خوش آمدید کاربر مهمان - ورود به سایت!

موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما دوستان و عزیزان مطالب مفیدی را در رابطه با موکل, موضوعی که اخیرا به شدت در فضای مجازی ترِند شده است مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
کاریزما چیست؟ بررسی شخصیت کاریزماتیک از بعد متافیزیک

موکل چیست؟

در حقیقت موکل به کسی یا شخصی میگویند که انجام کاری یا عملی به او سپرده شده باشد. در علوم ماورایی موکل در حقیقت به جن یا فرشته ای گفته میشود که توسط شخصی جهت انجام اموری که به او ملحق شده است تسخیر شده باشد! در صورتی که از آن دسته افراد گمراه هستید که به دعانویس و رمال زیاد مراجعه میکنید و پول هایتان زیادی برایتان سنگینی میکند میبایست بدانید که موکل چیست! البته باید بدانید که ما در اینبخش تنها به معنی موکل در اصطلاح علوم غریبه اشاره کردیم و این پاراگراف به معنی تایید وجود موکل نیست! در بخش های پایانی این مقاله به صحت و سقم موکل نیز خواهیم پرداخت!

بیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

انواع موکل ها:

اگر بخواهیم از نظر طینت موکل ها را تقسیم بندی کنیم میتوانیم موکل ها را به دو گروه موکل روحانی و موکل شیطانی تقسیم بندی کنیم! شگفت انگیز است حال و روز مردمی که علم را رد کرده و خرافات را چهار دست و پا میچسبند آن هم در قرن ۲۱ که عصر تکنولوژی و دانش و آگاهی است! در عجبم که اگر این مقاله در رابطه با دانش پزشکی بود آیا همچنان با چنین اشتیاقی آن را میخواندید؟! از ماست که بر ماست…

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

موکل رحمانی یا روحانی:

بر اساس باور خرافاتی جماعت و آنان که با تفکر به شدت سر جنگ دارند برخی اجنه وجود دارند که به دلیل عبادت بسیار زیاد مقامی همچون فرشته ها را دریافت میکنند! این اجنه به عنوان موکل خوب مورد استفاده قرار میگیرند و موارد استفاده از این نوع موکل ها انجام و به ثمر رساندن امور خیر و نیک است! باور عده ای این است که این اجنه قدرت بسیاری در پیشبرد امور خیر دارند! به باور آنان این نوع اجنه حالا حالاها با انسان ها خو نگرفته و تنها در اطراف افراد باتقوا میپَلَکَند! این اجنه بزرگوار در حسرتند که با افراد خردمند و باتقوا اونس گرفته و دوستی کنند و در تلگرام باهم به چت های I LOVE YOU مانند بپردازند!

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل رحمانی یا روحانی:

در خصوص شرایط و ملزومات تائید صلاحیت شدن در امر ارتباط با اجنه روحانی یا همان موکل روحانی باور بر این است که شما خوب باش اینا خودشون میان پابوسی! باور بر این است که افراد مومن به هنگام خواندن قرآن این اجنه به کنار آنها می آیند! میگویند با بردن نام این اجنه از آنجا که این اجنه نوکر و حمال شما هستند بلافاصله بله قربان گفته و هر کار نیکی که بخواهید انجام دهید در انجام امور آن شما را یاری میکنند! (مانده ام برخی مردم ساده لوح سرزمینم چرا باید خداوند متعال را فراموش کرده و در تخیلات بیمارگونه شان از اجنه در انجام امورشان کمک بطلبند؟!!!)

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

موکل شیطانی:

این نوع موکل (اجنه ای که نوکر شما هستند) همان گونه که از نامش مشخص است برای انجام امور شیطانی و پلید بهترینگزینه میباشند که اخیرا آپدیت ۲۰۲۰ آن نیز به بازار آمده است! باور این استکه افراد حقیر و پست برای خودنمایی و یا پیشبرد امور شیطانی و پلید خود مانند ضربه زدن به دیگران و اعمال بیماری و مشکلات به کسانی که از آنها خوششان نمی آید از این نوع موکل استفاده میکنند!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ کاربردهای ایموشن کد در زندگی

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل شیطانی:

به باور افراد دارای آیکیوی زیر ۵۰ و بخصوص افراد دارای مغز تکسلولی روش ازتباط برقرار کردن با اجنه شیطانی یا همان موکل شیطانی دقیقا برعکس ارتباط با اجنه روحانی میباشد! بیشتر از این توضیحی نمیدهم چرا که خودتان بهتر میدانید…

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

آیا موکل حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا موکل حقیقت دارد با قاطعیت میگویم خیر! در صورتی که به وجود موکل اعتقاد دارید باید بگویم عمیقا برایتان متاسفم! ممکن است از این بخش از سخنانم خوشتان نیاید و یا حتی مرا به باد فحش و ناسزا ببندید ولی این فحاشی ها نیز ناشی از نادانی و کندی ذهنی دشنام دهندگان است! سوی سخنم با معتقدین وجود موکل است که میلیونها تومان پول نثار این مزخرفات میکنند! میتوانید به عوض فحاشی کمی فکر کنید همین! آخر مگر جن بیکار است که بخواهد نوکری شما را بکند؟!!! سر همین مسایل است که به خیال کمک گرفتن از ماورا الطبیعه دست از تلاش و پشتکار برمیدارید! سر همین مسایل است که به خیال رسیدن به جایی به صورت مفت و مجانی و بدون تلاش میلیونها تومان سرتان کلاه میگذارند! ناراحت شدید؟ حقتان است! باید هم ناراحت شوید! شاید با خودتان بگویید چرا من معتقدین وجود موکل را افرادی بسیار کند ذهن میدانم؟! دلیل این است که اگر این افراد کند ذهن نبودند سر همین موکل بازی میلیونها تومان خسارت نمیدیدند! تا کی باید از این جماعت به دروغ تعریف کنیم وقتی هیچ چیزی برای تعریف کردن ندارند؟! لطفا به تصویر زیر توجه کنید:

سنگ به ظاهر موکل دار

سنگ به ظاهر موکل دار

بیشتر بخوانید:
دایره زمانی و لایه های زمانی در متافیزیک چیست؟

سنگ موکل دار چیست؟

سنگ موکل دار سنگی است که عده ای بر این باور هستند که داخلش جن وجود دارد و این جن در مسایل روزمره و اهدافشان کارشان را راه می اندازد! (زرشک!) به این سنگ ها اصطلاحا سنگ موکل دار میگویند! شاید برایتان عجیب باشدکه هستند کسانی که به این قطعه سنگ های بی ارزش به خیال اینکه داخلشان موکل است از ۳ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان پول میدهند! آیا جایز نیست که این افراد را کند ذهن خطاب کنیم؟! چرا باید دو رویی کنم و به این جماعت نادان صفت واقعیشان که کند ذهن بودن است را گوشزد نکنم؟! یک دلیل بیاورید که به این اشخاص کند ذهن نگویم!!! شمایی که می آیید به یک تکه سنگ ۳ میلیون تومان پول میدهید یک بار با خودتان نمیگویید که اگر این سنگ واقعا موکل دارد فروشنده اش آن را چرا به من میدهد؟!!! کمی عقل!

بیشتر بخوانید:
آیا همه چیز از قبل تعیین شده است؟ بررسی قضا و قدر از بعد متافیزیک

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

راستی پیشنهاد میکنیم برای اطلاع لحظه ای از جدیدترین مقالات, پیشنهادات و به روز رسانی های سایت در کانال تلگرام علی لند (فقط اطلاع رسانی) عضو شوید!

خبر خوب:
علی لند اخیرا بخشی تحت عنوان خاطرات ماورایی کاربران راه اندازی کرده است که در آن کاربران میتوانند خاطرات سایرین را خوانده و بدون عضویت خاطرات خود را نیز ارسال کنند! هر ماه به 5 نفر از کسانی که خاطرات ماورایی خود را ارسال میکنند به قید قرعه “پکیج ابر بمب متافیزیک” را به عنوان هدیه ارسال خواهد شد!

مطالب مرتبط

۹۲ دیدگاه. ترک جدید

 • واقعا سایت پرمحتوایی دارین

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها […]

  پاسخ
 • ببخشید اقای علی بیک میدونم به این مقالتون ربطی نداره ولی اخه واسه تله کینزی که با حرکت انرژی توسط مغز هست بالاخره این انرژی باید از یک چیز نیرو بگیره که حرکت کن اون چیز چیست؟

  پاسخ
  • مولد این انرژی ذهنتونه

   پاسخ
   • دوست خوب
    چه حقیقت داشته باشه و چه حقیقت نداشته باشه ؛ به هر حال و در نهایت شما زندگی خودت رو خلق میکنی . این فرکانسهای شماست که باعث میشه اتفاقات رو به وجود بیاری حتی اگر باور داشته باشی که جن هست . جن رو می بینی و اگر باور داشته باشی که جن نیست هیچ وقت نمی بینی
    پس این باور شماست که تعیین کننده است
    هیچ واقعیتی وجود نداره مگر در ذهن شما
    کمک خواستن از چیزی غیر خدا شرک محسوب میشه
    شما می تونی درخواست کنی اما نمی تونی روی کمک هیچ انس و جن و حیوانی حساب کنی
    توصیه میکنم یک بار دیگه قانون رو مرور کنید و اون رو درجهت منافع خودتون به کار ببرید نه در جهت تخریب زندگی تون……………

    پاسخ
 • اگر شما میگید موکل وجود نداره پس اینکه شیاطین قصر حضرت سلیمان را طراحی کرده بودند چی دارین بگین

  پاسخ
  • هی خدا…

   پاسخ
   • خخخخ

    پاسخ
   • سلام اقای میرزایی من ایکیوم بالاهست ادم منطقی هستم هیچ اعتقادیم به خرافات ندارم ولی شما یه چیزی رو اصلاااا متوجه نشدید علوم ماوراء هییبچ نیازی به اثبات نداره چون اگه واست پیش بیادوسرراهت قراربگیره باتماااام وجود حسش میکنی واز سنگینی حضورش دیوانه میشی ووحشت میکنی .منم اعتاد نداشتم ولی برام پیش اومد….

    پاسخ
    • چیزی که شما به کل متوجه نشدین و گویا نخواهید هم شد توانایی تصویرسازی ذهنه!!!

     پاسخ
     • بنده هم اصلا اعتقادی نداشتم..ارشد مکانیک خوندم..اما طی سالهای متوالی بلاهایی سرم امد که مجبور شدم برم مطالعه کنم..ما در ایران کسیکه علم دعانویسی داشته باشه رو نداریم..اما زالوهای پستی وجود دارند که طلسم میکنند..و کار اسانی هم هست…اساس کار طلسم بطور خلاصه اینه که یک جن کافر رو طرف تسخیر میکنه و کار کثیفشو به جن میگه و از انجا که مغز ما خانه ی اصلیه شیطانه…جن درون مغز نفوذ میکنه…حالا چشمان شما همسرتون رو میبینه و بوسیله ی عصبها پیغام رو به مغز میفرسته…اما اونجا پیغام عوض میشه و شما همسرتون رو به یک شکله زننده میبینید و همسرتون از چشمتون میافته..اما اینکه انسان احمق وجود داره شکی در ان نیست..طرف وقتی احمقه که سواد نداره..منظورم سواد دانشگاهی یا خواندن و نوشتن نیست..منظورم تمامیه سوادهاست…اگه دوست داشتید بیاد اینستای من و شما از علمتون به من انتقال بدید و منهم از علمم..از اینکه با کشف کدهای ریاضی تونستم بجای همین موکل وارد مغز بشم و طلسم رو باطل کنم..چون هیچ راهی برای باطل کردن طلسم وجود نداشت بجز مراجعه به همون کسیکه طلسم کرده..و این یعنی غیر ممکن.

     • 😐🤦‍♂️

  • موکل سحر جادو یا هر چیز دیگه ای وجود داره اینا رو میدونم چون دیدم

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: آیا شفادهی و دعا درمانی گروهی حقیقت دارد؟ […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها […]

  پاسخ
 • باسلام بنده قبلاً اعتقادضعیفی درتینمورد داشتم اما این اواخراتفاقاتی بوجود آمد که خودم درس حضور داشتم وبنوعی مسایل. و درک کردم وحس واقعی بود

  پاسخ
 • آقای بیگی از مقالتون ممنون منم مثل شما یک تحصیل کرده دانشگاهی هستم و میدونم خیلی تفکرات سنتی و قدیمی ممکنه خرافه و احمقانه باشه ولی به کسی یا چیزی توهین نمیکنم در مورد موکل مقالتون کامل نیست بیشتر مطالعه کنین و این که موکل وجود دارد ولی نه به شکلی که شما گفتین به طور خلاصه خداوند بعد از آفرینش انسان و اتفاقات بعد از آفرینش مارو محکوم به زندگی مادی در کره زمین کرد بدون دخالت خودش… ما رها شده نیستیم در حال امتحانیم و این امتحان با حضور دو موجود دیگر در کره زمین ایجاد شد … ما که بشریم … اولی کاعنات یا همون فرشتگان الهی .. و دومی اجنه و در قرآن هم به وجود این موجودات تأکید داره تقریبأ در تمام کتب آسمانی بر موجودیت فرشتگان و اجنه تأکید شده اونا قبل از به وجود آمدن ما در عالم بودند و خیلی پیش از ما حضور داشتند ولی یک اشکال دارن از خودشون اختیاری ندارن …. خدا تو تمام آفریده هاش فقط به بشر قدرت اراده و اختیار داده به قول شما متافیزیکا کاملأ آپدیتیم و ورژنمون بالاست ولی تست نشدیم پس برای تست به کره زمین اومدیم تا امتحان پس بدیم … میبخشی من سعی میکنم خلاصه و کامل و قابل فهم توضیح بدم که حوصله سر بر نباشه
  خلاصه موکلها که به فرمان پروردگار مسخر ما انسانها هستند همین موجوداتند که قابل رویت با چشم نیستند موکل خوب فرشتگانن و موکلین بد اجنه… حالا یه سئوال پیش میاد که چرا اجنه ها بدن؟ برای این که اونها با نفس آفرینش بشر مشکل داشتند و قبولش نکردند یک نبرد پنهان و مداوم میان بشر و جن و در زندگی زمینی باید هم انسان و هم جن خودشونو ثابت کنن جن خوب نداریم ولی جن بی آزار داریم بیطرف از انسان خوششون نمیاد ولی بر علهش کاری هم نمیکنن ولی فرشتگانی که بعد آفرینش انسان طبق کتب آسمانی سجده کردند همواره با ما هستند و به عنوان موکل خوب کنارمون میمونن … البته برای ارتباط با این فرشتگان نیاز به کلید واژه داریم که اکثرشون تو قرآن هست فقط باید پیداشون کرد … آقای بیگی من مطمئنم شما هم با من هم عقیده هستین که همه چیز با علم تعریف نمیشه چون علم بشر محدود به دیواره ای به نام جمجمه هستش و از اون فراتر نمیره چون مادی و بعد مرگمون میپوسه خیلی جیزا نیاز به فهم روحی داره چون روح ما خدایییه بی انتهاست و لایتناهی …. با تشکر

  پاسخ
  • دوست عزیز لطفا درست مطالعه کنین ما هیچوقت نگفتیم جن وجود نداره! از طرفی هم توهینی نکردیم حقایق رو گفتیم و متاسفانه افرادی وجود دارن که آنقدر کوتاه فکرن که واژه ای جز “احمق” گفتن براشون راست نمیاد چون حقیقت وجودشون همین واژه هستش و در حقیقت توهین نکردیم و چیزی که هستنو گفتیم! از طرفی شما میگین خدا ما رو امتحان میکنه! اوکی پس اینجا یه مساله هستش که قابل تامله:
   شما میگین آزمایش! پس باید بدونین آزمایش به صرف چه موضوعی انجام میشه! آزمایش زمانی انجام میشه که از صحت چیزی مطمئن نیستیم و تردید هم وجود داشته باشه! پس درحقیقت اگه بخوایم بگیم خدا داره ما رو آزمایش میکنه پس این یعنی دانش خدا و اینکه از همه چیز خبر داره رو زیر سوال بردیم! حرف شما یعنی خدا به چیزی که خودش خلق کرده دانش کافی نداره و بهش شک داره و از این رو میخواد آزمایشش کنه! اصلا این با عقل جور در میاد؟! خدایی که از همه چیز آگاه و عالِمه نیازی به آزمایش بنده هاش نداره دوست عزیز! (قابل توجه اونایی که میگن خدا بنده هاشو آزمایش میکنه)
   لطفا دانشتونو به مطالعه چندتا کتاب محدود نکنین! دانشتون زمانی ارتقا پیدا میکنه که مطالبی که میخونین رو خودتونم تحلیلش کنین نه اینکه تکرارش کنین!
   برقرار باشید.

   پاسخ
   • من باید به شما بگم در مورد چیزی که واقعا نمیدونی زود قضاوت نکن چون جن ارواح یاموکل وجود داره اگر هم نداشت این مقالات در اینترنت پخش نمیشد این واضحه که وجود داره

    پاسخ
   • دوست عزیز من به عین به چشم خودم بدون هیچ شامپورتی بازی احضار موکل رو دیدم ،،چرا میگی وجود نداره اگه ندیده بودم امکان نداشت اینجوری محکم بگم هست ،شما کاملا دراشتباهی

    پاسخ
   • سلام اقای میرزایی.. لطفا شما کمی تحقیقاتتون رو به جای کتاب به دنیایی فانی برسونید و تو این دنیا بگردید..دوست داشتید حضوراً موکل جن و رحمانیرو نشونتون میدم که با فرمان انسان که اشرف مخلوقات تو اسمون معلقتون کنه تا واقعا هم حسش کنید هم تجربه هم ببینیدشون تا به عالم و افریده و قدرت اشرف مخلقات یعنی انسان توهین نکنید.. کسی احمق نیست.. شاید کم دانش یا بی اطلاع باشه.. احمق اونی که دنیای ساخت خدا رو دست کم میگیره و باور نداره..

    پاسخ
    • احمق اونیه که با دوتا اسم مختلف یه کامنت میذاره و نمیدونه آیپیش ثابته و ما متوجه میشیم که یه نفره😀😂 اینم آدرس آیپیت: ۵.۵۲.۱۵۵.۴۰
     حالا برو صفا کن. راستی این شمارمه: ۰۹۹۰۹۳۸۴۶۱۶ حتما پیام بده یا تماس بگیر هماهنگ شیم برا دیدن موکلت😂😂😂😂😂 #ابی_سواد_کودن

     پاسخ
  • اینستا دارین شما

   پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها […]

  پاسخ
 • سلام خواهش میکنم جواب منم بدین.من با یه اقای دوست بودم که موکل داشت سر یه موضوعاتی موکلش ازیتم میکرد بهم گفت برات از اون کسی که موکل براش گرفته دعا میگیرم تا ازت فاصله بگیره.چون موکلم نمیزاره ازدواج کنی و تا پای مرگ ازیتت میکنه.اومد برام خوند بعدشم گفت دارم ازدواج میکنم دلتو باهام صاف کن منم بعدش خوابشو دیدم دعاش کردم که خوشبخت بشه.حالا میترسم اسمی که ازش بردم برای دعا کردنش موکلش باز داره ازیتم میکنه انگار.همش دستام میسوزه انگار که زخم شده باشه از این میترسم که نتونم ازدواج کنم.بهش پیام دادم که دوباره اون دعارو برام بخونه ولی جوابمو نداده

  پاسخ
  • سلام. نگران نباشین همه ش تلقین خودتونه. موکلم چرت و پرته

   پاسخ
   • سلام
    درمورد اینکه خدا علم کافی داره و امتحان کردن ما مسخره و با عقل جور در نمیاد بگم
    خدا میدونه ولی میخواد به خود ما امتحان ثابت بشه تا فردای قیامت نگیم اگه میزاشتی من این گناه و نمیکردم مثل معلم در کلس میمونه که معلمه میدونه کی درس خونه ولی امتحان میگیره تا خود دانش اموز بفهمه چقد تو امتحانش موفقه یا علی

    پاسخ
   • اقای میرزایی اگه شما ندیدین و نشنیدین و حسش نکردین دلیل بر این نیست که نباشه و زاییده فکر ما.. دوست داشتید حضوراً بهتون بودن و تحت فرمان انسان بودن و اطاعت از اشرف مخلوقات که انسان باشه رو بهتون ثابت میکنم.. پس توهین نکنید.. تحقیقاتتون رو از کتاب و تحقیقات پوچ به دنیای واقعی بیارید و ببینید و حس کنید بعد دیگرانرو احمق خطاب کنید..

    پاسخ
    • اوکی مگه نمیگین وجود دارن؟ یکیشونو سمت من بفرستین جای حرف زدن! در غیر این صورت به روان‌پزشک مراجعه کنین. من که میدونم روزیتون از همین خرافات موکل و گول زدن مردمه. اینقدم حرص نخور پوستت چروک میشه😊

     پاسخ
 • من هم با شما هم عقیده هستم .یک واژه هست که از کلمات اسما خداوند که به تعداد اگه گفته بشه بعد یک مدت معیین میشه موکل رو ملاقات کردن که من به شدت میترسیدم و فک میکردم موکل هم ممکنه جن باشه ولی الان خیالم راحت شد و با خیال راحت میتونم ذکر رو بگم در هر صورت چه موکل باشه چه نباشه من ثواب ذکر رو میبرم .خیلی متشکر از اطلاعاتتون .و با تشکر از جناب میرزای

  پاسخ
 • سلام ببخشید من به شخص با چشم خودم دیدم که کسی فکر قند می افتاد یا هرکاری بلا فاصله انجام میشد مثلا گفت قند نیاوردم از خونه بعد تو کمدش یک کیلک قند می امد یعنی می اورد و خیلی چهره زیبایی هم داشته این دوست ما در مورد این چی میگید…
  چه توضیع داریداین دیگه خرافات نمیشه که

  پاسخ
 • چطوری میشه یه روح یا یک جن خوب احضار کرد؟؟؟

  پاسخ
 • سلام و عرض ادب و تشکربابت مطالب پرمحتوا.
  یه سئوال داشتم از محضرتون
  کسی که طلسم موکل دار گرفته باشه، چطورمیتونه باطلش کنه، واینکه خیلی ازدعانویسها اسم پدر ومادر کسی که میخواد دعابنویسه رو میگیرن، آیا میتونن واسش مشکل ایجادکنن؟ راهکاردفع این مشکلات چیه؟
  فکرکنم سئوال خیلیا باشه.
  ممنون

  پاسخ
 • دوستان عزیز من هم با اطمینان به شما میگم که موکل وجود داره موکل ها مثل جن نیست حتی فرشته اونا یه نوع موجوداتی هستن که از طرف خدا به یه کسی که از طرف خدا بهشون واگزار میشه خدمت میکنند …

  پاسخ
 • اتفاقا موکل وجود داره.حضرت سلیمان هم به این علم ها آگاه بوده . همین طور حضرت علی و حضرت محمد(ص)

  پاسخ
 • باشد که روزی مردم سرزمینم آگاه شوند
  ممنون از شما که با مقالتون باعث شدین یه عده سرشون (شاید) به سنگ بخوره..
  موفق باشید.

  پاسخ
 • اقای بیگی. من این مقاله رو اتفاقی خوندم. و خیلی خوشحالم که خداوند بعضی از اسرارش رو برای هر کسی نمایان نمیکنه. من شخصا موکل دارم. و برای ثابت کردن حرفم فقط فقط به خاطر اینکه شما با قدرت کاعنات اشنایی پیدا کنید از فردا مورخه۹۹/۳/۳۱ موکلم را برای شما مامور خواهم کرد گه گاهی به خدمتتون برسه تا خیلی مسایل برای شما ثابت بشه. لا حوله و لا قوه الله به الله.

  پاسخ
 • منم موکل دارم آقای میرزایی با موکل شوخی نکنید اگر در زندگیتون بیفته نابودتون می‌کنه دیگه آرام و قرار نخواهید داشت من موکلم خیلی کمکم می‌کنه هر چیزی کاری ازش میخوام برام انجام میده اگر وسیله ای گم کنم هدایتم می‌کنه به سمت وسیله و بهم میگه کجاست تا اینکه تصمیم گرفتم دعا بنویسم الآنم دعا مینویسم و در شهری که هستم همه میشناسنم و نود درصد دعاهام همه جواب گرفتند

  پاسخ
 • با تشکر عالی بود بنده کاملا موافقم.

  پاسخ
 • وقتی وجود موکل به شما اثبات بشه شمام به این باور می رسید
  منم قبلا مثل شما بودم
  در کل ما با همین موکل یا جن یا هر چیز دیگه ای مردمو داریم درمان میکنیم حتی بیماران سرطانی و …. (چیزی که با چشمای خودم دیدم)
  منم اولم مسخره میکردم و میگفتم اینا چرت و پرته بعد دیدم نه داستان یجور دیگست

  پاسخ
  • 😐

   پاسخ
   • سلام برادر عزیز از اینکه راهنمایی فرمودین که مردم پولشون رو برای این مسائل حیف و میل نکنند واقعا درست فرمودین یه عده کلاهبردار چرت و پرت میگن و مزخرف میبافن و مردم رو سر کیسه میکنند ولی ارتباط با اجنه و احضار آنان یک امر واقعیست (هرکسی هم توانایی درک اون رو نداره ومتاسفانه در علم روانشناسی که رشته بنده هم هست، اگر کسی جن رو ببینه یا صداشون رو بشنوه بهش میگن دچار اختلالات شده و قرصهای آرامبخش براش تجویز میکنن و هرکاری میخواد کنه که ثابت کنه بابا من میبینمشون چون علم مادی هیچ پاسخی برای مسائل متافیزیک نداره همه رو از موهومات ذهن میدونه و مجبور میشه اسمش رو اختلالات بگذاره .. اگر به دین و روایت وآیات قرآن باور داشته باشید و داستان هاروت و ماروت دو فرشته الهی و تعلیم آنان به مردم جهت خنثی کردن سحرو جادو وطلسمات و همچنین حضرت سلیمان و روایات امام علی در این خصوص را مطالعه میفرمودین ، به راحتی این قضایا را منکر نمیشدین علاوه برجن و موکل واین مباحث ، باید به عرضتان برسانم که ۱۲فرشته از جلو وعقب و اطراف هر انسانی مامور به حفظ و مراقبت از او هستند از کاتبان تا محافظین و… خدا نکنه یه روزی دچار جن گرفتگی شوید البته این را بگویم که جن ها محدودیت دارند و نمیتوانند وارد زندگی انسانها شوند همانطور که ما انسانها نمیتوانیم وارد زندگی آنان شویم مگر از یک طریق (که آن هم طلسم است که متاسفانه وقتی پیش این دعا نویسها میروید و پول هزینه میکنید ساعات دعا و طلسمها را رعایت نمیکنندو موجب میشوند که اجنه به زندگی افراد راه باز کنند پس اینگونه است که وقتی شما جنی را دیدین بدانید که طلسم شده اید یعنی طلسم تنها راه برداشتن حائل بین اجنه وانسانهاست ودیگر قادر خواهید بود که آنها را ببینید و البته راه دیگر که عاملش خودمان هستیم احضار است . (قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس *من الجنه والناس*)

    پاسخ
 • واقعا مرسی من از این چیزا خیلی میترسیدم اما اینجور که شما توضیح دادین هم کامل دوزاریم افتاد هم بدون ترس از مطالب پیچیده و ترسناک داستانو فهمیدم🙂

  پاسخ
 • سلام ایا بعد از مرگ روح وجود داره

  پاسخ
 • هرکی به موکل اعتقاد داره یه احمقه

  پاسخ
  • سلام دوستان ؛ اگر هرکدوم از شما اهل قرآن باشه می‌تونه با مراجعه به قرآن و خواندن آیه ۱۰۲سوره بقره به همراه معنا و تفسیر و همچنین سوره ناس و فلق متوجه بشه که طلسم و موکل حقیقت داره ولی عزیزان من روی صحبتم با اون دسته از شماست که برای رفع مشکل دنبال اینجور چیزها میرید اولا به قول آقای بیگ اکثر اینها کلاهبر هستند و اصلا سررشته ای ندارن بعد هم اگر شما سراغ کسی برید که واقعا بلد باشه تا حالا با خودتون فکر کردید وقتی اجنه که مرتبه ش خیلی پایینتر از اشرف مخلوقات هست چنین قدرتی داره حتی بالاتر اجنه وقتی فرشتگان الهی یاهمون موکل روحانی چنین قدرتی داره ما انسانها که فرشتگان به ما سجده کردند واز جنس خداییم بسیار قویتر و بالاتر از اونهاییم انسان می‌تونه با تذهیب نفس و خالص شدن برای خدا به قدرتی دست پیدا کنه که بی حد و حساب باشه از طرفی هم چرا ما خواسته هامون رو از منبع اصلی قدرت نخواهیم و از این طریق خودمون روبزرگتر نکنیم بدون هیچ چشم داشتی از طرف خداعوض اینکه خواسته هامون رو از آفریدگان خداطلب کنیم و خودمون رو کوچیک کنیم و بنده شیطان باشیم مگه نه اینکه هر کدوم از ما هروقت از ته دل با اعتقاد کامل و حضورقلب چیزی از خدا خواسته باشیم بدون شک جواب گرفتیم درضمن اجنه یا موکل یا هرچیز دیگه دربراوردن خواسته هیچوقت خیر و صلاح انسان رو درنظر نمیگیرند اما خدا گاهی از روی خیر و صلاح خواسته های مارو قبول نمیکنه و این رو ما هرگز درنظر نمیگیریم درپناه حق باشید

   پاسخ
 • من کار به روال و دعا نویس و اینا ندارم اما دنیای ماورا طبیعه خیلی جاها به انسان کمک می‌کنه و خیلی جاها جونش و تهدید می‌کنه موکل ها نه نوکرم ک بیست و چهار ساعت در اختیارت باشن و نه میتونیم بگیم وجود ندارن به شخصه وقتی سن خیلی کمی داشتم با یکی از اون ها ملاقات کوتاهی داشتم یا به طور دیگ میشن گفت اون جونم و نجات داد .
  وقتی گم شده بودم و دو تا مرد با اسلحه توی کوچه ی تاریک راه می رفتن درست از کنارم رد شدن و تا جایی دنبالم کرده بودن با اینکه حرف زدم اصلا متوجه حضورم نشدن و وقتی سرم و چرخوندم شخصی و دیدم که لباس مشکی بلندی داشت ولی سر نداشت نه سمتم اومد نه باهام حرف زد دو متر از من فاصله داشت و دقیقه ای بعد با دستش به سمتی اشاره داد و دیدم که مامانم دنبالم میگرده
  وقتی از یه حاج آقا پرسیدم گفت اون تورو از اون دوتا مرد پنهون کرد یه جورایی ازت محافظت کرد که نه تورو ببین و نه صدات و بشنون
  خیلی اتفاقات هست که اثباتشون سخت یا ناممکنه اما وجود دارن 🤗

  پاسخ
 • من با خواندن چنتا از مطالب شما متوجه شدم که هیچ درک درستی از ماورا ندارید . فقط انکار میکنید و دلیلی براش ندارید. شما تا حالا ریاضت برای تسخیر کشیدین؟ یه بار امتحان کنید حداقل بعد در مورد موکل و تسخیر و غیره مطلب منتشر کنید که حداقل خودتون به حرفاتون ایمان داشته باشید . امیدوارم این کامنتو دیگه مثل بقیه کامنت ها پاک نکنید و منتشر کنید . البته روی سخن من با شما بود همین کافی که شما بخونید . ضمنا بنده حقیر ۱۵ ساله در زمینه علوم غریبه فعالیت میکنم و زیر نظر دو استاد برجسته طی طریق کردم. اطلاعات شما بشدت ناقصه برادر . یاعلی

  پاسخ
  • حاجی متاسفم که ۱۵ سال عمرتونو عملا صرف چیزی کردین که وجود نداره! مورد بعدی اینه که عزیزم وقتی یکی ریاضت بکشه و چیزی نخوره و… خوب طبیعتا مخش تاب برمیداره و باید اجنه ببینه چون عملا عقل از سرش پریده! چیزی که مشخصه اینه که اونقد سواد پایینی دارین که هنوز درک نکردین تصویرسازی ذهن چیه! یکم سوادتونو بالا ببرین و عمرتونو به بطالت نگذرونین

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: !محتوا محافظت شده است

تا ۷ مهر ۹۹ کلیه دوره های آنلاین با 50 درصد تخفیف ارائه میشوند!

به درخواست کاربران تخفیف ۵۰ درصدی تمدید شد!

پس هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام در دوره ها اقدام کنید!

تعرفه تخفیف خورده دوره ها:

 • دوره های نیروی چی: 90 هزار تومان!
 • دوره نفوذ به خواب افراد: 72 هزار تومان!
 • دوره چشم سوم: 72 هزار تومان!
 • دوره فوق حرفه ای پرواز روح: 72 هزار تومان!
 • دوره ارتباط با فرازمینی ها: 100 هزار تومان!
 • دوره تصویرسازی ذهنی: 72 هزار تومان!
 • دوره ذهن خوانی حرفه ای: 72 هزار تومان!
 • دوره غلبه بر ترس: 72 هزار تومان!
 • دوره کارآفرینان موفق 75 هزار تومان!

مشاهده جزئیات و ثبت نام در دوره ها