موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما دوستان و عزیزان مطالب مفیدی را در رابطه با موکل, موضوعی که اخیرا به شدت در فضای مجازی ترِند شده است مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. همانطور که میدانید موکل موضوعی است که متاسفانه امروزه وسیله ای شده است برای انواع کلاهبرداری ها توسط افراد به ظاهر دارای تواناییهای ماورایی همچون رمالان و دعانویسان و… از این رو بر این شدیم که این مقاله ارزشمند را در این باره بنویسیم تا شاید افراد زیادی را بتوانیم از شر این شیادان در امان داریم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
کاریزما چیست؟ بررسی شخصیت کاریزماتیک از بعد متافیزیک

موکل چیست؟

در حقیقت موکل به کسی یا شخصی میگویند که انجام کاری یا عملی به او سپرده شده باشد. در علوم ماورایی و علوم غریبه موکل در حقیقت به جن یا فرشته ای گفته میشود که توسط شخصی جهت انجام اموری که به او ملحق شده است تسخیر شده باشد! این امور میتوانند امور خیر و یا امور شر باشند (بر اساس گفته های عالمان علوم غریبه!). در صورتی که از آن دسته افراد گمراه هستید که به دعانویس و رمال زیاد مراجعه میکنید و پول هایتان زیادی برایتان سنگینی میکند میبایست بدانید که موکل چیست! البته امیدوارم پس از دانستن این مهم که موکل چیست به عوض به باد فحش و ناسزا گویی گرفتن ما کمی فکر کنید و سپس ببینید معقول است سخنان گوهربار به کار ببرید یا خیر! البته باید بدانید که ما در این بخش تنها به معنی موکل در اصطلاح علوم غریبه اشاره کردیم و این پاراگراف به معنی تایید وجود موکل نیست! توجه داشته باشید که ما در این پاراگراف تعریف موکل را تنها با توجه به نقل قول های شنیده شده از علوم غریبه کاران و رمالان گفته ایم. در ادامه میخواهیم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با انواع موکل ها مطالبی را ارائه کنیم تا با انواع موکل ها بیشتر آشنا شوید. البته لازم به ذکر است که در بخش های پایانی این مقاله به صحت و سقم موکل نیز خواهیم پرداخت!

موکلبیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

انواع موکل ها:

با توجه به گفته های رمالان و دعا نویسان و علوم غریبه کاران اگر بخواهیم از نظر طینت موکل ها را تقسیم بندی کنیم میتوانیم موکل ها را به دو گروه موکل روحانی و موکل شیطانی تقسیم بندی کنیم! شگفت انگیز است حال و روز مردمی که علم را رد کرده و خرافات را چهار دست و پا میچسبند آن هم در قرن ۲۱ که عصر تکنولوژی و دانش و آگاهی است! در عجبم که اگر این مقاله در رابطه با دانش پزشکی بود آیا همچنان با چنین اشتیاقی آن را میخواندید؟! از ماست که بر ماست…

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

موکل رحمانی یا روحانی:

بر اساس باور خرافاتی جماعت و آنان که با تفکر به شدت سر جنگ دارند برخی اجنه وجود دارند که به دلیل عبادت بسیار زیاد مقامی همچون فرشته ها را دریافت میکنند! این اجنه به عنوان موکل خوب مورد استفاده قرار میگیرند و موارد استفاده از این نوع موکل ها انجام و به ثمر رساندن امور خیر و نیک است! باور عده ای این است که این اجنه قدرت بسیاری در پیشبرد امور خیر دارند! به باور آنان این نوع اجنه حالا حالاها با انسان ها خو نگرفته و تنها در اطراف افراد باتقوا میپَلَکَند! این اجنه بزرگوار در حسرتند که با افراد خردمند و باتقوا اونس گرفته و دوستی کنند و در تلگرام باهم به چت های I LOVE YOU مانند بپردازند!

بیشتر بخوانید:
جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

موکل گنج یاب:

لازم به ذکر است که مدتی است نوعی موکل نیز پا به میدان گذاشته است به نام موکل گنج یاب که نقش فلزیاب را ایفا میکند. موکل گنج یاب وظیفه اشت به دو شکل است: ۱) پیدا کردن گنج های پنهان و ۲) حفظ و حراست از گنج ها. باور عام بر این است که موکل گنج یاب هم میتواند موکل شیطانی باشد و هم میتواند موکل رحمانی باشد و این بستگی به خود شخص جن گیر دارد که چه نوع موکلی را برای هدف خود در رابطه با گنج ها استخدام کند!

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل رحمانی یا روحانی:

در خصوص شرایط و ملزومات تائید صلاحیت شدن در امر ارتباط با اجنه روحانی یا همان موکل روحانی باور بر این است که شما خوب باش اینا خودشون میان پابوسی! باور بر این است که افراد مومن به هنگام خواندن قرآن این اجنه به کنار آنها می آیند! میگویند با بردن نام این اجنه از آنجا که این اجنه نوکر و حمال شما هستند بلافاصله بله قربان گفته و هر کار نیکی که بخواهید انجام دهید در انجام امور آن شما را یاری میکنند! (مانده ام برخی مردم ساده لوح سرزمینم چرا باید خداوند متعال را فراموش کرده و در تخیلات بیمارگونه شان از اجنه در انجام امورشان کمک بطلبند؟!!!)

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

موکل شیطانی:

این نوع موکل (اجنه ای که نوکر شما هستند) همان گونه که از نامش مشخص است برای انجام امور شیطانی و پلید بهترین گزینه میباشند که اخیرا آپدیت ۲۰۲۰ آن نیز به بازار آمده است! باور این استکه افراد حقیر و پست برای خودنمایی و یا پیشبرد امور شیطانی و پلید خود مانند ضربه زدن به دیگران و اعمال بیماری و مشکلات به کسانی که از آنها خوششان نمی آید از این نوع موکل استفاده میکنند!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ کاربردهای ایموشن کد در زندگی

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل شیطانی:

به باور افراد دارای آیکیوی زیر ۵۰ و بخصوص افراد دارای مغز تکسلولی روش ازتباط برقرار کردن با اجنه شیطانی یا همان موکل شیطانی دقیقا برعکس ارتباط با اجنه روحانی میباشد! بیشتر از این توضیحی نمیدهم چرا که خودتان بهتر میدانید…

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

آیا موکل حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا موکل حقیقت دارد با قاطعیت میگویم خیر! در صورتی که به وجود موکل اعتقاد دارید باید بگویم عمیقا برایتان متاسفم! ممکن است از این بخش از سخنانم خوشتان نیاید و یا حتی مرا به باد فحش و ناسزا ببندید ولی این فحاشی ها نیز ناشی از نادانی و کندی ذهنی دشنام دهندگان است! سوی سخنم با معتقدین وجود موکل است که میلیونها تومان پول نثار این مزخرفات میکنند! میتوانید به عوض فحاشی کمی فکر کنید همین! آخر مگر جن بیکار است که بخواهد نوکری شما را بکند؟!!! سر همین مسایل است که به خیال کمک گرفتن از ماورا الطبیعه دست از تلاش و پشتکار برمیدارید! سر همین مسایل است که به خیال رسیدن به جایی به صورت مفت و مجانی و بدون تلاش میلیونها تومان سرتان کلاه میگذارند! ناراحت شدید؟ حقتان است! باید هم ناراحت شوید! شاید با خودتان بگویید چرا من معتقدین وجود موکل را افرادی بسیار کند ذهن میدانم؟! دلیل این است که اگر این افراد کند ذهن نبودند سر همین موکل بازی میلیونها تومان خسارت نمیدیدند! تا کی باید از این جماعت به دروغ تعریف کنیم وقتی هیچ چیزی برای تعریف کردن ندارند؟! لطفا به تصویر زیر توجه کنید:

سنگ به ظاهر موکل دار
سنگ به ظاهر موکل دار

بیشتر بخوانید:
دایره زمانی و لایه های زمانی در متافیزیک چیست؟

سنگ موکل دار چیست؟

سنگ موکل دار سنگی است که عده ای بر این باور هستند که داخلش جن وجود دارد و این جن در مسایل روزمره و اهدافشان کارشان را راه می اندازد! (زرشک!) به این سنگ ها اصطلاحا سنگ موکل دار میگویند! شاید برایتان عجیب باشدکه هستند کسانی که به این قطعه سنگ های بی ارزش به خیال اینکه داخلشان موکل است از ۳ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان پول میدهند! آیا جایز نیست که این افراد را کند ذهن خطاب کنیم؟! چرا باید دو رویی کنم و به این جماعت نادان صفت واقعیشان که کند ذهن بودن است را گوشزد نکنم؟! یک دلیل بیاورید که به این اشخاص کند ذهن نگویم!!! شمایی که می آیید به یک تکه سنگ ۳ میلیون تومان پول میدهید یک بار با خودتان نمیگویید که اگر این سنگ واقعا موکل دارد فروشنده اش آن را چرا به من میدهد؟!!! کمی عقل!

بیشتر بخوانید:
آیا همه چیز از قبل تعیین شده است؟ بررسی قضا و قدر از بعد متافیزیک

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۳۵۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • 😂😂😂من تو تویتر خوندم موکل خواستم بیام ببینم جی چیه
  ولی با طرز مقاله نوشتنت خوشم اومد کلی خندیدم😂🤌🏻
  گشنگ بود کمتر حرص بخور

  پاسخ
 • ببین آقای محترم من ب کسی توهین نمیکنم اما شمایی ک خودتون و عاقل حساب میکنید و بقیه رو کند ذهن و سس مغز میبینی اگه من با قاطعیت تماام بهت ثابت کنم ک جن و موکل همه این چیزها وجود داره و تو خودت داری اشتباه میکنی چی؟من حاضرم بهت ثابت کنم طوری ک نتونی دیگه هیچ چیزی و انکار کنی چی؟

  پاسخ
 • Avatar
  زرقاط ابلیس
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶

  سلام و عرض ادب
  جناب ادمین خودتون بسیار ادم کمعقل و فاسقی هستید و در نظر داشته باش که موکلان و جن و پری و دیو ها وجود داره و انسان اشرف مخلوقات هست و موجودات ماورا که رحمانی هستند به اشرف مخلوقات خدمت میکنند و این کار عبادت به خدا هست. سوره بقره رو اگه بخونی خداوند فرمود ما دو فرشته به نام های هاروت و ماروت به زمین فرستادیم و انها علم علوم غریبه را به انسانها یاد دادند. ادمی که باور های دیگران را مورد تمسخر قرار میدهد خود ان کس حقیر ترین شخص میباشد.
  موکل و جن و عمار مکان وجود دارد شکی در ان نیست و کار هر کسی نیست که انها را بخدمت بگیرد.

  پاسخ
 • متاسفانه موکل وجود داره
  من با یه پسری دوست شدم مثل هر پسر دیگه رابطه خاست من ج رد دادم و گفتم رابطه حرام و گناه هرگز…گذشت تا اینکه گفت کاری باهات میکنم که بیای به پام بیفتی و خودت رابطه بخای و از فکر شبانه روری بمن دیونه بشی! هههه بهش خندیدم گفتم چطوری؟ گفت با موکل… گفتم برو بابا… گفت ببین حالا…چند روز گذشت و بعد چند روز مثل سایه تصویرش مدام میاد جلو چشمم همش صداش تو گوش و سرم میپیچه! اینا به کنار…
  چند شب پیش
  یکی انگار توی تخت خوابم کنارم خوابیده بود
  نمیدیدمش ولی صداش میشنیدم
  و احساسش میکردم…تو گوشم همینطور ک نفس میزد گفت امشب امدم باهات سکس کنم
  من زبونم بند امده بود اصلا نمیتونستم جیغ بزنم یا هرچی
  نمیدیدم کسی رو … ولی کسی بود
  دستاش برد زیر بلیزم و دوتا سینه هام گرفت تو مشتش
  یکیش شروع کرد محکم فشار دادن
  اون یکی می مالوند…
  و من از درد ناله میکردم میگفتم سفت فشار نده داره دردم میاد
  میگفت منم دارم میکنم ک دردت بیاد… حال بیای
  بعد یه جسم رو بدنم حس کردم در عین اینکه کسی نمیدیدم
  دستش بره توی شورتم حس کردم
  من پاهام میکشیدم به پتو فقط برا اینکه کنده بشم
  درست مثل فیلم پورن که طرف زیر یه نفر پاهاش کش و قوس میده…
  در حد نیم ساعت تا سه ربع زمان برد و تموم شد
  و تو گوشم زمزمه میکرد عاشقتم دوست دارم
  رفت…و بعد اون بیهوش خواب شدم
  انگار یه چیزی از بدنم خارج شد که کلی انرژی گرفته بود
  فرداش که بیدار شدم لباس زیرم خیس بود
  و هنوز سینه م درد میکرد

  متاسفانه موکل هست
  به بدترین نوعش هم هست

  پاسخ
 • موندم تو عصر تکنولوژی که کره زمین داره به مریخ فکر میکنه چطور آدما به فکر موکل و این چرت و پرتان خواهر من قدیما خیلی به این چیزا اعتقاد داشت تا اینکه یه بار رماله وقتی داشت رو پاهاش دعا مینوشت یه کارای دیگه هم کرد و از اون موقع خواهرم دیگه نرفت پیش رمال برا موکل و این چیزا.

  پاسخ
 • با سلام و درود
  هر کسی نظر شخصی خودش را دارد و من دخالت نمی کنم .
  ولی ممنون میشم یکم با احترام صحبت کنی .
  شما میگی وجود نداره باشه ما مشکلی نداریم نظر خودته ولی دلیل بر این نمیشه که به دیگران توهین کنی .
  و اگر هم میخواستی برای ما مطلبی بزاری و از نظر خودت ما را راهنمایی کنی بهتر بود فقط بگویی وجود ندارد و به ما نگی که مغز هامون پوچ هستش نا سلامتی ما همه بنده خدا هستیم و حق بی احترامی به همدیگه را نداریم .
  به طور مثال الان شما خوشحال میشدین که من بیام بگم که موکل موجود داره وکسایی که مین وجود نداره مغز هاشون پوچه ؟
  بله شما میگید وجود داره ولی برای ما کار نمیکنه .
  من به انگشتری که گفته میشه که موکل داره اعتقاد ندارم . ولی به همزاد و جن ، موکل اعتقاد دارم .

  پاسخ
  • دوست عزیز هر چیزی اسمی داره و بردن اسم چیزی توهین نیست. وسیله نقلیه رو بهش میگن ماشین. چیزی که تمیز میکنه رو بهش میگن جارو. آدمی که عقل نداره و دوست هم نداره از مغزش استفاده کنه رو هم بهش میگن احمق.
   با احترام

   پاسخ
 • با سلام و احترام برای تمامی افراد .
  و با احترام تکمیل به قاعده و باور های تک تک شما برادران و خواهرانم
  هر کسی یک باوری دارد چه غلت و چه دردست به خودش مربوط هست و ما نمی‌توانیم دخالت کنیم .
  و نویسنده عزیزم شما دردست میفرمایید ولی کمی اطلاعات تان را بالا ببرید .شما با چه دلیل و مدرکی میفرمایید که اجنه و ملاعک و چنین چیزی وجود ندارد ؟ ولی من می‌گویم وجود دارد و دلیل بر این که اگر اجنه وجود نداشته باشد یعنی همه دروغ می‌گویند که ملک ها وجود دارد حطا قرعان (استغفرالله ) عزیزان این ها وجود دارند دلیل بر اینکه اگه اطلاعات داشته باشید از حروفات ابجد حطما تفسیر کلمه ابجد را می‌فهمید ولی بازم لازم هست برایتان بگویم تفسیر ابجد این است که خداوند اجنه و بشر را در دنیا آفرید حضرت سلیمان را فرمانروای تمامی اجنه ها کرد .آخر کلام این را هم بگویم برادرانم موکل خریدنی نیست موکل باور و ایمان هست و تلاش برای رسیدن به موکل و بقیه چیز های ماورایی که این علم تمام نشدنی هست هر چقد بدانی باز ۱در میلیارد ها هم نمیدانی .و کمتر کسی می‌تواند در این راه موفق شود و یک استاد شود دنبال استاد نگردید عزیزان استاد خود شما هستید زنتان بدنتان فقط به خودتان باور داشته باشید و به خدا ایمان داشته باشید در این علم خود شناسی و خدا شناسی مهم است تمام .
  مراقب خودتان باشید و قدرت پنهان خود را پیدا کنید یاعلی خداوند یارویاورتان باشد.❤️🖤

  پاسخ
  • سلام. ممنون بابت نظتون. لطفا مقاله رو درست و با دقت بخونین ما هیچوقت نگفتیم اجنه وجود ندارن.
   با احترام

   پاسخ
 • دوستان عزیز اگر علاقه مند هستید هرگونه موکلی رو احضار تسخیر یا استخدام کنید یا دوستدارین بازیگر بشین بهشتی بشین فوتبالیست بشین خواستگار خوب و پولدار پیدا کنین در خدمتتون هستم میتونین ب شماره *********** تماس بگیرین در۲۴ ساعت شبانه روز در خدمتتون هستم چون میخام خودمو خانوادمو بهشتی کنم گفتم ی کارم برا علاقه مندان انجام بدم درکل هرکاری ک داشته باشین انجام میشه هرکاری حتی بدست آوردن پول از عالم غیب

  پاسخ
  • چرا با اینهمه توانایی برا خودت کاری نمیکنی؟ تو که میتونی دیگرانو بهشتی کنی چرا برا بهشتی کردن خودت میخوای به دیگران مثلا خدمت کنی؟😐

   پاسخ
 • موکل وجود داره صاحب سایت قلم نوشتنت کاملا بچه گانه و گستاخانه بود .اول ادب نوشتن را حتی در قالب یک منتقد یاد بگیر بعد از علوم غریبه و متافیزیک صحبت کنید . در ضمن برای اگاهی از جهان هستی پیشنهاد میکنم پیچ استاد ****** را دنبال کنید.

  پاسخ
  • من ترجیح میدم یه آگاهی دهنده گستاخ باشم تا یه شیاد گمراه کننده مهربان! یکی از شیادا هم همون شخصیه که پیجشو معرفی کردین و ما سانسور کردیم اسمشو. عقل و خرد دیگه داره جای خرافاتو میگیره و شما کاسبان حرامزاده خرافات موکل و… باید قبول کنین که دیگه وقتشه که بار و بندیلو جمع کنین و برین پی یه کسب و کار جدید!

   پاسخ
 • سلام
  آقا من به اعتقاد کسی کاری ندارما ولی بعضی آدما دیگه خیلی جدی میگیرن 😂💔
  من چند سال پیش با داداش بزرگم چاه کنی کار میکردیم یه روز یه یارو بهمون گفت بیاید بریم سمت همدان یه جایی هست زیرخاکی و اینجور چیزا داره ۸ متر بیشتر نیست سریع تموم میشه
  ما هم که جوون بی تجربه گفتیم باشه بریم عیبی نداره فقط ما سهم نمیخوایم به ما پول روز مزدی مون رو بده در اومد هم یه شیرینی بده ما سهم و این جور چیزا نمیخوایم 😂
  خلاصه بگم رفتیم همدان
  یه یارویی بود اسمشو نمیدونستیم همه بهش میگفتن دکتر 😂
  اینطوری بگم که این دکتره سر دسته ما بود یعنی لیدر ما بود که خودش میگفت من موکل دارم ک فلان و من تا حالا ۱۰۰ جا زیرخاکی در آوردم و بار اول نیستو اراده کنم همین الان به زور موکل هام هم که شده درش میارم 😂😂😐🤣
  منم فقط یه سری تکون میدادم و جلو خندم رو میگرفتم 😂 خلاصه این دکتره گفت ۸ متر بکنید رسیدیم رد خور نداره
  ما هم که گفتیم باشه و اینا ، ۸ متر کندیم هیچی نرسیدیم
  گفت ۲۰ متر دیگه بکنید رسیدیم
  ۲۸ متر کندیم هیچی نرسیدیم 😂
  باورت میشه ما ۵۰ متر کندیم هیچی نرسیدیم
  ولی میدونی کجاش برام عجیب بود ؟ اینجا این دکتره توی این ۲۰ روزی که ما همدان بودیم نزدیک به ۷۰ میلیون خرج کرده پول بالابر و پول دست مزد مارو و پول غذا و جامون رو هم دیگه نزدیک ۷۰ میلیون شده بود
  یه لحظه پیش خودم حساب کردم گفتم بابا این یارو دیوونه است
  چرا انقدر خرج کرده
  آخرم هیچی در نیاوردیم
  همش کشک بود ولی هنوز که هنوز میگم خدایا این یارو چطور انقدر احمق بود که اومده بود این همه خرج کرد
  خلاصه بگم تو ایران همچین آدمایی هم پیدا میشه که هم دعا نویس باشه هم میلیونی خرج کنه هم به هیچی نرسه هم بازم به موکلش اعتقاد داشته باشه 😂😂😂

  پاسخ
  • حالا نگاش کنین یه دعا نویس بهش نقشه گنجو داده بوده😂😂🤣🤣🤣

   پاسخ
   • نه بابا خودش استاد داشگاهه خیلی آدم فهمیده ای بود تو دانشگاه رشته زمین شناسی تدریس می‌کرد در مورد زمین سوال میکردی ازش خیلی قشنگ توضیح می‌داد، نمیدونم گول چیرو خورده بود که انقدر اصرار داشت حتما اینجا هست 😂

    پاسخ
 • سلام تشکر

  پاسخ
 • Avatar
  حسبی الله
  ۸ دی ۱۴۰۱ ۰۹:۲۰

  کسانی ک میگن جن وجودنداره یاحتی میگن جن وجود داره ولی نمیشه موکل گرفت تشریف ببریدقرآن رومطالعه کنید ک درقسمتی ازقرآن(سوره جن)خداوندگفته:مردانی ازانس ب مردانی ازجن پناه میبردند ک ب سختی هایشان می افزودند.اکثرکسانی ک درموردموکل گرفتن میگن دروغگوهستن و میخوان سواستفاده کنن موکل کافرزودمیاد،موکل مسلمان داشتن کارهرکسی نیست بایدخیلی مومن باشی وهرگزگناه نکنی شرایط خاص داره.

  پاسخ
 • من حرفهای شما را خواندم. دریغ از استدلال! شما فقط گفتید موکل وجود ندارد آن هم در اصل مطلب که آغازگر بودید کسانی را که معتقد به آن بودند مغزفندوقی توصیف کردید، اما
  هرگز توضیح ندادید چرا موکل وجود ندارد؟ راستی می توانید برهان بیاورید که چرا موکل وجود ندارد؟ وجود ندارد، چون شما نمی بینید؟ البته درک میکنم اینجا ایران است و مدعی زیاد. شما اگر زیاد ادعای پایبندی به متافیزیک داشتید از امانوئل کانت و پیشتر دیوید هیوم می آموختید که “لا ادری” بمانید: یعنی نمی دانم که هست یا نیست و چون نمی دانم درباره چیزی که نمی دانم سکوت می کنم. نه اینکه با قطعیت بگویم نیست. بسیار خب! شک دارید؟ من می گویم جهان به لحاظ کمی بی نهایت است، و شما می گویید جهان به لحاظ کمی بی نهایت نیست. هرکدام از این شقوق را بپذیرید من خلاف آن را ثابت می کنم. پس چون می توان در هر دو مورد جدل کرد می گویم نمی دانم. این حجم از قاطعیت شما برای من شگفت انگیز بود. راستی موکل وجود دارد یا وجود ندارد؟ نمی دانم. این بهترین درسی است که باید یاد بگیرید. بدرو

  پاسخ
  • از کامنت کپی ای که نوشتین ممنونم ولی وقتی شما با اینهمه استدلال همچنان تعطیل باقی موندین باید بگم شما خودتونو زدین به خواب که ۲ حالت داره: یا واقعا ذهنی تهی دارید یا اینکه منفعتی در این خواب هست!
   موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 • باسلام عزیزان من جای که خداوند هست هیچ کسی وهیچ عهدی تو هر صمتی وتو هر جایگاهی باشه نمی تونه بگه نیستو نمی شه من می گم خداوند بخواد هر کاری رو خودش می کنه اگر به دعا نوشتن باشه اول به خودش یه دعا بنویسه که از اون مهلکه واز اون مشکلی که خودش داره راحت بشه بعدشم تا جای که قرآن است هیچ کتابی وهیچ داستانی نمی تونه عوضش کنه چرا چون خداوند از جانب پیامبران خودش حرفهای را در قرآن گفته که ما رو به بهترین جاهای زندگیمون هدایت می کنه ولی متاسفانه آدمهای ابلح به جای اینکه قرآن بخوانند می روند دنبال دعا نویسو از این جور چیزا دعا فقط در قبال خداوند پسندیده است ولاغیر.

  پاسخ
 • سلام علیکم
  موکل یعنی اینکه کسی رو کمک بگیرید خواه جن یا فرشته کلیه ی اسما الهی و ایات و سورها دارای موکل هستند رموز علمها که هرکسی نداره چون از اسمش معلوم هست خوا متافیزیکی یا علم رمل و غیره‌‌…مطمن باشید هرچیزی به آسانی بدست نمی یاد هرکس به آسانی بدست بیاره یا دروغ یا خودش گرفتار می کنه و کسانیکه دارند نیاز به تبلیغ دکان داری ندارند
  موکل گرفتن با اذن خدا سخته چه برسه موکل های شیطانی
  بعضی از جمادات خداوند درون انها قدرت های نهاده هست علمی ثابت شده اما باید بدانیم همه چیز از ذات اقدس اللهی است حالا یک سنگ یا مهره مار و غیر انرژیها دارند حالا بعضی می گویند موکل داره یعنی فرشته یا جن و یا نیرویی درون اینها هستن که اینم مردان اللهی و استادهای

  پاسخ
  • شما فقط یک دلیل برا درست بودن حرفاتون بیارین من سایتو ببندم! ولی من تو همین حرفاتون میتونم بیش از ۱۰ دلیل برا مزخرف بودنشون بیارم!

   پاسخ
   • شما اسم خداوند اوردین و گفتین موکل وجود نداره، خب در قرآن کریم، خداوند میگه ما دو فرشته در میان شما فرستادیم که رموزی را برای خیر بین شما به برخی از شما یاد دهند، ولی بعضی ها از آن برای جدایی بین زن و شوهر انجام دادند، خداوند در سوره ناس می‌فرماید بگو پناه میبرم به خداوند از آن شیطان که چون وسوسه کند در دل مردمان، چه آن شیطان انسان باشد چه جن، یعنی جن قدرت انتخاب داره و قدرت اینو داره کارهایی رو بر علیه یا به نفع انسان انجام بده، در آیه ای دیگر می‌فرماید که ما همه چیز را جفت آفریدیم چه از نباتات و چه از نفوس بشر و دیگر مخلوقات که شما از ان اگه نیستید، یعنی چیزهایی که شاید قدرتی شبیه انسان داشته باشند، که در سال‌های اخیر اسنادی معتبر از فرازمینی ها با قدرت‌های زیاد و ناشناخته بیرون آمده پس چگونه ما میگیم انرژی از بین نمیره یا از شکلی به شکل دگر درمیاد پس انرژی هم میتونه تغیراتی در جهان هستی شکل بده، هر چیزی قدرتی داره به شرط آنکه علم دست گرفتنشون رو داشته باشیم من بعضی از دعانویس ها رو دیدم که کارهایی انجام می‌دهند که آدم تعجب میکنه، پس وجود داره

    پاسخ
 • واقعا جای تعجب داره… اون سر دنیا دارن آدم میفرستن به مریخ بعد تو ایران یه سری گاو دنبال موکل توهمی هستن و بابتش پولم میدن!!!

  پاسخ
 • بالاخره یه مقاله خوب یافتم
  دم نویسنده گرم

  پاسخ
 • با سلام خدمت همه دوستان عزیز :
  بنده در خانه که خودم ساختم که گفته میشد که روی خانه ای که تقریبا بیش از ۱۰۰سال پیش ساخته شده بود و بعد مدت تخریب شد و من روی همان خانه خانه ساختم این مقدمه :
  و مدتی بود که یه سری به صورت سایه وار و به سرعت از جلوی چشمام رد میش و تا اینکه چند وقت پیش دیدم که جلوی چشمم ملحفه شرو کرد به بالا آمدن که موجب وحشتم شده و به شکلی اون شب به روز رسوندم والبته تنها بودم و بعد اصل مطلب اینکه با یه شخص بزرگی در میان گذاشتم که فرمودن موکل هست در خانه من و مراقب گنجیست که زیر فندانسیون خانه هست و این که شما رو یه جورای تو فکروتون انداخته که روش خونه بسازین برای محافظت بیشتر و من یه امتحانی انجام دادم که گفتم اگر میتونی این گلدان حرکت بده و این کار انجام داده البته فعلا در این مرحله هستم و قسط ندارم ادامه بدم چون بلد کار نیستم
  با تشکر

  پاسخ
  • ALILAND