کالبد اختری چیست؟ برون فکنی از طریق جسم اختری

مقالات
۷۲ دیدگاه

به روز رسانی شده در: ۹۹/۱۱/۲۷ – با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و همراهان گرامی و همیشگی دانشنامه متافیزیک علی لند. امروز من (علی بیک میرزایی) با توجه به باورهای عده کثیری مبنی بر کالبد اختری و همچنین داغ بودن این موضوع در فضای مجازی به خصوص در امر پرواز روح بر این شدم تا مطالبی در رابطه با کالبد اختری خدمتتان ارائه کرده و در نهایت به بررسی درستی یا نادرستی نظریه کالبد اختری بپردازم. از شما دعوت میکنم با علی لند همراه بوده و این مقاله ارزشمند را تا انتها بخوانید… لازم به ذکر است که حقیقت همیشه تلخ بوده و هست و خواهد بود لذا در صورتی که واقع بین نیستید و از آن دسته از افرادی هستید که به شدت علاقه وافری به گول زدن خودتان دارید لطف کنید این مقاله را نخوانده و همین الان این سایت را ترک کنید ممنون اَح!

بیشتر بخوانید:
همه چیز درباره پرواز روح و برون فکنی – پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید!

کالبد اختری چیست؟

کالبد اختری به باور عده ای لایه ارتباط دهنده جسم و روح به یکدیگر میباشد. این باور مشخص نیست ریشه در کجا دارد و احتمالا مانند بسیاری از اراجیف نسبت داده شده به متافیزیک ریشه هندو داشته باشد. جدا از ریشه ی بی ریشه کالبد اختری بنا به باور این دسته از افراد خرافاتی وجود انسان از سه لایه تشکیل شده است:

 • جسم
 • کالبد اختری
 • و در نهایت روح

بنا به باور عده ای جنس کالبد اختری از ماده اکتوپلاسم است که بنا به گفته ها در بدن همه انسانها موجود است! (علم به درستی وجود اکتوپلاسم را تایید نکرده است و من نیز نظری در این باره ندارم و این ماده را ساخته و پرداخته ذهن بشر میدانم!) و همچنین برای این ماده اکتوپلاسم استدلال هایی نیز ارائه شده است که بر اساس این استدلال ها اکتوپلاسم به رنگ سفید و سبز فسفری است! (یا ابرفض 🙁 ) در حقیقت باور این افراد فرهیخته (شما بخوانید امل) این است که کالبد اختری حد فاصل بین جسم و روح است! میدانید که انسان همچون یک سیلندر است و روح هم پیستون داخل سیلندر! بنا بر این برای جلوگیری از اصطکاک و یاتاق زدن این موتو میبایست حد فاصل سیلندر و پیستون را روغن کاری کنند و کالبد اختری هم دقیقا همین کاربرد را دارد! 🙂

تصویری کاملا واقعی از کالبد اختری که توسط کابل با کیفیت اختری به جسم متصل بوده و درحال پرواز است!
تصویری کاملا واقعی از کالبد اختری که توسط کابل با کیفیت اختری به جسم متصل بوده و درحال پرواز است!

بیشتر بخوانید:
آموزش پرواز روح – پرواز روح چیست؟

وجود کالبد اختری را ما در مقالات پرواز روح به کرات دیده ایم و بنا به باور عده ای در عملیات پرواز روح کابلی از کالبد اختری به جسم متصل است تا علایم حیاتی شخص را کنترل کند! 😐 بنا به باور این عده هرچقدر که در پرواز روح از جسم دورتر شویم این کابل نازک و نازکتر میشود تا اینکه ارتباط تان با جسم قطع میشود و باقی ماجرا مشخص است! ( جل الخالق 😕 ) همین دو خط نوشته سواد بسیار پایین و زوال فکری بسیاد شدید معتقدین وجود کابل اختری را نشان میدهد! آخر مگر آدامس است که کش بیاید و با کش آمدن نازک شود و در نهایت پاره شود؟! خوب دوستان میدانیم که قانون نازک و پاره شدن تنها مختص فیزیک ماده میباشد! این یعنی معتقدین کالبد اختری و کابل اختری حتی به این فکر نکرده اند که چه دارند میگویند! از آنجا که همه ما میدانیم چیزی کش بیاید نازک و بلاخره پاره میشود. این عده کند ذهن نیز بر اساس همین باور تعریف کابل اختری را ارائه کرده اند! خدایا شفا… یعنی این جماعت در طول عمرشان حتی ۵ دقیقه فکر هم نکرده اند! 😐

نظریه پردازان فرهیخته و به شدت باسواد این نظریه همچنین بر این باورند که کالبد اختری (جسم اختری) دارای سه نوع حرکت است:

 • حرکت آهسته
 • حرکت عادی
 • و در نهایت حرکت سریع

درمورد حرکت آهسته کاملا مشخص که که منظور چیست! در رابطه با حرکت عادی منظور این نظریه پردازان حرکتی به اندازه تقریبی سرعت دویدن یک انسان بوده و در نهایت اوج خلاقیت این نظریه پردازان اینجاست که سرعت حرکت سریع را کمی پایینتر از سرعت نور اعلام کرده اند! ( آفرین به سرعت سنج! اونوقت رو چه حساب؟؟؟ با کدوم دستگاه سنجیدنش؟؟؟ 😐 ) و بنا بر باور های آنان طی الارض بدین ترتیب انجام میشود! البته لازم به ذکر است که کلا انیشتین نظریه نسبیت خود را با الهام گرفتن از کالبد اختری ارائه کرده است! ( چه ربطی داشت؟! 😐 ) تا اینجای کار تقریبا هر آنچه در رابطه با نظریه کالبد اختری لازم بود را برایتان نوشتم! حال نوبت میرسد به بررسی و آنالیز این نظریه و رسیدن به نتیجه قطعی در رابطه با این نظریه است!

بیشتر بخوانید:
رابطه مستقیم قوه ذهن و متافیزیک

بررسی درستی و یا نادرستی نظریه کالبد اختری!

در این بخش من (علی بیک میرزایی) میخواهم به بررسی و تحلیل این نظریه پرداخته و به شما درست بودن و یا نادرست بودن این نظریه را به اثبات برسانم. در ابتدا بگذارید از خود کالبد اختری شروع کنم! بر اساس کدام تحقیق و بر اساس کدام استدلال علمی نظریه پردازان کالبد اختری به این نتیجه رسیده اند که انسان از سه لایه جسم – کالبد اختری و روح ساخته شده است؟ اگر سندی مبنی بر صحت این ادعا دارید لطفا رو کنید! وقتی که به این قسمت از پرسش میرسیم معمولا با دو نوع واکنش از طرف متافیزیک دان نماهای امل المخلوقین مواجه میشویم! ۱) تو بی بصیرتی! ۲) این یه حقیقته همه میدونن! همه! این درحالی است که وجود کالبد اختری تنها با توهمات نویسنده کتاب انسان روح است نه جسد شکل گرفته است نه چیز دیگری!

بیشتر بخوانید:
قانون کارما چیست؟ حقایق کارما که در هیچ کجا نخوانده اید!

در قدم بعدی میخواهم به ادعای برخی مبنی بر جنس کالبد اختری اشاره کنم! بر اساس ادعای این نظریه پردازان جنس کالبد اختری از ماده ای به نام اکتوپلاسم است! حال ریشه این اکتوپلاسم چیست؟ در تعریف ریشه اکتوپلاسم از شما دعوت میکنم به نقل قول ذکر شده از سایت ویکی پدیا در زیر توجه کنید تا به سراغ باقی توضیحات برویم:

اکتوپلاسم (Ectoplasm؛ از ریشه یونانی ektos به معنای بیرون و plasma به معنای چیز شکل گرفته یا تولید شده) واژه‌ای است که پروفسورشارل ریشه استفاده کرد تا به ماده یا انرژی روحی اشاره کند که مدیوم‌ها با ترشح ان باعث ظهور ارواح می‌شوند. به گفته آنان، اکتوپلاسم مرتبط با شکل‌گیری روح است. اکتوپلاسم نوعی حرکت برای احضار واقعی ارواح می‌باشد این ماده درون تمام افراد وجود دارد ولی در شخص مدیوم یا واسطه این ماده به ارواح کمک می‌کند تا بتوانند بهتر ظهور جسمانی پیدا کنند چون ارواح به صورت نور تجزیه ناپذیر هستند برای ظهور احتیاج به یک ماده زمینی و سخت دارند به نام اکتوپلاسم. (منبع: ویکی پدیا)

بر اساس نقل قول ذکر شده در بالا تنها عبارت (پلاسم) این نظریه جنبه علمی دارد و پلاسما نیز در بدن همه موجود است! 😕 ابتدا واژه اکتوپلاسم در میان افراد به ظاهر متافیزیک دان ایران واژه ای بود که در صورتی که به آنان میگفتیم اکتوپلاسم در جواب میگفتند: نَمَنَه؟ 😐 حال چگونه این واژه وارد زبان متافیزیک دان نماهای داخلی شد ماجرای جالبی دارد! قضیه از این قرار است که مردم داشتند راحت زندگیشان را میکردند تا اینکه نویسنده از همه جا بی خبری به نام آقای رئوف عبید تصمیم گرفت کتابی به نام “انسان روح است نه جسد” را ترجمه و انتشار دهد! و بدین ترتیب بود که واژه اکتوپلاسم به زبان متافیزیک دان نماهای داخلی مهاجرت کرد!

بیشتر بخوانید:
حس ششم چیست؟ بررسی حس ششم از بعد متافیزیک

لازم به ذکر است که در کتاب ترجمه شده توسط آقای رئوف عبید استدلال های مبنی بر وجود اکتوپلاسم تنها تصاویر و حکایت های تعریف شده در جلسات احضار روح است! (بنا به روایات: همه ما مادربزرگی داریم که با سنجاق و ریختن قیر روی الاغ جن شکار کرده! 😆 )

این بود که عده ای متافیزیک دان نمای کیسه به دست تصمیم گرفتند با ساختن نظریه ای مبنی بر کالبد اختری و ربط دادن جنس آن به اکتوپلاسم کار خود را علمی جلوه داده و خرطوم خود را تا ته داخل جیب های ملت کرده و اساسی پول بیرون بمکند! و بدین ترتیب بود که جنس کالبد اختری هم اختراع شد! ( آلیاژ اکتوپلاسم :mrgreen: )

بر اساس ادعای متافیزیک دان نماها (کلاهبرداران) ماده اکتوپلاسم از سوراخ های دماغ و سایر سوراخ های بدن منتشر میشود! ( امیدوارد این سوراخ ها فقط سوراخ های گوش و بینی باشن! 🙄 )

بیشتر بخوانید:
آیا دعا نویسی حقیقت دارد؟

حال در ادامه مطالب ارائه شده در بالا باید بگویم عکس های ارائه شده در کتاب انسان روح است نه جسد متعلق به دست کم یکصد سال پیش بوده و بر اساس تحقیقات و مطالعات متخصصان فوتوگرافی بر روی این تصاویر مشخص شد تمامی این تصاویر از دم ساختگی بوده اند!

در نهایت بدین ترتیب بود که دانشمندان با استلال علمی ثابت کردند چیزی به نام ماده اکتوپلاسم وجود ندارد و به دنبال آن نظریه کالبد اختری نیز به کل رد شد! به طوری که هم اکنون محققان و کلیه مراکز علمی در جهان کسانی را که ادعا میکنند کالبد اختری وجود دارد را کلاهبردار خطاب میکنند! و حتی در این باره به عموم افراد اخطار هم داده اند!

بیشتر بخوانید:
خرافاتی کیست؟ تاثیر خرافات بر زندگی انسان

نتیجه گیری کلی در رابطه با کالبد اختری:

در نهایت نتیجه میگیریم که اصلا چیزی به نام ماده اکتوپلاسم وجود ندارد و به دنبال آن چیزی هم به نام کالبد اختری وجود ندارد و اینها تنها بازی با کلمات در جهت کلاهبرداری و خالی کردن جیب افراد خرافاتی و ساده لوح میباشند. (حالا من هی بگم پرواز روح یه عملیات ذهنیه و شما بگو نه کالبد اختریه پرواز میکنه میره دردر! 😐 )

حال چرا در این میان برخی روانشناسان و افراد به اصطلاح متافیزیک دان تاکید دارند که اکتوپلاسم و کالبد اختری وجود دارد؟ دلیل مشخص است:

 1. کسب شهرت و جنبه علمی بخشی به کلاهبرداری ها و سو استفاده های خود از باورها و خرافات افراد ساده لوح!
 2. کسب درآمد هرچه بیشتر از عقاید و باورهای دینی افراد با استفاده از اعتماد سازی مبنی بر علمی بودن اعمالشان!

موفق و پیروز باشید…

توجه: کلیه مطالب این سایت اختصاصی میباشد. هرگونه کپی برداری و استفاده از مطالب این سایت بدون ذکر منبع و لینک به سایت شرعا, عرفا و قانونا ممنوع بوده و عملی خلاف انسانیت میباشد و به صورت جدی پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط

۷۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • قرار نیست دنیا رو همه درک کنن فقط وارد این فضای سه بعدی میشن تا اطلاعات دریافت کنن و برن ، خب داخل این مجموعه ی بزرگ قرار نیست همه بازیکن باشن ، قسمت دردناکش همینجاست ، فرض کن داری با cpu بازی میکنی ک از باستان تا کنون به نام سایه معروف بودن ، کاری به کاراکتر شمای ادمین ندارم ، ولی دیدگاهت به اندازه سوراخ سوزنه زور میزنی از توش ببینی ، دقیقا تمرکز دانشمندای خیالاتی هم همینه یا مارو خیالاتی کردن ، اطلاعات فوق سری عمومی نیست معمولا ، ما تو دنیای منطق و احساس گیر کردیم ، منطق مربوط به کالبد ذهنیه ، احساس قلب ، مغز چپت منطقیه مغز راستت احساس ، تو اگه از دریچه سمت چپت ب بیرون نگاه کنی حتی راه رفتن هم برات سخت میشه چون تو یک منطقیه شکست خورده ای حتی جاذبه هم بهت زور میگه ، ولی از دید سمت راست نگاه کنی دنیا بطن داره ، البته خیلی ها هم هستن کلا ساختار برنامه ای دارن عملا فقط ماشین حسابن در مورد خودت همین فکرو دارم ، یک دونه موضوع متافیزیک دنبال کردی مبارکت باشه ، تو هیچی از این مجموعه نمیفهمی هیچ دیدگاهی هم در مورد جنسیت اگاهی نداری ، حالا منم سعی کردن از اون سوراخ سوزنه دیدت یکم دیدگاه بگم ، خواستی سرتو بیار بالا از بغل نگاه کن اینطور رفتار ربات گونه نداری

  پاسخ
  • احسنت خیلی عالی بود! شخصی که با دید منطق و علم به مسایل نگاه کنه سطحی نگره و احمقی که به آگاهی جنسیت نر و ماده بده عمیق نگره! مطمئنی سوراخی که ازش به دنیا نگاه میکنی سوراخ درسته‌ست؟ چیزی که دارم میبینم احتمالا از سوراخ … دارین به دنیا نگاه میکنین! با همین دری وری ها ذهن معیوبتونو پوسوندن که اینقد خرافاتی شدین دیگه کالبد اختری! با چه جماعتی شدیم ۸۰ میلیون! کسی که دید منطق و علم رو کنار بذاره و با مزخرفات احساسی دنیا رو نگاه کنه قطعا #احمقه! چرا که ساختار دنیا و علم تنها چیزی که سرش نمیشه احساسه! فعلا علمه که دونه دونه داره درست درمیاد! فعلا علمه که باعث شده بتونی کامنت بذاری! ولی متاسفانه یه عده اونقد احمقن که از بستر خود علم برا نقض علم استفاده میکنن! یکم رو مغز خالیتون کار کنین وگرنه به هیچ جا نمیرسین تو زندگی.

   پاسخ
  • اگه فقط ۵ دقیقه فکر میکردین اینقدر بدبختی تو جامعه نداشتیم. دیگران نقشه میکشن سیاره ای برای زندگی پیدا کنن شما هنوز میگین زمین صافه. تو قرن چند زندگی میکنین؟ خودتون یک کلمه از حرفاتون رو فهمیدین؟ آفرین 👏 برین از همون سوراخ احساس دنیارو ببینید تا شاید با روحتون به دانش رسیدید مغزتون هم اونجا نشسته تاب تاب میکنه…

   پاسخ
   • این جماعت اصلا مغز ندارن. امن ترین بخش وجودشون سرشونه چون توش خالیه تیر هم بخوره طوریش نمیشه!

    پاسخ
   • در جواب به الیتا باید عرض کنم که :
    در مباحث کوانتومی کلا با وجود ماده و اشیا مشکل داریم ! چه برسه که زمینی وجود داشته باشه که یا صافه باشع یا گردالو یا هر چی ….ابله کسیه که همون وجود گرد رو باور کرده ! تخت چه صیغه اییه …متاسفم که روی گرد و تخت جنگه اما غافل از این که صد درصد توهم انسان اثبات شده و نمیشه انکارش کرد …راستی صاحب این مقاله ؟ تو که هفت کالبد لا فیزیکیه انسان رو مسخره میکی (خودت بیا همین وجود فیزیکیت رو در مباحث کوانتومی با علم ثابت کن …علم علم میکنی کجای علم وجود کالبد فیزیکی رو اثبات کرده که تو بیای با اثبات کالبد فیزیکیت اون یکیا رو نقض کنی !!!!!! ……به حقیقت قسم من به تو و وجودت شک دارم تا بخوام به چیزی شک نکنم که این وجود مزخرف داره سانسورش میکنه …راستی داروین گراهای ابله بگید اعداد و کد ها درون dna چه گوهی میخورن !!!! لابد انتخاب طبیعی داشتن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خلاصه علم همین الان یه هویی با جهان فیزیکی مشکل داره ! خب ماده های چش سفید دیگه چه مرگتونه ….من مذهبی نیستم اما خدا و هوشمندی رو حیات های لول بالای فرازمینی میدونم که درکش برای ما فعلا مقدور نیست …حالا در ذهنتون هر خدایی که دوست دارید درست کنید و بپرستیدش 😘 ولی خدایی که با اعداد و ریاضیات و علم سروکار داره قطع به یقین نمیتونه مذهبی یا معنوی باشه (خردمند چرا ) خود دانید ….

    پاسخ
   • یک نمونه ادم نفهم که خودشو انقدر ادم دونسته که سایت ساخته😂گوساله وقتی اعتقاد نداری گه میخوری در موردش مینویسی(چون سایت میسازی اوکیه همچی بسازی ولی وقتی میشینی مسخره میکنی و نظر خوده عنتو مینویسی گه میخوری راجب همچی بسازی)

    پاسخ
 • ببین مشنگ تو هیچ چیز از انسان نمیدونی و اینو بدون که انسان نه سه تا بلکه هفت کالبد داره دقیقا تو این اطلاعاتی که به خورد مردم میدی رو از کجا میاری بگو ما هم اطلاعاتمونو زیاد کنیم

  پاسخ
  • دوست عزیز اینجا مکتب عاقلان است! قطعا یه خرافاتی که محتوای موجود در مغزش فرقی با مغز یه قاطر نداره اینجا جایی نداره! شما بهترخ بری دنبال کالبدات باشی اینطور قشنگتری شما رو چه به سایت علمی آخه!!! راستی کالبداتم با چسب ببند یه وقت گم نشن خیلی زیادن حیفه!

   پاسخ
   • جوابت رو دادم بالا در جواب به الیتا
    راستی عزیز دل جهت اطلاع بزار بهت اطلاع بدم جریان چیه حیفی اخه چیزی نفهمی بمیری …
    ببین گلم همه چی انرژی و ارتعاش و فرکانسه …
    یکی از اشکال خلقت که در افرینش جهان های مادی ازش استفاده میشه (به شکل هندسه و اعداد ) نور الکترومغناطیسه که به شکل مرعی و نامرعی در هفت اشعه که در اواتار های بیولوژیکی به شکل احساسات پردازش میشه که ما در اشعه زرد و ذهنیت چهارم داریم زندگی رو تجربه میکنیم ! منظور از هفت کالبد انسان این انسان لحضه حال نیست بچه ! این لحضه تو یک فرکانس خاص و قابل تجربه برای اگاهی هسته خودته که بعد از مرگ و تبدیل تو به هر چیزی که باور داشته باشی طبق فرکانس اون جا تناسخ (تجسد ) میشی و تجربه میکنی …تا هفت بعد با فرکانس و ارتعاش و ذهنیت و اواتار های مختلف …این از این … حالا این نقشه خلقت رو یکی از پیشرفته ترین نژاد های کیهان بنام انوناکی ها طراحی شده که این خلقت ماله اوناست و ما هم توشیم ! یعنی اینا خدای باور طرح خودشونن و اگر منه نوعی و توی نوعی اگاهی کشید و نخواستی این هفت تراکم اگاهی رو با اونا طرفی ینی این قرار داده که با اونا داری …خب ؟؟؟؟ گرفتی ؟ این هفت تراکم هم توسط سوپر کامپیوتر کوانتومی در هفت طبقه پردازش میشه و اگر الان فیلتر ۵ و ۷ با هم اجرا شه میتونی موجودات دیگرو ببینی که جهان موازی ینی این اما این یه باگ از موجود لحضه حاله که هندسه و ماتریکسش هک میشه یا توسط خودش یا بقیه میتونه موجودات دیگرو ببینه که دیگران نمیتونن ببینن و این گونه ابله قلمداد میشی که این جور نیست بلکه هندسه هات هک شده همین ….خب ؟ دانشمند هارولد کاوتز المانی یه سوپر اندیشمنده که قششششنگ هفت ابعاد و تراکم رو به شکل علمی چنان برات باز کنه که بفهمی اووووون قدر در علم عقبی که چسبیدی به این دنیا و تراکمش و هارولد میگه قضیه کاملا جدی و کاملا علمیه ….ینی خدا هوووو نکرده تا خلق شی یا از گل و اب 🤣🤣🤣🤣🤣 قضیه ازمایش بیولوژیکیه …راستی تو از دی ان ای چی میدونی ؟ دی ان ای اگر قفل هاش باز شه تبدیل به اسپیرال های نوری میشه و بدن نوری فعال میشه ! این علمیه هییییچ ربطی به معنویات و چرتو پرت نداره ….اینم از علمت ! …دیگه توهین نکن ولی بمون تو همین تراکم جررر بخور توسط ارکون ها (ارکون یک ذهن کاذب عوضیه که میتونه خودش رو بجای اگاهی جا بده ) بای بای گلم ، فیلم ماتریکسم مستنده نه فیلم (من غرب زدم الان 🤣🤣🤣🤣)

    پاسخ
    • وقتی یه بچه زیر ۱۸ سال بره اینستا فاز علمی بگیره آخرش میشه شما دوست عزیز. بارها و بارها گفتم شبکه های اجتماعی رو مرجع علمی قرار ندین کو گوش شنوا. حتما پیش روانپزشک برین.

     پاسخ
 • علی لند مهد علم و تفکر

  پاسخ
 • بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام دوست عزیز که جدا از من نیستی…چه جواب ساده ای به کسانی که میگن پرواز کردن میگی داداشم…ذهنتنو دست کم نگیرین خخ بسته زشته نمیدونم از کجا دستور میگیری یا تحت فرمانی
  اسم علی رو هم نمیتونی خراب کنی …جواب سنگینی میگیری حواست باشه اگه از روی جهله بدون تو چرخه معیوب قرار میگیری و صعود نمیکنی اما اگه از قصد و…درست نیست و دوستان لطفا گمراه نشید ایشون هم انسان است همانند شما.

  پاسخ
 • اکتوپلاسما چه سمیه

  پاسخ
 • 😂اینو نمیدونستمم، این بدهه

  پاسخ
 • سلام آقای میرزایی.
  قبلنا یکی از مقالهاتون رو مطالعه کردم الان یادم نیست راجع به چه موضوعی بود، ولی یادم میاد یک آقایی زیرش نظر داده بود که شما هیچی نمیدونی و من اندازه سنت مطالعه داشتمو از این حرفا، بعدش شماهم اون رو به چالش دعوت کردید گفتید از پرواز روح شروع میکنیمو من تو کشوی میزم یه نوشته دارم پرواز روح انجام بده و اون متن رو بخون.
  تو ادامه هم اون آقا کامنت گذاشته بود آقای میرزایی من گوه خوردمو فلان حالا راست یا دروغ پشت صحنه این نظرات ساختگی هست یا واقعی. درکل میخواستم بگم شما اون موقع اون آقارو به چالش پرواز روح دعوت کردی و از اون خواستید متن رو بخونه، الان میگی تصویر ذهنیه. من که نفهمیدم. 😐

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست… […]

  پاسخ
 • من نمی دونم چرا بعضی ها روح و جسم رو جدا از هم میدونن یا میخوان از هم جداشون کنن.
  خب اگه روح از جسم بیاد بیرون که دیگه باید براش فاتحه خوند، طرف میمیره.
  شما که روحتون رو داخل این جسم قرار ندادین که بخواین ازش خارج کنید و برین باهاش دور دور.
  بادکنک هم نیست که با نخ به جسمتون ببندین در نره.

  حالا یه عده هستن میان میگن به عقاید کسی توهین نکنید.
  نظر مخالف دادن در مورد یه موضوع کجاش توهین حساب میشه؟
  اگه اینجوریه شما هم که نظرت با نظر ما مخالف هستش با استدلال شما، شما داری به ما توهین میکنی.
  در مورد نقد یک نظر هم وقتی اون نقد منطقی باشه.، توهین نیست، بلکه آگاه سازی هستش.

  همینطور که یه باور درست میتونه شمار زیادی از افراد یک جامعه رو از گمراهی نجات بده.
  یه باور اشتباه هم میتونه شمار زیادی از افراد یه جامعه رو به گمراهی بکشه.

  پاسخ
 • سلام استاد خسته نباشید،پیشنهاد میکنم بقیه مقالاتتون رو هم مثل این طنز بزارین واقعا به دل میشینه من خودم نیم ساعته دارم میخندم مخصوصا اون تیکه که گفتین اکتوپلاسم از سوراخ های بدن بیرون میزنه😂واقعا خیلی مقاله باحالی بود حال کردم ولی یه چیزی این وسط واسم جالبه هم خود من هم رفیقم هم بچه های فامیل واقعا یه رفیق داشتن مادربزرگشون با سنجاق جن گرفته!موندم این فکرای مشترک از کجا اومده

  پاسخ
 • Avatar
  فاطمه علوی
  ۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۶

  سلام.من فکر میکنم کالبد اختری همون شاکله ای است که تو قرآن ازش اسم بردن.بعلاوه اینکه اکتو پلاسم شاید یک حالت ژله ای باشه.من یک بار حس کردم یک انرژی به من خورد و در سطح یک بدن ژله ای پخش شد.

  پاسخ
 • سلام علی آقا. شما در مقاله دیگه ای در سایتتون درباره برون فکنی یک آزمایشی رو نوشتید و اون آزمایش این بود : بعد از اینکه برون فکنی رو انجام دادیم به ساعت نگاه کنیم و بعد میببنیم که نمیتوانیم بفهمیم ساعت چنده. این آزمایش درست بود و من نتونستم بفهمم ساعت چنده. ولی من یک سوال دیگه دارم : آیا ما میتوانیم ارواح را احضار کنیم و با آنها ارتباط برقرار کنیم؟چون من یک بار این کار رو انجام دادم و به اون روح گفتم که یک نشونه بده. بعد یک دفعه تلویزیون روشن شد میخواستم بدونم این اتفاق واقعی بوده یا نه

  پاسخ
 • سلام من بهتون قول می دم که پرواز روح واقعی است شما برام یک چالش بگید تا
  واستون انجام بدم

  پاسخ
 • آقا علی من تو کلاس اندیشه اسلامی استادمون یادمه میگفت ما یک جسم فیزیکی و یک جسم برزخی و یک روح داریم اونی که در خواب به جاهایی میریم که نرفتیم کسایی رو میبینیم که ندیدیم، هستیم جسم برزخی ما هست و پس از مرگ تا روز قیامت ما با جسم برزخی خودمون در بهشت و جهنم برزخی حضور داریم. فکر میکنم اینا منظورشون از کالبد اختری همون جسم برزخی هست حال اینکه در برون فکنی این عملیات ذهن هست یا جسم برزخی کاری ندارم فقط خواستم بگم منظور این افراد اینه.

  پاسخ
 • Avatar
  استاد حسینی
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۲۴

  سلام
  من تجربه ی فلج خواب داشتم. مدتی درگیرش بودم
  از صحنه هایی که میدیدم و میتونم به همین موضوع ربطش بدم، موجود عجیبی روی قفسه ی سینم بود که یک سیالی رو از دهنم بیرون می‌کشید و من همزمان لرزش داشتم و فکم رو محکم بسته بودم
  ایا این موضوع به اکتو پلاس مرتبطه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح! […]

  پاسخ
 • احتمالا بسیار عالی و موثر است و ۷۵% کمک کنند و انجام برون فکنی آمادگی کامل خواهیم داشت من منظورم بعد از انجام ماساژ است در کتاب ها زیادی خوانده ایم که قبل از انجام برون فکنی باید بدن شل و رها کنیم تا سریع تر به خارج از بدن منتقل شویم از همه مهم تر این دستگاه ماساژ کار خواهد کرد که ما به حدی آرمیده شویم که بتوانیم کم تر ۳۰ دیقیه یک برون فکنی کامل داشته باشد و بعد وقتی خارج شدیم اگر خواستیم می توانیم به ماجراجوی در چهان بپردازیم یا می توان مستقیم خواب روشن تجربه کند با تلقین قبل از ورود به بدن

  پاسخ
 • Avatar
  محمد ایمان
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۱۹

  سلام با استفاده از صندلی ماساژور هوشمند می توان خود برای برون فکنی آماده کرد ؟

  پاسخ
 • من دیدم کالبد اختری یا حالا هر چی که اسمش هست که از چشم سوم وارد بدن شخصی که خواب بود شد و اون بیدار شد.و مشخصاتش هم دقیقا همنجور بود که میگفتن، یک مایع یا شبیه ابر سیال و شفاف با رگه هایی فیروزه ای رنگ و در حال حرکت بالای جسم، و بعد با یک حرکت سریع و مکشی توسط پیشانی کشیده شد، با یم حرکت سریع، کاملا هم بیدار بودم، و این اتقاق حدود ۱۵ ثانیه طول کشید، اما از قشنگترین صحنه هایی بود که تا حالا دیدم.

  پاسخ
 • من عاشق این کارای عجیبم ولی ترس دارم به نظرتون انجامش بدم من۱۵سالمه .وسوال اینکه میشه جن و پری و .. رو دید؟!!

  پاسخ
 • سلام دوست عزیز اگر برون فکنی یک فعالیت ذهنی هست چرا من هنگام انجام این کار موفق به دیدن جاهایی میشم که تا حالا ندیدم چون ذهن توانایی بازسازی چیزی که قبلا ندیده رو نداره

  پاسخ
 • فوق العاده بود استاد

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح! […]

  پاسخ
 • سلام حالا گیریم کالبد اختری وجود ندارد ایا پرواز روح هم وجود ندارد یا نه

  پاسخ
  • دوست عزیز در سایت واضح نوشتیم در رابطه با پرواز روح! به نظر من اونایی که میگن کالبد اختری وجود داره افرادی هستن که به دلیل کندی شدید ذهنی و وجود اختلالات ذهنی شدید یا به عبارتی کودنی بیش از حد توانایی فکر کردن ندارن! با کمی فکر کردن کاملا آشکار میشه که کالبد اختری خرافه ای ساخته و پرداخته ذهن مریض عده ای بیماره👍🌹

   پاسخ
   • سلام خدمت استاد عزیز.بنده تصور میکنم شما اصلا تجربه خروج از بدن نداشته اید.خودم دوبار این تجربه را به صورت غیر ارادی داشتم و همه چیز واضح بود حتی در آن زمان از برون فکنی کوچک ترین اطلاعی هم نداشتم.و اخیرا هم به صورت خودآگاه بعد از علم به این موضوع این کار را البته نه به صورت کامل انجام دادم.لطفا بدون توهین به شخصی یا نظری مطالبتون رو درج کنید.ممنون از شما استاد عزیز.

    پاسخ
    • سلام.
     دوست عزیز چیزی که شما تجربه اش رو داشتین فقط و فقط یک تصویر سازی ذهنی بوده! ذهنتونو دست کم نگیرین! ضمنا وقتی مطلبی براتون خوش نمیاد به معنی توهین نیست! تا وقتی توهین نکنین با احترام باهاتون رفتار میشه و در این مقاله توهینی دیده نمیشه! مگر اینکه شخصی کلاهبردار باشه و این مقاله واسش زیادی سنگین بیاد!
     موفق و پیروز باشین❤

     پاسخ
     • تو خودت کلاه برداری که همه محصولاتت پولی گرون قیمت وبدرد نخوره ،
      من خودم چند بار پرواز روح داشتم که دور از خونمون بودم رفتم خونه دیدم مادرم داشت با تلفن با خاله ام صحبت می کرد…بعد از انتهای تجربم به مادرم زنگ زدم گفتم تو با خاله ام زنگ زدی و…مادرم گفت صحیح تو از کجا فهمیدی …

     • مجبوری دروغ بگی؟ ۹۹ درصد کسایی که اینجا کامنت میذارن میگن فلان کردیم بیسار کردیم چاخانایی مثل تو هستن! برو قیمتامونو با سایت متوهم قدرت نامحدود مقایسه کن. قیمتاشونو ببینی نماز وحشت میخونی!

   • سلام دوست عزیز.خسته نباشید.بنظرم اینطور صحبت صحیح نیست.
    من هم با شما در وجود نداشتن کالبد اختری موافق هستم ولی با وجود نداشتن اکتوپلاسم مخالف.

    پاسخ
   • عالی بود. کالبد اختری خرافاته

    پاسخ
   • بازم سلام
    چند دقیقه پیش وجود شیفتینگ رو و واقیعیت موازی در شیفتینگ رو زیر سوال بردید حالا هم اینجا دارید کالبد اختری و هر درد و مرگی هست رو زیر سوال میبرید برام مهم نیست که داری دروغ میگی یا نه ،نکته جالب برام اینه که مخالف نظرات همه ای و معلومه چیزی میدونی که مخالفی .حالا یه سوال! به نظرت چه چیزی واقعیه؟! در رابطه با دنیای موازی چه راهی برای رفتن بهش رو پیشنهاد میدی؟ .نمیتونی که همه چیز رو منع کنی باید چیزی رو قبول داشته باشی راهی که حس میکنی درسته، اون چیه؟باید به جن اعتقاد داشته باشی، پس باید اینم قبول کنی که از موازی میان و باید راهی هم برای بازگشت به موازی داشته باشن !درسته دیگه چون از این دنیا نمیتونن تغذیه کنن فقط رفت و امد دارن از طریق یک راه!حالا اون راه چیه چه پیشنهادی داری؟نمیخوام جایی یا مقاله ای رو بهم معرفی کنی فقط نظر شخص خودتو میخوام برام موجودی سوال برانگیزی! ادما بدون دانستن چیزی ،چیزی رو تکذیب نمیکنن .یه چیزی باید بدونی یه راهی بلدی، لطفا کمکم کن
    ممنون

    پاسخ
    • سلام. بله قطعا من چیزایی رو میدونم که شاید تو کره زمین جز من کسی ندونه. ولی خوب یه سری چیزا رو نمیشه گفت چون جامعه هنوز به اون حد از درک فهم کافی نرسیده که بتونه چیزایی که من میدونمو بپذیره. نگاه کنین دیگه هنوز دو سه تا مبحث پیش پا افتاده رو عنوان کردم ببینین مخاطبا به چه روزی افتادن حالا بخوام همه چیزو بگم که دیگه واویلاست. جامعه ای که در برابر واقعیات جبهه میگیره هنوز درکش به حد نساب کافی نرسیده که بخواد همه چیز رو بدونه. وقتی میام میگم کالبد اختری چرندیاته میان فوش میدن! میام میگم موکل خرافاته میان فوش میدن! این جامعه هنوز به اون حد “شعور جمعی” کافی نرسیده.

     پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح! […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ بررسی صحت و سقم کالبد اختری […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ حقایق باور نکردنی پرواز روح! […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ بررسی صحت و سقم کالبد اختری […]

  پاسخ
 • […] بیشتر بخوانید: کالبد اختری چیست؟ بررسی صحت و سقم کالبد اختری […]

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

10 + 10 =

تازه ترین مطالب:

ویکی لند:

مطالب پیشنهادی: