند مرتفع شدن میباشند و از این رو این اساتید با انتشار کلیپ های عجیب سعی دارند که مورد توجه و محبت از طرف افراد قرار بگیرند. این نوع از اساتید معمولاً با توجه به اینکه کلیپ های بسیاری از خود منتشر می کنند دچار اختلال هویتی و شخصیتی شده و در برخی موارد واقعا باور میکنند که شخصی دارای قدرت های ماورایی هستند و به کل شعبده هایی که ترکیب های خود به کار می‌برند را توانایی ذهن شان می پندارند به عبارتی اساتید علاوه بر اختلالات روانی ذکر شده دچار سردرگمی هویتی نیز میشوند.

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها وجود دارند یا خرافاتی بیش نیستند؟

سخن پایانی:

در پایان باید بگویم آنچه به شما گفتیم این حقیقت می باشد ولی این شما هستید که تعیین می کنید که این محتوا را قبول کنید یا قبول نکنید! فقط همواره این را در نظر داشته باشید که چه خوشتان بیاید و چه بدتان بیاید حقیقت همیشه حقیقت است و حقیقت تنها چیزی است که هیچ وقت تغییر نمی کند!

بیشتر بخوانید:
راهکارهای شگفت انگیز برای افزایش اعتماد به نفس

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

11 − 9 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: