اشتراک علی لند

موکل چیست؟ آیا موکل حقیقت دارد؟ بررسی انواع موکل ها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) در این مقاله میخواهم به شما دوستان و عزیزان مطالب مفیدی را در رابطه با موکل, موضوعی که اخیرا به شدت در فضای مجازی ترِند شده است مطالب مفیدی را ارائه کنم که امیدوارم مورد پسندتان واقع شود. همانطور که میدانید موکل موضوعی است که متاسفانه امروزه وسیله ای شده است برای انواع کلاهبرداری ها توسط افراد به ظاهر دارای تواناییهای ماورایی همچون رمالان و دعانویسان و… از این رو بر این شدیم که این مقاله ارزشمند را در این باره بنویسیم تا شاید افراد زیادی را بتوانیم از شر این شیادان در امان داریم. با علی لند همراه باشید…

بیشتر بخوانید:
کاریزما چیست؟ بررسی شخصیت کاریزماتیک از بعد متافیزیک

موکل چیست؟

در حقیقت موکل به کسی یا شخصی میگویند که انجام کاری یا عملی به او سپرده شده باشد. در علوم ماورایی و علوم غریبه موکل در حقیقت به جن یا فرشته ای گفته میشود که توسط شخصی جهت انجام اموری که به او ملحق شده است تسخیر شده باشد! این امور میتوانند امور خیر و یا امور شر باشند (بر اساس گفته های عالمان علوم غریبه!). در صورتی که از آن دسته افراد گمراه هستید که به دعانویس و رمال زیاد مراجعه میکنید و پول هایتان زیادی برایتان سنگینی میکند میبایست بدانید که موکل چیست! البته امیدوارم پس از دانستن این مهم که موکل چیست به عوض به باد فحش و ناسزا گویی گرفتن ما کمی فکر کنید و سپس ببینید معقول است سخنان گوهربار به کار ببرید یا خیر! البته باید بدانید که ما در این بخش تنها به معنی موکل در اصطلاح علوم غریبه اشاره کردیم و این پاراگراف به معنی تایید وجود موکل نیست! توجه داشته باشید که ما در این پاراگراف تعریف موکل را تنها با توجه به نقل قول های شنیده شده از علوم غریبه کاران و رمالان گفته ایم. در ادامه میخواهیم به شما دوستان و عزیزان در رابطه با انواع موکل ها مطالبی را ارائه کنیم تا با انواع موکل ها بیشتر آشنا شوید. البته لازم به ذکر است که در بخش های پایانی این مقاله به صحت و سقم موکل نیز خواهیم پرداخت!

موکلبیشتر بخوانید:
پیشگویی چیست و چگونه انجام میشود – مقاله ای متفاوت!

انواع موکل ها:

با توجه به گفته های رمالان و دعا نویسان و علوم غریبه کاران اگر بخواهیم از نظر طینت موکل ها را تقسیم بندی کنیم میتوانیم موکل ها را به دو گروه موکل روحانی و موکل شیطانی تقسیم بندی کنیم! شگفت انگیز است حال و روز مردمی که علم را رد کرده و خرافات را چهار دست و پا میچسبند آن هم در قرن ۲۱ که عصر تکنولوژی و دانش و آگاهی است! در عجبم که اگر این مقاله در رابطه با دانش پزشکی بود آیا همچنان با چنین اشتیاقی آن را میخواندید؟! از ماست که بر ماست…

بیشتر بخوانید:
افراد موفق چه خصوصیاتی دارند؟ روشهای موفقیت در زندگی

موکل رحمانی یا روحانی:

بر اساس باور خرافاتی جماعت و آنان که با تفکر به شدت سر جنگ دارند برخی اجنه وجود دارند که به دلیل عبادت بسیار زیاد مقامی همچون فرشته ها را دریافت میکنند! این اجنه به عنوان موکل خوب مورد استفاده قرار میگیرند و موارد استفاده از این نوع موکل ها انجام و به ثمر رساندن امور خیر و نیک است! باور عده ای این است که این اجنه قدرت بسیاری در پیشبرد امور خیر دارند! به باور آنان این نوع اجنه حالا حالاها با انسان ها خو نگرفته و تنها در اطراف افراد باتقوا میپَلَکَند! این اجنه بزرگوار در حسرتند که با افراد خردمند و باتقوا اونس گرفته و دوستی کنند و در تلگرام باهم به چت های I LOVE YOU مانند بپردازند!

بیشتر بخوانید:
جن و باورهای اشتباه در رابطه با اجنه – مقاله آپدیت شده

موکل گنج یاب:

لازم به ذکر است که مدتی است نوعی موکل نیز پا به میدان گذاشته است به نام موکل گنج یاب که نقش فلزیاب را ایفا میکند. موکل گنج یاب وظیفه اشت به دو شکل است: ۱) پیدا کردن گنج های پنهان و ۲) حفظ و حراست از گنج ها. باور عام بر این است که موکل گنج یاب هم میتواند موکل شیطانی باشد و هم میتواند موکل رحمانی باشد و این بستگی به خود شخص جن گیر دارد که چه نوع موکلی را برای هدف خود در رابطه با گنج ها استخدام کند!

بیشتر بخوانید:
مانیه تیزم چیست؟ معلومات کلی در رابطه با مانیه تیزم

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل رحمانی یا روحانی:

در خصوص شرایط و ملزومات تائید صلاحیت شدن در امر ارتباط با اجنه روحانی یا همان موکل روحانی باور بر این است که شما خوب باش اینا خودشون میان پابوسی! باور بر این است که افراد مومن به هنگام خواندن قرآن این اجنه به کنار آنها می آیند! میگویند با بردن نام این اجنه از آنجا که این اجنه نوکر و حمال شما هستند بلافاصله بله قربان گفته و هر کار نیکی که بخواهید انجام دهید در انجام امور آن شما را یاری میکنند! (مانده ام برخی مردم ساده لوح سرزمینم چرا باید خداوند متعال را فراموش کرده و در تخیلات بیمارگونه شان از اجنه در انجام امورشان کمک بطلبند؟!!!)

بیشتر بخوانید:
دژاوو یا آشناپنداری چیست؟ انواع آشناپنداری و دلایل علمی آن

موکل شیطانی:

این نوع موکل (اجنه ای که نوکر شما هستند) همان گونه که از نامش مشخص است برای انجام امور شیطانی و پلید بهترین گزینه میباشند که اخیرا آپدیت ۲۰۲۰ آن نیز به بازار آمده است! باور این استکه افراد حقیر و پست برای خودنمایی و یا پیشبرد امور شیطانی و پلید خود مانند ضربه زدن به دیگران و اعمال بیماری و مشکلات به کسانی که از آنها خوششان نمی آید از این نوع موکل استفاده میکنند!

بیشتر بخوانید:
ایموشن کد چیست؟ کاربردهای ایموشن کد در زندگی

شرایط و ملزومات ارتباط با موکل شیطانی:

به باور افراد دارای آیکیوی زیر ۵۰ و بخصوص افراد دارای مغز تکسلولی روش ازتباط برقرار کردن با اجنه شیطانی یا همان موکل شیطانی دقیقا برعکس ارتباط با اجنه روحانی میباشد! بیشتر از این توضیحی نمیدهم چرا که خودتان بهتر میدانید…

بیشتر بخوانید:
چاکرا چیست؟ آیا چاکراها واقعا وجود دارند؟

آیا موکل حقیقت دارد؟

در پاسخ به این سوال که آیا موکل حقیقت دارد با قاطعیت میگویم خیر! در صورتی که به وجود موکل اعتقاد دارید باید بگویم عمیقا برایتان متاسفم! ممکن است از این بخش از سخنانم خوشتان نیاید و یا حتی مرا به باد فحش و ناسزا ببندید ولی این فحاشی ها نیز ناشی از نادانی و کندی ذهنی دشنام دهندگان است! سوی سخنم با معتقدین وجود موکل است که میلیونها تومان پول نثار این مزخرفات میکنند! میتوانید به عوض فحاشی کمی فکر کنید همین! آخر مگر جن بیکار است که بخواهد نوکری شما را بکند؟!!! سر همین مسایل است که به خیال کمک گرفتن از ماورا الطبیعه دست از تلاش و پشتکار برمیدارید! سر همین مسایل است که به خیال رسیدن به جایی به صورت مفت و مجانی و بدون تلاش میلیونها تومان سرتان کلاه میگذارند! ناراحت شدید؟ حقتان است! باید هم ناراحت شوید! شاید با خودتان بگویید چرا من معتقدین وجود موکل را افرادی بسیار کند ذهن میدانم؟! دلیل این است که اگر این افراد کند ذهن نبودند سر همین موکل بازی میلیونها تومان خسارت نمیدیدند! تا کی باید از این جماعت به دروغ تعریف کنیم وقتی هیچ چیزی برای تعریف کردن ندارند؟! لطفا به تصویر زیر توجه کنید:

سنگ به ظاهر موکل دار
سنگ به ظاهر موکل دار

بیشتر بخوانید:
دایره زمانی و لایه های زمانی در متافیزیک چیست؟

سنگ موکل دار چیست؟

سنگ موکل دار سنگی است که عده ای بر این باور هستند که داخلش جن وجود دارد و این جن در مسایل روزمره و اهدافشان کارشان را راه می اندازد! (زرشک!) به این سنگ ها اصطلاحا سنگ موکل دار میگویند! شاید برایتان عجیب باشدکه هستند کسانی که به این قطعه سنگ های بی ارزش به خیال اینکه داخلشان موکل است از ۳ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان پول میدهند! آیا جایز نیست که این افراد را کند ذهن خطاب کنیم؟! چرا باید دو رویی کنم و به این جماعت نادان صفت واقعیشان که کند ذهن بودن است را گوشزد نکنم؟! یک دلیل بیاورید که به این اشخاص کند ذهن نگویم!!! شمایی که می آیید به یک تکه سنگ ۳ میلیون تومان پول میدهید یک بار با خودتان نمیگویید که اگر این سنگ واقعا موکل دارد فروشنده اش آن را چرا به من میدهد؟!!! کمی عقل!

بیشتر بخوانید:
آیا همه چیز از قبل تعیین شده است؟ بررسی قضا و قدر از بعد متافیزیک

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۳۶۹ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام دوست عزیز. من هم اصلا به این چیزا باور نداشتم ولی متاسفانه بر اثر اقدامی از طرف یک آدم مونث ضعیف که فامیل بنده هم بود و به ما بشدت حسادت داشت طلسم شدم. مدت ها برام مسخره بود این چیزا ولی کم کم با شواهدی در طول چند سال بهم ثابت شد که با اجنه منو خانوادمو کامل بدبخت و مریض کرده. هر کجا رفتم گفتن اونه. من باوری به اون مجازی ها ندارم چون اکثرا خودشونو به اجنه فروختن نه اینکه اجنه براشون حمالی کنه…به عین دیدم که این چیزا رو و حتی وقتی با رمال و دعا نویس که اکثرا خودشونو برترین و بهترین معرفی میکنن که استاد علوم غریبه هستن باز هم کامل حس کردم و دیدم و اطلاعاتی دادن که آدم خودش میمونه…خیلی برام عجیبه چجوری شعبده بازیه…چجوری آدمو مریض میکنن و کارهای فوق العاده عجیب…به نظرم با پیشرفت علم در الان که چه قرن ۲۱ باشه چه قرن ۵۰ باز این چیزا هستن و وجود دارن… حتی دستگاه هایی برای اینکار هست..‌. خدا لعنت کنه کسی که بی دلیل میره یکی رو بدبخت میکنه…در دین یهود به موکل دینوک میگن که بیشتر یک جن هست که وسیله ی سوم برای ارتباط با ارواحه… اما مردم ما واقعا چرا اینقد ضعیف و بدبختن که هر کاری میکنن زندگی دیگران رو خراب کنن آخرشم به گه خوردن بیوفتن؟ یه خدا بی خبر ما رو اینجوری کرد باورت نمیشه…

  پاسخ
 • سلام. ریدم به مغز هر کسی که این مقاله را نوشته است .

  پاسخ
 • چرا وقتی چیزی رو که ندیدی رو میگی دروغه؟ یا بچه سال هستی تازه وارد ۲۰ سالگی شدی یا هر چی تو مغز مریضت هست رو نوشتی از خودت.

  موکل وجود داره خودمون با چشم خودمون دیدیم . با دوستام رفته بودیم پیش یه زن جنگیر که تو کار موکل و جن بود دیدیم سینی چای رو هوا پرواز میکرد

  وقتی وارد خانه اش شدیم در کمال وحشت و ناباوری دیدیم لامپ ها خودش روشن شد و کفش هامون رو دیدیم که رفت رو هوا و نشست و جفت شد

  از زن جنگیر پرسیدیم گفت موکل داره واینا موکل های من هستن. تا وقتی چیزی رو با چشمات ندیدی نگو دروغ هستن اینا. حاضرم قسم بخورم تمام این موکل و اجنه واقعیت دارن با چشم خودمون دیدیم

  پاسخ
  • دوست عزیز اون موقع که من داشتم رو مطالعات متافیزیکی کار میکردم شما یه بچه ۱۰ ساله بودی که در هفته ۳ روز توسط رمالای موکل دار مورد عنایت قرار میگرفتی! اول بفهم طرفت کیه بعد بیا مزخرفاتتو بنویس خرافاتی بدبخت.

   پاسخ
 • کائنات بینهایت رمزوراز داره احمق کسی هست که به ایده خودش یقین داره مثل داعشی ها که یقین دارن سرمیبرن ومیرن بهشت..
  موجودات هستی جامد ومایع وگاز وموجودات زنده ازکم تراکم تاپرتراکم مثلا فاصله بین مولوکول های تشکیل دهنده هوا ازاب بیشترهست ما هوا رو نمی بینیم ولی وجود داره امواج رادیویی و..وجودداره ما قادربه دیدن وشنیدنش نیستیم انیشتن هم گفته حیطه های مرئی ونامرئی قابل تبدیل ومعاوضه هستن مثلا یه گوینده تلویزیون تصویروصداش به صورت سیگنال نامرئی میشه وبعدتوسط گیرنده قبال مشاهده خب حالا قران چندبارتکرارکرده که هرکس ادعاش میادکتاب مثل قران بیاره یه مثال ازقران که گفته مازمین رابرستونهایی نامرئی استوارکردیم که نمیبینید حالا اقای دانشمندمداروستون زمین چون قابل رویت نیست وجودنداره؟؟؟؟

  پاسخ
 • موکل وجود داره البته به نظرت احترام شدیدی میزارم چون تا موقعی که ادم به چشم نبینه باور نمیکنه ، ولی البته این توضیحاتی که از موکل نوشتی نظر دعانویساست و کلا نهایتا بیست درصدش درسته و کلا متفاوته ولی اینو بهت قول میدم که اگه ببینیشون یا باهاشون ارتباط بگیری عاشقشون میشی ، به عنوان کسی که موکل داره اینو بهت میگم

  پاسخ
 • 😂😂😂من تو تویتر خوندم موکل خواستم بیام ببینم جی چیه
  ولی با طرز مقاله نوشتنت خوشم اومد کلی خندیدم😂🤌🏻
  گشنگ بود کمتر حرص بخور

  پاسخ
 • ببین آقای محترم من ب کسی توهین نمیکنم اما شمایی ک خودتون و عاقل حساب میکنید و بقیه رو کند ذهن و سس مغز میبینی اگه من با قاطعیت تماام بهت ثابت کنم ک جن و موکل همه این چیزها وجود داره و تو خودت داری اشتباه میکنی چی؟من حاضرم بهت ثابت کنم طوری ک نتونی دیگه هیچ چیزی و انکار کنی چی؟

  پاسخ
 • Avatar
  زرقاط ابلیس
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۵۶

  سلام و عرض ادب
  جناب ادمین خودتون بسیار ادم کمعقل و فاسقی هستید و در نظر داشته باش که موکلان و جن و پری و دیو ها وجود داره و انسان اشرف مخلوقات هست و موجودات ماورا که رحمانی هستند به اشرف مخلوقات خدمت میکنند و این کار عبادت به خدا هست. سوره بقره رو اگه بخونی خداوند فرمود ما دو فرشته به نام های هاروت و ماروت به زمین فرستادیم و انها علم علوم غریبه را به انسانها یاد دادند. ادمی که باور های دیگران را مورد تمسخر قرار میدهد خود ان کس حقیر ترین شخص میباشد.
  موکل و جن و عمار مکان وجود دارد شکی در ان نیست و کار هر کسی نیست که انها را بخدمت بگیرد.

  پاسخ
  • اگه عاقل شمایی اوکی ما عقل نداریم! میدونی به آدمایی مثل تو چی میگن؟ سس‌مغز!

   پاسخ
  • Avatar
   محمد صادقی
   ۲۸ مهر ۱۴۰۲ ۰۶:۳۰

   سلام آقا ی علی من تمام نظر هایی که دادید رو خوندم و خندم گرفت ولی شما هم خیلی همه رو زایع میکنید لطفا یواش تر زایع کنید. بده بعد لطفا چه گونه من ازتون آموزش میخوام

   پاسخ
 • متاسفانه موکل وجود داره
  من با یه پسری دوست شدم مثل هر پسر دیگه رابطه خاست من ج رد دادم و گفتم رابطه حرام و گناه هرگز…گذشت تا اینکه گفت کاری باهات میکنم که بیای به پام بیفتی و خودت رابطه بخای و از فکر شبانه روری بمن دیونه بشی! هههه بهش خندیدم گفتم چطوری؟ گفت با موکل… گفتم برو بابا… گفت ببین حالا…چند روز گذشت و بعد چند روز مثل سایه تصویرش مدام میاد جلو چشمم همش صداش تو گوش و سرم میپیچه! اینا به کنار…
  چند شب پیش
  یکی انگار توی تخت خوابم کنارم خوابیده بود
  نمیدیدمش ولی صداش میشنیدم
  و احساسش میکردم…تو گوشم همینطور ک نفس میزد گفت امشب امدم باهات سکس کنم
  من زبونم بند امده بود اصلا نمیتونستم جیغ بزنم یا هرچی
  نمیدیدم کسی رو … ولی کسی بود
  دستاش برد زیر بلیزم و دوتا سینه هام گرفت تو مشتش
  یکیش شروع کرد محکم فشار دادن
  اون یکی می مالوند…
  و من از درد ناله میکردم میگفتم سفت فشار نده داره دردم میاد
  میگفت منم دارم میکنم ک دردت بیاد… حال بیای
  بعد یه جسم رو بدنم حس کردم در عین اینکه کسی نمیدیدم
  دستش بره توی شورتم حس کردم
  من پاهام میکشیدم به پتو فقط برا اینکه کنده بشم
  درست مثل فیلم پورن که طرف زیر یه نفر پاهاش کش و قوس میده…
  در حد نیم ساعت تا سه ربع زمان برد و تموم شد
  و تو گوشم زمزمه میکرد عاشقتم دوست دارم
  رفت…و بعد اون بیهوش خواب شدم
  انگار یه چیزی از بدنم خارج شد که کلی انرژی گرفته بود
  فرداش که بیدار شدم لباس زیرم خیس بود
  و هنوز سینه م درد میکرد

  متاسفانه موکل هست
  به بدترین نوعش هم هست

  پاسخ
  • داستان مهیجی بود.
   برگرفته از تمایلات درونی.

   پاسخ
  • عزیزم خودتو به روانپزشک نشون بده برات نگرانم😂😂😂

   پاسخ
  • 😂😂😂 وای خودت خودتو لو دادی… از اول اونی که حال میخواسته تو بودی پسره هم محل سگ بت نداده بعد اومدی یه خودمالی کردی تو فازه پسره فکر کردی واقعیه😂 موکل بیاد حرف بزنه اومدم بکنمت لخت کن😂 چند بار کرده تو رو😂

   خدایا این نظرات چه سمی هستن

   پاسخ
 • موندم تو عصر تکنولوژی که کره زمین داره به مریخ فکر میکنه چطور آدما به فکر موکل و این چرت و پرتان خواهر من قدیما خیلی به این چیزا اعتقاد داشت تا اینکه یه بار رماله وقتی داشت رو پاهاش دعا مینوشت یه کارای دیگه هم کرد و از اون موقع خواهرم دیگه نرفت پیش رمال برا موکل و این چیزا.

  پاسخ
 • با سلام و درود
  هر کسی نظر شخصی خودش را دارد و من دخالت نمی کنم .
  ولی ممنون میشم یکم با احترام صحبت کنی .
  شما میگی وجود نداره باشه ما مشکلی نداریم نظر خودته ولی دلیل بر این نمیشه که به دیگران توهین کنی .
  و اگر هم میخواستی برای ما مطلبی بزاری و از نظر خودت ما را راهنمایی کنی بهتر بود فقط بگویی وجود ندارد و به ما نگی که مغز هامون پوچ هستش نا سلامتی ما همه بنده خدا هستیم و حق بی احترامی به همدیگه را نداریم .
  به طور مثال الان شما خوشحال میشدین که من بیام بگم که موکل موجود داره وکسایی که مین وجود نداره مغز هاشون پوچه ؟
  بله شما میگید وجود داره ولی برای ما کار نمیکنه .
  من به انگشتری که گفته میشه که موکل داره اعتقاد ندارم . ولی به همزاد و جن ، موکل اعتقاد دارم .

  پاسخ
  • دوست عزیز هر چیزی اسمی داره و بردن اسم چیزی توهین نیست. وسیله نقلیه رو بهش میگن ماشین. چیزی که تمیز میکنه رو بهش میگن جارو. آدمی که عقل نداره و دوست هم نداره از مغزش استفاده کنه رو هم بهش میگن احمق.
   با احترام

   پاسخ
 • با سلام و احترام برای تمامی افراد .
  و با احترام تکمیل به قاعده و باور های تک تک شما برادران و خواهرانم
  هر کسی یک باوری دارد چه غلت و چه دردست به خودش مربوط هست و ما نمی‌توانیم دخالت کنیم .
  و نویسنده عزیزم شما دردست میفرمایید ولی کمی اطلاعات تان را بالا ببرید .شما با چه دلیل و مدرکی میفرمایید که اجنه و ملاعک و چنین چیزی وجود ندارد ؟ ولی من می‌گویم وجود دارد و دلیل بر این که اگر اجنه وجود نداشته باشد یعنی همه دروغ می‌گویند که ملک ها وجود دارد حطا قرعان (استغفرالله ) عزیزان این ها وجود دارند دلیل بر اینکه اگه اطلاعات داشته باشید از حروفات ابجد حطما تفسیر کلمه ابجد را می‌فهمید ولی بازم لازم هست برایتان بگویم تفسیر ابجد این است که خداوند اجنه و بشر را در دنیا آفرید حضرت سلیمان را فرمانروای تمامی اجنه ها کرد .آخر کلام این را هم بگویم برادرانم موکل خریدنی نیست موکل باور و ایمان هست و تلاش برای رسیدن به موکل و بقیه چیز های ماورایی که این علم تمام نشدنی هست هر چقد بدانی باز ۱در میلیارد ها هم نمیدانی .و کمتر کسی می‌تواند در این راه موفق شود و یک استاد شود دنبال استاد نگردید عزیزان استاد خود شما هستید زنتان بدنتان فقط به خودتان باور داشته باشید و به خدا ایمان داشته باشید در این علم خود شناسی و خدا شناسی مهم است تمام .
  مراقب خودتان باشید و قدرت پنهان خود را پیدا کنید یاعلی خداوند یارویاورتان باشد.❤️🖤

  پاسخ
  • سلام. ممنون بابت نظتون. لطفا مقاله رو درست و با دقت بخونین ما هیچوقت نگفتیم اجنه وجود ندارن.
   با احترام

   پاسخ
 • دوستان عزیز اگر علاقه مند هستید هرگونه موکلی رو احضار تسخیر یا استخدام کنید یا دوستدارین بازیگر بشین بهشتی بشین فوتبالیست بشین خواستگار خوب و پولدار پیدا کنین در خدمتتون هستم میتونین ب شماره *********** تماس بگیرین در۲۴ ساعت شبانه روز در خدمتتون هستم چون میخام خودمو خانوادمو بهشتی کنم گفتم ی کارم برا علاقه مندان انجام بدم درکل هرکاری ک داشته باشین انجام میشه هرکاری حتی بدست آوردن پول از عالم غیب

  پاسخ
  • چرا با اینهمه توانایی برا خودت کاری نمیکنی؟ تو که میتونی دیگرانو بهشتی کنی چرا برا بهشتی کردن خودت میخوای به دیگران مثلا خدمت کنی؟😐

   پاسخ
 • Avatar