هیپنوتیزم چیست و چگونه انجام میشود؟ حتما بخوانید!

مقالات
۱۶ دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) تصمیم دارم در این مقاله مطالب مفیدی را در رابطه با هیپنوتیزم برایتان ارائه کنم. همانند روال همیشگی ام میخواهم دلیل نوشتن این مقاله ام را نیز برایتان بازگو کنم! راستش را بخواهید دلیل نوشتن این مقاله این است که احساس میکنم مردم و حتی اساتید نیز درک آنچنانی ای در رابطه با هیپنوتیزم ندارند! از اعمال کاتالپسی فوق العاده تابلو گرفته تا حرکات خنده دار و مزخرفی مانند بی حسی هایی که ما هم اصلا ندانستیم از لیدوکائین استفاده شده است! این بود که تصمیم گرفتم در مقاله ای معنی و مفهوم واقعی هیپنوتیزم حقیقی را برایتان ارائه کنم! شاید این مقاله بتواند یکی دو نفری را سر عقل بیاورد که ۹۰ درصد دانسته هایشان و مشاهداتشان در رابطه با هیپنوتیزم مزخرفاتی بیش نیستند!

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

هیپنوتیزم چیست؟

هیپنوتیزم در حقیقت یک نوع فن است! هیپنوتیزم حرفه ای است که در آن شخص هیپنوتیزم کننده با تکنیک های روانشناسانه و به کار گیری عباراتی خاص و حرکاتی ریتم وار و زیرکانه شخص هیپنوتیزم شونده را به حالتی خلسه مانند کشانده و میتواند در این فرایند داده های ذهنی خاصی را از ذهن آن شخص بیرون کشیده و یا حتی داده هایی را به ذهن آن شخص القا کند! بگذارید خیالتان را راحت کنم در هیپنوتیزم هیچ کار ماورایی ای انجام نمیشود!

بیشتر بخوانید:
تفاوت بین تله پاتی و ذهن خوانی – این دو را باهم قاطی نکنید!

تاثیرگذاری هیپنوتیزم تا چه حد است؟

دوستان شاید با گفتن این عبارت کاملا نا امید شوید ولی بدانید که حقیقت همواره تلخ بوده و هست! ۹۹ درصد هیپنوتیزم هایی که در فضای اینترنت مشاهده میکنید ساختگی و حاصل هماهنگی های قبلی هیپنوتیزم کننده و هیپنوتیزم شونده میباشند! حتی در این میان با قطعیت اعلام میکنم هیپنوتیزم رضا رشیدپور نیز توسط پدر علم هیپنوتیزم ایران استاد الماسیان نیز ساختگی بوده و با هماهنگی قبلی در یک برنامه زنده به نام حالا خورشید انجام شد! اگر میخواهید دلایل من مبنی بر ساختگی بودن هیپنوتیزم رضا رشید پور توسط استاد الماسیان را بدانید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید!

بیشتر بخوانید:
رشته متافیزیک | همه چیز درباره رشته تحصیلی متافیزیک

حال شاید که چه عرض کنم باید بگویم قطعا کسانی هستند که تحت قانون Sheep میگویند نه چون ایشان پدر هیپنوتیزم ایران هستند و اکثریت نیز میگویند آن هیپنوتیزم واقعی بوده پس قطعا واقعی است! این است منطق این افراد کند ذهن! در پاسخ به این واکنش باید بگویم بهتر است این مطلب در رابطه با ساختگی بودن هیپنوتیزم رضا رشید پور توسط استاد الماسیان را در سایت خبری مشرق نیوز نیز خوانده و آن وقت است که اگر کمی به مغزتان فشار بیاورید متوجه ساختگی بودن آن هیپنوتیزم خواهید شد! بر روی لینک زیر کلیک کنید:

از نمایش هیپنوتیزم رشیدپور روی آنتن زنده تا ترکیدن حباب زینب موسوی

حال فکر کنم کامل قانع شدید که هیپنوتیزم آقای رضا رشیدپور در برنامه حالا خورشید توسط استاد الماسیان کاملا ساختگی بوده و تنهاغ با اهداف رسانه ای انجام شده بود! دوستان حقیقت را اگر میخواهید بدانید باید به شما بگویم تاثیرگذاری هیپنوتیزم به هیچ وجه آن گونه نیست که شما فکر میکنید و اساتید بسیاری ادعا میکنند! آری درست است در صورتی که شخص هیپنوتیزم کننده بتواند تاثیر ذهنی زیادی روی شخصی که هیپنوتیزم شده است بگذارد خواهد توانست حتی بدن او را بی حس کند! ولی این به آن معنی نیست که هیپنوتیزم کننده هر کاری که دلش بخواهد میتواند بکند! یا مثلا بگویند کاری کند که شخص هیپنوتیزم شونده به آینده و زمان های مختلف سفر کند و خبر از اجنه و جهان های ماورا بیاورد و یا اینکه شخص هیپنوتیزم کننده در کمتر از ۱ دقیقه کاری کند که بدن هیپنوتیزم شونده بی حس شود و یا اینکه ماهیچه های آن شخص به چنان حالت خشکی ای برسند که شخص را بر روی دو صندلی قرار داده و سپس روی بدن او راه بروند و بدنش اصلا حتی یک ذره هم به پایین خم نشود! (زرشک! الان میتونین از این کارا کنین! 😀 )

بیشتر بخوانید:
تله پورت چیست؟ حقایق واقعی تله پورت

دوستان من (علی بیک میرزایی) با قاطعیت میگویم عمل کاتالپسی (خشک کردن اندام با هیپنوتیزم) به آن گونه که در کلیپ ها مشاهده میکنید نبوده و تحت هیچ شرایطی آن گونه که در کلیپ ها مشاهده میکنید عمل کاتالپسی چنین توانایی هایی را ندارد! دلیل این امر این است که سفت کردن ماهیچه ها امری کاملا ارادی بوده و در صورتی که شخصی اراده خود را از دست بدهد بدن او هرگز نخواهد توانست تاب و تحمل ۸۰ کیلو وزن را داشته و در برابر این وزن زیاد ماهیچه ها و مفاصل شخص تکان نخورند! (کمی عقل!)

بیشتر بخوانید:
آیا ارتباط با موجودات فضایی از طریق متافیزیک ممکن است؟

آیا با هیپنوتیزم میتوان به گذشته و آینده سفر کرد؟

در پاسخ به این سوال با قاطعیت میگویم خیر! دوستان با هیپنوتیزم نمیتوان در زمان سفر کرد! هیپنوتیزم تنها میتواند به شما کمک کند تا خاطرات گذشته خود را که فراموش کرده اید مجددا بازیابید همین! و دلیل این امر این است که ذهن ما وقت مثلا در مکانی قرار داریم, تنها کلیات و نکات مهم آن مکان را ذخیره میکند و جزئیات را به نوعی بایگانی میکند که دسترسی به این بایگانی کار آنچنان آسانی نیست! با عمل هیپنوتیزم شخص هیپنوتیزم کننده ذهن هیپنوتیزم شونده را بازیابی کرده و این اطلاعات بایگانی شده را بازیابی میکند همین و بس! با هیپنوتیزم نمیتوان در زمان سفر کرد!

بیشتر بخوانید:
کاتالپسی چیست؟ نکات مهم در رابطه با کاتالپسی در هیپنوتیزم

این در حالی است که امروزه شاهد آن هستیم که اساتیدی (بخوانید کلاهبردارانی) وجود دارند که ادعا میکنند از طریق هیپنوتیزم قادر هستند شما را به آینده ببرند! و یا ادعاهای عجیب و غریبی در رابطه با ارتباط با موجودات ماورایی از طریق هیپنوتیزم مطرح میکنند و برای ترغیب کردن مردم ساده لوح جهت شرکت در کلاس های آموزشی شان دست به هر کاری میزنند و هر مزخرفاتی که به ذهنشان برسد را بیان میکنند و به هیپنوتیزم ربط میدهند تا مردم را اغفال کنند! یادم است استادی به نام “صمد و” که ادعا دارد پیشکسوت هیپنوتیزم ایران است در کلیپی گفته بود از طریق هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم میشود هر بیماری ای را درمان کرد! واقعا مانده ام این مزخرفات را از کجایشان درمیاورند؟!!!!

بیشتر بخوانید:
تله پاتی چیست؟ همه چیز درباره تله پاتی

آیا هیپنوتیزم سریع امکان پذیر است؟

در پاسخ به این سوال نیز باید بگویم خیر! هیپنوتیزم سریع امری کاملا غیر واقعی بوده و با هماهنگی قبلی روی دستیار خود هیپنوتیزم کننده با هدف بازاریابی و به قول خودمان گول زدن افراد انجام میشود! تنها راه جهت انجام هیپنوتیزم سریع استفاده از حرکات رزمی و ناک اوت کردن شخص هیپنوتیزم شونده است! :mrgreen:

بیشتر بخوانید:
کاربرد خود هیپنوتیزم در زندگی و مباحث متافیزیک

سخن پایانی:

همواره افرادی هستند که در برابر دانستن مقاومت میکنند! مهم این است که این افراد را از زندگی خود کنار زده و واقع بینانه به زندگی نگاه کنید. نگاه واقع بینانه به زندگی و مسایل موجب افزایش آگاهی و کیفیت هرچه بیشتر زندگیتان خواهد شد.

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۱۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده − 2 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: